• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@susana28 vitam ta nova tehulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí

@mafynka - aspon budes vediet co jes, ked si sama navaris :wink:
z bielej fazule mozes spravit natierku, privarok, polievocku hustu .....
Ked si spravis privarok, tak to mas aj na viac dni s niakym vajickom (varenym alebo volske oko ) a ani ta to nebude moc stat :slight_smile:
6. črc 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 polievocku chcem nejaku hustu,,das recept???bo ja ked sa spolahnem na moje chute, to zle dopadne :grinning:
6. črc 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85, potrebujem vek, bydlisko, pripadne meno babatka, porodnicu, ktoru si si vybrala, termin porodu, meno a vek surodenca
6. črc 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tot jeden priklad s parkom : http://varenie.nadhlad.sk/recept.php?r=263_biela_fazulova_nakyslo
talianska varianta: http://www.dobre-recepty.sk/detail/9422-fazulova-talianska-polievka/
klasika: http://www.nanicmama.sk/polievky/fazulova-biela-polievka-z-bielej-fazule
roznorode varianty: http://varecha.pravda.sk/recepty/suroviny/biela-fazula/

Sliny mi tecu ako hafanovi ked pozeram tie obrazky, boze tehto tehu hlad je neskutocny, takzdu hodinu by mi najradsej sanky skakali
:angry: :angry: :angry: :angry:
6. črc 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 dakujem,,akurat som nieco kukala na nete,,,joj aj ja som dostala hned chut,,,,,a este dlho mam chut na pecienku na hrasku,,,juuuuj,,aj to si niekedy urobim,,mozno aj zajtra,,a na kooopu fajnych jedal,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mne sa v poslednej dobe stava, ze mam na nieco strasnu chut, navarim toho ako pre armadu, dam si raz a potom to uz nemozem ani vidiet a chudak MM len dojeda :unamused:
6. črc 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ozaj , s pecienkou opatrne, ked mas chut, tak si daj, ale nie moc casto. V tehu to nie je moc zdrave, ani potraviny ktore obsahuju vnutornosti.
Ale raz za mesiac jedna porcia ti isto padne dobre :wink:
6. črc 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 jaj na to som zabudla,,,inak to mam aj ja,,na daco mam chut, urobim to,,a uz to pak nezjem,,hladna zacinam byt daka
6. črc 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - no dakujem :wink:
6. črc 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 - ahojky, a termín mám 26.2.2011 :slight_smile:
6. črc 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
@susana28 vítam ťa medzi nami :wink:

ja som bola dneska na krv a sono,lebo minulý týždeň bolo ešte skoro.pekne si na mne zgustli,zobrali mi 6ampuliek.spravila mi aj sono,fazuľka za týždeň narástla o 9mm,teraz má 2,9cm,tak sa hrozne teším,že je všetko v poriadku.na poradňu idem až 27.7.a tu je fotečka na povzbudenie:
6. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 kraaaasa, gratulujem :wink:
6. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana28 aj ja ta vitam :slight_smile: a dodatocne graulujem :wink:

@janette4 kraaaaaaasa, gratulujem. taketo cakam od kazdej. dostala si aj knizku?

baby, prave si robim zemiakove placky :grinning: tak sa ich nazerem :grinning: mala som cely den na ne nenormalnu chut :grinning:
6. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som dnes nenormalne zrala, uz nemozem, tak nepokusaj :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mňam,zemiakové placky by som si dala....asi zajtra spravím,si mi narobila chute :grinning: Knižku mi dala už minulý týždeň,keď skontrolovala srdiečko.

babulky,všetkým vám prajem takéto dobré správy a tiež sa teším na vaše obrázky :slight_smile:
6. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 - ahoj :slight_smile:, krásna fotečka.
@lubinka26 - ahoj, ďakujem za milé privítanie :wink:

6. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslite, ze by som si mohla dat za pohar pepsi? tak sa mi to po tych plackach ziada. :confounded: pivo by bolo lepsie, ale tak alkohol nechcem. ozaj, zajtra budu 2 tyzdne, co nefajciiiiiiiiim :sunglasses:
6. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 gratulujem k nefajceniu, ja si davam miesto kavy pohar kofoly, poradila mi to jedne tehulka, ktora uz caka stvrte babo, ona vela grckala a potrebovala nejaky cukor a cola bola to jedine co zniesla, uz bude rodit a vsetko je ok :wink:
takze pohar pepsi by ani tebe nemal ublizit :slight_smile:
6. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujem pekne. potesila si ma. mne skor ublizi to kvantum placiek, co som do seba nadzgala :sweat_smile: fuuuj, ale mi je zleeeee. tak mi treba. ale boli uuuzasneee :grinning:
6. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ti hovorim, neprovokuj!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: my sme teraz zhltli pukance, mnam
6. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mnaaam,,skoda,ze nebyvas blizsie :grinning: :grinning: :grinning: mne sa uz vari polievocka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@natalca zajtra na teba myslim :slight_smile:
6. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dakujem :wink:
idem ja uz do postele, lebo zase otvorim chladnicku ked budem o papanici citat :grinning:
dobru noc :slight_smile:
6. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana28 jeeeeeeeeeej, tak to sme skoro rovnako...mne sestricka povedala 24/02,ale podla jedneho tehu kalkulacky mi vyslo 20/02:slight_smile: tak uvidime, kto bude skor:slight_smile:
6. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja uz polievocka spapana,,idem pocvicit a buvat,,,dobru noc tehulky :grinning:
6. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 - áno to je super, lebo fakt máme rozdiel len pár dní :wink: A ako sa cítiš, ešte ti je stále zle, ale užje to na ústupe?
@mafynka - a čo konkrétne cvičíš?
7. črc 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko prajem :slight_smile:

@susana28 @leonard2002 mne tiez vychadza termin na 24.2., zatial :wink:

ja mam od rana taku chut na laaangose. vcera na zemiakove placky, dnes na langose... to nie je celkom normale, ze? :astonished:
7. črc 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, vam uz chuti jest? :wink: ja sa stale este trapim... :frowning2:
7. črc 2010 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenochka ahoj :slight_smile: mne vzdy chutilo a tak to je aj doteraz :grinning:
baby, ja som mala pred dvomi mesiacmi 60 kg, pred tyzdnom 64kg a predvcerom 67kg. to asi nie je moc dobre :frowning2: lenze ja som prestala fajcit po 12tich rokoch a teraz stale jem, len aby som nemala pocit hladu, lebo hned by som si zapalila :frowning2:
7. črc 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som fajcila len 2 roky a myslela som si ze aka som zavisla ale prestala som fajcit skoro uplne zo dna na den az som bola prekvapena a ani mi to nechyba :slight_smile: ty si prestala hned???
7. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek