• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
gratulujem všetkým tehulkám k úspešným kontrolám a k tehot.knižkám:slight_smile:))))))a zároven blahoželám k dalšiemu tt :wink:
14. črc 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, koukam, ted se rozbehli navstevy doktor a UTZ, tak vsem moc blahopreju, akorat ty velikosti vase mi nejdou do hlavy. v 10 tt by mel mitskorem 2 cm a vy pisete o mm, tak nevim :sweat_smile: ,a le to je jedno, hlavne, ze je vse v poradku :grinning:
14. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ cutce - náš drobček má 2,5 cm pridávam aj fotku zo sona. Je to scenované, tak to nevidno najlepšie tak som dieťatko dala do červeného kruhu. :slight_smile:
14. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
leginca, no parada, kradsny a i rozmery jsou uz spravne. Holky predesle psali o 25mm a 18mm, coz se mi zdalo divne, jsem nevedela, jestli ja jsem spatne poslouchala :slight_smile:
14. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

všem gratuluji k úspěšným kontrolám :slight_smile: Jen tak dál. :slight_smile:

14. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka: ahojky, jak je ti dneska?
14. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce dík za optání, je mi líp, ale když jsem na balkoně pověsila prádlo tak jsem šla rovnou do sprchy a lehnout jak mi bylo zle...na slunku máme 50 jako ne že bych nebyla ráda za teplo, ale všeho moc škodí :grinning: :grinning: :grinning: a teď M. otravuje s fotkama, takže jdeme prohlížet, kdyby raději po o spala.

a co vy a horka? Včera se tady stavila kámoška, TP má teď v srpnu, první měla v únoru 2008 a říkala mi, že vůbec nezávidí počínajícím těhulím, že když to srovná tak je mnohem lepší teď mít pupendo, že to těhu začáteční na vedro děsné a upřímně mě lituje :grinning: a to jsem si říkala, že to musí být šílený nosit pupek a ona je v naprosté pohodičce
14. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce 25mm je 2,5cm a 18mm je 1,8 cm..... baby pisu spravne len v inych jednotkach :slight_smile:
14. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 je to jsem ze sebe udelala peknyho vola, ze uz ani nevim kolik ma cm milimetru :sweat_smile:
14. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ať žije těhu demence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka: dik :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: , no je toho na me nejak moc posldeni dobou :sweat_smile:
14. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítě zázrakem usnulo a já jdu taky brou
14. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka: dobrou :sweat_smile: , to je divny rikat dobrou odpoledne :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se dnes máte?já se pořád modlím, aby už konečně trochu zapršelo a ono ne a ne....ta vedra jsou fakt nesnesitelná
14. črc 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, gratulujem ku kontrolam :slight_smile: a tesim sa z vasich fotiek ako keby boli moje :grinning:

baby, mame na dvore bazen. okruhly, meter vysoky, sezonny. priatel sa onho stara, je v nom voda z mestskeho vodovodu, meria ph aj chlor. naposledy vsak meral cez vikend. dnes som zostala doma a chcem sa okupat, ale pozeram, ze na spodku je zeleny povlak. mala by som to rozvirit, aby to filter prefiltroval, kedze je to usadene, nie je sanca. mam ist do takeho bazena alebo nie. poprosim vase nazory :sunglasses:
14. črc 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka: ja osobne bych se vubec nebala, vzdyt nase maminy zadne bazeny nemeli a v lete se urco koupali a nic nam neni :wink:
14. črc 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem zpět ze slovenska z dovči a dnes i z prima kontroly, mímo si pěkně plavalo v děloze, hejbalo ručičkama a nohama a měří už skoro 5cm, a vše v pořádku, krev, moč i ostatní, za 14dní mám jít na NT screening :wink:
14. črc 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 tak to je skvely , me to ceka za 2 tydny, uz se taky moc tesim :grinning:
14. črc 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce....děkuju :wink: no fakt to bylo bezvadný vidět jak se hejbe :sweat_smile:
14. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz se nemuzu dockat :grinning:
14. črc 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nemusis sa bat tej vody vobec , kupte vlockovac on to zcely a treba filtrovat , filter stale cistit a ak sa da nezakryvat ked je takto strasne teplo ziadnou solarnou plachtou ani nic podobne ta voda tam potom kysne ... ja som kupila radsej el.ohrev .
14. črc 2010 v 16:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca gratulujem:slight_smile:)))
@cutce :grinning: neboj moja,to sa teraz može stat kazdej z nás :grinning: výpadky pamati sú u nás teraz ospravedlnitelné :grinning:
@alienka24 supér,gratulujem:slight_smile:))))mna to čaká v pondelok,už sa neviem dočkat :dizzy_face:
14. črc 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: ja myslela, ze nikdo jnebude docitat, tak sjem v to doufala :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak přihodím vtipný moment z dneška, já jak se křenila na tu fotku z utz a byla celá rozradostněná tak jsem si v kabince zapomněla vzít kalhoty a šla jsem naostro :slight_smile: až při nazouvání bot mi došlo že mi nějak fičí pod šaty :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce budem sa robiť,že som nič nevidela-nečítala,ok? :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. črc 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. črc 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Suzi: OK :wink:
@cutce u mna sa tehudemencia zatial este neobjavila, ale hormony so mnou slusne siju :confounded:
14. črc 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek