• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
8. črc 2010 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este jedna otazka, pokial sa chcem dat na PN, z dovodu tehu, vypise ma gynekolog alebo vseobecna?
8. črc 2010 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca jeeeeeeej, pekne veci su tam:slight_smile: popozeram neskor:slight_smile: dak. ja som zatial pozerala http://www.krasnebruska.sk/...tak ja utekam,lebo som este v pyzame...papa
8. črc 2010 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá! máte už tehotenské knižky? :sunglasses:
8. črc 2010 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:

@silvika18 ja budem mat az 3. 8. ty uz mas?
8. črc 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 práve preto sa pýtam, že ani ja nemám, ale počula som , že niektoré baby už v 2.mesiaci majú. tak neviem, či mám pýtať od svojej lekárky, alebo to nedávajú tak skoro.
8. črc 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 - ahoj, ja keď som čakala dcérku, tak na potvrdenie tehu som bola na konci 8 tt ale knižku mi dal až na konci 12 tt, a vysvetlil mi to tak, že do konca 3 mesiaca je najviac spontánnych potratov, preto sa knižky dávajú až tak neskoro, ale nebojaj v 12 tt dostali knižku aj moja segra aj obe švagriný a všetky máme zdravučké detičky :slight_smile:
8. črc 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana28 Ďakujem. Čakáme naše prvé bábo, tak mám zo všetkého obavy, či náhodou niečo nezanedbám a tak. Doktorka sa zatiaľ k ničomu nevyjadrila. Na budúci týždeň mám ísť na odbery, ale na sono už som bola. Bábo má 7 mm a neviem, či to nie je málo, lebo tu dievčatá píšu, že ich bábätká sú väčšie. :unamused:
8. črc 2010 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 a kdy jsi mela sono? ja mela mimi v 8 tt 0.96 cm, ono taky zalezi presne, kdy bylo miminko zapocato :slight_smile:
8. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce v utorok som bola na sono. jaj, to som nevedela. zdá sa mi na 9.týždeň, že je malinké, ale lekárka nepovedala nič.
8. črc 2010 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18: zalezi kdy bylo oplodneno vajicko, treba jsi mela ovulaci pozdeji, ale nemusis se neceho bat, ono doroste neboj :wink: , a tydny se pocitaji od posledni MS, ale podle me je to miminko tak malicke, ze je tezke ho i zmerit :wink: , uvidis az pujdes za par tydnu tak bude vetsi :slight_smile:
8. črc 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Ďakujem za povzbudenie. :slight_smile: Ja sa len bojím, či to nie je aj kvôli tomu, že mám silnú astmu?
8. črc 2010 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 - to si nemyslim, ale doktorka nejsem. Pokud ti doktorka nic nerekla, tak si myslim, ze se nemas ceho bat :wink:
8. črc 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ďakujem krásne :slight_smile: milé povzbudenie vždy poteší a trošku aj ukľudní :wink:
8. črc 2010 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 ja jen kdyby neco bylo v neporadku, tak by ti to doktorka rekla neboj, takze hlavu vzhuru a tes se z toho bobiska co mas u sebe v brisku.

ja jsem se ptala sestry, kde asi je v brisku a ono je docela vysoko, skorem pod zebrama :slight_smile:
8. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce to vážne? a ja ho hladkám stále okolo podbruška. :dizzy_face: dobré zistenie. a ty si ako na tom? nemáš nejaké problémy? nevoľnosti? ....
8. črc 2010 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 no prave ja jsem si to taky myslela a manzela jsem nadavala at se poradne ohne, kdyz mu chce dat pusinku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja jsem naprosto v pohode, az na to, ze jsem hodne unavena a chodim curat a ze zacatku me hrozne bolely prsa, ale ted uz tak ne :slight_smile:
8. črc 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja som ledva dnes prisla do praca, este ani oci som neotvorila a uz na napinalo. vcera vecer som uz bola z toho zufala a mala som take blbe reci smerom k priatelovi, ze to nechape, ze po mne zazera a ze si robi co chce, ze nech sa vciti do mojej koze...ja neviem co ma to pochytilo....:frowning2: potom som este bola hladna, ale nic z toho co sa nachadzalo v chladnicke mi nichutilo, dokonca som mala pocit, ze mi nic nechuti, ale hladna som bola. kedy sa to uz polepsi????
moj rezim je taky, ze rano ledva vstanem do prace, v praci sa snazim nejako prezit a pridem domov rovno do postele. neupratane, nastastie o macku sa stara on.
dnes som si povedala, ze si z nejakou vecickou pre male spravim radost, ale nejako ani na to nemam naladu. jedine, co si dokazem nejako vybrat je zavinovacka...uz ste nieco kupovali?
8. črc 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý deň tehulky:slight_smile:
ach jaj, nezavidim Vám tie nevnosti. Viem aké to je. Pri prvom mi bolo na umretie! Teraz pohoda, ani neviem že som tehotná. Dnes ideme do poradne, tak sa teším:slight_smile: Este k tomu mám narodky a zajtra odchadzame za rodinou minimálne na 2 týždne:slight_smile:

@kwetinka1 Neboj sa moja, tie nevolnosti pominu. Hneď ako skončí prvý trimester, budeš sa cítiť úžasné a krásne:slight_smile: Ja som malému ako prvé kúpila rukavice a ciapocku do porodnice. Začala som s vecami praktickymi:slight_smile: Potom lieh a gazu na pupok, olej na telo, kefu na vlasy a tak podobne :slight_smile:
8. črc 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja chodím cikať stále, bolia ma prsia a som stále hladná, ale našťastie, ako niektoré chudinky, nemám iné problémy. ozaj, už si niečo kúpila pre seba alebo pre dieťatko? ja už obzerám aspoň na nete, ale nič som ešte nekúpila . :slight_smile:
8. črc 2010 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett GRATULUJEM k narodeninam :slight_smile: ako budes oslavovat? to ides na vychod, alebo si to pletiem?
mne sa este nechce kupovat prakticke veci, lebo sa do toho vobec nevyznam, iba tak co vidim a paci sa mi, ako je napriklad zavinovacka :slight_smile:
8. črc 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka to je mi lito, ale uviddis snad brzy to prejde a pak se budes jen tesit.

@silvinka ja uz jsem nakupovala jako blazen, podivej do alba :wink: , ale ted nejsou prasule, tak az zase budou :slight_smile:
8. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett vsechno nejlepsi k narozeninam :grinning:
8. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce krásne vecičky :wink: ako si to všetko stihla?
8. črc 2010 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krásne narodeninky :slight_smile:
8. črc 2010 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika ja nakupuju na ebay, je to tam za hubicku a nejake jsou uplne nove nenosene :slight_smile:
8. črc 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce to je nejaká stránka alebo obchodík?
8. črc 2010 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika www.ebay.co.uk, ale musis umet trosicku anglicky
8. črc 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce pozriem, ďakujem z tip
8. črc 2010 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vďaka baby:slight_smile:))
8. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek