TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
sharlotta
19. črc 2010
@suzanna85 no, ide o to, ci to bolo "vnutri", alebo sval. mozno to bol len sval 😉
suzanna85
19. črc 2010
@sharlotta bol to fakt zvláštny pocit.Neviem opísat.Ako keby mnou prešla elektrina x-) ...sadla som si a nevedela sa dat do spriamenej polohy,lebo ten krč ma tahal....zvláštne.No nič.Dnes s všetko ukáže.Poobede ideme k lekárovi....
sharlotta
19. črc 2010
@suzanna85 Neboj, vsetko bude ok.
suzanna85
19. črc 2010
@sharlotta dakujeme....aj ja sa snažím pozitívne mysliet...nič iné nám nezostáva,len verit mrňúskovi....
mafynka
19. črc 2010
@suzanna85 neboj,,bude to v poriadku
bambulka0406
19. črc 2010
baby, videla som video z umeleho prerusenia tehotenstva.... ma tak brucho rozbolelo.... ked si predstavim, ze by moje babo takto tahali 😞
mafynka
19. črc 2010
@bambulka0406 nekukaj taketo veci prosim ta
bambulka0406
19. črc 2010
@mafynka to sla som sem na forum a vsimla som si ze je na mk diskusia o interupcii, tak som sa tam kukla a bol tam link niekde.... nebol to dobry napad, aby tehotna tek veci videla
sharlotta
19. črc 2010
@bambulka0406 Ja som to videla v 3. rocniku na strednej. pustala nam to na biologii. Odporucala by som, aby to videla kazda zena uz na strednej. Vtedy som sa rozhodla, ze nikdy v zivote. :-N Ale suhlasim, ze ked si stastne tehotna, tak taketo veci nepozeraj!
mafynka
19. črc 2010
@bambulka0406 mas kukat videjka o babatkach a nie taketo strasne veci,,ja som to tiez videla na strednej,,a potom pred mojim kyretom,aby som vedela,co ma caka,,,ale ked nemas dovod a netyka sa ta to,,,naco taketo veci pozeras,,zbytocne si len narusas myslienky,,a vies dobre,ze aj psychika robi svoje,,,tak sup sup len pekne veci kukat,,inak ta nakopem 😃 😃 😃 😃 😃 :-p
bambulka0406
19. črc 2010
@sharlotta ja som to tiez uz videla, ale hrozne davno.... a vtedy ma to asi nejako nezaujimalo ani.... ale teraz, bola som prekvapena ako ma hned brucho zacalo boliet. akoby to malicke citilo, ze mama pozera skarede veci 🙂
bambulka0406
19. črc 2010
mate pravdu baby, ved uz som to davno vypla 🙂 o tyzden ma caka kontrola.... som zvedava ako podrastlo za 3 tyzdne 🙂
sharlotta
19. črc 2010
Mne to uz vtedy na strednej prislo uplne hrozne. Dovtedy som bola zastanca toho, ze zena sa ma pravo rozhodnut a ze je to normalny zakrok, kde sa znici zopar buniek. Toto mi ale otvorilo oci a odvtedy ma dost hneva nezodpovednost mladych dievcat a obcas som za zakaz neuvazenych, alebo bezdovodnych interrupcii.
kkiki
19. črc 2010
este ku tomu skriningu tu tiez pisu uz koncom prveho trimestra http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=71
lubinka26
19. črc 2010
ahojte babule 🙂

gynda mi potvrdila tehotenstvo vag. ultrazvukom 1.7., co som bola 6+0. idem k nej zas az 3.8. rano na 7mu , lebo mi budu brat krv. budem v tom case 10+5 a potom mam na karticke napisany termin na 16.8., kde mam doniest moc a vtedy budem 12+4. neviete mi povedat, co mi bude kedy robit? dakujem
lubinka26
19. črc 2010
mam problem. 14. 8. idem na svadbu a v septembri tiez.ake saty zohnat, ktore mi budu dobre teraz, v septembri a aby sa dali nosit aj normalne? asi by som vela chcela, ale vobec nemam predstavu. nemate nejake tipy?
bambulka0406
19. črc 2010
@lubinka26 ja sa idem v novembri vydavat.... to bude sranda este 🙂 saty mam sice uz kupene, vzadu je snurovacka, takze daju sa dost regulovat v pase a na prsiach.... prinajhorsom si ich dam trochu prisposobit do salonu. kup si nejak jednoduche, na prsiach obtiahnute a od prs dolu take sirsie nariasene.... take mozes nosit aj ked budes aj ked nebudes mat brusko 🙂 ale v septembri by si nemala mat velmi velke
bambulka0406
19. črc 2010
wwwhttp://.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=1.10... nevravim, ze tieto, ale nieco tymto stylom
lubinka26
19. črc 2010
@bambulka0406 dakujem, no to znie dobre. este v tomto zapadakove nieco take najst. cicka, ja som pribrala 7 kg za dva mesiace, teraz sa to aspon zastavilo, ale tak dokedy. mam 67 kg :-S ani neviem aku velkost si mam teraz pytat 😃
bambulka0406
19. črc 2010
@lubinka26 http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=1.10... nejako som to predtym zle skopirovala 🙂
pattie
19. črc 2010
@lubinka26 ahoj, já jsem to řešila při prvním těhotenství a nakonec jsem sehnala šaty, které jsou super, nejsou těhu, jsou normální a nosila jsem je jak těhotná, tak i netěhotná 🙂 Pošlu Ti do IP foto, třeba něco podobného seženeš. Jsou z Marks&Spencer
pattie
19. črc 2010
lubinka26
19. črc 2010
@pattie jeeej ake pekne 🙂 no len s bruskom velmi pekne ukazu, ale co s mojim bruskom, ale nie tehotenskym zatial??? dakujem za inspiracie 😉
pattie
19. črc 2010
@lubinka26 Ty šaty, co poslala Bambulka vypadají taky moc pěkně! Takové podobné teď měla u kamarádů na svatbě jedna holčina s bříškem a vypadalo to moc pěkně, prostě to chce nějaké, které jsou pod prsy přestřižené a třeba s výraznějším vyšším pasem, teď tomuhle stylu móda docela přeje.
A nebo pak klasickou černou sukni a třeba k tomu nějakou pěknou volnější halenku
bambulka0406
19. črc 2010
ja si idem nakupit tricka stylu tych siat, neni to tehotenske, ale vyzeraju pekne s bruskom. a potom ich mozem nosit aj po porode. nebudem vyhadzovat peniaze za veci na par mesiacov.... a ako napisala pattie, teraz tomu moda praje 🙂
lubinka26
19. črc 2010
http://www.modrykonik.sk/bazar/saty/t0d5/krasne...
kukla som aj tu v bazari, tieto sa mi velmi pacia, no ktovie ako vypadaju v skutocnosti. aj cena je super.
bambulka0406
19. črc 2010
@lubinka26 no vidis, tieto by ti pekne sedeli 🙂
leginca
19. črc 2010
Dievčatá - tak tak, móda teraz praje šatám aj blúzkam, ktoré sú na pod prsiami voľnejšie - ja som si už v Takku kúpila 2 také tričká, ktoré budem nosiť, keď mi viac vybehne bruško a využijem ich aj po tehotenstve. 🙂
sharlotta
19. črc 2010
🙂 Moja trieda ma 5.11. stuzkovu a tiez uz teraz rozmyslam, ake saty. Neviem odhadnut, ake velke brusko budem mat. :-| Ani farbu neviem, asi najskor cervene, alebo cierne? =-)
Bambulka tie, co si dala z bonprix.sk su pekne, ale ja by som asi radsej dlhe chcela, aj ked som nizka.(158cm)
espanolka
19. črc 2010
Ahojky, už koukáte po kočárkách? Mě se hrozně líbí Casualplay s4 reverse, ale je drahý a když nám zruší porodný, tak se s ním asi můžu rozloučit 😞 proto přemýšlím, jestli si koupit nějaký kočárek za 10 nebo 12 tisíc, teď se mi celkem líbí Coletto Austin, nebo si koupit Casualplay z bazaru, co myslíte? Díky za odpovědi 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli