• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
kwetinka: zeptej se ji, jestli nejsou nejaky pilulky proti zvraceni, abys to treba v tom aute vydrzela :wink: . ja bych jela, aspon si odpocines :wink:
9. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce mam cipky torecan, ale obcas ani tie nezaberaju. no tak sa im v aute pozvraciam :slight_smile:

nasla som toto. celkom pekne veci tam maju a platba dobierkou
http://www.detske-oblecenie.eu/detske-oblecenie/4-PODMIENKY/14-POSTOVNE-A-DODACIE-PODMIENKY
9. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: v tom ti nepomuzu, ja nakupuju prez ebay
9. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ahoj, aku genetiku si idete dat urobit pls ?
9. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak aj ja by som chcela poletiet na nejaky last minute do nejakej civilizovanej krajiny, okolo 10.8.
9. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od narodenia Simonka som tuzila iba po tom, aby sommohla aspoň jeden deň stráviť v posteli a všetko dospat. Teraz tu som, ani nie 24 hodín a už mi z toho preskakuje. Prisaham, že keby nie konika, tak sa zblaznim. Za 6 dni budem mat prelezaniny:grinning:DD
len píšte, píšte nech mám čo citát:slight_smile:))
9. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :slight_smile: tak si to uzi :slight_smile:
tak oki, ja ta zabavim. som taka maximalne neskusena.a teraz pozeram oblecenie pre babo. aku velkost si mam kupit na tie prve dni, tyzdne?
prave mi volala sestricka, ze dnes nemozem prist k lekarke, ze nemaju elektrinu, no mna trafi :frowning2: taaaak velmi som sa tesila. vsetko sa mi posuva....aj rozhodovanie ohladom tej dovolenky
9. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
arrett: tak to je jasny, protoze na to nejsi zvykla polehavat :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Jej ďakujem, si zlata. Tuším číslo 56. Ja tie čísla moc neovladam. Väčšinou je tam napísané že od 0-3, 3-6, 6-9 a tak:slight_smile: Nekupuj bodynka cez hlavu, radšej na zapinanie v predu, alebo v zadu, alebo naboku. Cez hlavu je to na prd. Ja som sa bala cez hlavu dávať.
9. črc 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem, velkost 50 je ta najmensie, ale to sa mi zda hlupost kupovat, tak som pozerala 56. len ja sa to bojim objednavat cez net. vobec to nepoznam ani si neviem predstavit, tak asi najskor to pojdem okuknut :slight_smile:
ty mas asi vsetky vecicky po malinkom, ze?
9. črc 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj baby piste, nech mam este co dve hodinky citat. sedim v praci, nie som schopna robit to co mam, je mi velmi zle a snazim sa to v sebe udrzat a vracat az doma. neviem nic robit s pridanou hodnotou do prace, len cakam kedy aspon 7 hodin odrobim a sup ho domov.
9. črc 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: tak to jsme na tom stejne :grinning: , jeste mam taky 2 hodiny nez pujdu domu :unamused:
9. črc 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce a co robis?
9. črc 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
delam v kancelari a firma vraci DPH ze zeme EU
9. črc 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pracovni doba uplne na dve veci 9.00 - 17.00 :frowning2:
9. črc 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce preco? to je fajn. ja ju mam sice uplne flexibilnu, ale chodievam tak na9,30 do 18,30. lebo hodina na obed sa nerata a musim tu byt
9. črc 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
me ta prace uz vubec nebavi :frowning2:
9. črc 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ani mna :slight_smile: uz sa tesim na matersku. inak musela som spravit s priatelom dohodu, ze prvy rok budem ja na materskej a potom pojde on....:slight_smile:
9. črc 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: a proc? a to se da takhle?
9. črc 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak hlasim, ze jsem po dnesni kontrole, prdoch ma 4 cm a pekne mi zamaval a kopal premety:slight_smile: jedine co je blbe je ze mam malo cervenych krvinek, tak to musime dohnat jinak:( dostala jsem tehotenskou prukazku a dalsi kontrola az 6.8. :dizzy_face:
9. črc 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
imzadi: tak to je skvely, velka gratulace :grinning:
9. črc 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty UTZ kolem 12tt jsou pry nejlepsi, kvuli temhle nacvikum, ze pry delaji lumparny a nebo taky muzou spat :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no chce si to uzit aj on s drobcom doma :slight_smile: da sa to. je nevyhnutny cas kedy musi byt matka doma, a potom moze ist aj otec na rodicovsku. tak sme to dohodli, ze ja prvy rok a potom on potiahne kolko sa bude dat, ale tiez maximalne rok.
9. črc 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi super, gratulujem :slight_smile:
9. črc 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tusim, ze tu bola taka otazka. len teraz neviem odpoved. mozem nealko pivo pit?
9. črc 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: klidne si dej normalni pivo :wink: , ale jen jedno ne deset :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce bylo to fakt uzasny:slight_smile: nozickama se odrazel od bricha, zival, no proste uzasny...doktorka z toho byla taky vesela, vsimla si, ze pritel je v cekarne, tak za nim bezela, at se na to jde podivat, ale on se stydel :grinning:
9. črc 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi gratulujem:slight_smile:)))
9. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce na to si uz ridne dlho robim chut, ale do toho 12tt vydrzim a na druhej dovolenke si ho doprajem. jednu krasne orosenu desiatku.
vcera ako som sa povracala a potom si dala nealko pivo, juj hned mi bolo lepsie, aj som mohla potom jest :slight_smile:
9. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi to je krasne :slight_smile: super. dufam, ze aj ja take uvidim. to ti robila vaginalny ultrazvuk. len dotaraz co ja som videla v mojom bruchu, tak to bola taka mala neidentifikovatelna bodka. ona ti to babo nejako priblizila, ze to bolo take rozoznatelne? prepac, ze sa tak pytam, ale ja si to neviem predstavit....
9. črc 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek