• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@majka07 Zlata... :slight_smile:
13. črc 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Osobne si myslim, ze to bude pravdepodobne zlcnik, zacalo ma to boliet po tom, co som zjedla trosku stiplavy gulas a na druhy den ked som zjedla fazulovu polievku. Okrem toho mam strasne nafuknute brucho na prasknutie. :confounded:
13. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta: no je to na tobe :wink:
13. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no tak všelijak.Chvílku mi nic neni a chvílku mi je na zvracanie....už to nejak vydržíme.dúfam.... :fearful: a ty?ako sa cítiš?
13. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hurá, J. dorazí trochu dřív a pojedou s M nakoupit hurá hurá hurá, já lehnu a budu hajinkat :grinning: a už du na ten oběd. Venku je šíleně dusno, já chcu slejvák...
13. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja strasne nerada chodim k doktorom....Baby, lutujem vas, ze vam je tak zle. Musi to byt hrozne. Mne byva len tak trosku, da sa to prezit. Len nemam na nic chut a niektore jedlo mi strasne smrdi.
13. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem aj ja niečo skúsit zjest....uvidíme ako dlho to v žalúdku vydrží :confounded: ...hned som naspat....
13. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, tak to je super, oddychni si.
13. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlott jj, ještě dvě hodiny a hurá budu mít klid:o)
13. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: me je absolutne fajn, sem tam me trosku pichne, ale jinak dobre.

Majka: mas hodneho muzika :grinning:
13. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce to ti závidím...len tak dalej.Nikomu neželám stavy,čo prežívam ja.A pre tie čo to prežívajú:MUSIME TO VYDRZAT! :unamused:
13. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: jsem strasne rada, ze mi neni spatne, ale co neni muze vzdycky byt. kolegyne v praci rikala, ze ji to zacalo ve 3 mesici az do konce :astonished:
13. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko velmi chcel babo, dokonca viac ako ja. uz dlhe roky tuzil po rodine. snazila som sa mu uz aj davnejsie vysvetlit nejake veci, ale vacsinou som to ja, co sa musi prisposobovat. ak pojde na dovolenku bezomna, tak to bude koniec. to som rozhodnuta. zatial to tak sice nevyzera, lebo vcera mi povedal, ze potom on pojde v auguste na predlzeny vikend niekde na motorkach s kamaratom. rozculuje ma ten jeho kamarat, lebo si vobec neuvedomuje, ze ten moj bude otec. dokonca jeho kamarata frajerka, ked sme sa stretli spolu, tak bez problemov si zapalila pri jednom stole so mnou :frowning2:
13. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí

@cutce nestraš ma.Dúfam,že mi to už čoskoro prejde :astonished: ...a tiež dúfam,že tebe to ani už nezačne :wink:
13. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce to mám, ale on si chudák vytrpěl v těhu hodně....já byla kolikrát fakt na vraždu a jeho obdivuju, taky odměnou byla mau, viděl jí vlastně první, držel jí v náručí zatím co jsem spala a chodil za ní na JIP, já ju viděla až 3 den po porodu a to jen na chvilku 4 den taky chvilku, 5 mi ju na chvilu dali a až od 6 dne su ju měla u sebe a ještě dostal lístky na Iron Madein tak se jel odreagovat sice nechtěl, ale já mu to prostě nařídila a byl tááák šťastnej:o) Tenkrát zkusil hodně, rono vyjel od nás do práce do Brna, to je asi 45 km a pak z Brna jel za mnou do Třebíče do porodnice a zase pak 30 km dom a to absoloval skoro obden celý měsíc :unamused: Byl fakt už hotovej, ještě že sestřičky byly tak hodné a nechali ho, páč přijel kolikrát v 7 večer někdy i dýl.

My jsme po obídku jak bohatě postačí samotná rýže :grinning:
13. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 to mas uzasneho manzela, ja sa pri mojom priatelovi musim maximalne kontrolovat, aby som nahodou nezvysila hlas, nebola naladova a podobne :frowning2: uz ma to nebavi premahat sa dusit v sebe vsetko to co by som chcela dat navonok....
babule ja som fakt zufala...
13. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dnes po tom rane som uplne mimo. boli ma hlava. vracala som, je mi zle, citima sa uplne nevladne. to som len 2,5 hodiny v praci a uz nevladzem ani oci drzat otvorene. riadne ma to vysililo :frowning2:
13. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 jak jste spolu dlouho? My se umíme porafat taky pěkně, většinou za to můžu já, ale někdy aj J.

13. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 rok aj sedem mesiacov, presne. sice sa pozname dlhsie, ale takto chodime spolu.
13. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka; ty jsi mela nejake problemy pri porodu,z e jsi muslea byt mesic v nemocnici?

kwetinka: pokud nemuzes byt sama sebou, tak nebudes stastna, on te preci musi brat takovou jaka jsi a ne se predstirat, ze jsi nekdo jiny
13. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce nejde o to, ze predstieram, ale obcas ako keby tie tehotenske nalady na mna idu, ze mam chut plakat, krycat....a ja neviem co vsetko....ale pri nom nemozem, jeho by to urazilo alebo by sa ho to dotklo. tak si poplacem ked som sama, musim sa ovladat....:frowning2:
13. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: tak to by me vadilo. mas nalady protoze cekas miminko, ktere je jak tvoje tak jeho, tak at to proziva s tebou i ty nalady. Je to kvuli vasemu prckovi
13. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce jj, měla jsem špatnou reakci na dren po císaři a udělo to velkou neplechu, takže mě čekala ještě jedna operace. Do nem. jsem nastupovala 2.5., 7. jsem měla CŘ a 28.5. mě operovali podruhé a 4.6. mě pustili dom. Venku vedra, já ven nemohla, manžel vozil sebou kočár a chodil s malou na procházky po areálu nemocnice aby chuděrka netrpěla kvůli mně, ona prostě čekala jen na maminku. Taky když nás 4. pustili, to se furt nevědělo, J. jel normálně do práce měli poradu a já po vizitě mu volala, že mě teda pustili, sice výsledky nebyly ještě nejlepší ale jsem řekla, že už pan primář řekl jednou dom tak že už je J. na cestě pro nás tak už to neměnil to bych asi už vraždila :grinning: Odjeli jsme někdy po 13 hodině, nakoupili, jeli dom, přebalili, nakrmili a šli na zahradu kde jsme byly fakt až do večera a M. spala a spala a já si připadala jak blbec, páč jsem každej květ, každej závan hltala jak debil, no po měsíci vypuštění do přírody :grinning: :grinning: :grinning:

13. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ano, tak by to malo byt....ale nie je :frowning2:
neviem co mam robit, ako sa teraz zachovat....
13. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
květi to se třeba změní, až uvidí UTZ :wink: chlapi bývaj hodně pak na měkko. Držím palečky :wink:
13. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 videl uz dve fotky...je pravda, ze vonkajsi ultrazvuk nas caka 10,8,
13. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 my ještě nemáme ani jednu :frowning2: byli jsme moc brzy, ale alespoň J. viděl to co já :slight_smile:

Když jsme čekali M. tak šel semnou na UTZ a dr. mu dal fotku, byl hrozně hrdej já fotku viděla až venku :grinning:
13. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ahoj, omlouvám se za tak dlouhou odezvu, ale byla jsem u té doktorky, aby mě nechala doma a hurá.....tak tu teď s vámi budu častěji...já pracuji ve státní sféře, ráda bych ti řekla větší podrobnosti, ale zatím nechci, aby mě někdo poznal, takže později to objasním blíže...jinak přítel to vzal vcelku dobře, taky se teda s tím srovnával, ale určitě mě podrží..akorát on sám je tak trochu ještě dítě :slight_smile: ...jinak je mi líto, že ty jsi na tom s přítelem tak na kordy, budu ti moc držet palečky, aby si uvědomil, co prožíváš a jak ti je..určitě se ještě srovná, uvidíš
13. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dress tak fajn, uzivaj si to pekne doma :slight_smile: len obcas si ja vycitam, zeby som mohla byt ina, ale zas ked sa na to pozriem z ineho pohladu, tak si nemam co vycitat...ja fakt neviem. ked sa taketo veci medzi nami stanu tak mame daco spolocne, ze ja hladam, kde ja som spravila chybu a on hlade, ze kde ja som spravila chybu. nezamysli sa nad svojim spravanim :frowning2:
13. črc 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dress: tak to je parada, ze muzes byt doma :wink:
13. črc 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek