• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Majte sa a maacka, nech Ti nevoľnosti čím skôr prejdú.
21. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthy dakujem, idem sa aj ja napapat, uivdime co to urobi :confounded: a potom oddych. Tak baby dobru :slight_smile:
21. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,ako sa mate?? ja nie moc dobre

@suzanna85 tesim sa, ze kontrola dopadla dobre,,,pytala si sa na tie krce?
21. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ascorutin, to je na krcove zily? alebo ako myslis na posilnenie zil?
21. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Hej, je to aj na krcove zily, ale aj na posilnenie zil, aby nepraskali. Dal mi to doktor na pohotovosti(okrem ineho), ked som krvacala.
21. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta je to na predpis? rozmyslam, ci by som si to nemala kupit. dost ma totiz bolievaju zily.... uz aj pred tehotenstvom ma bolievali. aj na zrazanie ci by som si aspon nejaky anopyrin nemala davat.... mam strach co mi tie zily budu robit teraz
21. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak vcera ste toho popisali riadne vela.... bavili ste sa o priberani.... ja som schudla 4kg. a to mi nebyva ani zle. len mi nechuti jest, uz vobec nie sladke....a to som predtym zboznovala.... mam pocit, ze bude chlapec :slight_smile: martinko po oteckovi :slight_smile: ale uvidime, mozno sa mylim, dievcenske mena vobec nemame vybrate.... nevieme sa zhodnut, mozno julia
21. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 O uzivani akychkolvek liekov sa porad radsej s doktorom. Anopyrin by som urcite len tak nebrala! Ascorutin nie je na pradpis, je to v podstate vitamin C.
21. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta nie, urcite to nezacnem jest svojvolne :slight_smile: v pondelok tam idem tak sa ho popytam co s tymi zilami, lebo stale si natieram nohu chladivym kremom a som z toho uz nervozna, lebo kazdy dn ma bolia.... predtym ma boleli menej casto... aj tak si myslim, ze za to moze antikoncepcia, ktoru som uzivala :frowning2: a teraz uz som na vsetko citliva
21. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,

tak od rána ste toho popísali riadne veľa.

Ja si natieram brucho, prsia a stehná krémom proti striám už od prvého mesiaca - uvidíme, či to pomôže - pri prvom som tiež natierala a na bruchu nemám ani jednu striu.

Čo sa týka priberania - u každej je to individuálne - ja jedávam úplne rovnako ako pred tehotenstvom a pribrala som 1,5 kg - ale za posledné 2 týždne čo sú tieto horúčavy - mi ani nechutí jesť - tak som skoro kilo schudla.

Vítam nové tehuľky. :slight_smile:
21. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja som predtym nemala rada sladke a teraz mam na to chut. Tak som zvedava, ci je na babskych reciach cosi pravdy. Inak ani mne skoro nic nechuti. Dnes som si na obed dala bryndzove pirohy a pohar mliecka. :slight_smile:
21. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca aky krem pouzivas?
21. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta myslim si, ze su to len reci.... ale napriklad mojim dvom svagrinam to vyslo :slight_smile: uvidime ci aj nam :slight_smile: ty by si mala dcerku
21. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 - používam krém ktorý sa volá Mamastrie - a mám po ňom riadne vláčnu pokožku.

No mne zatiaľ všetci hovoria, že ako som tehotná tak som veľmi opeknela - že to asi bude chlapec - aj by som bola rada. :slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ja pouzivam ten isty :slight_smile: pytam sa preto, lebo na vyber je tolko kremov.... je tazko sa rozhodnut ktory. ale predtym som mala kupeny elasti-q ci ako sa volal, ale ten mi zanechaval take hrudky na pokozke. mamastrie sa mi paci viac
21. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 - ja som sa pýtala kamarátky, ktorá má termín koncom septembra a odporučila mi tento, tiež mala predtým iné krémy - ale neboli také vláčne ako je tento. :slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka čo sa deje moja???čo mi povedal na tie krče?no nič,že to je v tehotenstve normálne.Že je to reakcia svalov na roztahujúcu sa maternicu a zvačšovania mrňúska.....Že sa tými krčami vobec nemám trápit,pokial ich mám len občas...
Ahojte babulky.Tak ako ste sa vyspinkali? :grinning:
@sharlotta už ti je lepšie?
21. črc 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Vyspinakla som sa dobre, ale teraz mi je pre zmenu blbo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nie je mi ovela lepsie. A ty?
21. črc 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteeeeeeeeeeeeee...ja tiez pouzivam krem proti striam, uz mi aj jeden dosiel, tak musim doplnit zasoby:slight_smile:)) Som bola dnes objednana k dokymu a on si predlzil dovolenku...som myslela, ze ma trafi slak:( hlavne, ze som kvoli tomu odisla z prace:( ale co uz, dovolenku si zasluzi kazdy:slight_smile: tak pojdem asi v piatok, lebo zajtra tam bude urcite narvane...takze nemam ziadne news, ziadnu fotecku:(((
21. črc 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 a co si sa neobjednala? Do akej miery je pravdepodobne, ze budem mat strie? Nie je to len zbytocna panika? :confused: Ja si myslim, ze ked sa nebudem nejak prazierat, tak mi strie nehrozia, ci? :confused:
21. črc 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no ved ja som bola objednana :angry: ved prave preto ma to naserkalo...on mal ordinovat uz od min.tyzdna... :angry: neviem ci je to panika,ale nie je jedno,ci pouzijem klasicke telove mlieko,alebo krem proti striam?
21. črc 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 mmm, tak to je potom dost zodpovedny doktor... :angry: Mne to s tymi striami pride ako zbytocna panika. Ja som sice celkovo dost mala a ked sa zacnem roztahovat, tak neviem, aky to bude mat ucinok, ale nemyslim si, ze moje mini kozy by sa nejak extremne zvacsili az natolko, aby som na nich mala strie. :unamused:
21. črc 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta JA som kremovala pri prvom tehu a figu to pomohlo. Brusko mam ciste, ale stehna a zadok - milion strii. Ale nejkao extra mi to nevadi. Vybledli, a je to v pohode. POdla mna ak rapidne priberies na problemove miesta ktore mas a mas neelasticku pokozku tak ti koza praskne. Toto tehu na to zvysoka kaslem:-!))
21. črc 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takto si moj synator uziva leto... Som zvedava ako to bude o rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Joooj, ako mu je dobreeee, aj ja chceeeeem :frowning2:
21. črc 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jaj,ako mu zavidim:slight_smile:
21. črc 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule
doteraz mi nebolo absolutne az na nejake prezratie a nasledne bolesti brucha vobec zle. no dnes som sa od rana tak blbo citila, ale dalo sa. pred chvilkou ma oblial studeny pot a futasovala som na WCko. najprv som myslela, ze to bude s prepacenim hnacka, ale nic take sa nekonalo. ale za to som zacala vracat zlc, vela zlce. je to normlane? mozno sa vam ja nebudem zdat normlna, ale fakt som doteraz take nic nezazila :confounded: normalne som sa rozplakala, ako mi bolo zle. teraz sa to trosku ukludnilo, ale keby som si este strcila prst, urcite by vyslo kopu zlce :frowning2: dakujem za vase reakcie, akekolvek
21. črc 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
este chcem podotkunt, ze som jedla okolo 11tej spagety so syrom a s kecupom, nic tazke. jedlo vobec neslo, len zlc :frowning2:
21. črc 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ked som bola teraz naposledy na poradni tak som gyndosovi vravela, ze mi vobec nie je zle... aon na to.. este nehovorte hop!!! Zle vam moze byt az do konca tehu.. takze bud to bola jednorazovka, lebo si nieco zle zjedla, alebo...
21. črc 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 moja...normalne mi Ta je luto:( ale neviem Ti k tomu nic povedat, skus rano zavolat svojmu dokymu,ci je to normalne :cry:
21. črc 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek