TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
lenochka
7. črc 2010
@isabella_fly moj manzel vravi presne to iste, ze mu je luto, ze mi je zle ale ze toto sme predsa chceli 🙂, a mna ide porazit. A dalsia moja oblubena je, ci sa netesim? Jasne, ze sa tesim, ale ked mam problem prejst z izby do izby, lebo som slaba, tak aj to tesenie je zatial kusok ine. Teraz ale vybera nove auto, tak mam chvilku pokoj 😉
mafynka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cutce
7. črc 2010
nojo je to masakr, kdyz se stavi, ale pak budete mit svoje 😉
lubinka26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
isabella_fly
7. črc 2010
@lubinka26 ked v maternici uz mas babo, tak ma vacsiu vahu a preklopi sa sama ak spavas na bruchu...
suzanna85
7. črc 2010
baby,mne je zase strašne zle.....ja už nevládzem 😞 😞 😞
lubinka26
7. črc 2010
@isabella_fly no lenze praveze ja uz od zaciatku neviem spavat na bruchu. strasne ma bolia prsia. dokonca aj ked chodim po schodoch, v aute, ked idem po hrbolatej ceste, skusala som, plakala som, ale nedalo sa vydzrat. ironou osudu je, ze mna nikdy predtym nebolievali.
lubinka26
7. črc 2010
@suzanna85 mojaaaaa, nic nepomaha? chod k dr.
cutce
7. črc 2010
@suzanna85 pokud te to neprejde, tak bych sla znova k doktorovi, ze vubec nic nemuzes, ze uz jsi vyzkousela co se dalo
isabella_fly
7. črc 2010
@lubinka26 aj mna bolia, je to utrpenie, takze viem o com hovoris, ale musela som sa aspon parkrat premoct
suzanna85
7. črc 2010
@lubinka26
@cutce bebenky moje,ja už nevládzem😞(už 4 dni som skoro nič nezjedla......ak ma to do večera neprejde,zavolám zase doctorovi.Ja už nemožem takto existovat 😞 😞 😞 najhoršie je že nie som na Slovensku a tu v zahraničí na teba doktori serú!!!Zasa mi povie,aby som skúšala jest iné veci a našla niečo čo udržím v žalúdku.....
cutce
7. črc 2010
bych mu rekal, ze jsem vyzkousela co se dalo, ale ze nic neudrzis. Vim jak ti je, taky nejsem v Cechach 😉
cutce
7. črc 2010
suzi a byla jsi vcera na tech nakupech? a tvoj je cypran a nebo Slovak?
isabella_fly
7. črc 2010
@suzanna85 sesternicina svagrina tak skoncila v nemocnici na infuziach, davaj na seba pozor... neviem ako je to tam kde zijes ty, ale ta zila na sicilii... :-|
suzanna85
7. črc 2010
@cutce budem musiet...už nemám na nič silu 😞 BOla som včera na nákupoch,ale nič som nekúpila 😞 všetko bolo len v ružovej alebo v modrej farbe....a my ešte nevieme čo budeme mat.Žiadne neutrálne farby nemali....ak ma to dnes prejde,pojdem sa pozriet ešte raz...Manžel je cyperčan...A ty si kde?v Anglicku?manžel Angličan?
suzanna85
7. črc 2010
@isabella_fly dúfam,že ja tam neskončím....nasilu sa snažím stále niečo zjest,ale ono to aj tak nakoniec skončí v záchode.....neviem nič udržat v žalúdku.Práve som zjedla jablko a zasa ma napína.... 😢 😢 😢
suzanna85
7. črc 2010
baby idem si lahnút,je mi velmi zle😞((((
cutce
7. črc 2010
@suzanna85 chudinko mala, tak sa opatruj. Jjj ja jsem v Anglii a manzel je anglican. A jak ses dostala na Cypr
moniciak
7. črc 2010
@lubinka26 lebo ked som bola ja tiez uplne na zaciatku siedmeho tak tam bol len ten vak🙂 a male este nebolo dobre vidiet lebo mam trochu skrutenu maternicu ci co... a dlho ste sa snazili ci hned na prvy sup??? 😃
susana28
7. črc 2010
@kwetinka1 - moja zlatá tak to ti nezávidím, také podmienky, ani nevieš aká som rada, že som ešte doma na MD s dcérkou, lebo byť v robote, to by bol pre mňa riadny kríž.
Ináč baby čo ste tu písali o chuti, rsp. nechuti do jedla, tak keď som čakala vani, tak som musela jesť ako kyselina, lebo len v tedy mi zle nebolo 😉 a teraz som stále hladná, mi normálne kručí v bruchu, tak nahlas, ale zas mám problém dačo zjesť s chuťou. Tak som zistila, že najbezpečnejší je krajček chleba s maslom a plátkom šunky, ale to pučím do seba nasilu, najhoršie je to do obeda, po obede sa už dá, to už spapám aj obed aj večeru s chuťou 🙂
susana28
7. črc 2010
@vilca - ahoj 😉 , ja mám termín koncom februára, a doma máme skoro trojročné dievčatko, a tiež si toto tehu chcem maximálne vychutnať, lebo tiež tretie bábo už nie je v pláne 😃 Prosím ťa a kedy presne si zistila že ti už nie je bléééé 😉
lubinka26
7. črc 2010
@moniciak na druhy sup 😃
kwetinka1
7. črc 2010
@susana28 ja tu uz umieram, nedokazem nic zjest, ale ani nic mi nechuti a este tento smrad tu citit. som si zarobila limetkovu stavu a tu mam pred nosom a to akoze dycham.
inak vcera vecer som mala stav, ze ja uz nevladzem. uplne ko, nevladna ani sa postavit a teraz prezit v praci do nejakej siedmej. a to mam mat teraz este meeting so zakaznikom, asi ho tam ovraciam 😞
moniciak
7. črc 2010
@kwetinka1 nechcela by som byt tym zakaznikom 😃 a ake mas vlastne zamestnanie???
kwetinka1
7. črc 2010
@moniciak fuuu, no pracujem v oblasti IT (vývoj sotwaru, nieco na ten sposob) a konkretne som koznultant pre jeden taky pristup v tomto smere.
lenochka
7. črc 2010
@kwetinka1 a nebolo by ti lepsie na PN? Ja som tiez doktorke pred tyzdnom tvrdila, ze musim do prace a ona mi na to, ze cintorin je plny nenahraditelnych ludi, vraj mam teraz mysliet viac na babo nez na pracu.
kwetinka1
7. črc 2010
@lenochka moja doki vie ako mi je zle a ze som doslova nevladna, ale nehovorila nic o PN, len mi predpisala torecan. mna to vtedy ani nenapadlo, ze sa hodit na PN. urcite by mi teraz bolo lepsie na PN 😞
susana28
7. črc 2010
@kwetinka1 - som sa chcela pýtať, že na akej pozícii pracuješ, ale už sa ťa monica pýtala. A ten torecan máš čipky? bo švagriná to brala a bola na pn celé tehu 😉 Druhá švagriná bola na pn prvé tri mesiace, a potom už jej bolo ok, tak nastúpila spať do práce 😉 Tak ty dokine len povedz že to už v práci nezvládaš a nech ťa pekne vypíše na tú pn.
kwetinka1
7. črc 2010
@susana28 tazko sa mi opisuje co robim lebo aj tak ked poviem nazov, a kto nie je v tej oblasti, tak casto nerozumeju 😞
teraz k nej idem v piatok. len neviem ci sa dam vypisat lebo uz len tyzden do prace, potom tyzden volno, potom zas tyzden v praci a potom zas tyzden volno 🙂
len doslova pocitam minuty, kedy budem moct vypadnut do postele domov. a moja produktivita prace? no znizila sa tak minimalne o 50% a viac.
babule fakt som si nemyslela, ze tento prvy trimester je tak narocny. ale som rada, ze sem chodim a vieme sa navzajom vypocut a pochopit. kto ma zatial chape a doslova suciti so mnou je moja mamina. ale ved co sa cudujem, ona si to prezila a som jej dcerat, tak to preziva spolu so mnou.
lenochka
7. črc 2010
@kwetinka1 utekaj k nej zase a povedz ze chces PN. 😉 Uvidis, ze ti bude lepsie, mne pomoze aj len 30 minut si pospat a dalsia vec, jem teraz strasne pomaly, aj hodinu a pri tom nie velke davky. V robote som do seba musela hodit nieco za 20 minut a potom som to o 20 minut bezala aj vyzvracat. 😞

Začni psát odpověď...

Odešli