• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 ahoj, mne tiez stale chutilo jest, nemozem sa stazovat :wink: , ale posledne tyzdne jem fakt ked musim, a hlavne pred tym asi pol hodinu rozmyslam, co by bolo bezpecne zjest. :unamused: Zatial som nepribrala nic, skor sa drzim okolo povodnej vahy, cca 55kg.
7. črc 2010 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak fajcila som od pozitivneho testu este tyzden a potom som zo dna na den prestala, ale chyba mi to. velmi :frowning2:

tu vahu ti zavidim, taku som mala pred dvomi rokmi :grinning:
7. črc 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja napriklad vahu zavidim aj tebe :grinning:
boze zajtra ku zubarke dufam ze mi nerozvrta cely chrup :slight_smile:
7. črc 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
v sobotu sme pozvani na gulas - drzkovy. drzky su vnutornosti. mozem, ci nemoze? no ja jest drzky nejem tak ci tak, len stavu a ostane veci z toho. to by som asi mohla, ci?
7. črc 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak vazne? kolko mas? mna uz treti den strasne boli lavy dolny posledny zub a dasno z vnutra mam cele zapalene. ani neviem na tej strane jest. dnes rano som si to vyplachla domacou slivkou, dufam, ze fazulke to nebude vadit :grinning: vcera vecer pepsi, dnes slivka, idem ja dolu vodou :grinning:

a na co ides k zubarke?
7. črc 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja mam 78kg co je dost rozdiel :grinning: ale v zivote som nemala komplexy a snubenec ma miluje aka som takze to neriesim :wink: mam dost hlboku dieru v zube a od zaciatku tehotenstva mam spuchnute dasna nech mi na to nieco da :rolling_eyes: takze ty teraz cakas prve??? :slight_smile:
7. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, babule, je mi velmi zle. od rana ma riadne natahuje a este aj kolega v kancelarii je spoteny ako prasa a smrdni. mlady slusny clovek a smrdi. ma oblecenu koselu s dlhymi rukavmi a tu teplo. fuj, mne je z toho riadne zle. poradte co robit?
7. črc 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak to je super :slight_smile: za chvilku ta dobehnem. ja zas cely zivot kolisem vahou, mavala som 50 kg ale aj 75kg :grinning: posledne 2 roky som sa ma 60tka nechcela pustit :grinning: ale uz to tak neberiem. a hlavne teraz. konecne mozem jest co chcem, teda okrem "par" veci :grinning:
fuuu, to bude velmi zle, neviem, ci ti moze teraz nieco dat na to.
hej prve, aj ty?
7. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ahoj, fuuuuu, to je mi luuuto :unamused: vetrat, vetrat, vetrat. ale zasa, aby si sedela v prievane, neviem, neviem... kedy budes mat tehu knizku?
7. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 v piatok idem k doktorke, aj ked nebude knizka, tak si vypytam potvrdenie a to im pondelok dam. len co potom? mozem povedat, ze s nim nechcem sediet v kancelarii? len vela moznosti na vyber tu nie je. praska to tu vo svikoch.
7. črc 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tiez kazdeho ultrazvuku sa bojim a tak...je ti aj zle???
7. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 bozinku to je mi luto, uplne viem ako sa citis :confounded: treba vetrat, prievan teraz nie je taky zly, ja ho doma musim mat stale inak by som stale grcala, bo mne smrdi komplet vsetko :unamused:
7. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj baby, inak ako sa mate? ja som sa dnes zobudila na vonu pokosenej travy, to je uzas :grinning: ale akosi som stale hladna, to je strasne :unamused:
7. črc 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k vám :dizzy_face: Termín mám na začátku února, doma už máme skoro čtyřletou holčičku :slight_smile:
Nevolnosti mi už snad nadobro skončily, akorát pro změnu beru antibiotika, protože mám zánět dutin... :frowning2: Jinak mě trápí atopický ekzém, je to otrava...
No ale na mimi se všichni doma moc těšíme, musím si to těhotenství užít, když už další neplánujem
:grinning:
7. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly je tu sice pustena klima, ale ten smrad tu je. rano som prisla do prace a este som ani za svojim stolom nesedela a uz na naplo a letela som na zachod. tiez mi vadia vone. pisala som to priatelovi on sa z toho smial a dalsia kamoska tiez. ja viem, ze je to pre nich smiesne, ale ja som zufala.
7. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak vobec mi nie je zle. keby ma neboleli prsia, tak ani neviem, ze cakam baby. ale za to to vidiet na mojej tvari, vlasoch :angry:
preco sa bojis ultrazvuku? na to sa treba tesit, ze uvdis mimco. fazulka to citi a to nie je dobre. pozitivne mysli, velmi to pomaha. ja sa s fazulkou aj rozpravam :grinning:
7. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilca vitaj medzi nami :slight_smile:
7. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 a uz si ju aj videla??? :wink:
7. črc 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 co su pubertiaci ked sa z toho smeju? klima nepomoze, smrad sa musi vyvetrat, uplne viem co prezivas, ale ja som teraz doma, tak je to pre teba o to tazsie... malokto na okoli si uvedomuje ake je to s tymi nevolnostami narocne... mojmu to aj obcas pride luto ked vidi aka som ko, ale nemoze nic, jedine co mi na povzbudenie povie je, ze ved sme to male chceli...
ja musim mat doma prievan stale, ci je den a ci noc, esteze je leto tak tu nemam aspon zimu
7. črc 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilca vitaj medzi nami, uprimne ti zavidim, ze ta nevolnosti uz opustili, kedze to vyzera, ze si nejak v tom istom tt ako ja
7. črc 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak to ti vubec nezavidim :astonished:
7. črc 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilca ahoj a gratulujem :wink:

@kwetinka1 mne povedala dr., ze ak sa nebudem citit dobre v praci, tak nech pridem a vypise ma. pytala sa ma co robim, a ja ze za stolom a pc a s ludmi a teda, ze ked nebudem psychicky zvladat :grinning: :grinning: :grinning:

@moniciak vies co? ked som bola u dr. zacinala som 7tt a taka som bola z vety "ste tehotna" v soku,ze som uz len sedela a odpovedala na otazky a az neskor som si vsimla, ze vzadu na LCD obrazovke bola fazulka. nevidela som ju dobre, ale bola tam :grinning: a uz bola aj vitalna :slight_smile: uz nech je 3.8. tak sa tesim, potom si uz vypytam aj foto :wink:
7. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly priatel ma tiez lutuje, ale uz akokeby si zvykol na to, ze mi je tak zle. vcera som ho len tak podpichla a spytala sa, ze co za to dostanem, ze sa takto trapim a on ze dieta. tym chlapom to asi nikdy nedojde. asi by sa inak tvaril keby sa dam na tieto dni, ked mi je tak zle vypisat, ale potom by on musel viac platit. ach jaj, skoda reci.
otvorila som okno a snazim sa vetrat, ale tak po mne zazeraju, ze naco potom ide klima....
7. črc 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ty si neplanovala tehotenstvo? :slight_smile:

@kwetinka1 aj moj si asi na to zvykol... tak ja zasa verim, ze vcitit sa do toho nevie a nemoze, mne je v kuse zle uz asi jeden a pol mesiaca...
7. črc 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana28 mam otocenu maternicu, tak cvicim, aby sa vratila naspat,,doki nakazala
7. črc 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly planovala, ale netusila som, ze sa nam to tak skoro podari. s priatelom sme sa nechranili vyse 6 rokov a vzdy sme sa spoliehali na plodne a neplodne dni. tak, ale neslo mi do hlavy, ze aj tak sa neposmyklo, tak sme si v aprili povedali, ze nebudem uz pocitat a budeme sexovat na plno stale. a to mam otocenu maternicu a ze vtedy to ide tazsie. :grinning: v maji som dostala poslednu M. :grinning: chcela som stihnut babo do 30tky a myslela som si, ze budeme mat asi problem, ked sa za skoro 7 rokov neposmyklo :grinning: asi to takto malo byt :slight_smile:

@mafynka aj ja mam a mne nic dr. nehovorila. dokonca som sa jej na to pytala, ze mi ex-dr. povedal, ze mam otocenu a ona, ze to nie je ziaden problem.
7. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ako tak pozeram vsetky tu skoro mame otocenu maternicu :grinning:
7. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly a tebe nieco dr. povedal? ze mas cvicit alebo ze to je nejaky problem?
7. črc 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mne nepovedal, ze je problem, len ze mam casto chodit curat a spavat na bruchu, nic ine, ziadne cvicenie ako mafynke, za tyzden idem na utz tak vam poviem potom ako som na tom, ci sa uz otocila, alebo nie a co mi na to povie doktor, bo mne sa uz ani nejak v poslednych dnoch neda spavat na brusku
7. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly novy trend :grinning:
a ja ani neviem spavat na bruchu, keby som aj musela. tusim, mafynka pisala, ze je dr. odporucila spat na bruchu. cely zivot som spala na bruchu a nepomohlo, bohuzial, teraz neviem.
7. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek