• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
natalca, a mozem sa pridat aj ja do tabulky? nechodim sem sice casto, ale obcas sa ohlasim :wink:
dosla som dnes domov z Krakowa a rovno do nemocky, ale nastastie je vraj vsetko ok. doky bol uz vecer ako pes, vraj som bola osma v ten den, co tam prisla so spinenim. vsetky samozrejme vraj "neopodstatnene" :angry: by so ho zahlusila alebo mu dopriala tehotnu manzelku, nech vie, co je to strach o dieta :angry:
10. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sa aj ja pridavam ahojte tehosky tak to mame skoro koniec prveho levelu...ako sa citite?bolo by super si porozoberat pocity ,psychycke ci fyzicke.....dnes to mame za 10t -2 dni......xxx..klaudi
10. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madge5 ahojky a gratuluji k těhu:slight_smile: já se cítím momentálně spáleně :grinning: jsme to dneska přehnali :grinning:
10. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko jasne, posli udaje do IP :wink:
10. črc 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky? ako sa mate dnes rano? Ja si uzivam, ze som doma s muzickom, konecne :dizzy_face:
doky mi vcera hovoril, ze mam dodrziavat kludovy rezim, viac mi nepovedal. co to podla vas je? co by ste robili a co nie?
rozhodne nieco navarim, lebo iba lezat nevidim dovod, trosku nieco upracem a zasa si oddychnem. Bude to podla vas ok? :slight_smile:
11. črc 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teraz som si až všimla, že ste na predchádzajúcej stránke riešili kočíky. No je to veľmi individuálne, lebo ja som tu na MK čítala, že v niektorých testoch vyhrali poľské kočíky, konkrétne značka Firkon. Tomuto kočíku dokázala konkurovať iba jedna z najdrahších nemeckých značiek, takže ja v žiadnom prípade poľské kočíky nazavrhujem. Dôležité je poriadne si to obzrieť v obchode, aká je to konštrukcia, z čoho je, myslím z akého materiálu a podobne. Netreba tiež zabúdať na to, že mnoho testov západných značiek je zmanipulovaných výrobcami, takže nám ostáva naozaj iba vlastný úsudok :slight_smile:
11. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko hmmm a kdyby si prisla a mimi uz nebylo, tak by ti doktor vynadal proc si neprisla :unamused:

co se tyka kocarku, na to mame jiny nazor - me se treba Firkon nelibi. Hele ja vybirala, prebrala, a to jsem si nekoupila levnej (stal 15 tisic dvojkombinace) a neustale se mi blokovali predni otocny kolecka. Kdyz uz jsem nemohla ani vmanevrovat k pokladne v obchodu rekla jsem dost a sla si druhy den koupit svuj vysneny kocar. Takze asi tak.

Cutce: vcera jsem videla Concord Fusion a je faaakt peknej, vzpomnela jsem si na tebe :wink:
11. črc 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12: fakt? Ja videla jen ten neo, ale vice se mi libi s tema dvouma koleckama vepredu, myslim, ze je i praktictejsi. No ja uz se nemuzu dockat az se pojedeme na nejaky podivat :slight_smile:

jinak vsem preju krasnou nedeli :slight_smile:
11. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak vy tu hadzete znacky kocikov a ja som z toho uplne mimo. Ako prezivate tieto horucavi? Mna uz chyta riadne zufalstvo. Stale mi je zle, zazdy den vraciam, vcera som bola s priatelom v Bille a uz sa riadne za to hanbim, vsade musim nosit sacik. Teraz ma stale napina a cakam kedy zas pojdem na wecko. Ani zazvorove susienky nezaberaju. Co vam pomaha? Prosim poradte, lebo ja som uz zufala....
11. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka: ahojky, bohuzel v tomot ti neporadim, protoze me jeste spatne nebylo :unamused: , zkousela jsi pit coca colu po lzickach, to tu nejaka holcina radila. je mi to lito, ze je ti porad tak spatne

a jak jste se domluvili ohledne te dovolene?
11. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 ahoj maji tak dakujem napodobne .....tehoska...a coze ste sa boli slnit i tu v nl je strasne teplo az sparno sak chodim doma v nohavickach ...secko ma zacina tlacit hihi...este dnes ten futbal a dufam ze to tu stichne...inak mame sa oka ...a 22.7 mame sono tak sme svedavy kedy mame presny termin a ako sme veliky....ahojky..klaudi
11. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce pije coca colu po lyzicka. mne je hlavne tak do polhodinky po jedle zle. uz len ratan dni do konca trimestra. co bude s dovolenkou este vobec neviem. ked mam pravdu povedat, ani sa mi nechce nikam ist. mala som ist v piatok k doktorke, ale prelozila mi to, tak idem az v pondelok a uvidim co ona poviem. i ked v aute je klima, tak aspon to je vyhoda.
ak sa rozhodnem nejst na dovolenku alebo doktorka nedovoli, tak pojdem niekam do chladu, minimalne nizke tatry ako pojde so mnou priatel a ak nie, tak pojdem k rodicom. byvaju v rodinnom dome a tam asi do pivnice zaleziem.
11. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 k tej coca cole som pocula, ze na nevolnosti su este dobre slane tycinky
11. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko debili. ako na niektorych lekarov nenachadzam slov. je to ich povinnost vysetrit, ked ma niekto problemy a je pochopitelne, ze kazda tehotna zena sa naplasi ked spini alebo krvaca. a potom tu nova vlada pride s navrhom, ze zo standardnej zdravotnej poistovne nebude preplacat naklady na liecbu niektorych ochoreni sposobenych nedbalostou ludi a nestarostlivostou o vlastne zdravie....
11. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly to aj moze byt, lebo piatok sme mali navstevu a predtym som vracala, no nebolo mi dobre ani potom. navsteva mala na stole okrem ineho aj slane tycinky, tak som si dala a mala som pocit, ze sa mi ulavilo, ale vtedy som to nepripisovali tycinkam....
11. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mne to radila jedna lekarnicka, coca colu po malych duskoch, resp. po lyzickach a slane tycinky :wink: baby, ale mne teraz zachutili pastety, mala som sice len jednu s roztekmi, ale mam pocit, ze by som na nich vedela teraz existovat :grinning: ale neviem ci je to v tehotenstve vhodne, neviete? mne to lekarka sice nezakazala, no som nieco take niekde zacula :unamused:
11. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko
@kwetinka1 ja tych lekarov vobec nechapem co mate... ja som na zaciatku krvacala a rovno ma do nemocnice zobrali a davali mi infuzku a lieky a snazili sa mi pomoct a babatko je nastastie odvtedy v poriadku a uz sa to nezopakovalo, podla mna je hlupost zostavat doma, ked spinite, alebo dokonca krvacate, rovno do nemocky by som na vasom mieste sla (teda ja som uz aj tak sla) a je to rozhodne lepsie riesenie ako byt doma a trpnut, ze co bude... bo tam vam budu aj odbery krvi robit a zistovat co sa deje a budete pod stalym dohladom lekarov a keby nieco hned sa dovolate pomoci....
11. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky

některý doktory také nepochopím....

kvetinka, přeju aby bylo už líp :wink:
11. črc 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoje dievcata, chcem sa spytat, ci ste niektora pn kvoli nevolnostiam. U mna je to uz neznesitelne. Zvraciam aj zo vzduchu kazdu polhodinu. Dnes som odpadla. V piatok som to v praci ledva vydrzala a odvtedy sa to este zhorsilo. Zajtra sa chystam k lekarovi s tym, ze potrebujem doma lezat, len sa bojim, ze so mnou dr vykopne dvere, lebo zatial sa v okoli stretavam len s reakciami, ze v tehotenstve je toto normalne :(
11. črc 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka3na znám holky, co byly kvůli nevolnostem na PN, stačí se domluvit s dr.
11. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ved ja som bola u lekára v nemocnici! Kedze v piatok popoludni som este bola v Krakove, ku svojmu gyndosovi som sa nemala ako dostat, vcera som doletela domov do BB a nezajem, rovno z auta do nemocnice, taka neumyta, bolo mi to jedno. a tie komentare mal lekar v nemocnici. ze na hospitalizaciu do urcite nie je a ani velmi mi lieky dat nechcel, lebo duphaston mam a ze v nemocnici velmi nemozu predpisovat. Takze si musim do zajtra pockam na svojho lekara, ze co povie. Posielala som mu mail so spravou s nemocnice a info, ze znova spinim. Moj doky na mailiky odpoveda a kedze sa vo mne vrtali vcera, pochybujem, ze by mi robil sono znova zajtra, ani sa to nema. V maili ma vsetky info, ktore by som mu povedala aj do oci, tak mi rano urcite odpise, ci prist alebo nie. Aby som sa tam v horucavach netrepala zbytocne, ale ako sa poznam, rano mi to neda a pojdem tak ci tak :slight_smile:

ma12: ja ešte kočík nevyberám, zatial sa bojim, ako dopadne prvy trimester, kedze mam uz treti den to spinenie. Len som chcela povedat, ze tieto testy nemusia byt uplne doveryhodne, zalezi na tom, kto ich robi a kym su ovplyvnovane. U nas bude urcite vyberat manzel. Je technik, v konstrukciach a materialoch je ako doma, ked sa na nieco pozera, vie zhodnotit, necham to nanho, maximalne farbu skorigujem, ale ta pre mna nie je az taka podstatna :slight_smile:
11. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka3na urcite to chce PNku, kasli na to co ti kto hovori z tvojho okolia, ty kolabujes, tebe je zle, takze sup k dokimu a bez PNky sa odtial ani nehni. Ja sama som tiez PN a to nemam take dramaticke stavy ako mas ty.
Okrem toho v takychto horucavach sa pri zvracani lahko dehydrujes, takze zabudni na premudrele susedy a mysli na seba a babuliatko .
11. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babusky.
Gynekologovia moc nechcú dávať na PN. Ak môžem poradiť od veľa známych, keď vás nedá gynekolog, choďte za všeobecnym lekárom. Ten vás môže tiež vypísať. Nejaká diagnoza sa tam skôr nájde. Aj ten týždeň dva veľa pomôže:slight_smile:
12. črc 2010 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ahoj, citala som, ze pastety nie...ja ich tiez lubim, sem tam na nich dostanem brutal chut, ale nepapaj ich, prave kvoli tomu, ze je tam kadeco zomlete:(
12. črc 2010 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka3na ja navrhujem tiez, ze by si sa mala dat PN, ved takto len v praci trpis...daj si dva tyzdne a mozno Ti to prejde a pojdes naspat...ja som mala kolegynu, ktora takto fungovala cele tehotenstvo - bola dva tyzdne v praci a dva tyzdne PN, lebo jej tiez byvalo strasne zle...a nikto to nikdy neriesil, ze je hypochonder alebo nieco...ved ked budes nervna v praci, babatko to pociti...tak bud radsej kludna na gauci:slight_smile:
12. črc 2010 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
dnes idem na ko tak už mám nervíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sa aj teším na drobca :slight_smile:
@dijefcatko neskutočné u nás špinenie neberú nalahko ja som pri prvom tehu špinila len jeden deň a skončila som v nemocnici.....no nepomohlo :frowning2: ako ten človek môže nazvať doktorom :angry: :angry: :angry: :angry: majú pre teba urobiť čo sa dá a nie ťa odpinkať-nechcela som ťa vystrašiť ale tento prístup sa mi nezdá ok :rolling_eyes:
12. črc 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka3na aj kvôli nevonostiam ti môže dať pn,ale či dá,tak to je na ňom
ja mám nevolnosti/teraz už len sem tam/ v car mi hned dali torecan sledovali moč....obvodný tomu zase nepridal vyznam povedal,že to je v tehu normálne....
12. črc 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja sa opytam. ked ste spinili, akym ste spinili? nechcem byt nechutna, ale myslim si, ze kazdy pod tym rozumie nieco ine, hlavne doktori. potrebovali ste vlozku, alebo to bolo iba ked ste sa utierali? akej farby to bolo? ja to mam uz stvrty den, ale fakt mierne. urcite dnes pojdem k doktorovi, len musim zistit, ci nema dovolenku a ak ano, kto ho zastupuje, aby som cim menej lietala v tej horucave...
12. črc 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko to co je za pristup?!?! to som strasne pohorsena, lebo u nas v nemocnici brali hned ako mala nejaka tehotna krvacanie alebo spinenie a nemohla odist skor ako nebola aspon 3 dni bez krvacania a spinenia... kks, normalne ma rozculilo ako ten lekar k tomu pristupil co tu o nom pises, taky nezodpovedny pristup, ze az...
12. črc 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko a ascorutin beries? to by malo byt proti krvacaniu a su to len vitaminy, takze v lekarni by si to mala dostat aj bez predpisu...
12. črc 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek