• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cutce neviem.Pojdem zajtra do lekárne a niečo si už určite kúpim.....Gaviscon?napíšem si to a opýtam sa...dík :wink: a to kuracie s ryžou pomáha,ale jem to len na večeru.....vtedy mi chutí jest.
9. črc 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
arrett: tak vidis, ze uz se to lepsi, tak jen pekne lez dale a nech at se staraji ted ostatni a uzivej si to :wink:
9. črc 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ved práve že ja trpnem keď je maly s nimi. Ich výchova je veľmi, veľmi cudna. Hneď ako som sem prišla, stanovila som pravidla. Čo je, kedy spí, čo Ma rad, denný režim a tak. Aké čo Vám poviem. Ešte ho nedali dole z rúk!!!!
9. črc 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Dle poslední MS mám TP 21.2., dle UTZ okolo 7.3.. Jsem Vás pročítala a chtěla se připojit po potvrzení dr., ale trochu jsem to oddálila.
@arrett no super, dnes same pozitivne spravy. az na to, ze mna moja doki sklamala ze mi dnes zrusila poradnu :frowning2:. oddychovat a oddychovat a pekne si hladkaj brusko a usmievaj sa na svet okolo seba, ze uz onedlho budes dvojnasobnou maminou :slight_smile:
majka: vitej tu mezi nami :slight_smile: a velka gratulace, takze uz jsi videla toho svyho bobiska v brisku :grinning:
9. črc 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
arrett: jen je nech, on mu ten tyden nic neudela, pak teda bude rozjarenej, ale to mi jsme byli vzdycky se segrou taky, kdyz jsme se vratili z prazdnin. mamka rikala, ze pak nam trvalo nez jsme se srovnali, ale srovnali.

Vzdyt babci radi muchlaji vnoucata :grinning: , celkem je to pekny, nez aby se ho ani nedotkli ne? :frowning2:
9. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak na tych pravidlach trvaj :slight_smile: a uzivaj si, ze o maleho sa budu starat. ten tyzden ho nepokazi, neboj, uzije si to aj on a hlavne ty :slight_smile: pozri sa na to z inej stranky, niektore by namali ani taku pomoc. vies co by ine za to dali. tak si to pekne uzivaj. neboj s manzelom napravite vychovu :slight_smile:
9. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce díky, Jj viděla, ale byla jsem tam brzy takže to byla jen tečka a tak 5tt, takže víc budeme vidět 26.7. kdy mám další ko a mělo by být už srdíčko.

Imz jsem ráda, že ko dopadla dobře :wink:
9. črc 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 vitaj medzi nami :slight_smile:
@kwetinka1 Preco ti zrušila poradnu? A kedy tam máš ísť? Usg by sa mal robiť do 12 týždňa najneskôr koli presnemu meraniu a určeniu TP
a mmch samo všem gratuluji :wink:
9. črc 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ze im vypadol prud a pocitace nejdu, len ako sa potom dostali k mojmu cislu. no neriesim. vikend rychlo ubehne. horsie by to bolo cez tyzden.
9. črc 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce No to je pravda:slight_smile:)) ja si len neviem na to zvyknúť:slight_smile: 8 mesiacov sa on staram iba s manželom a teraz ho Ma niekto iný:slight_smile:)
majka: ty mas majove kotatko, ty jsou nejlepsi, ukaz nejakou fotecku :grinning: a taky nam neco o sobe prozrad :slight_smile: :wink:

tak uz jen hodku a jde se domu :slight_smile:
arrett: pamatuj si ze babci a dedove jsou od toho aby vnoucata rozmazlovali. Rodice je prudi a vychovavaji a prarodice to kazi a rozmazluji, ale to je uplne vsude neboj :wink:
9. črc 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 Gratulujem a vitaj:slight_smile:
9. črc 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Mozno si na to nakoniec aj zvyknem abudem im ho dávať na víkendy:slight_smile: a my si s manželom vyrazime:slight_smile:)
9. črc 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a to ako ho budu este rozazanavat keb bude starsi :slight_smile: no to sa mam skoro vsetky na co tesit :slight_smile:
9. črc 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce jj mám májové koťátko, je to zlatíčko. Prozradit a co? Není co:o) Nějakou fotečku hodím do alba, teď popíjím kolu, snažím se zahnat nevolnost :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za uvítání :wink:
9. črc 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
arrett: vubec bych se toho nebala, mi jsme taky jezdivali k prarodicum na letni prazdniny, protoze nasi nemeli volno :wink: a kdyz uz si malej zacne zvykat ted, tak to bude pro vas lepsi :slight_smile:

me treba nikdo me mimco hlidat nebude, protoze manza je starsi a ma uz starsi rodice, kteri by to nezvladli

takze pokud muzes nebran se tomu, teda samo pokud vam to bude vyhovovat, jak se o malyho staraji :slight_smile:
9. črc 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka: ale vzdycky je :slight_smile: , treba jestli jste svoji, kolik ti je, odkud jsi, jestli chodis do prace a jestli ano tak co delas atak :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale nemusis pokud nechces a chces si utajit svou identitu :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí

@arrett presne ako pise @cutce je to fajn, ze sa ti postaraju. priatel uz rodicov nema, zomreli a moju su z daleka :frowning2: takze budeme na to uplne sami, iba kamarati ak pomozu...
9. črc 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: to museli byt mlady jeho rodice, chudak maly ani se nedockali vnoucka :cry:
9. črc 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce on sa im narodil v starsom veku, ale hej boli mladi ked zomreli tesne pred 70r (tusim). ja zas mam mladych rodicov 49 a 52 :slight_smile: takze oni budu este dlhoooo pracovat. teraz vidim ako maju niektori problemy kam dat dieta pocas prazdnin....ale to je daleka buducnost.
9. črc 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: aha, no ja jsem premyslela, ze je vzdycky vezmu do Cech tam je necham a pak si pro ne prijedu :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
V albu jsou asi 4 fotečky Mau. Vdaná jsem, v srpnu to budou 4 roky, 2006 byl na svatby plodnej :grinning: :grinning: :grinning: Do práce nechodím, měla jsem v říjnu nastoupit do nové, ale z toho nic nebude, ale nevadí, tohle je přece jen krásnější :wink: a už jsem stařešina oproti manželovi, ten je o 5 let mladší, ikdyž dost lidí říká, že by to neřekli :grinning:

U nás hlídání nepřipadá v úvahu, sice rodiče manžela bydlí vedle v baráčku, ale oba jsou od rána do večera v práci a moje mamka je přes 120 km daleko
9. črc 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tak to je fajn :slight_smile: budu mat skvele prazdniny :slight_smile:
9. črc 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka: o tom kvetnovem kotatku jsi mluvila o sve dcerusce? je kouzelna :grinning:
9. črc 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek