• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
kwetinka: no uvidis, ale moc casu nemas.

suzI ; ja mam zas vsechno do hneda, sediva a nebo bile :grinning: , uz se tesim az budu vedet co to cekame abych mohla zacit poradne nakupovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 to je dobre, ale to asi nestihneme, kedze o tyzden uz mame odchadzat .-( ale ma to pobavilo :slight_smile:
8. črc 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka a co tam pobliz letet letadlem pro tebe?
8. črc 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce videla som:slight_smile:)))supééér...strašne krásne vecičky....také som tu ani nevidela...snád zoženiem.bola si krásna nevesta :wink:
8. črc 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzi: dekujem. Ja je nakupuju prez ebay :slight_smile:
8. črc 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce myslíž,že by mi z ebay poslali vecičky aj na cyprus?
8. črc 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevim, hlidej si postovny, kam posilaj. Nekteri posilaj jen po UK, nekteri vsude . urco si zadej novy, vyjede jich spousta. ja uz mam nejake veci od narozeni do 9 mesicu :grinning:
8. črc 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce neviem, zeby tam nieco letelo. nechcem to komplikovat. priatelovi som povedala, ze ja s tym nesuhlasim a ze dohoda bola ina a ja sa jej drzim a ze ked to ma byt inak, tak ja nejdem. a ze mozme ist spolu inam. vecer mu poviem, ze nech sa rozhodne sam, co chce, ale nech mi to da do piatku vediet, aby som sa aj ja vedela zariadit. len potom ak pojde bez mna, tak sa to bez nasledkov nepojde. urcite sa ma to dotkne, nahneva..... k tomu este aj v praci mame dohodnutu dovolenku a neda sa mi ju zmenit, zeby som v inom termine ja isla s kamoskami :frowning2:
8. črc 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se podivej na nejake lety> nevidim duvod proc bys jim to nezkomplikovala, kdyz oni uz to udelali. A letadlo pro tebe bude vic pohodlnejsi :wink:
8. črc 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce som riadne znechutena z toho a aj z postoju mojho priatela. no uvidim ako to dopadne, mozno nakoniec sa dohodnem s nejakou kamoskou a podjeme inam. ale toto sa nerobi, ked sa dohodneme, tak to ma platit a od priatela by som ocakavala, ze budeme drzat spolu. dam vediet ako to nakoniec dopadlo.
mne je taraz tak zle, ze nevladzem ani z prace ist domov :frowning2:
8. črc 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky.
Tak sedim u gyndosa a čakám a nervujem:slight_smile: Som zvedava.
Veci na cestu už mame zbalene. Rozhodli sme sa, že ak má doki pustí, tak pôjdeme dnes v noci kvôli malickemu. Cez deň by to bolo pre neho viac náročné. Tak siaspon pospinka.

@kwetinka1 Drz si svoj postoj. Na jeho mieste by som ostala s Tebou a urobila si výlet po Slovensky. My sme tiež motorkari. Manžel toto leto nebol ani raz na zraze! Vravel, že ostane doma a ja som od neho ani nič iné necakala. Tá motorka mu neujde! Ale tehotenstvo prvého dieťaťa môže prežiť iba raz. Manžel chodí na moto v tedy, keď aj ja mám nejaký program. Žiaľ, moju moto sme predali a kúpili auto:frowning2:(( Ale keď deti vyrastu, sup s nimi ku banke a my na motorky:slight_smile:
8. črc 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett neboj sa uvidis malu fazulku a budes spokojna. ja sa na ultrazvuk a celkovo k doktorke tesim. a ked nemas komplikacie, tak nema dovod ta nepustit a uzijes si na vychode s rodinou.
ja idem zajtra 17,30 prvykrat do poradne :slight_smile:
Tvoj manzel ma spravny postoj, ocakavala by som to iste od mojho priatela, ale no uvidim. tiez si myslim, ze motorka mu neutecia a uz jeden vikend bol bezomna na motorke a ja len tisko doma zavidela :frowning2: ale toto je ine, tesila som sa a mala to by dovolenka pre oboch....
8. črc 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak baby, moje obavy sa naplnili. Nikam nejdeme. Začala som akurát u gyndosa krvacat. Poslal má rovno domov do postele a nepohnut sa z nej. Jedine na zachod! Neviem čo mám robiť. Kto sa postará o Simonka. Ach jaj. Je mi veľmi smutno. Usmejem sa len pri spomienke na babo, ako si boxerovalo rucickami:slight_smile: Tak drzte palce, nech to krvácanie prestane:-/
8. črc 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásne narodeniny:frowning2:(((((((
8. črc 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett neboj moja,všetky tu na teba budeme mysliet,a určite to krvácanie čoskoro prestane,neboj.Ono sa to niekedy stáva,ale nieje to nič vážne.Viem,že si sa vystrašila,ale musíš byt silná a verit,že všetko dobre dopadne....a bude to tak,neboj.verím tomu......držkáme palčeky a hlavne odpočívaj.
8. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to mi je luto, ale hlavne je, ze babo je v poriadku. na vychod este pojdete a potom si to uzijes bez strachu. teraz pekne pocuvaj a nic nerob. popros niekoho, kto sa ti o Simonka postara, svokra, kamaratka, manzel, nieco spolu vymyslite, opatrovatelka.....a hlavne mysli pozitivne a na babo. preco si zacala krvacat? co ti povedal lekar?
@arrett myslela som, ze co ti povedal na to, ze si zacala prave tam krvacat? cim to je?
holky, na intimce mám pořád sv.žlutý flíček - asi výtok nebo tak něco. Máte to taky? Nic mě nebolí ani nepálí. Kromě prsů na ty si nemůžu vůbec sáhnout :o). Výtok mám málo a od začátku a předevčírem jsem měla lehce nahnědlý hlen, včera na intimce nic, ale uvnitř pochvy byl ještě trochu nahnědlý. Břicho mne nebolí jen občas, když dlouho řídím, tak mi vadí pás nebo pásek na kalhotách. Jak jste na tom vy?
8. črc 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 - ahoj, súhlasí s arret, a okrem tých dôvodov čo vymenovala ako proti, ja by som už nešla len z toho titulu, že mi je blbo, si neviem predstaviť, že by som vydržala v aute takú diaľku, to bysom dorazila polomrtva :unamused: a neverím, že si to tam užiješ na pláži alebo kde sa chystáte, ja by som ostala pekne v posteli, a na dovču by som išla, keď mi prejdú tie tehu nevoľnosti, a aj by som dačo z toho mala :wink: Ale je to na tebe, tak sa rozhodni správne :wink:
8. črc 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Vravel že nevie. Pozeral na placentu a že je v poriadku. No v knizke mám napísané že zacinajuce odlucovanie placenty. Čo v preklade podľa mna znamená hroziaci potrat.
Manžel má zajtra dovolenku, kedže sme sa chystali na východ. A v pondelok príde moja mamina na cely týždeň z východu. Na svokrovcov čo bývajú 10 km sa spoliehať nemôžem.
8. črc 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
arrett, to je mi líto :o( a to byla jasně červená krev? Já jsem totálně vyděšná z hnědého hlenu s mými předchozími zkušenostmi natož abych krvácela. Taky jsem si pořád říkala, holky říkali, že je to normální, jak se děloha roztahuje a pod....pak jsme skončila na sále s pláčem a bolavým srdíčkem ze stráty.
Nechci tě strašit, ale pokud je jasná krev, většinou to není nic dobrého (ale znám pár holek, které to ustály, ale všechny si to pěkně odležely v nemocnici, protože tam je fakt větší pravděpodobnost, že tam budeš ten klid dodržovat). Se divím, že tě tam doktorka hned neposlala. :o(
8. črc 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Áno, Jasná červená krv. Ja som sa žiaľ už naladila aj na to že potratim:frowning2:
8. črc 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nemysli na to moja, aj ked viem, ze je to tazke:( a to iba ked si bola u nho,alebo este aj teraz?
8. črc 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett čo viem ja,do konca prvého trimestra nieje špinenie a slabé krvácanie nič vážne.Čítala som to na internete.....fakt sa ta nesnažím len upokojit,je to pravda.Neboj,všetko bude ok!Len hlavne počúvni doktora a lež!
8. črc 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett och moja drzte sa, hlavne dodrzuj ten absolutny klud,
8. črc 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - ahoj, to mi je veľmi ľúto, že domov sa nejde :frowning2: ale ak by tá cesta mala ublížiť mimi tak iná voľba nie je, ako ostať doma v posteli. Hoci ani ja neviem ako by som riešila takúto situáciu , keď máš doma malé dieťa :frowning2:
8. črc 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zienky mne je posledne 2 dni tak zle, nie som nicoho schopna, len lezim a spim.
Nastastie som doma, neviem si predstavit makat v praci :unamused:
8. črc 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett drzim palce, neboj zvladnes to a aj to male babo.

@mony80 od vcera som uplne k.o. dnes som odisla z prace a ledva prisla domov. a len rovno sla do postele. stale mi je zle a nic do seba neviem dostat. ked si predstavim, ze zajtra zas do prace a zas na stretnutie s klientom, tak mi je do placu...
8. črc 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
arrett a dal ti alespoň prášky na zástavu krvácení?
8. črc 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 ja som to mala za posledných 5 dní.Dnes mi už bolo lepšie...naštastie.Dúfam,že sa mi už tie stavy ani nevrátia.Neviem ti moja poradit :frowning2: ,lebo mne tiež nič nepomohlo.musíš vydržat a hlavne odpočívaj....
8. črc 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek