• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
holky mě je úplně jasný že se mi bude líbit ještě tisice kočárků xD ale tehle se mi zatim líbí nejvíc, i přítelovi, no a až budem nakupovat pro mimi tak navštívíme spousty obchodů a pak se teprve rozhodneme, vždyť to je přeci to nejhezčí nakupovat pro mimi:slight_smile: holky příští pátek už jdu na kontrolu, doufám, že srdíčko už bude slyšet:slight_smile: a že bude vše v pořádku, také jdu na odběry a už ve 12 tt si necháme udělat tu genetiku
9. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce...a co že zrovna v Anglii?? já jsem tam byla jednou a taky se mi tam mooc líbilo, a taky je super že mimi bude umět dobře anglicky že?
9. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
neela, ja jsem srdicko neslysela, jen videla, jak bylo jak o zavod :grinning: :grinning: . Ja nevim, ale me na vsech kocarcich neco vadilo, hlavne co mi vadilo a muze vadit i vam je - jak mate strisku, tak po vnitrnich stranach byly metlovy kolecka (na to aby se dala stahnout striska dolu) a nam prislo, ze ty metlovy kolecka nebyly vubec chranene.

ja nevim, ale docela jsem si rikala, ze je to nebezpecny, kdyz davas maly do kocarku tak o to nejak zavadit, nebo kdyz budes chtit stahnout tu strisku a maly tam strci prstiky, nevim, kouknete na to, treba vam to vadit nebude :wink:
9. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
neela, protoze manzel je anglican. Jj mimca budou mluvit trema jazykama, anglicky, cesky a slovensky. mam tu kamaradky jen slovenky :grinning:
9. črc 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce mm pracoval v zahranici v irsku a ja som snad cely zivot anglictinu studovala a aj ked viem, ze to nie je to iste ako tam byt, ale chceme s malym uz od malicka rozpravat aj anglicky, nech ma navrch, nech ma nejaku vyhodu, my za to nic nedame a jemu zivot ulahcime :slight_smile:
9. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
isabel; to je skvely, protoze cim mensi jsou tim je to pro ne jednodussi a urco v budoucnu mu to pomuze :slight_smile:
9. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas to bude tak, ze ja na ne budu mluvit cesky a Andy anglicky, protoze ten cesky neumi :sweat_smile:
9. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to chapu, dneska chce vážně všechny kočárky pořádně prověřit než si nějaký koupit že...a jako myslela jsem si že je manžel angličan :slight_smile:tak sem se trochu blbě zeptala xD
9. črc 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce presne tak, ja som sa takym stylom naucila nemecky a myslim, ze je to to najlepsie co moze rodic dietatu dat ak je toho schopny, male dieta je ako spongia, nauci sa toho strasne vela a pritom sa ani snazit nemusi :slight_smile:
9. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem rikala, ze ty kocarky stoji takovy prachy, ze si ho chci vyzkousert, ze podle obrazku vybirat nechci. ja chci rovnou tu trojkombinaci :slight_smile: , mam zatim vybrany Concord Fushion, je uzasny, ale taky drazsi :sweat_smile:
9. črc 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja musim male aby umely cesky, protoze nikdo z nasi rodiny neumi anglicky, ale bude prca az bude mluvit na tchyni a tchana cesky a na moje rodice anglicky, treba se jeste rodicove neco priuci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus bus, po dlouhy dobe zdravim. V sobotu jsme prijeli z dovci, bylo to super. Jen se to tu na me nejak sype. Ana je nemocna (sesta nemoc), mama si zlomila nohu v kotniku, nechodici, potrebuje peci, tata v nemocnici.....no parada :unamused:
V utery jdu k Mudrovi, tak uvidim, nejak si rikam, ze to bude v pohode. Musi.
Amadu: mrzi me to. Vim, co prozivas, tak at je to ted rychle za tebou a vzhuru novym pokusum
Cutce: v Anglii jsou samy bugaboo vid. Ja kdyz jsem tam byla, tak jsem nechapala, v cem jsou schopny matky ty maly ditka vozit....
Kocar nastesti neresim, jsem absolutne spokojena co mam :grinning:
Neela: klido se koupej, bazeny na zahradach jsou mereny, jeden nasi maj taky, tak vim o cem mluvim :wink:
9. črc 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma12: no koukam, co maji za kocarky a nejak se mi vubec nelibi

a jaky kocarek mas ty?
9. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je navrat domu, to ted budes litat kolem rodiny co? Doufam, ze je tatinek v poradku
9. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce diky za ucast, bohuzel predpovedi nejsou nejruzovejsi, ale my to zvladnem
Mam Teutonia cosmo, zatim sportak, budu muset dokupovat korbu. A nemuzu si ho vynachvalit....
9. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12 jej, tak to je mi velmi lito :frowning2:
9. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak se tu mejte, ja odjizdim s pritelem na chatu, mejte se :slight_smile:
9. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
neela: krasne si ji uzijte. pa :sunglasses: :sunglasses:
9. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemate nejaky typ na dobru internetovu stransku s detskym oblecenim a potrebami, kde je platby pri dovoze tovaru a tak aby nechceli svety za dopravu?
9. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce: njn, holt je to zivot. Cely roky se nasi rodine nemoci vyhybali.
@kwetinka1 : vim jen o hrackach :grinning:
@neelaa: uzijte si to, ja jsem zavrena doma, tak uz se tesim ven :sunglasses:
9. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: jak si vcera dopadla s tou dovcou.

ma12: me 20 dni pred svatbou loni zemrel dedecek, je to hrozny, ale je to zivot, kruty :confounded:
9. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cawes idete niekora na dovolenku a lietadlom??? :wink:
9. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce zatial nijako. moj priatel ma tendenciu akekolvek riesenie odkladat. tak je to aj v tomto pripade. povedal, ze o nic nejde a urcite sa dohodneme. tym to skoncilo. dnes mame navstevu, takze zas sa nic nedozviem....
tak isto to je aj co sa tyka financii, bola som pripravena, ze sa o tom porozpravame...no a prd...zatial to len tlacime pred sebou, lebo on bud nema cas, alebo ma iny program, alebo je unaveny...:frowning2:
9. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja, ale poletim az ve vyssim stadiu a to kolem 26tt neni problem litat pokud je vse v poradku :wink:
9. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ano, ja idem
@amadu je mi to moc luto, bud silna moja
kwetinka: ale jednou si ten cas bude muset najit, vzdyt takhle to do nekonecna nejde preci> to te lituju. A jak jsi se rozhodla, pojedes na tu dovolenku?
9. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, tak u nas tento rok dovolenka nehrozi, bohuzial :unamused:
9. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ten jeden raz zatial som si musela pomoct, mala som posit ze mi roztrhne zaludok a potom sa mi tiez strasne ulavilo.
9. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce problemy co sme mali este davnejsie, tiez len tlacil pred sebou a neriesil a to bol aj dovod rozchodu, pritom sluboval, ze sa to vyriesi a nic :frowning2: preto sa bojim buducnosti, mam z toho velky strach, aj ked teraz sa o mna sice vzorovo stara, ale dokedy?
vobec neviem co spravim s tou dovolenkou. dnes idem k doki, tak mozno este ona to zatrhne....
9. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek