• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 to znám, já taky vždycky hledám chybu u sebe, ale to je špatně....člověk si taky někdy musí stát za svým a ne se tolik podceňovat....čili mu řekni, ať se zamyslí, jestli se takhle má chovat budoucí otec...zvlášť když si to mimi přál
13. črc 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce nevím, nevím, jsem sice ráda, že nemusím absolvovat ty šílené cesty busem a pak v práci vysvětlovat, proč že jsem tak neschopná a že je mi blbě...zas na druhou stranu se budu doma asi trochu nudit a protože žijeme v jednom domě s mýma rodičema (což není ideální, ale není zbytí), tak jim to asi budu muset co nevidět oznámit, protože jsem nikdy na zažívací problémy netrpěla a už by jim to mohlo být divné..
13. črc 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dress preco chlapi maju ten talent nam nahovorit, ze sme tie horsie??? ten moj je teda na to odbornik. len neviem ako sa dnes k tomu postavit, zatial sa mi neozval, ze ako dnes vecer. nie sme dohodnuti, ze u koho budeme spat a neverim, ze on sa ozve, tak neviem, ci ja sa mam ozvat.
13. črc 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmch jak jste oznámili těhotenství rodičům?pouze ústně?nebo jste jim to napsali?já chtěla počkat, až bude fotka z UTZ a napsat jim takovej fajnovej dopísek jménem mimíska ve stylu: Milá babičko a dědečku, vy o mně ještě nevíte, ale já už se nosím u maminky v bříšku ...atd., ale protože to budu vlivem situace oznamovat zřejmě už v pátek, kdy nebude fotka, tak nevím, jestli to má význam psát
13. črc 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mají, ale nesmíme se dát :slight_smile: jsem s tebou....nechci ti radit, je to tvá volba, ale pokud slíbil, že se večer ozve, tak ho nech, ať to splní....jdu teď se psem k veterináři, večer zas zavítám, tak dej pak vědět jak to dopadlo
13. črc 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dress ja som to povedala :slight_smile:
13. črc 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dress Ja som moje mame zavolala hned, ako som nasla pozitivny test a svokre sme to povedali osobne minuly tyzden, ked sme ju boli navstivit.
13. črc 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 viem, ze je to tazke, ale neozyvaj sa ty prva. A nie sme tie horsie, to len oni si myslia, ze su pani tvorstva a ze vsetko sa bude prisposobovat im, su na to zvyknuti. :angry:
13. črc 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta pokusim sa to vydrzat. vecer sa mam stretnut s kamoskou, tak dufam, ze sa mi to podari ustat.....
13. črc 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este som daco zabudla dodat, ze ked sa to rano odohralo a on zabuchol dvere do prace a ja pokial som vstala, tak uz bol prec, tak som mu volala. chcela som mu len povedat, ze sa ma to dotklo, tak sa len obranoval, ze som po nom vrieskala (keby vrieskam tak to by bol iny vreskot) a tresol s telefonom. preto mu veru prva nezavolam
13. črc 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Niektoych chlapov by som najradsej prefackala. :angry: Minule sme boli grilovat a ked uz bolo asi 9 hodin, kamaratka nalozila deti do auta, ved uz boli aj unavene a jej muz, ze on chce este ostat s kamaratmi a ze on nikam nejde. Niekedy sa spravaju ako male deti. :angry:
13. črc 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta bezohladne tvory su to. ja to nechapem cim to je. stale si hovorim, ze ked budem mat chlapca (co si myslim, ze aj budem) tak sa mu budem snazit dat uplne inu vychovu... uvidim ako to bude :slight_smile:
teraz riesim uplne ine veci a snazim sa byt v klude, ale vobec sa mi nedari. ako som rozrusena a snazim sa udrzat plac, tak ma rozbolelo brucho, uz od obeda citim bolesti.
13. črc 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: jen se uklidni, mysli na to male a na toho svbyho se vyprdni :wink:
13. črc 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ked si pomyslim na to male, ze ked sa on nespameta, ze bude bez otca, tak mi je riadne na prd...:frowning2:
13. črc 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka a kolik ti je? a kolik je jemu?
13. črc 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce mne 28 a jemu 38
13. črc 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to uz by mel mit sakra rozum :wink:
13. črc 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 to uz by mohol byt dost stary na to, aby sa spraval, ako dospely... :unamused: Klud, to sa vyriesi, neboj.
13. črc 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce mal. uvidim co bude. snad to nejako zvladnem. mozno je to len o mne, ze som mala prilisi idealne sny....
13. črc 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule, moc vam dakujem, za oporu a som rada, ze taketo forum vznikol, inak by som to dusila v sebe a trapila sa este viac. vela odvahy mi to tu vdaka vam dodava. dam vam vediet ako to ide dalej. v jednom som presvedcena vzdy bola, dietatko by som si nikdy nedala vziat a aspon to, ze v tomto mam jasno ma ukludnuje. chcem vytvorit rodinu a nie len mat dieta. ved uvidim, mozno nakoniec vsetko dobre dopadne, ci tak alebo onak.
keby som tak nebola tahu hned si dam frtana, to trosku predsa otupi zmysli. teraz? som este viac precitlivena a mam obavu a strach....
13. črc 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: tak si dej sklenicku cerveneho vina, to klidne muzes :wink:
13. črc 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 neboj, vsetko bude ok, my zeny prezijeme vsetko. Akokolvek to bude, bude dobre. :wink:
13. črc 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: at se rohodnes jakkoliv tak ted je nejdulezitejsi mimi, ja radeji bych asi byla sama a v pohode stastna, nez se s nekym deno denne dohadovat, to pak odnese jen to male a ty :wink:

preju hodne sily a dobreho rozhodnuti at se rozhodnes jakkoliv jsme tu pro tebe :wink:
13. črc 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem. dodali ste mi odvahu. mam jedno velke stastie, ze som obkolepena skvelymi ludmi a tu su tiez. odisla som skor z prace, nemala som energiu tam zostat, riadne ma to vycerpalo. a prave sa mi ozval akoby sa nic nestalo. a zas dalsie problemy. uvidim ako to cele dopadne. teraz musim trosku za kamaratkami...
13. črc 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, som rada, ze mate krasne vysledky, gratulujem vam aj ku knizkam
ja som este knizku nedostala, dnes som bola u dokiho, ale len sestricka mi zobrala 3 ampulky krvi, vraj na vsetko a objednala ma o 2 tyzdne, vraj vtedy uz dostanem aj foto, aj knizku a budu aj vysledky
@kwetinka1 ja by som to s tym tvojim priatelom riesila radikalne, uz je vo veku ked ma mat rozum, zvlast ked tuzi po dietatku!!!! Fakt by si sa mala rozhodnut ak odide na tu dovolenku bez teba a dnes mu rozhodne prva nevolaj! Nech sa mlady pan spamata! Ty sa hlavne ukludni, zabav sa s kamaratkou, aspon trochu sa odreagujes.
Moj tiez tuzil po babatku, ale sokoval ma tym, ze zatial svadba nebude, pozname sa 7 rokov a viac ako 5 spolu zijeme. A tiez som si to predstavovala inak, myslela som si, ze mi aj bude viac pomahat v domacnosti a tak. Snad sa to vylepsi casom. Trosku som sa Vma chcela vyzalovat, ale dost o mne.
Vitam nove tehulky :slight_smile: a tesim sa ze sa nam tabulka pekne rozrasta :slight_smile:
13. črc 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tak sa mas dva tyzdne na co tesit. knizka potesi, je to take formalne potvrdenie tehu. mne dokina dava stale fotku, ale asi je to tym, ze mam sukromnu kliniku a tam si platim este viac, ked som tehu, ale stoji to za to. chlapi riadne sa nepredvidatelne spravaju. a je pravda, ze ta formalita nie je ziadna zaruka. ale na tvojom mieste by som to spravila tak, ze pokial budes slobodna dala by som mrnatu tvoje priezvisko a ked si ta zoberie, tak dieta bude mat take priezvisko na ako sa pri svadbe dohodnete, ze budu mat vsetky vase spolocne deti. je to spravodlive. chlap a pomahat v domacnosti, tak to je skor vynimka. tak ja idem za kamoskou. drzte sa vsetky
13. črc 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulienky, tak my mame 18 mm, knizocku zatial nie, ale august to isti :wink:.
Sme 8+2 podla velkosti. Z choriovych klkov nic nebude, ale bude amnio v 16 TT - takze cakat cakat a cakat .....

@kwetinka1 moja, drzkaj sa, mas to velmi tazke .............. tvoj chlap ma evidentne problem a obavam sa ze so svojim egom, kedze si na tebe stale nieco dokazuje, moc ma to mrzi a viem ako ti je, lebo u nas to bolo pred par dnami tiez poriadne huste, ale uz sa niako obrusuju hrany a zlepsuje sa to. Vela vela sil zlatko !
13. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko vyborne to tvoj lekar povedal a je to tak, ma pravdu, a som rada, ze to nie je nic zle a babatko je v poriadku, hlavne oddychuj vela :wink:
13. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak včerajšia kontrola u lekára dopadla dobre. Mám za sebou aj prvé sono, drobček má 24,5 mm a srdiečko mu riadne bilo. Doktor mi vypísal aj tehotenskú knižku.

@kwetinka1 - drž sa - určite Ti to dobre dopadne. Ty teraz v tehotenstve potrebuješ kľud a nie takéto stresy.
14. črc 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca super :slight_smile: gratulka ku kontrole :slight_smile:
14. črc 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek