• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 prečo sa nedáš vypísat,ked ti je tak zle?Mne tak bolo dodnes a vobec si neviem predstavit,že by som normálne pri týchto stavoch chodila do roboty.Ak ti zajtra nebude dobre,jednoducho sa daj aspon na pár dní vypísat.Pomože to tebe aj dietatu.....
8. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja s tebou tak sucitim, musi to byt strasne utrpenie v robote. A ked pracujes s ludmi,tak to je uplne hrozne, musis sa tvarit, usmievat, komunikovat a samej je ti na skapanie (sorry za slovnik)
@suzanna85 vydrzim jasne, ved ked citam ako vy chudatka vracate, tak ja som oproti vam slaba kavicka. Vracala som len raz. U mna ide skor o celkovu slabost a nevolnost a na tu sa mi najlepsie osvecil spanok :wink:
8. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kwetinka tiez by som ti doporucila PNku a usetris si dovolenku na jesen, ked sa budes citit dobre a nebude uz tak velmi horuco.
8. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 pripajam sa k Mon...ja som nevrcala este vobec...ale dnes som vam baby mala taku pravu hormonalnu tehotensku depku...uz pri ranajkach mi zacali tiect slzy...a to akoze dovod ziadne, chapete? Tak som ani nevedela, ci mam ist do prace, lebo som bola v takom stave, ze keby mi niekto povedal, ako dobre vyzeram, asi by som sa hned rozplakala...drahy nevedel ako ma reagovat, myslel si, ze s nim nekomunikujem (a to ani nevidel, ze som plakala, lebo som to zmaskovala), ale potom ma to preslo...sa ma pytal, ze co ma robit, ked ma to najblizsie chyti, tak som mu povedala, ze to je asi jedno, ze stle to bude zle, lebo ja vlastne taky cas neviem, co chcem:slight_smile:)) tak sa na mne pobavil:slight_smile:)) a to som netusila, ze to tak zrazu a z nicoho..divne to bolo:slight_smile:
8. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ale to mam za to, ze mi nie je zle a ze vy trpite a ja nie:slight_smile:
8. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 presne tak :grinning:
8. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 :grinning: no, ja viem...ale uprimne s vami sucitim :wink: fakt...ja neviem, co by som robila, keby mi bolo tak zle...vlastne viem...ja by som sa dala vypisat:slight_smile:))) aj tak sa chystam aspon na tyzden v lete sa dat vypisat, aby som mohla vylozit nohy, lebo uz nemam moc dovolenky...tak predsa nepresdeim ccele leto v praci, no nie?:slight_smile:
8. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no jasné,odpočinok potrebuje každá z nás:slight_smile:)))a na tvojom mieste sa dám vypísat na dlhšie ako týžden :dizzy_face:
8. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Som si vcera ratala, kolko dni este musim byt v praci, tak mi vyslo presne 111 dni:slight_smile:)) tak si to v kalendari v praci odratavam:slight_smile: ja uz potrebujem vypadnut z pracovneho prostredia, lebo mam pocit, ze mam odrobenych 20 rokov:slight_smile:
8. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 aspon sa v práci nenudíš :grinning: :grinning: :grinning: však už len nejako teda vydrž a potom si budeš užívat materskú....ale pred tou materskou,by som sa dala aj tak ešte vypísat,lebo nezabúdaj<že materská nieje dovolenka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 tak takyto stav som nemala, ale pocula som o tom. a iny po tebe pozeraju ako po vysinutej.

prave prisiel priatel a nasiel ma na wecku ako sa rozpravam s weckom. tak ked som sa dorzpravala, tak sme sa chvilku bavili, ze dnes mi bolo vlemi zle a stale je a tak, a ze sa dam zajtra vypisat, ze mi to vsetci odporucaju, a on na to, ze nic nezarobim a ze doteraz to zvladam, tak tyzden uz zvladnem :frowning2: a ked som mu povedala, ze vobec si nevie predstavit ako sa citim a tak, tak sme sa skoro pohadali a povedal, ze som to nepochopila lebo on ma len chcel pochvalit ako dobre to zvladam.....
8. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no, drahy to pochopi, len dufam,z e ma to nechyti v praci na nejakom meetingu...bo to uz cela firma na druhy den bude vediet...:slight_smile: to u nas je to horsie ako na trhovisku a preto nechcem, aby to vedeli...teda jasne, ze sa to dozvedia, to uz zalezi len na mojej skovnosti ako dlho to budem vediet maskovat:slight_smile:
8. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer prajem. co znamena, ze ovulacia bola z praveho vajecnika? je v tom nejaky rozdiel alebo na co mi to dr. hovorila? mat moje problemy, co? :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 znamena to ze na pravom vajecniku mas zlte teliesko (Corpus luteum ) produkujuce progesteron ktory je dolezity na udrzanie babatka. Dufam ze tomu rozumiem spravne :slight_smile:
8. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 bola to pre mna dolezita informacia? nejako som to nepochopila, na co mi to dr. hovorila. lebo ako som pisala, na co som sa neopytala, to mi nepovedala. sama od seba len tuto vetu o ovulacii a za tym, ze ste tehotna :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 je to viac pre nu
8. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 hned som si myslela. takuto mlcanlivu dr. ste este nezazili. ale ze zasa je velmi dobra. dakujem ti za usmernenie :slight_smile:
8. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu niekto?
8. črc 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, tak ja som sa prisla uz len rozlucit, lebo nase babatko to tiez vzdalo. V utorok som sa cely den citila nejak divne a v noci som zacala krvacat, tak sme isli na pohotovost a tam zistili, ze babatko je sice stale vnutri, ale nebije mu srdiecko. Tak si ma tam hned nechali a dalej uz asi viete.

Vsetkym Vam prajem, aby som ja bola uz posledna, ktorej sa taketo nieco stalo, a drzim Vam strasne palce.
9. črc 2010 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu to mi je velmi velmi luto :cry: :cry: :cry: posielam vela sil, drz sa :pensive:
9. črc 2010 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu moja, je mi to velmi luto:(
9. črc 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu to mi je lúto :frowning2: :pensive: posielam objatie :pensive:
9. črc 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett oddyychuj moc držím palce,aby všetko dobre dopadlo.....
9. črc 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby.
Hmmm. Amadu, je mi to moc ľúto:frowning2: drz sa!!!
Pozerám, že vcerajsi deň teda nebol moc pozitívny. Ja stále rovnako. Lezim, krvacam a čakám..... Čo bude ďalej. Či mimco pristupi na našu tajnu dohodu a ostane v brusku, alebo ten môj anjelik sa rozhodne ísť do nebicka... Stále pozerám na fotky z ultrazvuku, ako si tam boxoval rucickami. Vravim si, že mi ukázal aký je bojovník, tak verím že bojuje spolu s maminkou.
Manžel to zatiaľ všetko zvláda. Večer nakrmil Simonka, okupal, uspal. V noci k nemu vstaval, ráno prebalil, doniesol na kojnie a teraz ranajkuju :slight_smile: Citim sa niekedy blbo, že je teraz cela domácnosť a Simon na nom. Ale je úžasný!!!
9. črc 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu je mi to hrozne luto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@arrett urcite babatko zabojuje,,len lezkaj, hladkaj brusko a doveruj mu,,vela sil posielam
9. črc 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu aj mne je to velmi luuuto :frowning2:

@arrett urcite to zvladnete, uvdis. drzim silno palceky :wink: pozivivne mysli :sunglasses:
9. črc 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tie baby, co vam je zle a zvraciate, ide vam to same alebo si aj nejak pomozete? mne bolo vcera prvykrat velmi zle cely den, ale som len grgala. vecer som to uz nevydrzala a dala si prsty, bez toho mi to neslo. hned sa mi ulavilo. fuuuj, hnusna tema, ale zaujima ma to.
9. črc 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu , přeji ti, ať se z toho co nejrychleji dostaneš... :cry:

@arrett , hlavu vzhůru, určitě to dobře dopadne, věř tomu...držím palce, až mi modrají :wink:
9. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett , při prvním těhotenství jsem krvácela celý první trimestr, úplně jako při menstruaci...dokonce ze mě šly takový hnusný krvavý cucky...a přečkaly jsme to obě, mám krásnou tříletou panenku...tak nemysli na nejhorší :wink:
9. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu je nám to velmi lúto:((((hlavu hore a drž sa......
9. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek