• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@myisiska1 tak to si muzu jeste gratulovat co :slight_smile:, nicmene, kdyz se vzbudi pred sestou, dam ji jen mliko a delam, ze ji neslysim. A vstanu az po ty sesty.

Arrett: ty budes mit prcky docela blizko u sebe vid :slight_smile:, a jeste k tomu kojis, no klobouk dolu
10. čer 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12 to jo, takhle mít za sebou děti, tak mě asi trefí :grinning: já bych chtěla druhý dítě nejdřív až tomu prvnímu bude 5, nebo až půjde do školy.
10. čer 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
espanolka: ja jsem rada, ze je budu mit 2 roky, myslim, ze je to idela. Tech 5 let uz se mi zda moc, ale to je samozrejme muj nazor :slight_smile:
10. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12 Ja som chcela deticky hneď za sebou. Aby sa mohli spolu hrať:slight_smile: Neviem si predstaviť ísť do práve, potom zasa na materskú a zasa do prace... Chcela som si to pod jedným odrodit a mat "pokoj". Aj keď viem, že tak skoro ten pokoj nebude:slight_smile: Je dosť náročné momentálne "krmit" dve deticky. Ale je to aj krásny pocit:slight_smile: jedno v brusku, druhena prsniku. Potom by som chcela kojit obe naraz. Teraz to dosť vycerpava. Všetky vitaminky dávam drobcom:slight_smile: ale som šťastná a to je hlavne.
10. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simonko má dnes 7 mesiacov:slight_smile:
10. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jak jsem rikala, mas muj velky obdiv. Anicka doted poradne nechodi (je ji 16 mesicu), takze kdyz by se ted prcek narodil, vubec nevim, jak bych to delala - bydlim ve 3. patre bez vytahu.
10. čer 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, 4.6 jsem našla na testu dvě čárky, za 2 týdny mám jít na první UTZ, tak doufám, že bude vše v pořádku :slight_smile:
10. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12 My byvame na 4, tiež bez výťahu. Vidím to tak, že vonku pôjdeme asi až keď príde tatino o 3 z prace:slight_smile: Alebo jedného do nosiča na chrbát, jedného dopredu a ide sa... Hahahaaa. V každom prípade musím kúpiť surodenecky kociar:slight_smile: No, bude to riadna "zábava" Ale, zvládli to naše mminy, babicky, ktoré dokonca mali po 5-6 deti, tak hádam to nejako zvladnem aj ja.
10. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12 my dneska taky vstávali v půl šestý, co se to s těma dětma děje, jsem úplně vyřízená :angry:
10. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett máš taky můj plný obdiv, takhle rychle za sebou a ještě kojíš. Ale máš pravdu, zvládnout se dá všechno :slight_smile: já jsem ráda, že nám to vyjde cca 2,5 roku od sebe, chtěli jsme původně 2 roky, ale malá je strašný čertisko, takhle to bude o chlup lepší...
10. čer 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
arrett já jsem taky chtěla děti blízko u sebe a taky pořád kojím a mám v plánu pak kojit obě na jednou :slight_smile:
Šimon je na prsu totálně závislý,já kojím vždy kdy si o něho řekne a to je asi 5 až 6x za den + v noci

10. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
můžu občas nakouknout k vám? Také čekáme :slight_smile:
10. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janeczka Jeej, aj môj je Simonko:slight_smile:)) ja kojim v noci iba raz. Začala som ho v noci odstavovat, aby som potom nemusela vstavat k obom deťom:slight_smile: no a cez deň 3x. Raňajky mm, desiata ovocie, obed mm, olovrant zelenina a mäso, večer mm. Takze za 24 hodin 4x. Kojila som predtým častejšie, ale keď som začala spinit, tak som sa to snažila obmedziť. Teraz je to už v pohode.
Kocky ďakujem, ste zlate:slight_smile:
10. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bambulky :slight_smile:
tak som doma z ko a máme srdiečko :grinning:
10. čer 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím všechny nově příchozí

@mimina321 gratuluji k srdíčku, taky už bych ho chtěla vidět :frowning2:

Právě jsme se vrátili od doktorky. Honzík zase chytl nějakýho viráka škaredýho. Venku je tak nádherně a my musíme být v postýlce, chjo
10. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 moc dakujem dnes som tam išla s malou dušičkou :sweat_smile:
10. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 Gratulujem:slight_smile: Jeej to je super. Postupne vsetky uvidíme tie naše fazulky:slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem :zipper_mouth:
10. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myisiska: jak prosim donutis Honzika, aby byl v postylce? A at je lip

Mimina: gratuluju
10. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ma12 nenutím ho, když už tam nechce být, tak si jde hrát a za chvíli je zase unavený, tak ho dám zase spinkat. U malých dětí je to náročné. Má průjem a když se podělal, tak jsem se musela začít smát, ikdyž mmi ho bylo líto. Takový ten typický zvuk a malej se začal škvířit a říkal "Fůůůj, bak" a pak se rozbrečel a začal si strhávat plínku.
10. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky. Můžu se k vám přidat? Mimíse čekám na přelomu ledna/února, ale lednový téma je už hrozně moc rozjetý :o( Tak se mi tam moc nechce...
10. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....koukám že se to tu pěkně rozrustá, tak vítám nové příchozí, no a mě začíná bejt pěkně blbě :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 no mne bolo poriadne blbo už od začiatku ,tuším sa to stupňuje a ešte začínajú tie pachy/chladnička a tak/dneska sme stáli v rade pri pokladni a jedna pani strašne smrdela,určite sa dlllllho neumývala to vám bolo nadelenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě právě všechno páchne a dneska je to snad ještě horší takže mi k tomu je i blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no tak alespon vím že se něco děje :grinning:
10. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , hlásím se od doktora. Těhu potvrzeno, dle ultrazvuku 5tt. Kontrola 12.7.
Malá má vysoký teploty, takže si užívám. Celou noc jsem téměř nespala. Dočtu vás snad později.
10. čer 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka aj ja sa utešujem že ked mi je blbo tak hcg rastie a rastie... :wink: ale ja som aspoň doma....
el gratulujem je to oficiálne :slight_smile:
10. čer 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321
@el267 tak oběma gratulace.

Taky mi dnes prvně bylo pěkně zle, pořád tlačí břicho a říhám, jak o život... :unamused: Máme jet příští pátek na dovolenou na 14 dní do Chorvatska, tak nevím. Kdyby to mělo pokračovat a bylo mi takhle, tak tam někde pojdu... :grinning:
Mám ještě v pátek před odjezdem jít na ultrazvuk, ale srdíčko prý ještě v tu dobu asi nebude. :frowning2:

@arrett : to jsi fakt dobrá,to bych nezvládla,smekám.kámoška má děti 15 měsíců od sebe a když jsem to viděla, tak jsem teda fakt koukala..Teď už jsou to puberťáci a kámoši mého syna,už jsou v pohodě, ale do jejich 3 let se teda nezastavila a jejich první roky si vůbec nestihla užít a prožít.

Já chtěla druhé dítko taky až do 1. třídy synka, ale pak než se vyšešily bytové otázky, tak mu bylo 10let.A pak to 4 roky nešlo, takže už jsme dávno ani nedoufali v další mimčo.
Fuj, to je mi blbě.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, tak vidim ze tiez tu niekto ide na dovolenku a je v 6tt,
@gigi2 moja my letime zajtra, 8hodinovy let , este negrckam a citim sa fajt akurat ze som troska chora a dutiny mam prechladnute :confounded: co sa bojim ze ma bude pocas letu hlava boliet :angry: a to ti uz fakt byva tak zle?? :confused:
10. čer 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jak tady čtu, jak je vám všem špatně, tak vás lituju... Mně naštěstí žaludek moc netrápí - jenom v dopravních prostředcích, jinak je to fajn... Ale na začátku tejdne jsem měla úpal, a to jsem zvracela jak alík... Celou dobu jsem doufala, že to nejsou těhotenský nevolnosti, protože kdyby byli, tak bych asi mrňouse nedonosila :o( Bylo to šílený, neudržela jsem v sobě ani hlt vody...
10. čer 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja zacinam od soboty 7tt, tak uvidime ale momentalne mi je super i ked to nechcem zarieknut :confused:
10. čer 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek