• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mimina321 a ozaj,ako ti robil lekár sono?vnútorne?
15. črc 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: je to sileny, jsem rada, ze je mi dobre. Jinak dela se vnitrni :wink:
15. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mě už minule i včera dělala dr. ultrazvuk přes bříško, ne vnitřní :wink:
15. črc 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce mne naposledy robil vonkajší....uvidíme teraz v pondelok,ale myslím si,že ma zase pozrie len zvonka...
15. črc 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vazne, ja jsem slysela, ze miminka jsou jeste malicky proto ten vnitrni, tak to nevim, ale me delali minuly tyden jeste vnitrni :slight_smile:
15. črc 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tak ja byla jeste v 9tt a to jsou jeste prckove :sweat_smile: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked mi naposledy robil ultrazvuk(vonkajší) som bola 8+4 podla ultrazvuku-normálne 8+6.v pondelok idem na další-budem 10+6.
15. črc 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie je to neskoro ked pojdem na vonkajsi ultrazvuk az v 15tt a az vtedy bude robit tie vsetky testy?
15. črc 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 doktori by mali vediet čo robia,neboj :wink:
15. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 robil mi vonkajší aj vnútorný,ja mám tukové zásoby tak vnútorným bolo lepšie vidieť :sweat_smile: :dizzy_face:
15. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce @kwetinka1 nemozem, lebo som krvacala a teoreticky by som mala lezat. Ani na dovolenku som koli tomu nesla, uz som mala byt od pondelka v Chorvatsku. :frowning2:
15. črc 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: aha, tak to je mi lito, a to budes muset lezet cely tehotenstvi?
15. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Nie, myslim, ze nie, ale tak do 16tt asi. Ale musim sa priznat, ze nelezim. :unamused: Ja to nedokazem. Rozmyslam, ze dnes predsa len pojdem plavat, MM ma odhovara. :sweat_smile: Ale ja uz nevydrziiiim!
15. črc 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta: vydrz, dela sto pro miminko, kdyby se neco stalo, vis jak by sis to vycitala :wink: . Doktori to nerikej jen tak pro nic za nic abys lezela. To vydrzis, uvidis, dej si sprchu :wink:
15. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá - mne teraz tiež robil vnútorné sono - že je bábo lepšie vidno. Na najbližšie sono mám ísť v 20-tom týždni - tak to mi už bude určite robiť cez bruško. :slight_smile:
15. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak to mi je luto, ale vydrz to. uz len par tyzdnov, to zvladnes. strc sa pod sprchu alebo si daj studeny obklad na krk.
mne od vcera stale picha v pravo v bruchu. zacinam mat strach ze ci jevsetko v poriadku, lebo je to dost silne. ale ziadne krvacanie
15. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 aj mna boli uz asi posledne 2-3 dni v pravo dole. Bala som sa, ze je to slepak, ale usudila som, ze keby to bol slepak, tak uz davno by som sa zvijala v krcoch. Prisudzujem to tomu, ze mam dost nafuknute brucho a ze to bude cosi s crevami. :unamused:
15. črc 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mna akokeby picha pravy vajecnik. aj cerva ma bolia kvoli zapche ale to citim tak trosku inak. mala som ma v praci o druhej meeting, ale sa mi ho podarilo zrusit a isla som si domov lahnut. pospala som si asi tak dve hodinky, potom sa nalozila do vane, lebo to teplo som nezvladala a trosku to ustupilo. len zas hlava ma riadne boli....
15. črc 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte cajores, tak mna pre zmenu boli v pravo pod rebrom:slight_smile:)) kazdeho niekde inde:slight_smile: Dnes sa mi podarilo zdrhnut z prace skor, tak sa tesim, sef mal skolenie:slight_smile: mna caka sono bud. tyzden v stredu, len dufam, ze mi nebudu brat krv, lebo to zas bude utrpenie...hehe, nevedia mi najst zily:slight_smile:)) ze vraj mam posilovat na ruky, mi povedala sestricka...tak som na nu skaredo pozrela...:slight_smile: mne odber krvi nic nerobi, ani mi nie je spatne alebo nieco podobne, akurat ze nemam zily, uz viacere sestricky sa pri mne chytali za hlavu, tak ja z toho mam stale obavy, ci tentokrat trafia, alebo nie...ked mi brali 1x krv, ked som zistila, ze so tehu, mala som cele ruky sama modrina, pichali ma asi 45 minut, uz som z toho bola zufala, ale chcela som vydrzat, ved pre mimco vsetko, ale potom ma to uz tak bolelo, co mi tie zily hladali kade tade, ze som sa rozplakala:( tak dufam, ze mi nebudu brat krv zakazdym, ked tam pridem:slight_smile: lebo to moje babatko bude z mojho strachu robit same kotrmelce:slight_smile:
15. črc 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.sem tam vás priebežne čítam,ale píšete hrozne veľa a nestíham všetko dočítať,nie to ešte prispievať :unamused:

@mimina321 nááádherná fotečka.Gratulujem.a tiež všetkým novým tehu knižkám,O.K.kontolám,a všetkým novým obrázkom miminka. :wink:

@kwetinka1 fakt je rozdiel,keď nosíš v lete bruško na začiatku tehotenstva a na konci.Malého som rodila uprostred leta,zrovna v ten deň bol teplotný rekord niečo vyše 36st.,,a posledný mesiac som nevládala ísť ani do obchodu,ktorý máme asi 300m od domu.len som sa chladila,oddychovala a nalievala vodou a čajom.teraz to zvládam podstatne lepšie,bruško je ešte malé,nevoľnosti pomaličky ustupujú...až na tie teploty vonku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nás je dnes 35st.,ledva fungujem.doobeda som bola s malým na hodinku vonku,lebo manžel bol po nočnej a malý bol jak 100čertov,a myslela som,že neprídem domov.Som silný astmatik,teraz v tehu neliečený a bolo mi fakt zle.ešte malý vymýšľal a špekuloval..no mala som fakt dosť.teraz sa tu chystá búrka,je hrozne dusno....cítim sa jak sardinka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kwetinka1 som rada,že sa tvoj priateľ trošku zamyslel....držím palce, aby mu to vydržalo a správal sa už ako dospelý chlap a nie pubertiak. :unamused:
15. črc 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 som na tom podobne.keď mi majú brať krv,sestričky sa zhrozia,že mám žily jak 12ročná :grinning: :grinning: :grinning:
@sharlotta len pekne lež a nevymýšľaj.veď to robíš pre svoje dieťatko. :wink:

ja idem na kontrolu o 2týždne,už by mali byť aj výsledky,čo mi minule robila cytologiu a krv,tak som zvedavá.sono mi naposledy robila vnútorné,ale spomínala,že ma pošle ešte okolo 13tt na jedno sono,kvôli genetike.pýtala sa ma,koľko mám rokov...neviem,či to s tým nejako súvisí.
pri pravom vaječníku ma občas tiež bolí,ale dá sa to vydržať,pripisujem to tomu,že sa celý deň naháňam a namýkam s malým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mozem pocas tehu pouzivat Vibrocil?
15. črc 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja si myslím,že áno,dávaš si ho od nosa,ale pre istotu si pozri príbalový leták,alebo sa spýtaj v lekárni.Prípadne si kúp nejaké kvapky z homeopatík,tie sa môžu.čo ťa chytila nádcha?
15. črc 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 aaaaaaaaaale, ja neznasam upchaty nos, a vecer alebo rano ho mam stale taky, ze neviem dobre dychat, tak som si vzdy zvykla trochu cvrknut do nosa :grinning: :grinning: :grinning: som to este neurobila, odkedy som tehu, lebo sa mi mari, ze kamoska pisala, ze sa nemoze...a letak ani nemam:slight_smile: ale radsej to neriskujem, opytam sa dokiho bud. tyzden...
15. črc 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky ozyvam sa po dlhej dobe dnes som prisla z nemocnice nakolko to vyzeralo na mimomaternicove tehu co sa chvalabohu vylucilo a je vnutromaternicove..ma 0.7mm a mala by som byt v 8tt lenze problem je v tom ze hcg mi uz od zaciatku stupa velmi pomaly a povedali mi ze o 7dni mam prist na kontrolu aked sa hcg poriadne nezvysi budu mi musiet tehu bohuzial ukoncit...teras naposledy som mala hcg 1989 ale este chcem podotknut ze ja osobne si myslim ze som 6tt aj nejake dni...ja neviem vidia tam dutinku ale asi by uz malo byt pomaly aj srdiecko ze???no uvidime bud.tyzden strasne sa bojim ale verim ze sa to este vsetko na dobre zmeni....
15. črc 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma moooooooooja, drzim palceky, snad to bude v poho, skus na to nemysliet moja, aj ked viem, ze to bude asi tazke...treba mysliet pozitivne, aj ked niekedy je lepsie stat nohami pevne na zemi:( drzim silno palceky, nech to dobre dopadne a nech o tyzden pridas fotecku z utz :grinning:
15. črc 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma uf, no držím palce,aby malinké pekne narástlo a všetko išlo ako má :wink:
15. črc 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja neviem, ja som uplne mimo. neviem ani v praci vydrzat. dnes cokolvek som zjedla som vyvratila. prave som si pochutnavala na broskynach a este som ich ani dojedene nemala a komplet vsetky skoncili v zachode. uz mam strach z toho, ze sa dehydrujem. pijem po duskoch coca calu, ale aj tak sa povraciam. uz vcera mi bolo tak dobre a dnes to pokracuje. toto moje tehotenstvo je zatial len trapenie :frowning2:
15. črc 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo. mysli pozitivne, to pomaha....
15. črc 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem vam..
15. črc 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek