• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
moje spolužačka si s hlídáním hlavu nelámala, mati řekla, že bude doma, musí odejít z práce a od tří měsíců jí hlídala dítě, ona jezdila každé ráno 75 km do práce a večer se vracela, nechtěla přijít o prašule, už má dítko větší a její maminka nemůže sehnat práci, protože má 6 let do důchodu, ale to je mazec celkem, já bych si to teda nedovolila
9. črc 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
majka: me by to bylo blbe kvuli mamce
9. črc 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka07 no ja by som to darmo povedala matke, urcite by na to nepristupil, tak matka ako otec a byvaju velmi daleko, takze by sa to vobec nedalo. no prideme o peniaze, ale ja mam nastastie pracu po ktorej je dopyt, teda zatial.....
9. črc 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ja to tu uz snad nevydrzim a idem domov. vecer ma caka navsteve a este aj spat u mna budu, no vobec sa netesim....drzte sa a coskoro sa ozvem
9. črc 2010 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
kwetinka: ty se spiz drz, at to vse zvladnes :wink: . hezky vikend :sunglasses:
9. črc 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
cutce jj o své dcerušce, která je v poslední době šílená herečka urážlivá :grinning:

@kwetinka1 užij si návštěvu, když se člověk netěší tak je to fajn, my půjdeme ještě ven na zahradu, je tam celkem už přijatelně, tak se vykoupeme a domluvíme co bude o víku :wink:
9. črc 2010 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
majka: to je docela sranda, protoze ja jsem blazen do kocicek a vazne jsem si myslela, ze mluvis o kotatku jako o zviratku :sweat_smile: , tak to se velice omlouvam :grinning:
9. črc 2010 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce :grinning: :grinning: :grinning: v pohodě, koťátko bych chtěla hrozně moc, ale ten náš rapl psovitej by ju zabil, ona je šílená, to jsem zase vybrala psa, sice je rodičů, ale teda je to maniak. Jsem skočila na zahradu, ale je tam hnusně tak jsem zdrahla do baráčku, ještě chvilku počkáme :grinning:
9. črc 2010 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
majka: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja uz jdu konecne domu, tak krasny vikend vsem :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký víkend všem :wink:
9. črc 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 dakujem za podporu :wink: Doktorovi som nevolala iba pre to, že v piatok neskoro popoludní by tam aj tak nebol. A na mailíky odpisuje najneskôr na druhý deň. Duphaston mám, oddychujem, neviem, čo iné by sa dalo robiť, keď ide "iba" o špinenie. Rozmýšľam, či to nie je kvôli tomu, že približne v tomto čase by som mala menzes, keby som nebola tehotná. Vraj to býva. Zasa na druhej strane na nete toho človek toľko prečíta, že hrôza. Ale zasa je na nete aj MK a ten pomáha, aspoň mne veľmi. Tak ďakujem ešte raz. :slight_smile:
9. črc 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
holky i já dneska ve mně zase pořádně hrklo - odpoledne jsem našla slabě krvavý hlen v pochvě :o(......manžel mi říká, abych se tak moc nezkoumala.......na intimce jsem měla jen nažloutlý hlen, ale při stěru z pochvy tam bylo trochu krve, teď večer už jen hnědý hlen. Někde jsem četla, že krvácet se může i z velkého horka a že by se na bříško měl dávat vlhký hadr, neslyšela jste o tom některá?
9. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@charlizet o tom som nepocula, ale ublizit to hadam nemoze, tak to asi idem skusit :unamused: mozno aj mna to chytilo kvoli horucave, mozno kvoli tomu, ze teraz by som normalne mala menzes, alebo neviem. v kazdom pripade moj strach to nezmensuje
9. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
dijefcatko - úplně tě chápu, já mám o to větší strach, že už jsem jednou špinění zažila a asi to podcenila, protože se všude psalo, že to nic není a že se to na začátku prostě stává - pak nastal potrat a následná revize :o( Moc se bojím, aby se to neopakovalo
9. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, ono se to říká, že to nic není, ale já osobně bych raději zajela na pohotovost nebo volala dr., pokud ho máš 24 hod. na tel. třeba k němu na KO, raději ať jsem za blázna, než aby se něco stalo....
9. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@charlizet ja bych jela na pohotovost a to hned. Pro klid duse. Za plasana nebudes, neboj. A doktor ti vse vysvetli....da prasky...
9. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, je mi líto holky, co jste o miminko přišli. Taky jsem to zažila a snad to nezažiju podruhý.
Od 25. června mám průkazku. Špatně mi je pořád, tak snad je vše v pořádku. Na další kontrolu jdu 22. července.
9. črc 2010 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
@majka07 vítaj :slight_smile: február bude teda úrodný :slight_smile:
@charlizet behni na pohotovosť,tam ti dr povie čo a ako......radšej tam ísť tisíc krát,nech si myslia čo chcú akoby sa malo niečo prihodiť......viem o čom píšem :frowning2:
mňa čaká v podelok ko aj sa teším ale sa aj trochu bojím aby všetko bolo ok.......
10. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
čítala som že ste sa bavili o kočíkoch no u nás je to teraz velký škandál šoi kontrolovali kvalitu 70% nevyhovelo a 50% je dokonca deťom nebezpečných
to je teda nadelenie,hlavne ked si pomyslíte,že kočík nieje lacná záležitosť.......
10. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
....to bude rozmýšlanie,aby sme nevybrali nejaký šmejd za stvky euro........ :angry:
10. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 No ono vybrat ten spravny kocar je fakt veda :unamused: - ja bych byla pro, kdyby si kazda maminka, co si vybere kocar ho mohla na tyden vyzkouset i s miminem. Myslim ze tak 80% by si pak vybrali jiny :confused:
Nemas odkaz na stranku, kde se kocarky testujou?

Na nohou jsem od 5,45, jdu si lehnout....
10. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ma12 bolo to v televíznych novinách- včera večer a dnes v denníku nový čas,bola som zhrozená,ved kočiarik ozaj nestojí pár šupov :confounded:
10. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
a najhoršie dopadli tie polské...no je pravda,že nad polskom sme ani neuvažovali.......ja už skôr nejakú overenú značku
10. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 no je fakt, ze jsem o polskym taky neuvazovala ani ve snu. Ale blby je ze tak 90% je stejne delany v Cine...to si proste nevyberes. Ja jsem pro osvedcenou nemeckou kvalitu, sice Teutonky jsou drahy jako blazen, ale zase vim, ze nebudu mit problem s prodejem a kdyby cokoliv, servis absolutne v pohodne, 3leta zaruka....
10. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky,,ako travite vikendik??

ja cely den sama,,,bo vsetci sli na oslavu,,tak si periem,,urobila som si kukuricku,,fajnu polievocku,,,a dolky,,,a teraz zehlim, bo mam hruznu kopu pradla,,,a balim na zajtra,,,odchadzame na dovolenku na duchonku,,
10. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj baby, jeden deň som tu nebola a vy ste popísali hádam 10 strán :grinning: Tak vám prajem pekný víkend, a hádam vás aj dočítam.
10. črc 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 děkuji :wink:

ahoj jinak všem, jsme došli teď ze zahrady, vyčvachtali jsme se dokonale, ale malá chtěla už dom, myslím, že večer usne jak šípková Růženka :grinning: Chtěli jsme jet zítra na výlet, ale počítám, že si odpočineme opět doma na zahradě :grinning:

Hezký víkendík všem :wink:
10. črc 2010 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
lubinka26-tak a mame to iste potvrdene ultrazvukom.ale ja som vraj v 7mom tyzdni a meriame 10mm.taka som stastna.len nech sa nic zle nestane.a ty?ako pokracujete?
10. črc 2010 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzanka2221 gratulujem ku krasnym vysledkom :dizzy_face:
@majka07 majka vitaj a gratulujem k tehu :dizzy_face:
tehulky, nechcete do tabulky? toto je zatial pracovna verzia, ak mate zaujem poslite mi udaje do IP http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5341255/
10. črc 2010 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca díky a trocha údajů už v IP :wink:
10. črc 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek