• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Idem sa pustit do prace, este som toho dnes vela nestihla :slight_smile: . Majte sa zatial krasne!
21. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ani ja som to nejak špecialne neplánovala.No doktor mi to odporučil....Určite by som si to nedala robit len koli tomu,ako bábo vyzerá.Idem tam koli tomu,či sa všetko vyvíja tak ako sa má vyvíjat.....(kedže som podstúpila IVF)...a je aj jasné,že nás to láka aj koli pohlaviu :grinning:
21. črc 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka tak to vobec:slight_smile: ale ziadne sialene ako povedala sarlotka:slight_smile:...ako si na tom s farbenim vlasov???
21. črc 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, človek tu chvíľu nie je a Vy už koľko toho stihnete popísať :wink:

@sharlotta na PN som kvôli tomu, že o prvé sme prišli, tak ma nechali doma pre istotu a nasadili mi aj Duphaston. Dúfam, že to pomôže.

Inak ja som čítala, že v prvom trimestri sa má pribrať tak nejak do 3 kg. A zase, moja sestra pribrala na začiatku viac a potom menej. No, bojovať s hladom je fakt ťažké. Ja sa snažím večer už len nejaké ovocie, ale niekedy to nezvládnem, keď mi manžel vyvoniava svojou neskorou večerou a najem sa aj ja.
Inak, aj ja som tiež zvedavá, čo budeme mať. Ja si myslím, že dievčatko, neviem prečo, len tak si to myslím. Ale túto noc sa mi snívalo, že chlapček. Ale to je vlastne jedno. Len chlapčenských mien máme menej. A z dievčenských sa mi páči najviac Anežka, Lea a Ela. Ale možno to bude napokon iné.
21. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Ja si farbim a budem farbit vlasy. Pride mi to strasne na hlavu, je to blud. Kolko chemikalii denne zjem, tie urcite skodia viac, ako farbenie vlasov...
@luthy aj ja beriem duphaston a dost sa bojim. :frowning2: Snazim sa mysliet pozitivne a nestresovat, ale nejde mi to velmi... :unamused:
21. črc 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja neviem ja si vacsinou farbim vlasy len samponom 24 umyti a aj to mi kazda druha kamoska radi ze vraj to skodi a neviem co...ale tiez si myslem ze ked niektore zenske fajcia do porodu tak farbenie by naozaj malo menej skodit :wink:
21. črc 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta
@luthy aj ja beriem duphaston a okrem toho ešte 2 iné druhy liekov + čípky.....už sa neviem dočkat,kedy mi doktor povie,že už ich brat nemusím(hlavne tie čípky :unamused: ) a že už je a bude všetko v poriadku......
21. črc 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 jaaaj, to by mal byt ten morfologicky ultrazvuk, nie? Tak na ten pojdem :wink:

Inak mna moja Dr. objednala na 25.8. o 10.00 a my akurat v ten den nastupujeme do roboty po prazdninach. Jaaaj neviem, ako to urobim, v robote to este nevedia okrem ineho, ale aj mi treba pripravit testy na opravne skusky, takze by som potrebovala prist do roboty. Sakris!
21. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak moja svagrina sa na to farbenie pytala nejakeho profesora na Kramaroch a ze na nu pozeral, akoby spadla z hrusky. A potom jej povedal, ze neexistuju ziadne vedecke dokazy o tom, ze by to skodilo. je to hovadina typu "jedna baba povedala". Moja mama si farbila vlasy peroxidom aj pri mne aj pri bratovi a to este vtedy boli pekne humusy v tych farbach. teraz su uz farby ovela setrnejsie.
21. črc 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no a napriklad moja mama si zacala farbit vlasy az po narodeni mojej najmladsej sestry takze je striktne proti:slight_smile: ale hadam profesor bude vediet lepsie nez ona :grinning:
21. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak moze sa odmietnut test na hiv v tehotenstve???(mna sa to netyka ide o sestru)
21. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Ja som si vlasy nikdy nefarbila, takze aspon toto riesit nemusim :slight_smile: . Ale ak by ste to nespminali tu, ani by mi nenapadlo, ze by to mohlo byt v tehu skodlive.
21. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak zrejme moze, ale preco by to odmietala? :confused: Ja som si bola ista, ze nemam HIV, ale testy mi robili aj predoperacne v marci a aj teraz v juni. Clovek nikdy nevie, s kym pride do styku a istota je gulomet...
21. črc 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no, so mnou je to podobne i keď sa snažím myslieť pozitívne, ale každú chvíľu ma niečo napadne, tak si to rýchlo vyhovorím a tak stále dookola. Ale stres nerobí malému dobre a aj tak nemám veľmi čo spraviť, len čakať. Snáď nám ten duphaston všetkým pomôže. Ozaj, beriete aj vitamíny? Ja sa teda napchávam femibionom.
21. črc 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ona si je vraj tiez ista ale fest nechce ist na ten test len nevedela ci sa moze odmietnut alebo nie
21. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthy ja som zacala brat kyselinu listovu este pred otehotnenim. Teraz beriem Femibion a Ascorutin na posilnenie zil. ale v tom Femibione tusim nie je zelezo. :confused: Tak dufam, ze sa nedopracujem k nejakej anemii. :sweat_smile:
21. črc 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Nerobia to spolu s inými testami, keď Vám berú krv? Som myslela, že je to samozrejmé. Keď mi už vezmú krv kvôli iným testom, tak je to jedno, nie?
21. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthy ja myslim len pozitivne a moja 25-rocna sestra si pred kazdym vysetrenim nieco zmysli...raz ze je to mimomaternicove a potrati...potom ze urcite ma missed lebo jej rano neni zle uz druhy den a teraz nakoniec ze nechce ist na test hiv a co ked bude mat bielkoviny v moci...jasne ze strach je prirodzeny ale toto uz hranici s hypochondriou
21. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta neviem moja,lebo tu to nejak inak volajú.Mne to vysvetlili len tak,že je to 3D sono a že sa bude sledovat babatko,či sa dobre vyvíja(chrbtica,ručičky,nožičky atd) a že trvá až 45min.
čo sa týka toho farbenia vlasov,sú to naozaj bludy,presne tak ako píše charlotta....dokonca tu na cypre sa hovorí,že sa nesmú ani strihat!Ževraj ak si striháš vlasy v tehotenstve,bábetku striháš z rozumu!!!totálne bludy.....
@moniciak a robili jej niekedy teraz testy? Podla mna je hlupost, ze nechce. Ved HIV sa prenasa krvou (aj ked sa jej len chytis) a to sa ti moze stat aj na verejnych wc. :confused:
ahoj :slight_smile:
nakúkam čo nové,no budem sa musieť aj ja zamyslieť nad menami,manželovi sa páči Lea,ja ešte neviem
ja som zatial nepribrala,skôr naopak ,ale zásob nám dosť :sweat_smile:
@suzanna85 ja idem na genetiku a špeciálny utz dnes,my sme po iui,čo je tiež asistovaná reprodukcia tak nás dr.odporučil,stojí to 95€,ale už v piatok budeme vedieť či je bábo zdravé,je to vyšetrenie na všetky trizomie......bojím sa aby bolo všetko ok
21. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ved mne to tiez robili a ani neviem ze mi robili aj na hiv a okrem toho aka je sanca ze ho bude mat???ja osobne nepoznam nikoho komu by to zistili a to mam kamosky co si to minule leto rozdavali s ukrajincami v kyjevskych kluboch a to este aj bez ochrany a su ciste a ona je uz va roky vydata
21. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ja mám utrogestan a už mám na 2 posledné dni,potom ho už nemám užívať
21. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 a odkedy ho beries???
21. črc 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nasadili mi ho hned po iui
21. črc 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcem sa opýtať dnes mám poslednú tabletu femibionu 800,teraz by som mala kúpiť už ten 400 že?
21. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. črc 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 práve pred chvílkou som na teba myslela,že si tu pár dní nebola :wink: neboj,všetko dobre dopadne.Mne robili všelijaké krvné testy včera a 3.8 idem na to sono....musíme verit našim mrňúskom :wink: čo je to ten utrogestan?Tu na cypre sa všetky lieky inak volajú.Jediné čo má taký istý názov a viem vlastne aj na čo je je duphaston.Ale beriem ešte dalšie 2 druhy liekov(ktoré netuším načo sú)+ čípky(o tých som sa dočítala na internete,že je to ženský sex hormon(progesteron,alebo čo)a ani to neviem,prečo to vlastne beriem....kua,je to tažké žit v zahraničí....
21. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 mne konci Femibion tuto nedelu a to budem v polovici 11tt, tak rozmyslam, ze co teraz? Novy si kupovat urcite nebudem...Ale mam tu este Centrum, tak asi do konca 12tt budem brat tie vitaminy Centrum a potom si kupim 400
21. črc 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek