• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@isabella_fly moj manzel vravi presne to iste, ze mu je luto, ze mi je zle ale ze toto sme predsa chceli :slight_smile:, a mna ide porazit. A dalsia moja oblubena je, ci sa netesim? Jasne, ze sa tesim, ale ked mam problem prejst z izby do izby, lebo som slaba, tak aj to tesenie je zatial kusok ine. Teraz ale vybera nove auto, tak mam chvilku pokoj :wink:
7. črc 2010 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “osobní důvod”
7. črc 2010 v 11:24 • mafynka
nojo je to masakr, kdyz se stavi, ale pak budete mit svoje :wink:
7. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
7. črc 2010 v 11:28 • lubinka26
@lubinka26 ked v maternici uz mas babo, tak ma vacsiu vahu a preklopi sa sama ak spavas na bruchu...
7. črc 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,mne je zase strašne zle.....ja už nevládzem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no lenze praveze ja uz od zaciatku neviem spavat na bruchu. strasne ma bolia prsia. dokonca aj ked chodim po schodoch, v aute, ked idem po hrbolatej ceste, skusala som, plakala som, ale nedalo sa vydzrat. ironou osudu je, ze mna nikdy predtym nebolievali.
7. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 mojaaaaa, nic nepomaha? chod k dr.
7. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 pokud te to neprejde, tak bych sla znova k doktorovi, ze vubec nic nemuzes, ze uz jsi vyzkousela co se dalo
7. črc 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 aj mna bolia, je to utrpenie, takze viem o com hovoris, ale musela som sa aspon parkrat premoct
7. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26
@cutce bebenky moje,ja už nevládzem:((už 4 dni som skoro nič nezjedla......ak ma to do večera neprejde,zavolám zase doctorovi.Ja už nemožem takto existovat :frowning2: :frowning2: :frowning2: najhoršie je že nie som na Slovensku a tu v zahraničí na teba doktori serú!!!Zasa mi povie,aby som skúšala jest iné veci a našla niečo čo udržím v žalúdku.....
7. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych mu rekal, ze jsem vyzkousela co se dalo, ale ze nic neudrzis. Vim jak ti je, taky nejsem v Cechach :wink:
7. črc 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzi a byla jsi vcera na tech nakupech? a tvoj je cypran a nebo Slovak?
7. črc 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 sesternicina svagrina tak skoncila v nemocnici na infuziach, davaj na seba pozor... neviem ako je to tam kde zijes ty, ale ta zila na sicilii... :unamused:
7. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce budem musiet...už nemám na nič silu :frowning2: BOla som včera na nákupoch,ale nič som nekúpila :frowning2: všetko bolo len v ružovej alebo v modrej farbe....a my ešte nevieme čo budeme mat.Žiadne neutrálne farby nemali....ak ma to dnes prejde,pojdem sa pozriet ešte raz...Manžel je cyperčan...A ty si kde?v Anglicku?manžel Angličan?
7. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly dúfam,že ja tam neskončím....nasilu sa snažím stále niečo zjest,ale ono to aj tak nakoniec skončí v záchode.....neviem nič udržat v žalúdku.Práve som zjedla jablko a zasa ma napína.... :cry: :cry: :cry:
7. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby idem si lahnút,je mi velmi zle:(((((
7. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 chudinko mala, tak sa opatruj. Jjj ja jsem v Anglii a manzel je anglican. A jak ses dostala na Cypr
7. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 lebo ked som bola ja tiez uplne na zaciatku siedmeho tak tam bol len ten vak:slight_smile: a male este nebolo dobre vidiet lebo mam trochu skrutenu maternicu ci co... a dlho ste sa snazili ci hned na prvy sup??? :grinning:
7. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 - moja zlatá tak to ti nezávidím, také podmienky, ani nevieš aká som rada, že som ešte doma na MD s dcérkou, lebo byť v robote, to by bol pre mňa riadny kríž.
Ináč baby čo ste tu písali o chuti, rsp. nechuti do jedla, tak keď som čakala vani, tak som musela jesť ako kyselina, lebo len v tedy mi zle nebolo :wink: a teraz som stále hladná, mi normálne kručí v bruchu, tak nahlas, ale zas mám problém dačo zjesť s chuťou. Tak som zistila, že najbezpečnejší je krajček chleba s maslom a plátkom šunky, ale to pučím do seba nasilu, najhoršie je to do obeda, po obede sa už dá, to už spapám aj obed aj večeru s chuťou :slight_smile:
7. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilca - ahoj :wink: , ja mám termín koncom februára, a doma máme skoro trojročné dievčatko, a tiež si toto tehu chcem maximálne vychutnať, lebo tiež tretie bábo už nie je v pláne :grinning: Prosím ťa a kedy presne si zistila že ti už nie je bléééé :wink:
7. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak na druhy sup :grinning:
7. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana28 ja tu uz umieram, nedokazem nic zjest, ale ani nic mi nechuti a este tento smrad tu citit. som si zarobila limetkovu stavu a tu mam pred nosom a to akoze dycham.
inak vcera vecer som mala stav, ze ja uz nevladzem. uplne ko, nevladna ani sa postavit a teraz prezit v praci do nejakej siedmej. a to mam mat teraz este meeting so zakaznikom, asi ho tam ovraciam :frowning2:
7. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nechcela by som byt tym zakaznikom :grinning: a ake mas vlastne zamestnanie???
7. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak fuuu, no pracujem v oblasti IT (vývoj sotwaru, nieco na ten sposob) a konkretne som koznultant pre jeden taky pristup v tomto smere.
7. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 a nebolo by ti lepsie na PN? Ja som tiez doktorke pred tyzdnom tvrdila, ze musim do prace a ona mi na to, ze cintorin je plny nenahraditelnych ludi, vraj mam teraz mysliet viac na babo nez na pracu.
7. črc 2010 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenochka moja doki vie ako mi je zle a ze som doslova nevladna, ale nehovorila nic o PN, len mi predpisala torecan. mna to vtedy ani nenapadlo, ze sa hodit na PN. urcite by mi teraz bolo lepsie na PN :frowning2:
7. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 - som sa chcela pýtať, že na akej pozícii pracuješ, ale už sa ťa monica pýtala. A ten torecan máš čipky? bo švagriná to brala a bola na pn celé tehu :wink: Druhá švagriná bola na pn prvé tri mesiace, a potom už jej bolo ok, tak nastúpila spať do práce :wink: Tak ty dokine len povedz že to už v práci nezvládaš a nech ťa pekne vypíše na tú pn.
7. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana28 tazko sa mi opisuje co robim lebo aj tak ked poviem nazov, a kto nie je v tej oblasti, tak casto nerozumeju :frowning2:
teraz k nej idem v piatok. len neviem ci sa dam vypisat lebo uz len tyzden do prace, potom tyzden volno, potom zas tyzden v praci a potom zas tyzden volno :slight_smile:
len doslova pocitam minuty, kedy budem moct vypadnut do postele domov. a moja produktivita prace? no znizila sa tak minimalne o 50% a viac.
babule fakt som si nemyslela, ze tento prvy trimester je tak narocny. ale som rada, ze sem chodim a vieme sa navzajom vypocut a pochopit. kto ma zatial chape a doslova suciti so mnou je moja mamina. ale ved co sa cudujem, ona si to prezila a som jej dcerat, tak to preziva spolu so mnou.
7. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 utekaj k nej zase a povedz ze chces PN. :wink: Uvidis, ze ti bude lepsie, mne pomoze aj len 30 minut si pospat a dalsia vec, jem teraz strasne pomaly, aj hodinu a pri tom nie velke davky. V robote som do seba musela hodit nieco za 20 minut a potom som to o 20 minut bezala aj vyzvracat. :frowning2:
7. črc 2010 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek