• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta no, to železo tam fakt chýba, tak musíme len papať, čo ho veľa obsahuje, napr. petržlen, slivková šťava, tekvicové semená, sušené slivky a marhule, varená šošovica, trochu aj mandle ...
A ešte existuje trstinová melasa, tam je ho veľa, ale chutí to hrozne i keď s mliekom alebo citrónom je to trochu lepšie. Ale to si kúpim, len ak mi zistia, že mám málo železa. Ozaj a s vitamínom C sa železo lepšie vstrebáva.
21. črc 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 to je to isté ako duphaston :wink: no drobčekovi verím a moc ale trochu strachu tam predsa je.....
do piatku bude zo mňa nervaňa :sweat_smile: :sweat_smile:
idem sa pomali ospršiť a nachystať,však napíšem ako bolo :wink:
21. črc 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Progesteron je vlastne ucinna latka Duphastonu. Utrogestan je tiez vlastne progesteron. :wink:
21. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@luthy tak asi nakazem dnes manzelovi, nech mi po ceste z prace kupi tekvicove semiacka, este aj ta sosovica je fajn, ale vzhaldom na to, ze mi ide prasknut brucho to asi skusat nebudem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: mandle moj zaludok akosi odmieta spracovavat, aj ked ich mam rada, mam po nich vzdy krce v zaludku a susene ovocie, bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
21. črc 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 ok,čakáme :slight_smile:)) a držíme palčeky....
@sharlotta :grinning: ja som z týchto vecí debil moja....:slight_smile: a tie druhé 2 lieky ani neviem nájst na internete...tiež by ma zaujímalo načo vlastne sú :dizzy_face:
21. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 daj nazvy. A nie je tam po anglicky pisane? :confused: Ty vies po grecky?
21. črc 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta No, tak s Tebou je to ťažké, ale možno máš železa dosť v mäse, tak sa nemusíš trápiť. Neviem, ja totiž mäso nejem. Len ryby, tak si to dosť strážim.
21. črc 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta CYCLACUR a NU-SEALS 75 .Príbalové letáčiky sú po grécky a ja čítat po grécky neviem :frowning2: Hovorit-nie je to ešte na sto 100%,ale všade sa dohovorím....Muž to čítal,ale zas mi to nevedel tak po anglicky vysvetlit :rolling_eyes:
21. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@luthy no, so mnou je to fakt tazke, ale zabijem sa, ked mne ovocie fakt nechuti?Ja keby som sa mala stravovat tak, ako tu raz jeden extremista pisal, ze clovek by mal jest len orechy, ovocie, obylie a zeleninu, tak do mesiaca mam 30kg. :sweat_smile: Ja som uz od mala vzdy z taniera vyjedla maso a ostatne som nechala. Ryzu tiez nemozem....Zemiaky este ako-tak. Prave rozmyslam, co idem jest na obed, dochadza mi fantazia. :confounded:
21. črc 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta a ja sa prave napchavam mrazenym lesnym ovocim:slight_smile:
21. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
mimochodom, tak by som si dala oravsku slaninku, mnaaaaam! ale udeniny fakt nejem, odkedy viem, ze som tehotna.
@suzanna85 skusim hladat aj ja :wink:
21. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta :wink: dakujem....
21. črc 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta no inak ja mám napríklad radšej zeleninu, ako ovocie. S tým sa netráp, každý si musí nájsť to svoje. Mne sa zdá, že mäso obsahuje železo, ale nie som si istá, tak Ti možno ani chýbať nebude. Netráp sa tým. Inak s tým varením, tiež mám problém vymyslieť čo, momentálne idem viacmenej zaradom z kuchárskej knižky od Bukovského, ale to by Ti asi tiež nechutilo - žiadne mäso :grinning:
21. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 Ten Cyclacur som nasla, ze obsahuje zensky pohlavny hormon. Vyrozumela som, ze to bude estrogen. V inych krajinach je znamy ako Estradiol. :wink: Idem kuknut ten druhy.
21. črc 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta vlastne všetky lieky sú na to isté :unamused: ....a ešte k tomu cyclacur-je tam 11 bielych tabliet a 10hnedých.Tie hnedé mi kázal vyhadzovat do koša!Mám užívat len tie biele....
21. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 Ten Nu-seals je vlastne to iste, co aspirin. Brani zrazaniu krvi. :wink: Dufam, ze som ti aspon trochu pomohla.
21. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 Ono v podstate on ti predpisal vsetko, co by sa malo prirodzene tvorit v tehotenstve. Asi sa to predpisuje ako prevencia, nespoliehaju sa na to, ze tvoje telo bude same produkovat hormony ako hodinky.
21. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte tehulky, pridala by som sa, ak mozem. Babenko cakame v polovici februara :slight_smile:
21. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta jasne že si mi pomohla :slight_smile:dakujem ti velmi pekne.....už som o niečo múdrejšia....Vieš,beriem to už 3 mesiace a vlastne ani neviem čo to je....aj tak si myslím,že by som až tolko liekov brat nemala....díky moc moja :wink:
21. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
21. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@maacka Jéj, ahoj, aspoň tu už nebudem nová, ja som sa pridala včera :wink:
21. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
suzanna85 dakujem. :slight_smile: luthy ahoj :slight_smile:
21. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Idem si asi lahnut na gauc, od vcera ma dost boli brucho. V noci som mala take pichanie od pupka az dole a teraz ma boli zasa v pravo dole. :unamused: Zacinam sa bat. Vzala som si magnezium a espumisan, tak uvidime, ci to prejde, ale pomaly ma chyta depka....

@suzanna85 Moja mama sa zo mna smeje, ze som uz ako doktorka :grinning: Mavala som strasne bolesti pri kramoch, aj som odpadavala, zvracala, hnackovala a do toho strasne krce. Tak som na internete dost toho studovala o vselijakych hormonoch v zenskom tele a skusala som na sebe vselico, nech to prejde. :wink:
21. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta no, tak si oddýchni, snáď to nič nebude. Ja si navarím a potom idem spať. Mám režim ako škôlkár. Poobede vždy spím - som dosť unavená.
21. črc 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta odpočin si a nedepkuj.Jaa som mala minule v noci taký krč,že som sa nevedela postavit zo stoličky.Myslela som že umrem,alebo porodím.ale naštastie bolo všetko v poriadku.Doktor povedal,že to je úplne normálne a že každá žena reaguje na tehotenstvo inak.Takže sa nemám čoho bát.Takže relax.Bábo možno len chce,aby si sa chvílku venovala len jemu.Pohladkaj si bruško a všetko bude ok :slight_smile:))) a ešte raz vďaka :wink:
21. črc 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
a ja baby idem už tiež....idem papakat a potom spinkat....ako vačšina z nás :grinning: ....
21. črc 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 tak dobru noc :wink:
21. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Citam si vase prispevky ohladom vitaminov. Ja beriem Acidofolan, obsakuje to železo, kys. listovu a vitamin B12. Ked som sa pytala dokiho ci mam brat aj nieco ine, mi povedal, ze zatial netreba. Luthy Co sa tyka mojho rezimu, som na tom podobne este plus k tomu tie moje stavy nevolnosti a zvracanie, no co uz...nejako vydrzime..
21. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrúúúúúúú :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta @suzanna85 prijemny oddych, ja idem o chvilu urobit to iste.. :slight_smile:
21. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek