• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@suzanna85 no, ide o to, ci to bolo "vnutri", alebo sval. mozno to bol len sval :wink:
19. črc 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta bol to fakt zvláštny pocit.Neviem opísat.Ako keby mnou prešla elektrina :dizzy_face: ...sadla som si a nevedela sa dat do spriamenej polohy,lebo ten krč ma tahal....zvláštne.No nič.Dnes s všetko ukáže.Poobede ideme k lekárovi....
19. črc 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 Neboj, vsetko bude ok.
19. črc 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta dakujeme....aj ja sa snažím pozitívne mysliet...nič iné nám nezostáva,len verit mrňúskovi....
19. črc 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 neboj,,bude to v poriadku
19. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, videla som video z umeleho prerusenia tehotenstva.... ma tak brucho rozbolelo.... ked si predstavim, ze by moje babo takto tahali :frowning2:
19. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 nekukaj taketo veci prosim ta
19. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka to sla som sem na forum a vsimla som si ze je na mk diskusia o interupcii, tak som sa tam kukla a bol tam link niekde.... nebol to dobry napad, aby tehotna tek veci videla
19. črc 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 Ja som to videla v 3. rocniku na strednej. pustala nam to na biologii. Odporucala by som, aby to videla kazda zena uz na strednej. Vtedy som sa rozhodla, ze nikdy v zivote. :sweat_smile: Ale suhlasim, ze ked si stastne tehotna, tak taketo veci nepozeraj!
19. črc 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 mas kukat videjka o babatkach a nie taketo strasne veci,,ja som to tiez videla na strednej,,a potom pred mojim kyretom,aby som vedela,co ma caka,,,ale ked nemas dovod a netyka sa ta to,,,naco taketo veci pozeras,,zbytocne si len narusas myslienky,,a vies dobre,ze aj psychika robi svoje,,,tak sup sup len pekne veci kukat,,inak ta nakopem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ja som to tiez uz videla, ale hrozne davno.... a vtedy ma to asi nejako nezaujimalo ani.... ale teraz, bola som prekvapena ako ma hned brucho zacalo boliet. akoby to malicke citilo, ze mama pozera skarede veci :slight_smile:
19. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
mate pravdu baby, ved uz som to davno vypla :slight_smile: o tyzden ma caka kontrola.... som zvedava ako podrastlo za 3 tyzdne :slight_smile:
19. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne to uz vtedy na strednej prislo uplne hrozne. Dovtedy som bola zastanca toho, ze zena sa ma pravo rozhodnut a ze je to normalny zakrok, kde sa znici zopar buniek. Toto mi ale otvorilo oci a odvtedy ma dost hneva nezodpovednost mladych dievcat a obcas som za zakaz neuvazenych, alebo bezdovodnych interrupcii.
19. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
este ku tomu skriningu tu tiez pisu uz koncom prveho trimestra http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=71
19. črc 2010 ve 12:04  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babule :slight_smile:

gynda mi potvrdila tehotenstvo vag. ultrazvukom 1.7., co som bola 6+0. idem k nej zas az 3.8. rano na 7mu , lebo mi budu brat krv. budem v tom case 10+5 a potom mam na karticke napisany termin na 16.8., kde mam doniest moc a vtedy budem 12+4. neviete mi povedat, co mi bude kedy robit? dakujem
19. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
mam problem. 14. 8. idem na svadbu a v septembri tiez.ake saty zohnat, ktore mi budu dobre teraz, v septembri a aby sa dali nosit aj normalne? asi by som vela chcela, ale vobec nemam predstavu. nemate nejake tipy?
19. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 ja sa idem v novembri vydavat.... to bude sranda este :slight_smile: saty mam sice uz kupene, vzadu je snurovacka, takze daju sa dost regulovat v pase a na prsiach.... prinajhorsom si ich dam trochu prisposobit do salonu. kup si nejak jednoduche, na prsiach obtiahnute a od prs dolu take sirsie nariasene.... take mozes nosit aj ked budes aj ked nebudes mat brusko :slight_smile: ale v septembri by si nemala mat velmi velke
19. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
wwwhttp://.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=1.10.114.10.192.1.&pr=31973 nevravim, ze tieto, ale nieco tymto stylom
19. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 dakujem, no to znie dobre. este v tomto zapadakove nieco take najst. cicka, ja som pribrala 7 kg za dva mesiace, teraz sa to aspon zastavilo, ale tak dokedy. mam 67 kg :confounded: ani neviem aku velkost si mam teraz pytat :grinning:
19. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
19. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 ahoj, já jsem to řešila při prvním těhotenství a nakonec jsem sehnala šaty, které jsou super, nejsou těhu, jsou normální a nosila jsem je jak těhotná, tak i netěhotná :slight_smile: Pošlu Ti do IP foto, třeba něco podobného seženeš. Jsou z Marks&Spencer
19. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
19. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pattie jeeej ake pekne :slight_smile: no len s bruskom velmi pekne ukazu, ale co s mojim bruskom, ale nie tehotenskym zatial??? dakujem za inspiracie :wink:
19. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 Ty šaty, co poslala Bambulka vypadají taky moc pěkně! Takové podobné teď měla u kamarádů na svatbě jedna holčina s bříškem a vypadalo to moc pěkně, prostě to chce nějaké, které jsou pod prsy přestřižené a třeba s výraznějším vyšším pasem, teď tomuhle stylu móda docela přeje.
A nebo pak klasickou černou sukni a třeba k tomu nějakou pěknou volnější halenku
19. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ja si idem nakupit tricka stylu tych siat, neni to tehotenske, ale vyzeraju pekne s bruskom. a potom ich mozem nosit aj po porode. nebudem vyhadzovat peniaze za veci na par mesiacov.... a ako napisala pattie, teraz tomu moda praje :slight_smile:
19. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.modrykonik.sk/bazar/saty/t0d5/krasne-saticky-skladom/
kukla som aj tu v bazari, tieto sa mi velmi pacia, no ktovie ako vypadaju v skutocnosti. aj cena je super.
19. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 no vidis, tieto by ti pekne sedeli :slight_smile:
19. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dievčatá - tak tak, móda teraz praje šatám aj blúzkam, ktoré sú na pod prsiami voľnejšie - ja som si už v Takku kúpila 2 také tričká, ktoré budem nosiť, keď mi viac vybehne bruško a využijem ich aj po tehotenstve. :slight_smile:
19. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Moja trieda ma 5.11. stuzkovu a tiez uz teraz rozmyslam, ake saty. Neviem odhadnut, ake velke brusko budem mat. :unamused: Ani farbu neviem, asi najskor cervene, alebo cierne? :confused:
Bambulka tie, co si dala z bonprix.sk su pekne, ale ja by som asi radsej dlhe chcela, aj ked som nizka.(158cm)
19. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, už koukáte po kočárkách? Mě se hrozně líbí Casualplay s4 reverse, ale je drahý a když nám zruší porodný, tak se s ním asi můžu rozloučit :frowning2: proto přemýšlím, jestli si koupit nějaký kočárek za 10 nebo 12 tisíc, teď se mi celkem líbí Coletto Austin, nebo si koupit Casualplay z bazaru, co myslíte? Díky za odpovědi :slight_smile:
19. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek