TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
gigi2
11. čer 2010
Už druhou noc jsem od 1 hodiny v noci vzhůru,tak pak přes den jsem, jak když mě někdo praštil palicí. 😃
@imzadi jsi hodná, že jsi se ujala tabulky.
@el267 já mám jít příští týden na ultrazvuk a doktor mi říkal, že srdíčko v tu dobu ještě nebude.Tak si taky budu muset počkat na příště.
@neelaa je skvělé, že máš podporu v rodině, to určitě zvládneš a budete mít z mimča velkou radost všichni.A kde je psáno, že musíš na to být sama?Tatínek se může najít i dodatečně. 😉

Na dovolenou se těším ,mám z jara hodně blbej zážitek z letadla při přistávání až na druhej pokus na Kanárech ,kdy jsme mysleli s mažou, že udeřila naše poslední hodinka.. 😃 ,tak mi to vůbec nevadí, že pojedeme autem.A hlavě to bude pro nás na roky asi poslední dovolená. 😃 takže není co řešit. 😉
gigi2
11. čer 2010
@imzadi: koukala jsem do té tabulky, a nepiš mi tam zatím ta jména.To se ještě 100x změní, tak ať tě pak neotravuju s přepisem.Dám vědět až poslední verzi, teda jestli nějaká taková u nás někdy bude.Dnes zrovna mě napadli:Edita a Samuel. 😉
imzadi
11. čer 2010
dobre rano vsem, dnes je muj velky den, tak drzte palce, v praci jsem jen dopoledne a ve 12.45 jdu na prvni kontrolu a navic k novemu doktorovi🙂 bojim bojim =-)
myisiska1autor
11. čer 2010
@imzadi držím palečky a moc na vás oba myslíme
imzadi
11. čer 2010
@myisiska1 dekuju 🙂
myisiska1autor
11. čer 2010
Teda já doufám, že se máte všechny líp než já. Malej mě probudil dneska už ve 4, od té doby nespí ani on, ani já. Mám opar a je mi opravdu hrozně zle...
el267
11. čer 2010
imzadi....taky držím palečky a neboj vše dobře dopadne 🙂

myisiska.... já vstávala včera ve 4hod :-p Dnes po 5 hod :-| A noc byla opět neklidná. To je děsný, když dítě marodí. Navíc v těhle hicech sedíme pořád doma a ona už se nudí. Včera měla Ela teploty a snad každé dítě by spalo, ale ona ne. Kňourá, lítá. Odmítá si měřit teplotu, jíst sirup atd. ]-( Navíc už 3.den nejí. Ach jo, už aby to bylo za náma. Takhle mi marodí prvně 😞

pattie
11. čer 2010
@el267 Držím palce, ať je malá brzo v pořádku!!!!
My vstávaly zase v půl šestý, nevím, co to naše zvíře blbne, asi to bude tím horkem 😞((
anetka1701
11. čer 2010
Holky co jíte, když nic nemůžete? Jestli mi rozumíte... Od úterka jsem skoro neměla vůbec nic k jídlu, nemůžu se vůbec rozjíst... Nemám těhu nevolnosti, spíš následky úpalu :o( Je mi blbě z hladu ale zároveň nemůžu na jídlo vůbec pomyslet... Už jsem z toho dost nešťastná...
myisiska1autor
11. čer 2010
@anetka1701 Já mám banán, šunku, suchý rohlíky... Odpoledne už ale baštím všechno
ma12
11. čer 2010
Dobre rano,
u nas vstavacka taky v pul sesty, sla jsem spat v jednu, jsem byla na takvoy oslavicce a cestou zpet jksem netrefila sjezd, takze jsem si zajela asi 10 km tam, 10 km zpatky, bloudila jsem, no parada 😞

vsem gratuluju ke kontrolam a teda taky se uz ty svy trosku bojim.
Anetka: hodne pij, mozna suchej rohlik by to jistil
Pattie: divala jsem se do alba a hodne cestujete vid 🙂)), to by se mi taky moooc libilo 😃
El: tohle je nejhorsi, kdyz nechtej jist, pit, jsou uknourany. Tak at je lip, my si tim prosli pred tydnem a trvalo to cca 5 dni, kdy totalne bojkotovala vse

My jedem na dovolenou pristi sobotu, Italie 14 dni, uz zacina propukat cestovni horecka

Mysiska: jak je malymu? Lip? A ten kocar vypada hezky, neznam nikoho, kdo by mel Firkon, takze reference dat nemuzu. My jdem taky na 100% do skate. Jak jsem psala, prijit s myslenkou sourozeneckyho kocarku by se asi rovnalo vrazde spachane na me 😃 😃 😃

Co pri dnesnim horkym dnu planujete? Ja jsem u nasich, zahrada, bazik, ma prijet kamoska s 2 detma, takze tu bude fajn
imzadi
11. čer 2010
juuu, bazen...ten bych brala🙂 mame v dome desne vedro...takze na osvezeni urcite super, zavidim 😉
myisiska1autor
11. čer 2010
Tak já zrovna plánuju úklid. Chtěla bych převlíknout postele a umý okna, ale těžko říct, jak to dopadne...Bazén bych si taky dala
imzadi
11. čer 2010
mysisko, nechces dojit i k nam?🙂 ja na to nemam silu, dorazim domu a zavru oci a jdu rovnou do loznice, coz je jedina mistnost, kde neni bordel jak v tanku🙂
mimina321
11. čer 2010
@imzadi držíím palce 🙂
kočky ja som včera až do večera skoro nič nejedla tak mi bolo zle,potom som sa napráskala a zase mi bolo zle z toho :-N no kto by mi vyhovel :-N
espanolka
11. čer 2010
@imzadi taky držím palce, ať dobře dopadne prohlídka.
pattie
11. čer 2010
Holky to je vám tak špatně? To mě mrzí 😞 A zvlášť v tom horku.... já jsem akorát strašně podrážděná, prostě nervy 😃 a kromě únavy mám potřebu pořád něco někde uždibovat a pojídat. Tak se držte a ať nás budoucí mimískové moc nezlobí! x-)
el267
11. čer 2010
Ahoj 🙂
Byla jsem si koupit vitamíny pro těhulky. Zahlídla jsem i v lékárně něco na nevolnosti při těhu, tak to zkuste 😉
Já hlava děravá, jsem zapoměla jak se to jmenuje 🙂
Malé jsem koupila vodovky, tak si už půl hod sama v klidu matlá 😃 Snad nebude kromě papíru a jí omatlaný i něco jinýho 😃
Bazén bych si dala, jééééé 🙂
Já udělám doma to nejnutnější a jsem strhaná jak budík.
anetka1701
11. čer 2010
@el267 : já si kupuju těhotenský lízátka proti nevolnosti. Stojej pod padesát korun a je jich tam 12. Jsou super hlavně do auta :o) Jindy mi blbě neni...
myisiska1autor
11. čer 2010
Tak mě po lízátkách bylo při prvním těhu ještě hůř. Teď je raději zkoušet ani nebudu
anetka1701
11. čer 2010
@myisiska1: fakticky?? mně po nich je super... A v autě bez nich nedám ani ránu :o)
mimina321
11. čer 2010
ja som dostala od dr.torecam ale moc to nechcem pokial sa dá tak sa užívaniu vyhýbam.....
no mne vám v predchádzajúcich tehu nebolo vôôbec ale vôôbec nič ešte som sa cítila lepšie ako pred tehu....ale zase to nedopadlo |-|
teraz si to ,,užívam,,ale nevadí,len aby bolo všetko ok
myisiska1autor
11. čer 2010
@mimina321 Já když jsem byla nedávno těhotná, tak mi bylo zle. Najednou z ničeho nic mi bylo několik dní po sobě dobře a to bylo asi špatné znamení. Za pár dní jsem byla v nemocnici 😞 Takže te´d sice nadávám, ale jsem na každou ranní nevolnost vděčná
mimina321
11. čer 2010
@myisiska1 podobne je to vyčerpávajúce ale moc nereptám 😉
ma12
11. čer 2010
Myisiska: taky jsem rada, za kazdy znameni, ze jsem tehule 🙂
Je mi to lito, ze to nevyslo

Lozatka mam taky a taky v aute 🙂

JJ, bazen je super 🙂))
el267
11. čer 2010
holky vy mě docela strašíte :-o já totiž nevolnosti nemám téměř žádný. Už jsem byla taky 2x těhu a pokaždý mi bylo strašně špatně :-p
anetka1701
11. čer 2010
Tohle mi právě poslal přítel :o)

http://www.natriko.cz/index.php?main_page=index...

tak se taky pobavte :o)
myisiska1autor
11. čer 2010
@el267 Neboj, mě nejdřív bylo špatně každý ráno a pak najednou nic. Pokud ti je dobře od začátku, tak se ničeho neboj
el267
11. čer 2010
já se nebojím těch nevolností, ale toho, že není vše tak jak má být |-|
Nebo to bude ten kluk 😃
el267
11. čer 2010
anetka 1701...mě se líbí ten potápěč 😃

Začni psát odpověď...

Odešli