• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sunny1112 prave som dnes na internete hladala neco take :slight_smile: Ale ja by som skor plavat isla, ale je aj cvicenie vo vode.
20. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja som nepribrala ani deko...To uz by som mala zacat priberat? brucho mi velmi nevidno, ale mam ho nafuknute a preto si nemozem skoro ziadne nohavice zapnut :confounded:
20. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mozeme aj plavanie, to je myslim v SNOPe, ak by Ti nevadilo, ze by som sa pridala :slight_smile:
a inac ja som nepribrala, dokonca oproti predchadzajucemu tehu som v rovnakom case mala o dve kila viac :slight_smile: a gate zapnem vsetky...nechapem jak je to mozne, lebo to brucho vidim, ze je vacsie :slight_smile:
20. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 ja by som bola len rada, keby som mala spolocnost :slight_smile: Presne toto som dnes pozerala. A nevies, kolko to stoji? Ja vodu milujem. :slight_smile:
20. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta hned som kludnejsia:slight_smile: dakujem
21. črc 2010 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak ja som pribrala 1,5 kg - ale ako sú tieto teploty, tak som zase 1 kg aj schudla. Ale bruško mi už vidno - vyhuklo mi skôr ako pri prvom - ale doma sa z toho veľmi tešíme. Manžel mi ho hladká každý deň a prihovára sa drobčiatku. :slight_smile:
21. črc 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko :slight_smile: Hlasime sa po dlhsej odmlke, minuly tyzden sme boli na utz na Slovensku a vsetko v poriadku, z machulky nam vyrastol cloviecik :slight_smile: A zajtra idem znova a mala by som dostat uz aj knizku, tak sa tesim :slight_smile:

Ja som pribrala uz 2.5kg, a brusko mam take, ze uz neobleciem nic a myslim, ze uz je kazdemu hned jasne, o co ide (hlavne vecer). Ja sa prave zacinam bat, aby som nepribrala az moc, na 11. tyzden sa mi to zda dost. No asi si nevyberieme :slight_smile:
@leginca, tak to manzelovo hladkanie zavidim, ten moj sa ma boji aj dotknut, no hadam to prejde :slight_smile:

A nejake plavanie alebo aqua kurz by som velmi chcela aj ja, zavidim vam, ze mozte chodit spolu. Ja si skusim nieco pohladat tu v Nemecku, no tipujem, ze to bude palka, ale mala by to preplatit poistovna.

A kedze ste preberali kociky, prikladam fotku mojho vysnivaneho (no asi nerealneho). S vybavickou sa este snazim pockat, no uvidime, ako dlho mi to ovladanie sa vydrzi :slight_smile:
21. črc 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka V nemecku to preplati poistovna? :astonished: To je super!
MM sa mi vcera pri telke pozrel na brusko a bol prekvapeny, ze uz je take velke :grinning: Ked som normalne poobliekana, tak to vobec nevidno. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes rano som sa znova vazila a ja vobec nic. Mne sa zda este skoro na priberanie, nie? Nemali by sme zacat priberat az niekedy v 5. mesiaci? :confused: Ja mam poslednych asi 7 rokov rovnaku vahu. Mozno tak kilo hore-dole. Bez ohladu na to, co jem a kedy jem. Ani nepriberam, ani nechudnem. Tak si myslim, ze aj teraz to bude problem rozhybat moju vahu :sweat_smile: A dnes som aj poverila manzela, nech vybreie kocik, ja nerada robim taketo internetove prieskumy a nerada sa rozhodujem. On dokaze donekonecna obzerat a porovnavat. Takze tuto ulohu mu ochotne prenechavam, ja uz len schvalim konecnu verziu :grinning:
21. črc 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, no, ja by som sa tiež rada pridala k plávaniu, ale som momentálne na PN :frowning2: Ale ak bude všetko ok po prvom trimestri, tak mi maródku ukončia a ak doktorka dovolí, tak sa potom ozvem, či Vás to ešte neprestalo baviť. Chcela by som si trochu spraviť kondičku do pôrodu, teraz doma ju len strácam.
Inak ja som pribrala necelé kilo, ale veci sú mi už cez bruško malé. Zapnem už len jedny nohavice, aj to pre to, že sú na šnúrku :grinning: Teraz mi rastie rýchlejšie, ako pri prvom tehu. Ozaj, krémujete si ho? Ja mám kúpený olej, ale zabúdam na to a tiež neviem, či to má takto skoro význam, len zase, aby potom nebolo už neskoro.
21. črc 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Pocula som, ze poistovna tu preplaca 12 hodin cvicenia, no urcite zalezi aj na poistovni, u tej mojej som este nezistovala, ale mam super poistku, tak mi to hadam preplatia.
Niekde som citala, ze pocas 1. trimestra sa normalne priberie okolo 4kg. Tu stabilnu vahu ti zavidim, mne kolise plus minus (v poslednej dobe skor plus :slight_smile: ) 5 kil. Staci ze si dam vacsiu veceru a hned mam o kilo viac. Musim asi zacat davat pozor, len ked ja mam teraz take uplne neovladatalne vlcie hlady, tak to je tazke.
A kocik tiez nechavam viac-menej na manzela, je technik a vo vsetkom, co ma kolesa, sa vyzna :slight_smile: . Ja zrejme iba vyberiem farbu a doplnky :slight_smile: .

@luthy Ahoj, ja brusko kremujem, mam krem proti striam a tiez aj olej. Myslim, ze je najlepsie zacat co najskor pre istotu :slight_smile:
21. črc 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthy nic neboj, myslim, ze aj my budemem este musiet pockat. Na cvicenie ta vezmu najskor v 4. mesiaci tusim. A citala som, ze v ruzinove k tomu musis doniest aj odporucanie tvojho lekara. A preco si PN? Inak citala som, ze pri druhom tehu rastie brusko rychlejsie, ako pri prvom :wink:
21. črc 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka nie je trochu skoro na krem proti striam??? :wink:
21. črc 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka aj ja mavam vlcie hlady, ale mne nic v konecnom dosledku nechuti. :confounded: Moja strava pred tehu pozostavala 80% z masa a teraz neviem, co mam jest. Snazim sa nutit jest ovocie a zeleninu, bleeeee. Este to len vyslovim a mam takyto ksicht :confounded: Sladke som nejedavala mozno od strednej a teraz sem-tam dostanem chut, tak som z toho dost prekvapena.Svokra bola zo mna mimo, ked som zjedla az 3 kolace na jej 60-ke. :grinning: Sa smiala, ze teraz uz naozaj veri, ze som tehotna, ked ja kolace jem. :grinning:
21. črc 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Ahoj, ja myslim ze nie, niekde som citala, ze by sa malo zacat hned na zaciatku. Ja mam teda brusko uz riadne, tak mi to skoro nepride. A skodit podla mna nemoze, tak preco nie? :slight_smile: Okrem toho odporucanie nanho som dostala od viacerych bab tu z diskusie, takze urcite nie som jedina, kto kremuje :slight_smile:
21. črc 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Mne zasa chuti vsetko, az na sladke :slight_smile: Predtym som sladke musela mat po kazdom jedle, a teraz pozriem na kolac a je mi zle :slight_smile: . Je aj teoria, ze ak je chut na sladke, bude to dievcatko, a ak nie, tak chlapcek- tak som teda zvedava, ako to u nas bude :slight_smile: .
21. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka dobre vediet ja som myslela ze to az tak v tretom trimestri...to uz mas fakt brusko???
21. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka tak ja mam priznaky na dievcatko hned 2. Jednak chut na sladke a jednak moj ksicht vyzera jak po bombardovani :sweat_smile: Nikdy som nemala vyrazky, ani v puberte a teraz co sa deje...nechapem...A hovori sa, ze dievcatko ubera mame na krase. Tak som velmi zvedava. Chlapcenskych mien mam vymyslenych niekolko, ale dievcenske...Chcela som Hana, ale v poslednom case akoby sa s nimi vrece roztrhlo, tak neviem teraz... :unamused: Vcera sme tak s MM trosku spekulovali nad menom Olivia, ale to je na moj vkus trosku divoke. A este rozmyslam nad Sarlota, alebo ceskym mneom Sarka.
21. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak fakt uz mam, aj ked ovela viac vecer ako rano. O chvilku uz myslim ho ani nebudem moct nazvat bruskom :slight_smile: A ty vobec? Sme skoro narovnako. Asi sa budem musiet fakt zacat v tom jedeni ovladat :slight_smile:
21. črc 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky.Čo sa mojej váhy týka, pred otehotnením som mala 51 kg.Teraz mám 55,5kg.Takže 4 a pol kila.No teraz idem s váhou zase dole...však v poslednom čase sa vo mne nič neudží.Neustále objímam záchodovú misu a nechutí mi jest...Bruško nám už riadne vykúka:slight_smile:))))tomu sa tešíme hádam najviac:slight_smile:)))
Baby,doktor mi kázal objednat sa na 3D sono za 2 týžde.Ked som sa objednávala,povedali mi,že to bude trvat 45 min.Neviete,prečo?To tak dlho bude robit sono?O 2 týždne už budem pomaly v 14tt.Myslíte že sa bude dat vidiet pohlavie,alebo je to ešte skoro?
21. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá, ideálne je pribrať do 13 kg. Potom z toho môžte mat proPblémy, nielen vy, ale aj babo a hlavne tazky pôrod. V prvom trimestri okolo 1 kg. Keď to teraz neistrazite, tretí trimester to bude katastrofa!
Ako som čítala aj ja kremovat, kremova, kremovat od začiatku.... No v prvom tehu mi to vôbec nepomohlo. Všetko záleží od elasticity pokožky a krém to nezmení. Je to len dobrá reklama:slight_smile:
21. črc 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta No vidis, u mna je zasa plet lepsia a vsetci vravia, ze som opeknela :slight_smile: . My by sme mali zase dievcenskych mien kopu, no chlapcenckych menej. Mne sa Hana inac velmi paci, u mna 2. najkrajsie meno. Ja som uz od malicka chcela Sofiu a tych je teraz tiez ako maku. My ale tym, ze asi zostaneme v zahranici, nebudeme velmi prihliadat na to, ake mena su u nas v mode, tak to bude aspon jednoduchsie. Sarlotka je tiez velmi pekne, Sarka uz neviem- aspon my chceme meno, co bude ako-tak medzinarodne a so Sarkou by myslim boli v zahranici problemy :slight_smile:
21. črc 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Mne sa 1kg na prvy trimester zda malo, aspon svagrinka priberala cele tehotenstvo tabulkovo a 1. trimester mala 4kg plus. Zajtra idem k lekarke, tak uvidim, co povie. Aj ked jem vela, snazim sa hlavne zdrave veci, samu zeleninu, ovocie, a nic mastne, tak neviem velmi, ako to zrazit dole. Ale budem sa snazit si to ustriehnut, ak bude treba, to je jasne.
A tie kremy som tiez pocula ze niekedy viac nefunguju ako funguju, tak uvidime, za pokus mi to stoji :slight_smile:
21. črc 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka ja by som to nenazvala bruskom ale sadlom co som pribrala za posledny mesiac...ved uz aj partner sa ma minule pytal ze ci mi uz rastie brusko a povedala som ze nie ved som pribrala a on ze tolko???nestras... :grinning: samozrejme len zo srandy ale ako citim si uz maternicu ale myslim ze taky mesiac este budem mat pokoj:slight_smile:
inak aj mne vravia ze som opeknela ze to bude urcite chlapec:slight_smile:
21. črc 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka No vidis, tak ja ti dam tipy na chlapcenske a ty mne na dievcenske :wink: Ja som chcela take typicke meno, nie nejake divoke...a keby sa dalo, tak idealne nejake slovanske. Chlapcenske sa mi pacia Matej, David, Denis, Tomas, Roman, Jakub...
21. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta supééér,dakujém:slight_smile:....už len aby bolo mimčo správne otočené.čítam,že to na Slovensku stojí 60euro.Tu zaplatím 150...nevadí,dúfam ale,že to bude stát za to :slight_smile:)))Tiež ideš na 3D sono?
21. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Tak to mas super, ja sa zacinam o to moje maxi-brusko bat, dufam, ze ma lekarka zajtra ukludni :slight_smile: . A mena pre chlapceka uz mate nejake vybrate? Daj inspiraciu :slight_smile:
21. črc 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Nie, ja som rozmyslala, ze ani nepojdem vobec na 3D, zda sa mi to ako zbytocnost, ale uvidime, co povie Dr. Ale chcela by som uz vediet, co to bude, tak mozno nakoniec zmenim nazor. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta sak jasne ovela krajsie su tie normalnejsie pre nas a nechapem tie celebrity co davaju mena svojim detom ze sa mi pozastavuje myslenie a detom sa v skole budu smiat...
21. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Parada, vsetky mena, co si napisala, sa mi velmi pacia. Jakubka by som dala hned, no manzelovi sa nepaci. My sme zatial vymysleli Samuel (tych je teraz tiez dost, ale nam to nevadi). Dievecenske by sme dali Kamila (na pocest miestu nasej svadby :slight_smile: ), manzel chcel este Saru, Vandu, Alicu. Ja by som inac velmi chcela dat krstne mena dve (napr. Kamila Ela), odkedy som v zahranici, je mi luto, ze mam iba jedno. Ale manzel nechce, tak asi zostaneme pri klasike.
21. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek