• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
imzadi....ahoj :slight_smile: tak věk 25, dítě žádný, TP mi vychází na 2.2.2011 dle poslední ms :wink: pohlaví nevim, jména zatím taky ne teda na holku bysme chtěli Annu
9. čer 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já do práce chodit chci pokud to půjde a nebude mi nijak blbě :wink:
9. čer 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
doplneno:slight_smile:
9. čer 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeda tak už sem taky v tabulce :grinning:
9. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se to rozjelo, tak me info.

32, zadne mimco a termin je n 11.2.2011
9. čer 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju všem,kdo mi držíte pěstičky. Je mi ,, teprve,, 19 let a ja sem miminko hrozně chtěla ale přítel byl proti!! Pak jsme spolu jednou spali bez kondomu a najednou sem těhotná!! Ja sem šíleně ráda, ale přítel ne. Prostě to vypadá tak, že zůstanu s prckem sama....rodina je chvíli při mě, pak zase říká, že si skazim život a že by bylo lepří, kdybych si to nechala vzít:(ale to já prostě nechci. Je to asi osud..prostě v sobě toho drobečka mám a musim to zvládnout. Vim, že mamka mě pomůže nejvíc, jen má těď strach, protože je sama, tak se bojí aby mě její peníze vůbec stačili. Co myslíte? Jaký na to máte názor?? Já sem rozhodnutá, že si mimčo nechám, ale bojim se, že t nezvládnu a že mu nebudu moct dát ten nejhezčí život. Prosím o vaše názory.
Mám i icq: 212-613-656
9. čer 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo :grinning: nahraju cerstvou zase zitra...no a kdyz uz jsi v tabulce, tak je vsechno jisty :wink:
9. čer 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi 26 rokov, za mesiac 27:slight_smile: ach jaj, to sa tazko pise ten vek uz:slight_smile:) termin este nemam, vo stvrtok kontrola u gyndusa, tak potom doplnim info. Ale je nas dost teda:slight_smile:
9. čer 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už mám i tu průkajdu takže to musí bejt sichr :wink:

nelaa....no nelehká situace, ale píšeš že už si rozhodnutá takže není moc o čem diskutovat, když to chceš tak se budeš muset pak snažit abys tomu mrněti poskytla co budeš moct, a furt lepší je milující maminka než spoustu drahých hraček, nebudeš to mít lehké, ale myslím že zvládnout se to dá a určitě budeš mít i spoustu radostí s miminkem :wink:
9. čer 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi tak mě 36,dítko už jedno,podle PM termín 9.2.Jména :Ella a Matyáš, ale ani jedno neprojde u synátora, až se to dozví. :grinning:
9. čer 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa no nemas to lehke, ale treba pritel zmeni nazor, az uvidi mimco...a kdyz ne, tak co...nebudes ani prvni ani posledni, spoustu veci se da poridit vyhodne treba tady na konikovi a rodice vzdycky pomuzou..to zvladnes, uvidis! :wink:

arrett a gigi, doplneno:slight_smile:
9. čer 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro imzadi: dekuju mooc, ja si myslim ze to zvladnu protoze stale mam mamcu a proste dys vidim kolik párů ma problemy s otěhotněním a já mám to štěstí..tak si toho prcka necham!!!
9. čer 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak doplňuju..jsem z Pardubic, je mi 19 a nic víc nevim,prcek ještě není ani vidět na UZ.
9. čer 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
neelaa....a třeba si to přítel opravdu rozmyslí :wink:
9. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi : takže, věk 31, TP 6.2.2010, o jménech jsme zatím nepřemýšleli, Praha :wink:
9. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Jo a díky, že ses nečeho takového ujala!!!!! :slight_smile:
9. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi ahojky. Super tabulka tak ja mam 28 rokov a som z Martina. Termin mam 04,02,2011, mena este neviem :wink:
9. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, moc Vám fratuluju k potvrzení!!! Já jdu k doktorce zítra tak doufám, že už bude srdíčko

imzadi prosím dopíšeš mě do tabulky?
věk 23, dítě 1, bydliště Třinec a TP 1.2. nebo 31.1
9. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozdřejmě jsem chtěla napsat gratuluju
9. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jména pro holku Kamila nebo Karolína a pro kluka ještě nevíme
9. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyma gratuluji! Já jsem v 6.týdnu.
9. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi věk 25, dítě žádné, 6. týden, TP od lékaře ještě nemám, ale podle internetu 29.1.2011, pohlaví nevíme, jména taky zatím nevíme a jsem z Chodova u Karlových Varů.
9. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ahojky, jsi sice mladá, ale pokud miminko chceš, tak si ho nechej, později by jsi litovala.
9. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kecalky :slight_smile:

Vítám nově příchozí :slight_smile:

neelaa- souhlasím s epanolkou

imzadi- věk 35, 1 dítě, TP dle PM 29.1.Bydlím Č.Budějovice
9. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
vek 30, 1 dite, TP zatim 13.2., Praha

ja u prvniho jsem do prace nechodila do 12 tydne, pak jsem se vratila az do 024 tydne a pak uz jsem zustala doma :slight_smile:
ono kdyz uz jses pak s ditetem doma treba 2. rok, 3. rok a nemas zadny cast uvazek nebo vypomoc do prace, tak to dost leze na mozek. Pisu za sebe :grinning:

Neela: ja myslim, ze jses rozhodnuta a to dite je obou, myslim, ze i tvuj pritel vi, jak se deti delaj. Dulezity je, ze mas jakous takous podporu rodicu. Ty jeste studujes?
10. čer 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přeji krásné ráno. Dneska jsem poprvé pocítila, že jsem asi opravdu těhotná. Takhle zle mi nebylo snad nikdy. Navíc Honzulka chytl nějakýho bacila, takže nejsem vůbec vyspaná. Vražedná kombinace. Jo a na večeři jsem snědla asi kilo jahod :sweat_smile:

Neela: Tvoji situaci ti nezávidím a přeji hodně sil. Budeš je potřebovat. Rodina tě v tom určitě nenechá. Jsou z té zprávy asi jen v šoku, tak se snaží ti dávat možnosti. Ty jsi ale rozhodnutá pro miminko, tak není co řešit. Přítele zapoj minimálně finančně. Sex mu asi nepříjemný nebyl a jak se dělají děti nejspíš už ví.
10. čer 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myisiska: no moje beruska vstavala v pul sesty. NEvim, kde bere pak energii

Ja objimam misu v prumeru 2x denne, hlavne vecer
10. čer 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My dneska vstávali ve 4:30. Normálně spíme do šesti...
10. čer 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehulky.
Mne bolo straaasne zle v noci. Išla som malého nakojit a skoro som sa povracala. Teraz ešte spinka, tak lezim s ním v posteli.
Ja som pri prvom bola doma od 6 týždňa, bola som na rizikovom. Teraz mam tiež ležať, no ale to sa nedá:slight_smile:
10. čer 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek