• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojte dievčatá, hlásim sa po dlhšom čase. Som na štud. pobyte v Krakowe a až do dnes bolo celkom fajn. Bola som na wc, na papieri slaba krv, alebo skor taka do ruzova. Utekala som k lekarke, stara pani mala hadam cez 70, vysetrila ma iba palpacne, ale na rukaviciach uz krv nebola, iba velmi slabe spinenie. Podla nej je vsetko ok, ale ako to moze vediet bez sona? Rozhodne vsak idem domov, len sa velmi bojim. Stalo sa vam, ze ste spinili? Beriem duphaston, samozrejme.
9. črc 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
kwetinka: v male mire muzes cokoliv neboj :wink:

imzadi: to je skoda, ze se nesel podivat, ten muj chodi vsude se mnou. A muzu se zeptat byl vnitrni utz a nebo uz vnejsi?
9. črc 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko ano, a vraj v prtom trimestri je to bezne.
9. črc 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ja som sa velmi zlakla, ale asi hlavne preto, ze som spinila prvykrat a som za hranicami. sedela som na registracke v nemocnici 20 minut, kym riesili iba poistenie. myslis, ze mam hned v pondelok ist doma k dokymu, ci ak nebude problem tak pockat do poradne?
9. črc 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce on s tebou je aj vo vnutri, ked sa vysetruju? ja mam z toho blby pocit, aby priatel isiel so mnou....
9. črc 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ano vaginalni, rikala, ze je jeste brzo na klasicky...a asi ho ma nejaky vykonny, protoze sla krasne rozeznat hlavicka, ouska, rucicky...ruzne s nim natacela a otacela...taky to byl pro me sok, ze uz to neni jen ten rozmaznuty flek, ale ma to tvar :slight_smile: hlavicku, pater, proste uzasny :dizzy_face:
9. črc 2010 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko naplasilo by to kazdu z nas. ale ked uz nespinis, tak je to fajn. no urcite by som na tvojom mieste bolo kludnejsie, aby ti spravili ultrazvuk. kedy mas ist domov? a kedy mas mat poradnu?
9. črc 2010 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
kwetinka: jasne, proc ne. mam prez sebe takovy velky papir, ale ikdyby ne, on to chce taky videt svoje mimco :grinning:
9. črc 2010 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi az sa mi slzy tisnu do oci. som sa dnes tesila na ultrazvuk, ale musim si pockat do buduceho tyzdna, dufam, ze aj ja nieco take budem vidiet a nie len fliacik...ale mam spolu s tebou radost:slight_smile:
9. črc 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko nestresuj, to je nejhorsi, ja spinila cely druhy mesic, sice to nebyla jasna krev, ale spis tmava, ale pokud to bylo jen chvilku a uz nespinis a nemas ani bolesti, tak bych se snazila byt v klidu...kdy mas jit na kontrolu?
@cutce byl to jeste vnitrni utz
9. črc 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce ja by som mu to chcela tiez dopriat, ale citila by som sa tak fakt blbo. tiez s nim nechodim po kadejakych vysetreniach. inak ja nemam ziadny papier cez seba. to je na cypere zvykom? potom ak bude vonkajsie sono, tak to samozrejme pojde so mnou. ale mozno ked budem ako imzadi, tak by som urcite vymekla a chcela aby to videl aj on
9. črc 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 moc dekuju:slight_smile: ja take dnes ukapla slzy:slight_smile: hned je ted den lepsi a uklidnis se na chvili. tak snad brzo uvidis to same :wink: to utece, neboj:slight_smile:
9. črc 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi ja viem, ze to utecie, ale uz som sa na dnes tesila a hlavne, ze to poviem v praci a nebudem musiet stresovat, ci ma niekto vymakne na zachode alebo to inak zisti
9. črc 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 rozumim...ja to v praci rekla hned, jak mi zacalo byt spatne, to bych neokecala...tak moc drzim palce :slight_smile:
9. črc 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi ja mam mozno stastie, ze robim v chlapsom kolektive, aj v kancli su len chlapi a tym to nedocvakne :slight_smile:
9. črc 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
kwetinka: ja si myslim, ze je to zvykem vsude, ze chlap se jde podivat na UTZ s tebou, vzdyt je to vase miminko, uvidis, jen ho vezmi s sebou, bude mit i jiny pristup k tobe. muj ma, protoze videl, co mam v brisku :grinning:

jinak ja jsem z Anglie, Suzana je z Cypru :wink:
9. črc 2010 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 to ja prave taky:slight_smile: jsem aplikacni inzenyr pro nejake softwary, kolem sami chlapy a tem je vsechno podezrely...spehujou vic nez zensky :grinning:
9. črc 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi tu chlapom vobec nic. snad si nevsimnu ani ked budem v 5 mesiaci uz riadne brusko tlacit pred sebou :slight_smile: ale zas baby to hned odhalia, nastastie tie su len na ekonomickom a personalnom. no ja pracujem ako SOA analytik/konzultant, takze sme z podobneho smeru :slight_smile:
9. črc 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 no domov rozhodne pojdem cez vikend, mala som ist az o tyzden. Prvu poradnu mam mat 2.8. Uz som napisala mail doktorovi, či sa prísť v pondelok ukázať, alebo nie, ak bude všetko v poriadku, tak som zvedavá. Dúfam, že odpíše, lebo už je piatok, navyše poobede, tak neviem. :unamused:
9. črc 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko nestresuj a vela oddychuj, neboj sa, vsetko bude v poriadku. mala si mu radsej zavolat, to je vzdy najistejsie. neviem, co vsetko tam robis a ci je to nutne, aby si tam bola, toto je len na tvojom zvazeni, ale ked uz nespinis, tak sa neboj. vsetko bude v poriadku.
9. črc 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
halooo:slight_smile:))))))))))suzanna sa hlási z Cypru :grinning: :grinning: :grinning:
@kwetinka1 Nie, veci po malomposuvam ďalej sesternici. Jej chlapcek ponosi a potom ona vráti naspäť aj s jej. Take kolecko:slight_smile:

@imzadi ja som tiež včera videla mimco podobne ako ty:slight_smile:)) no to moje sa hralo na boxer a otacalo dookola. No v jednom kuse boxovalo:frowning2:( bolo to super. Až do chvíle keď doktor vytiahol ultrazvuk a bol cely od krvy.

My sme už u svokrovcov. Neviem ako to tubprezijem ten týždeň. No Manzel mi veľmi pomáha, je úžasný:slight_smile:
arrett: to je skvely, ze se o tebe a malyho ma kdo postarat, uvidis to bude dobry a tyden utece jako voda :wink:

Suzi: a jak se citis?
9. črc 2010 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett jejda...a proc ta krev? vysvetlil ti to nejak?
9. črc 2010 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett mas pri sebe manzela a zvladnes to. mysli na male babo a vsetko bude v poriadku. ved z izby ani vyst nemusis :slight_smile: tak pekne oddychul, lez a vsetko prenechaj na ludi okolo seba. ved nech sa svokrovci staraju, teraz sa musis ty o seba starat. a my sme tu, stale sa tu nejaka najde, takze mas nasu podporu :slight_smile:
9. črc 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce nie je mi najlepšie....bolí ma žalúdok a páli ma žáha:(((((strašne.To z toho mi je tak zle každý den...
9. črc 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzi a mate tam Gaviscon na paleni zahy, to tehotne muzou
9. črc 2010 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
takze uz ani kureci s ryzi nepomaha?
9. črc 2010 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett len oddychuj a nech ta nič netrápi.Máš skvelého manžela pri sebe a to je hlavné....nechaj sa chvílku obskakovat a mysli len na babattko,ktoré nosíš pod srdcom..... :wink:
9. črc 2010 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi ja naozaj neviem čo si mám o tón myslieť. Hovoril, že mohla prasknut nejaká cievka, potom že sa môže odlucovat placenta a tak. V knizke mám že náznaky odlucovania. No baby, už prestavam krvacat. Vyšla zo mna ráno hneda krv, predpokladám pozostatky, potom som spinila a teraz keď sa utriem tak pohodicka. Takze, buď to lezanie pomohlo, alebo on mi niečo s ultrazvukom posramotil. Ale na druhej strane, tehotenstvo by nemalo byt bez krvacania a aj keď sulozis, tak by si nemala krvacat. No stáva sa sem-tam aj pri sexe nejaké to spinenie, pretože cela maternica je prekrvena. Proste ja neviem. Lezim a je to oveľa lepšie ako včera večer. Tak budem ležať teda ďalej:slight_smile:
9. črc 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek