• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
apoloma, budu moc moc držet palečky a určitě to dobře dopadne
15. črc 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@apoloma držíme palce....musíš byt silná a verit len v to najlepšie.... :wink:
15. črc 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ja sa trápim presne tak isto :unamused: viem presne ako ti je.ja už som 2 týždne poriadne nič nejedla.
A dnes ma ešte k tomu začalo nejak čudne pichat v bruchu...ako keby mi prešla bruchom elektrina.Je to taký zvláštny pocit,že sa ani nedá opísat :frowning2: Dúfam,že je všetko v poriadku.....
15. črc 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 presne ako pises, aj mna od vcera picha v bruchu, tak zvlastne. musela som ist domov z prace. moja ja to uz psychicky prestavam zvladat....a aj fyzicky
15. črc 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 mojenko ja tiež...už som pred dvomi dnami s plačom volala doktorovi,že už nevládzem a nech mi na to zvracanie niečo dá.Vieš čo mi debil predpísal?Kinedril-proti nevolnostiam z cestovania.Kedže tu na cypre sa to úplne inak volá,nevedela som,čo to je a tak som to kúpila.Doma som si prečítala čo to vlastne je a ešte k tomu je tam napísané,aby to tehotné ženy neužívali.Skoro ma porazilo.Takže samozrejme som to nezačala užívat a som tam kde som bola.Dnes som už myslela že si vyzvraciam celý žlčník.Každé ráno plačem.A čo sa týka tých "bolestí",sú fakt zvláštne.Ak ma to do zajtra neprejde,pojdem k lekárovi.Moja musíme to vydržat,žial.Pre našee mimi.Musíš byt silná a hlavne sa musíš ukludnit...
15. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babule, mne je dnes trosku lepsie, ale ako si citam Vase trapenia s vracanim, tak sa mam vlastne uplne super...inac kamoska mi hovorila, ze na tie nevolnosti je dobry zazvorovy caj...ja som to neskusala, zevraj jej a jej kamoskam pomohol..tak skuste, mozno aspon trosku zaberie...
@apoloma drzim palce, mne pri prvom tehu tiez hovorili vselico, ze nie je to vidiet, a ze mozno z toho nic nebude, aj ked maly fliacik tam bol...a nakoniec ten maly fliacik ma teraz 19 mesiacov :slight_smile:
15. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

@apoloma - držím palce, aby všetko dobre dopadlo.

U nás je od rána pod mrakom a konečne sa dá aj normálne dýchať, tak dúfam, že to tak vydrží do večera. :slight_smile:
16. črc 2010 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile: ja som sice len v 6tt, ale uz som o jedno babo prisla, takze mam dost strach......dufam, ze vsetko dobre dopadne :slight_smile:
16. črc 2010 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babenky...včera som dostala strašný krč do brucha.Začal na pravej strane pod rebrom a prešiel až úplne dole do "šušky".Trval asi 3-4minúty.ani nadýchnut som sa poriadne nevedela.Neviete čo to može byt?celú noc som nespala.Mám strašné depky.moj lekár dnes neordinuje a tak musím čakat do pondelka.Asi sa zbláznim....
16. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko @apoloma: budu drzet pesticky na pristi tyden, urco bude vsechno v poradku :wink:
@kwetinka: drz se zlatko, ja nevim, jak se muzes citim, ale myslim na tebe :slight_smile:
Suzi@ to je takovy kokot ten doktor, bych mu tam ten kinedril hodila i s navodem, ze nez ti neco doporuci at se presvedci,ze je vhodny pro tehotny :angry: :angry: :angry: :angry: . Nevim, co ty krece mohou byt :confounded:
16. črc 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce mám velký strach...mala som len jeden krč včera o 11 v noci.odvtedy nič,len také menšie dole v šuške....neviem čo to je :frowning2: já už to asi tiež psychicky nevydržím :cry: :cry: :cry: a k tomu kinedrilu-v pondelok mu to zoberiem ukázat!
16. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzi a nechces si zajit do nemocnice? Kdyz ten tvuj doktor je tak neschopny?
16. črc 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ak ma ešte raz chytí taký krč,tak určite pojdem na pohotovost....tu na cypre je všetko na pič.. moja.Čo si myslíš,ak poviem v nemocnici že som dostala včera jeden krč,tak ma určite vysmejú a pošlú domov,že to nič nieje....ono je to tu celé na hlavu....
16. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nas tady taky, sice by sis pockala takovy 3 hodky, ale urco by te prohledli a ty bys byla v klidu :wink:
16. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky těhulky, tak dneska jsem byla na kontrole a vsechno je v poradku, mimiskovi uz krasne tluce srdicko, videla jsem rucicky i nozicky :slight_smile:, podle PM to odpovida 10+5 ale podle UZ 9+3, jsem hrozne stastna kdyz vim ze se mimiskovi u me v brisku dari a doufam ze to tak bude i nadale!!!! :slight_smile:
16. črc 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 presne to iste som mala aj ja vcera. a nebolo to prvy krat. potom ma ako keby trhalo v rodidlach (suske), a bolo mi jedno co bude v praci, ale som sa o druhej zbalila a isla domov. potom to ale preslo. hovorila som to aj moje lekarke a povedala, ze je to normalne v tehu. vraj pokial pri tom nekrvacam je to v poriadku. no vcera som mala fakt divoky den. bolesti...nic som v sebe neudrzala a vsetko co som zjedla islo von. uz som sa citila aj dehydrovana, lebo som ani na nohach nevedela stat, do toho prsila bolest hlavy....
16. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa gratulujem. neboj sa, urcite to tak pojde dalej....
16. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 mne moja dala torecan. tiez to nie je vhodne v tehu si davat, ale vraj lepsie ako mat stresy z toho vracania. tak si to dam, ked mi je uz na nevydrzanie, ale napriklad vcera ani to nepomohlo. inak mi povedala, ze kludne mozem aj 3za den si dat.
16. črc 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka a @Suzi: vy chudinky si to teda uzivate :cry:
@neelaa: moc blahopreju, kazdopadne mas spatne popis :grinning: , bud uz jsi 11tt a nebo 10tt ale rozhodne ne 9tt :grinning: :wink:
16. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce určite pojdem k ma to neprejde.možno len zbytočne stresuje :frowning2: dakujem ti cutce :slight_smile: x
16. črc 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzi: no uvidis, jak ti bude :wink: , ja si myslim, ze to zdravotnictvi je vsude stejny, nekde je v necem lesoi nekde horsi.

Nevim, jestli to vis, ale nemame narok na rodicovstvi z Cech
16. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 presne to isté mám aj ja....dúfam,že to fakt nič nieje.Vidím,že mi dve sme na tom úplne rovnako.ešte aj TP máme taký istý :wink: aspon troška si ma ukludnila.Dakujem :wink:
@neelaa blahoželáme,tešíme s s tebou :wink: len tak dalej :slight_smile:
16. črc 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce viem.ja tiež nie.A tu je materská len 4 mesiace!mesiac pred porodom a 3 mesiace po porode.potom sa musíš vrátit do práce a ak sa nevrátiš,prácu stratíš!čo u mna určite tak bude.Kde by som dala troj mesačné dieta?
16. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1
@suzanna85 chúdatká moje.....snád vám to rýchlo prejde.u mňa sa to lepší...skoro vôbec nevraciam
kočky aj u nás sa mračilo a hrmelo ale nič z toho nieje zase je hyc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tie baby čo majú v tomto teple už poriadne brušká tie veru lutujem,to musí byť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@suzanna85 to bude asi tym TP :slight_smile: krvacala si? lebo ja nie, ale zas tieto problemy mam. moja doktorka sa vyjadrovala, ze to je normalne v tehu, ze na kazdu to moze inak posobit. ale zatial mimi sa vyvija dobre, rastie, takze zatial nema dovod sa obavat. spolieham sa na svoje telo a na to male, ze vsetko je dobre a bude dobre tak ako je a bude. tak hlavu hore. trosku si to teraz viac odseriem, ale za chvilku si to zacneme uzivat. je sranda, ze ked ma nic neboli a nahodou mi ani nie je zle, tak zas mam strach ci je vsetko oki. ale zas ked ma vsetko boli, tak tiez je to to iste. priatel uz vcera na mna tak lutostne pozeral a zhodnotil, ze keby je on na mojom mieste tak to tak nezvlada a je nervozny ako hovado. dnes ma hlava boli. vcera som si dala dva paraleny, ale myslim ze dnes asi zas dam. zazvorov caj alebo susienky mi nepomahaju. ked sa vyvraciam tak mi je casto na chvilku dobre.
@mimina321 u nas bola v noci burka. aspon to bolo prijemne sa trosku schladit, ale rano ani stopy po burke, zas horuco :frowning2:
16. črc 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dievčatá, mňa tiež včera trochu pichalo na pravej strane, ale potom mi to prešlo

Keď musím byť v práci, tak je to teplo neznesiteľné. Okná máme pootvárané na kríž a vzduch stále stojí. :frowning2:
16. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca ja to mam v praci dobre, lebo tu mame klimu. no mam pocit, ze ani ta uz velmi nestiha.
16. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ja už len pol hodinu a pôjdem domov. Zase sa u nás trochu zamračilo a pofukuje trošku vánok :slight_smile:
16. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca ja este 3hodiny
16. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek