• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@silvika18 V takej dedinke nedaleko Kosic:slight_smile: Uz sa neviem dočkať.
7. črc 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilca dakujem....cítim sa presne tak ako si sa cítila ty.Dúfam,že mi to čoskoro prejde.....:((((
7. črc 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 skus to ti skor vravel koli cukru co obsahuje , ten kofein je tak zanedbatelny a predsa coca cola bola najskor liek az potom sa snej stal napoj :slight_smile:
7. črc 2010 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 moja mala asi pred mesiacom mala velmi silnu virozu a len vracala tri dni vkuse a ked nas hospitalizovali, lebo uz to naozaj bolo nutne tak ma primarka detskeho zdrbala ze preco som jej nedavala colu, potlaca naduvanie a obsahuje dostatok kalorii pre vysileny organizmus ... a je to elmi dobra lekarka, ona ma nastarosti aj novorodencov ked sa narodia :slight_smile:
7. črc 2010 v 19:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki
@suzanna85 ja sa pridavam, aj u nas neterke kazali davat kolu po lyzickach pri viroze.
7. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer :slight_smile:
tak som sa pred chvilkou naplasila, ukludnite ma prosiiiiiiim. zasa ma strasne bolelo dasno pri dolnom posledno zube, akokeby z druhej strany lica a aj posledny zub. tak som si ako rano vyplachla domacou slivkou. vsetko som sa snazila po kloktani vyplut, ale neskorsie som uz prehltala sliny a teraz ma pali zaludok. myslite, ze mi to moze ublizit, ak som aj nieco z alkoholu prehltla? keby to bolo pivo nic nepoviem, ale hnusna domaca :frowning2:
7. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to je minimum alkoholu, neplas sa, nemalo by to ublizit, ved si predstav kolko zien v tehu pije a normalne donosia a ty sa bojis slin s prichutou alkoholu, len si daj nabuduce vacsi pozor :wink:
7. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca hej dam, teraz uz je neskoro. len ma tak zvlastne pali v zaludku, musim sa ukludnit :wink:
7. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja som skor nemohla, boli sme so skorosvokrou, povedali sme jej, ze bude babkou, tak sa uz tesi s nami :grinning:
takze sa chcem pochvalit aj ja vam, mame za sebou prve sono, mame srdiecko a CRL je 15,6 mm
pridam aj foto, je z mobilu, lebo foto sa nedalo vytlacit, preto sa ospravedlnujem za kvalitu :wink:
7. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak si daj mlieko alebo acidko, zakysanku, pukance alebo mandle, to by mohlo zabrat :wink:
7. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca jeeeeej, gratulujeeeem :slight_smile: uuuzasneee
ale ja na tych foto nikdy nic nevidim. zvyknem kukat aj blogy, ale ja tam fakt nikdy nic nerozoznam :grinning:

dam si mlieko, asi :slight_smile: a dakujem :sunglasses:
7. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 neboj se, nic se nestane, kolikrát ženské netuší několik měsíců, že jsou těhotné a normálně pijou. Kamarádka pila celý těhu pivo a má krásný dvě zdravý děti :slight_smile:)
7. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 dakujem :wink: mame uz aj rucicky a nozicky, kedze ty si v 7tt, ty uz mas tiez nieco podobne v brusku :wink:
7. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a musím se pochlubit, byla jsem dneska na gyndě a viděla mimíska, prý má kolem 2,5 cm (ale paní doktorka ho moc neměřila, jen tak zběžně), byla vidět hlavička, ručičky, nožičky, srdíčko tluče jak hrom, je to vážně úžasný, jak vyspělá je dnes technika :grinning:
7. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pattie super, tesim sa s tebou a gratulujem :wink:
7. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca zajtra zacinam 8tt :slight_smile: takze asi ano :grinning: najblizsie idem k dr. az 3.8. a potom si aj ja vypytam foto :grinning: kurnik ako sa ten cas vlecie :grinning: ale z teba a z ostatnych bab mam taku radost akoby som to bola ja :wink:
7. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pattie gratulujeeem :slight_smile: akoze moc nemerala? mas uz knizku? kedy ti urci termin porodu podla velkosti?

@natalca a ty kedy ides najblizsie?
7. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 idem v utorok do poradne a uz dostanem aj knizku a idem na krv
7. črc 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Těhotenskou legitimaci nemám, vydají mi po 12 tt. Termín porodu podle velikosti zatím neurčovala...
7. črc 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana28 zuzi, mne nie je vobec zle, ale nestazujem sa,lebo chodim do prace, takze mi to tak vyhovuje...akurat vcera som ostala prekvapena,lebo som bola vencit mojho psa a po par metroch som bola taka zadychana, akoby som vyslapala 3 poschodia:( tak to musim spomenut dokymu, bo uz ked teraz fucim, ta co budem robit, ked budem mat brucho, no nie?..:slight_smile:
8. črc 2010 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ani mne nastastie nebyva zle, lebo tiez pracujem, byvame na 11. poschodi, doteraz som vybehla na nase poschodie ako nic a teraz sa zadycham uz na tretom poschodi, takze uz chodim pekne vytahom :grinning:
8. črc 2010 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Blahozelam k fotecke:slight_smile: ja este musim cakat dva tyzdne:(

Baby, kolko ste pribrali, odkedy ste tehu? Ja som pribrala 1.2 Kg...malo by to byt ok, ze? Boooooze, ja sa toho tak bojim, nechcela by som pribrat nejakych 20Kg, lebo ja velmi tazko zhadzujem kila:( Ja viem, ze to nie je podstatne, ze dolezite je babo, ale aj tak na to musim sem-tam mysliet:slight_smile:
8. črc 2010 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ahoj, ty si tu tiez uz tak skoro?:slight_smile: no, ja som prestala chodit peso, lebo som na 6.p, a nevedela som sa rozhdonut, ci slapat az na 6. je ok alebo nok pre babo:slight_smile: ale mozno to skusim...zatial len dolu schodmi:slight_smile:)) predsa len, clovek nikdy nevie:slight_smile:
8. črc 2010 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 dakujem :wink:
ja som uz tiez kilo pribrala a na mne sa tie kila drzia a ani za nic sa im nechce opustit moje telo :angry: aj by som sa chcela krotit v jedeni, ale nie vzdy sa ovladnem :frowning2:
8. črc 2010 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ano, ano, dole chodim aj ja peso :sunglasses:
8. črc 2010 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No praveze ja jem podla mna este menej ako predtym, niezeby mi nechutilo,ale nie som hladna, to uz je zazrak, ze som si posledne dni dala nieco na veceru:slight_smile: tak len dufam, za nam tie kila pojdu po porode pekne dole. Moja kamoska ked kojila, tak nemohla velmi cvicit, tak neviem, ako to presne je...ale na to este mame cas, ze? zatial budeme pekne priberat:slight_smile: ja som mala vcera na sebe rifle, este som ich nastastie zapla:slight_smile: ale to mozno este do konca mesiaca, potom ich uz budem musiet odlozit:slight_smile:
8. črc 2010 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 aj ja som si vcera dala rifle, zapnem ich v pohode, ale opasok uz isiel do skrine :grinning:
8. črc 2010 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babenky, prajem vam krasny den, u nas svieti slniecko, tak sa tesim...ja v praci nemam cas na konika a si ho mame aj zablokovaneho, tak nemozem s vami kecat cez den, stale si vas iba vecer precitam:slight_smile:)) Tak pekne kecajte a preberajte zaujimave temy:slight_smile:
ak by ste mali nejaky dobry tip na tehu oblecko cez internet, tak dajte vediet...lebo ja som uz nieco pozerala, ale nepoznam kvalitu, tak si necham od vas poradit, ak ste uz nieco kupovali. papa
8. črc 2010 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem ja pracovat, pekny den vam vsetkym :slight_smile:
@natalca he, ja som mala opasok uz len ako ozdobu - na poslednej dierke:slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek