• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Už druhou noc jsem od 1 hodiny v noci vzhůru,tak pak přes den jsem, jak když mě někdo praštil palicí. :grinning:
@imzadi jsi hodná, že jsi se ujala tabulky.
@el267 já mám jít příští týden na ultrazvuk a doktor mi říkal, že srdíčko v tu dobu ještě nebude.Tak si taky budu muset počkat na příště.
@neelaa je skvělé, že máš podporu v rodině, to určitě zvládneš a budete mít z mimča velkou radost všichni.A kde je psáno, že musíš na to být sama?Tatínek se může najít i dodatečně. :wink:

Na dovolenou se těším ,mám z jara hodně blbej zážitek z letadla při přistávání až na druhej pokus na Kanárech ,kdy jsme mysleli s mažou, že udeřila naše poslední hodinka.. :grinning: ,tak mi to vůbec nevadí, že pojedeme autem.A hlavě to bude pro nás na roky asi poslední dovolená. :grinning: takže není co řešit. :wink:
11. čer 2010 ve 02:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi: koukala jsem do té tabulky, a nepiš mi tam zatím ta jména.To se ještě 100x změní, tak ať tě pak neotravuju s přepisem.Dám vědět až poslední verzi, teda jestli nějaká taková u nás někdy bude.Dnes zrovna mě napadli:Edita a Samuel. :wink:
11. čer 2010 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano vsem, dnes je muj velky den, tak drzte palce, v praci jsem jen dopoledne a ve 12.45 jdu na prvni kontrolu a navic k novemu doktorovi:slight_smile: bojim bojim :confused:
11. čer 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@imzadi držím palečky a moc na vás oba myslíme
11. čer 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda já doufám, že se máte všechny líp než já. Malej mě probudil dneska už ve 4, od té doby nespí ani on, ani já. Mám opar a je mi opravdu hrozně zle...
11. čer 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
imzadi....taky držím palečky a neboj vše dobře dopadne :slight_smile:

myisiska.... já vstávala včera ve 4hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes po 5 hod :unamused: A noc byla opět neklidná. To je děsný, když dítě marodí. Navíc v těhle hicech sedíme pořád doma a ona už se nudí. Včera měla Ela teploty a snad každé dítě by spalo, ale ona ne. Kňourá, lítá. Odmítá si měřit teplotu, jíst sirup atd. :angry: Navíc už 3.den nejí. Ach jo, už aby to bylo za náma. Takhle mi marodí prvně :frowning2:

11. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Držím palce, ať je malá brzo v pořádku!!!!
My vstávaly zase v půl šestý, nevím, co to naše zvíře blbne, asi to bude tím horkem :frowning2:((
11. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co jíte, když nic nemůžete? Jestli mi rozumíte... Od úterka jsem skoro neměla vůbec nic k jídlu, nemůžu se vůbec rozjíst... Nemám těhu nevolnosti, spíš následky úpalu :o( Je mi blbě z hladu ale zároveň nemůžu na jídlo vůbec pomyslet... Už jsem z toho dost nešťastná...
11. čer 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anetka1701 Já mám banán, šunku, suchý rohlíky... Odpoledne už ale baštím všechno
11. čer 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
u nas vstavacka taky v pul sesty, sla jsem spat v jednu, jsem byla na takvoy oslavicce a cestou zpet jksem netrefila sjezd, takze jsem si zajela asi 10 km tam, 10 km zpatky, bloudila jsem, no parada :frowning2:

vsem gratuluju ke kontrolam a teda taky se uz ty svy trosku bojim.
Anetka: hodne pij, mozna suchej rohlik by to jistil
Pattie: divala jsem se do alba a hodne cestujete vid :slight_smile:)), to by se mi taky moooc libilo :grinning:
El: tohle je nejhorsi, kdyz nechtej jist, pit, jsou uknourany. Tak at je lip, my si tim prosli pred tydnem a trvalo to cca 5 dni, kdy totalne bojkotovala vse

My jedem na dovolenou pristi sobotu, Italie 14 dni, uz zacina propukat cestovni horecka

Mysiska: jak je malymu? Lip? A ten kocar vypada hezky, neznam nikoho, kdo by mel Firkon, takze reference dat nemuzu. My jdem taky na 100% do skate. Jak jsem psala, prijit s myslenkou sourozeneckyho kocarku by se asi rovnalo vrazde spachane na me :grinning: :grinning: :grinning:

Co pri dnesnim horkym dnu planujete? Ja jsem u nasich, zahrada, bazik, ma prijet kamoska s 2 detma, takze tu bude fajn
11. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu, bazen...ten bych brala:slight_smile: mame v dome desne vedro...takze na osvezeni urcite super, zavidim ;)
11. čer 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já zrovna plánuju úklid. Chtěla bych převlíknout postele a umý okna, ale těžko říct, jak to dopadne...Bazén bych si taky dala
11. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysisko, nechces dojit i k nam?:slight_smile: ja na to nemam silu, dorazim domu a zavru oci a jdu rovnou do loznice, coz je jedina mistnost, kde neni bordel jak v tanku:slight_smile:
11. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi držíím palce :slight_smile:
kočky ja som včera až do večera skoro nič nejedla tak mi bolo zle,potom som sa napráskala a zase mi bolo zle z toho :sweat_smile: no kto by mi vyhovel :sweat_smile:
11. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi taky držím palce, ať dobře dopadne prohlídka.
11. čer 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je vám tak špatně? To mě mrzí :frowning2: A zvlášť v tom horku.... já jsem akorát strašně podrážděná, prostě nervy :grinning: a kromě únavy mám potřebu pořád něco někde uždibovat a pojídat. Tak se držte a ať nás budoucí mimískové moc nezlobí! :dizzy_face:
11. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Byla jsem si koupit vitamíny pro těhulky. Zahlídla jsem i v lékárně něco na nevolnosti při těhu, tak to zkuste :wink:
Já hlava děravá, jsem zapoměla jak se to jmenuje :slight_smile:
Malé jsem koupila vodovky, tak si už půl hod sama v klidu matlá :grinning: Snad nebude kromě papíru a jí omatlaný i něco jinýho :grinning:
Bazén bych si dala, jééééé :slight_smile:
Já udělám doma to nejnutnější a jsem strhaná jak budík.
11. čer 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 : já si kupuju těhotenský lízátka proti nevolnosti. Stojej pod padesát korun a je jich tam 12. Jsou super hlavně do auta :o) Jindy mi blbě neni...
11. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mě po lízátkách bylo při prvním těhu ještě hůř. Teď je raději zkoušet ani nebudu
11. čer 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1: fakticky?? mně po nich je super... A v autě bez nich nedám ani ránu :o)
11. čer 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som dostala od dr.torecam ale moc to nechcem pokial sa dá tak sa užívaniu vyhýbam.....
no mne vám v predchádzajúcich tehu nebolo vôôbec ale vôôbec nič ešte som sa cítila lepšie ako pred tehu....ale zase to nedopadlo :pensive:
teraz si to ,,užívam,,ale nevadí,len aby bolo všetko ok
11. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mimina321 Já když jsem byla nedávno těhotná, tak mi bylo zle. Najednou z ničeho nic mi bylo několik dní po sobě dobře a to bylo asi špatné znamení. Za pár dní jsem byla v nemocnici :frowning2: Takže te´d sice nadávám, ale jsem na každou ranní nevolnost vděčná
11. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 podobne je to vyčerpávajúce ale moc nereptám :wink:
11. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myisiska: taky jsem rada, za kazdy znameni, ze jsem tehule :slight_smile:
Je mi to lito, ze to nevyslo

Lozatka mam taky a taky v aute :slight_smile:

JJ, bazen je super :slight_smile:))
11. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy mě docela strašíte :astonished: já totiž nevolnosti nemám téměř žádný. Už jsem byla taky 2x těhu a pokaždý mi bylo strašně špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle mi právě poslal přítel :o)

http://www.natriko.cz/index.php?main_page=index&cPath=3_37

tak se taky pobavte :o)
11. čer 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@el267 Neboj, mě nejdřív bylo špatně každý ráno a pak najednou nic. Pokud ti je dobře od začátku, tak se ničeho neboj
11. čer 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se nebojím těch nevolností, ale toho, že není vše tak jak má být :pensive:
Nebo to bude ten kluk :grinning:
11. čer 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
anetka 1701...mě se líbí ten potápěč :grinning:
11. čer 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek