• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
arrett a uz to vasi vi, ze cekate druhy? nebo to pro ne bude prekvapko? :grinning:
8. črc 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@pattie tiez gratulujem, tesim sa s tebou :grinning:
8. črc 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - všetko najlepšie k narodeninám a uži si to doma :wink:
8. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett vsetko najlepsie k narodeninkam,,a drzkajte sa na poradni :grinning: :grinning:
8. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett vsetko dobre k narodeninkam :wink:
8. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky :slight_smile:
@arrett vsetko najlepsie k narodeninam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@mafynka dakujem :wink:
8. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ešte raz vďaka baby:slight_smile: Nasi to už vedia, pretože som zo začiatku krvacala a potrebovala som ležať, čiže som potrebovala pomôcť s malým. Ale nakoniec som to nejako rozchodila. Bože, 17.45 poradňa. Zacinam sa báť:slight_smile:)) bojim sa aby doktor nebol proti môjmu výletu na východ:-/ Ach jaj, uvidíme. Nieje Vám ťažko v týchto horucavach? Ja mám strašne busenie srdca, mám pocit, že sa nemôžem nadychnut. Úprimne lutujem pracujúce tehulky. Pri prvom som bola na PN od 6. týždňa. Užila som si tehu naplno. Teraz by som to urobila tiež
8. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tiez sa pipajam, vsekto len to najlepsie k narodeninkam vam obom prajem :sunglasses:

baby, mne je dnes tak zle :frowning2: rano mi bolo trosku blbo, ale nic som nejedla, tak som myslela, ze je to tym. v robote som si dala rozky s natierkou a odvtedy mi stale vychadza stava do hrdla a boli ma zaludok. je mi na zvracanie, ale zatial nic neslo, len ta stava do hrdla. kokos, toto som nikdy nezazila. a este ma tak teraz rozculil jeden klient, normalne som nanho narevala, kolega vedla v kancli s klientom na seba pozerali a nechapali. :frowning2:
8. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mne je dnes priserne cely den ma napina na vracanie. zatial som rano dala jablko a na obed polievku a teraz tu sedim a ledva glgam a predychavam, aby som sa nepovracala.
isla som so sefom na meeting a sokoro som v aute nevydrzala. a potom ten meeting, nieco otrasne, cely cas zyvanie a napinanie osm sa snazila zamaskovat. babule ja som zufala.
este buduci tyzden prezit a potom mam uz konecne dovolenku. len to bude tiez zaujimave. prosim vas o vas nazor, lebo ja neviem ci som nejaka haklivka alebo co. no boli sme pred mesiacom dohodnuti dva pary, ze idem do talianska na dovolenku. nase polovicky na motorkach a ja s babou na aute. lenze teraz si ten druhy parik prizval daky dalsi par, ktory ja nepoznam a mam ist s nimi v aute. je mi to neprijemne, lebo sa mi stane, ze sa povraciam, je mi zle. celkovom mam strach z tej cesty a nie ju travit s niekym koho nepoznam. tak som proti tomu, ale vsetci teraz po mne pozeraju ako po neprisposobivej a neviem akej fajnovke haklivej. co si o tom prosim myslite? lebo ja uz teraz mam celu dovcu skazenu, ci pojdu, alebo ked aj nie, tak ze ja som ta co bola proti :frowning2:
8. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Poviem Ti to takto. Ja by som do autá s cudzimi ktorich nepoznám nemasadla. Tá cesta nie je 15 minutova, ale niekoľko hodinova! Po1. nepoznas šoféra, ja by som neriskovala ani svoje zdravie, ani život babatka, po 2 tých pár hodín ak si nepadnete, bude pre Teba peklo, po 3. keď ti bude zle, budú nervózny z toho, že furt ti budú zastavovať. To je cisto iba, iba MOJ názor, ako by som sa zachovala ja. Možno budú upplne perfektni a cesta ti ujde, ani nevieš ako... Musíš si to zvážiť a rozhodnúť sa sama.
8. črc 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 A ešte dodam, že mám strach keď dôveruje iný, ako môj manžel. Jeho reakcie poznám. Dokonca keď ideme zo synom, nedôverujem ani mojej mame. Radšej soferujem ja.:slight_smile:
8. črc 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem, a bolo by neprijemne, keby ma v aute natahuje pred uplne cudzimi dvoma ludmi. ako isla by aj ta znama, ale predsa. dohodnuti sme boli v inej zostave a oni to zmenia tyzden pred odjazdom :frowning2: a este ja sa citim blbo, ze mi to vadi a ze to kazim :frowning2: a ze som proti, aby isli aj oni :frowning2: ale mne je to fakt neprijemne.
este priatel sa ma pyta, ci teda pojde sam. no mna skoro trafilo.
8. črc 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kwetinka - ja bych asi jela, kdyby mi nebylo blbe, ale kdyz by mi byvalo casto blbe, jak pises, tak bych nejela - vysvetlila bych to tim, ze se necitim na dovolenou, kdyz mi byva tak spatne.
Manzela bych asi nechala, at se rozhodne sam, a kdyby i presto chtel jet, tak bych ho nechala jet samotneho.

Mne treba taky byva docela spatne a jsem strasne unavena, takze naprosto chapu, jak se citis takhle pred dovolenou - me by tam nikdo nedostal :wink:
8. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: a oni vi, ze jsi tehotna? Podle me uz je ta dovolena pokazena, protoze ty nechces jet s nima a kdyz oni nevezmou ten dalsi par kvuli tobe, tak zase oni budou nasrany celou dovolenou, ze i ten dalsi par nejel.

je to tezky vubec ti to nezavidim
8. črc 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, kdyby se v takove situaci muj manzel rozhodl, ze by jel sam, tak bych ho nechala a mela bych radost, ze se nemusim nikam trmacet a muzu tyden odpocivat a vubec nic nemusim delat :wink:
8. črc 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to me by vadilo kdyby jel sam. Preci jenom muze zustat se mnou a muzete si udelat dovolenou po Cechach ne?
8. črc 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja si tiez myslim, ze uz teraz bude cela dovolenka pokazena :frowning2: nechapem ludi, co sa dohodneme a tyzden predtym to zmenia :frowning2:
vedia vsetci, ze som tehotna a este aj ta znama, co mala ist so mnou povodne autom hovorila, ze to so mnou zvladne :slight_smile: nechapem preco sa tak rozhodli....
mam to volno z prace, chcela som ho nejako prijemne stravit na dovolenke, je mi jedno kde, ale s priatelom. aj som mu teda navrhla, ze podme sami dvaja niekde len tu po slovensku alebo cechy.
len tam je ten problem, ze priatle sa tesil, ze pojdu na motorkach s tym dalsim kamosom. a ked nepojde moj priatel, tak ten jeho kamarat nebude mat s kym ist na tej motorke (vo dvojici je to predsa bezpecnejsie), takze nepojde. a ja sa citim ako totalna mrcha :frowning2:
uz vyse roka som nemala z prace volno dlshie ako 2-3 dni, velmi som sa tesila....
8. črc 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: tak jed a zkus na to zapomenout, ze pozvali jeste nekoho a uzij si to :wink: . Kdyz vi, ze jsi tehotna a trpis ze je ti blbe, tak to prezijou obe dve :wink:
8. črc 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce mne vadi ta cesta autom. so znamou (kamaratova frajerka) a este s cudzim parom, ktorych nepoznam. proste bude mi to velmi neprijemne.
8. črc 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule:slight_smile:dnes už mi je troška lepšie.....ako sa máte vy?
8. črc 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzanna: uz jsi prisla na to, co muzes papkat?

kwetinka a jak dlouho je ta cesta? To zvladnes a pak se budes moct flakat u more :wink:
8. črc 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce grilované kuraacie prsia a ryžu....:slight_smile:dne s som bola zase na nákupoch...kúpila som pár vecičiek a hned mi je lepšie :grinning:
8. črc 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzanna: tak koukej vyfotit a ukazat co sis koupila :grinning:
8. črc 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ta cesta trva priblizne 10 - 12 hodin, pri prestavkach co budem potrebovat tak sa to natiahne. nejdeme k moru, ale do vnutrozemia k jednemu jazeru.
8. črc 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce kuk do albumu:slight_smile:))))už je to tam :dizzy_face:
8. črc 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze jsi sla do zluta :sweat_smile: , nojo tak co nam zbyva jineho. koukala jsem jste hezky par a mas pekneho chlapa :wink:
8. črc 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: tak to pekne dlouha cesta a jakym autem jedete?
8. črc 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce este neviem :frowning2: nie sme dohodnuty, ale asi pasatom kombi
8. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce nič iné som nenašla-myslím farbovo...všetko je bud modré,alebo ružové....nemala som na výber :unamused: ale sú sladučké:slight_smile:)))))juj,tak sa teším :dizzy_face: ...a dakujeme:slight_smile:)))
8. črc 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja by som navrhovala, aby si si dala s nimi testovaciu jazdu ich autom, daj si 4 krat zastavit ze ti je zle a raz ich pekne povracaj a budes mat o sukromie postarane.
Si to rozmyslia ci niekam pojdu.
8. črc 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek