• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett no dufam, ze to bola jednorazovka. toto zazit len raz za den, ale dlhsiu dobu, asi sa obesiiiim :confounded:
@leonard2002 no ked to neprejde, zavolam. si zlata, ja som si to doteraz nevedela prestavit, ked tu pisu baby, ze ako im je zle...
21. črc 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no tak to sme dve...lebo mne doteraz nic nebolo,ale uz druhy tyzden mavam rano busenie srdca a rychly pulz, ze mi je na odpadnutie...potom mi to doobedu prejde, ale to mi uplne staci...vracanie a hovory so zachodovou misou neprosiiiiiim....ee:slight_smile:
21. črc 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne bolo tak fakt ze zle len raz asi v 8tt a to som akurat koncila v praci, to som este vydrzala, ale ta cesta domov autom stala za to. Oblieval ma studeny pot, napinalo ma, som sa modlila len aby som v pohode dosla. Cesta z prace mi trva 20 minut. Bolo to krusnych 20 minut :sweat_smile: Este ze som nesla busom, lebo to by som urcite bola hodila tycku, tak som sa aspon mala na co sustredit. Inak nosite so sebou tehu knizku? Ja nosim stale pre istotu, keby som niekde odpadla a aj dost vela soferujem, tak pre pripad, ze by sa mi nieco stalo..... :unamused:
21. črc 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte len vam chcme povedat ze vsetkym drzim palceky:slight_smile: moj maly je "februar 2009" takze no a na rok to vyzera na marec 2011 takze asi sa k vam prida tnemozem ale vsetkym drzim palceky nech nam to rychlo ubehne:slight_smile:
21. črc 2010 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no, mne bývalo pri prvom tehu hrozne zle. Začalo sa to okolo obeda a trvalo to potom až do večera. Viackrát som kľačala nad záchodom a tiež som zvracala žlč a pár krát aj trochu jedla. Aj v práci. Z MHD som mala fóbiu, vždy som sa bála, či zvládnem cestu. Chodila som s pripraveným sáčkom, keby dačo. A zistila som, že pomáhajú bompary. Celú cestu som ich cmúľala a tak som to nejako zvládla. Potom som zistila, že keď každú chvíľu niečo málo zjem, tak je to lepšie. Lenže celý deň sa napchávať nie je dobré. No kúpila som si také tie kukuričné chrumky pre deti, alebo som si dala štvrťku sucháru a o polhodinku zase. To trochu pomohlo. A tiež som zistila, že mi bývalo zle z únavy, preto to začalo až okolo obeda. Keď som si cez víkend pospala, keď mi začalo byť zle, tak keď som sa zobudila, bolo to vždy oveľa lepšie. Ak Ti býva zle ráno, tak skôr ako vstaneš si treba dať piškóty lebo sušienk, proste niečo málo ešte v posteli.
Teraz mi našťastie zle nebýva, možno pre to, že nechodím do práce a každé poobedie spím. Teda párkrát som mala pocit, že sa to asi spustí, no našťastie nič.
Tak sa držkaj, nech Ti to rýchlo prejde. Väčšina to má len prvý trimester.
21. črc 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nie si v strese?? ja som toto raz mala, ked som bola v nemke,,na zaciatku tehu,,som tam bola vynervovana,,a mi prislo tak zle, ze som utekala na zachod a zo mna len zlc,,,,ale bola to len jednorazovka,,,odvtedy nic take
21. črc 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fodorka hehe, a co by si nemohla:slight_smile:))
21. črc 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta esteze sa ti to stalo iba raz, ale aj tak myslim, ze stacilo, ze? nieco podobne sa stalo mne dnes. az na to, ze som domov nesoferovala, citila som kazdu jamu, to natriasanie bolo utrpenim. akonahle som vbehla do domu uz aj to islo, zasa :frowning2: teraz som si lahla. od 11tej som nejedla, tak by som aj nieco mala, ale na nic nemam chut. mam stiahnuty zaludok a stale taky hnusny pocit v nom :frowning2:

@fodorka ahoj :slight_smile: preco by si nemohla byt aj v tejto teme? ved aj ja chodim kukat k vam :wink: myslim si, ze tie, ktore sme na prelome, nemozme vediet kedy to na nas pride :wink:

@luthy juuuuj, to muselo byt strasne strasneee :confounded: tak aj ty si vracala zlc? zaujimave. super, ze ti uz nie je zle, asi si si to vytrpela pri prvom dostatocne.

@mafynka nie menej ani viac ako inokedy. inak fakt mam taky pocit ako volakedy pred pisomkou, skuskou :grinning:
21. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 z cesty v aute grckam aj ja,,a dost casto mi byva v aute zle, co mi nikdy nebyvalo,,,hlavne rychla jazda mi vadi
21. črc 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ja zajtra zacinam 10tt, zeby to prave teraz prichadzalo aj na mna? nechce sa mi to verit. urcite je to len jednorazova zalezitost. myslim pozitivne! :slight_smile: asi zasa pojdem... len nechapem, ze sa ta zlc tak rychlo vytvara.
21. črc 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no aj ja na prstoch jednej ruky mozem zratat, kolkokrat som grckala,,a to som 11tt
21. črc 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 - hádam to bola len jednorázová záležitosť a už sa Ti to nezopakuje.

@fodorka - ja si tiež myslím, že kľudne môžeš byť v našej téme. Ja som pri prvom mala termín určený na 26. mája a Romanko sa narodil už 7. mája.
22. črc 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
tak sme včera boli na NT a genetiku na vývojové vady,downa nemáme a teraz čakám na výsledky ostatných trizomií ,pobede by sme mali mať výsledky
boli sme u dr.čunderlíka velmi zlatý pán aj sestričky sú milé...
velkosťou zodpovedáme :slight_smile: takže sme tie 4 dni dorástli :slight_smile:
22. črc 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 - tak super, že vyšetrenie dopadlo super. :slight_smile:

Ozaj, včera som bola po 3 týždňoch na aerobiku a bolo skvelo - ani svalovku nemám.
22. črc 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 juj to je super:slight_smile:)))teším sa s tebou.Verím,že aj ostatné vyšetrenia dopadnú dobre :wink: Ozaj,kolko to asi celé trvalo?Ja idem za 2 týždne na 3D sono a ked som sa objednávala-lebo doki mi to odporučil,tak mi povedali,že vyšetrenie bude trvat 45min.Aj tebe robili tak dlho to sono?Nedalo sa ešte vidiet pohlavie?
22. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda dakujem tak sa sem trosku vtesnam:slight_smile: no ja som mala pri malom termin 16.2.a nakoniec s anarodil az 25.2.aj to uz mu pomahali vseliako a nechcel von...az nakoniec z infuzie sa spamatal a po vyse 8hodinach vysiel no bolo to hrozne...tak preto dufam ze toto druhe s aumudry a vyjde skor a same nevravim ze bezbolestne ale aspom rychlejsie :slight_smile: no mne pri prvom bolo dva mesiac ezle kazde rano ze som vracala ale zbytok dna bol v pohode teraz je to uplne na prd! od rana do vecer ami je horzne tazko ani vracat s ami nechce ale moj zaludok je ako na vode beha hore dole takze kokokrat sa cez den premaham aby som sa aspom s malym mohla hrat...je to horzne dufam ze ked sa trosku ochladi ma to prejde nech som ready :wink: juj takto pred dvoma rokmi som bola uz v 11tt:slight_smile:a teraz som 7ttplus 1
22. črc 2010 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme sa vcera bavili na temu "otecko pri porode" :grinning: A moj manzel to asi nezvlada :grinning: "A to ti budu pichat injekcie, ked ja tam budem?" "A bude to velky masaker?" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Som mu povedala, ze on nic take podstatne neuvidi, lebo bude stat pri mojej hlave. "A daju mi stolicku?" Ale chapem, lebo aj ja sa bojim ihiel.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja by som ho tiež chcela mat pri sebe....určite by som sa až tak nebála.mojmu mužovi som to hovorila ale nejako sa nevyjadril,len sa usmieval.....uvidíme.
22. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá, ja nechcem mať manžela pri pôrode, ani pri prvom nebol - bol za dverami. :wink:
22. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Ja nemam velmi rada, ked je okolo mna vela ludi, ked trpim. Ja by som tiez chcela, aby tam bol, ale tiez uvidime...nutit ho nebudem. Mne ked nieco je, alebo ma nieco boli, tak som ticho a nemam rada, ked sa okolo mna robi panika a ked sa ma niekto vkuse vypytuje, ci mi je lepsie. Cize ak by bol z toho viac zosokovany, ako ja, tak ho tam nechcem.
22. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no tak to je jasné,že ani ja ho nútit nebudem.... :slight_smile: a možno aj ja zmením názor,ked to na mna príde:slight_smile:))))
22. črc 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moj manzel aj chcel byt len to nestihol je to sranda nato ze osm rodila 8a pol hodiny ze?lebo doktor ho posla domov ze to nakoniec bude asi cisarsky ze sa neotvaram anakoniec som mu volala ze rychlo pridi uz rodm a moj muz vitazoslavne vtrhol n asalu akurat ked maleho mi niesli do postielky vyumyvaneho takze kao hovor ze prisiel v najlepsom :grinning: ale tak mna sili 45minut tak aspom bol pri tom apotom tie 2hodky s nami na sale takze to bolo pekne a pri druhom no chcela by som ho ale asi to nebude mozne lebo mi byvame do nasich vyse 40km a ked to znahodou na mna pride tak co kde dame maleho?takze asi ma odvezu apocakju za dvermi a uvidi ho aj s malym :wink: aj to by bolo pekne :wink:
22. črc 2010 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca A preco nechces?
@suzanna85 ved uvidime, ale pobavil ma vcera. On musi strasne dakovat Bohu, ze nie je zena. Alibista jeden!
22. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fodorka to hej, aj tak by to bolo pekne :slight_smile: A ked zaplatis, za manzela, ze budepr porode, on moze vyjst a vojst, keby to nezvladal, alebo...ako to funguje?
22. črc 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :slight_smile:)))))))ja som mu na internete našla video z porodu.No ksichtil sa všelijako :slight_smile:)))))))))))ale pomohlo to,lebo dovtedy netušil ako velmi žena trpí.Myslím,že od vtedy si ma viacej cení...:slight_smile:je ku mne ovela pozornejší.
22. črc 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ten moj aj vie, ako zena trpi, lebo ja som mavala sialene kramy. Ale aj to vacsinu prespal.... :sweat_smile: Ked som sa skoro celu noc objimala s wc a potom som sa zobudila po par hodinach na kachlickach v kupelni a on si veselo spaaaal, ani mu neprislo divne, ze kde som 6 hodin ..... Ale "vdaka" tomu si viem predstavit asi ako velmi boli porod a preve preto to ani nahodou nechcem zazit bez epiduralky. Ja som kazde kramy mala zasobu voltaren+no-spa+degan+cierne uhlie. A ked som nahodou zistila, ze nemam voltaren, tak som mala hystericky zachvat. :sweat_smile:
22. črc 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :slight_smile:))tí chlapi sú strašní :slight_smile:)))))))).....
22. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 hej, ja by som kazdemu chlapovi priala, aby bol aspon pol roka zo svojho zivota zenou... Oni maju tak bezstarostny zivot! Ak existuje reinkarnacia, tak sa nabuduce chcem narodit ako chlap. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja tiež:D :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 trvalo to asi 20min,pohlavie neviem nedalo sa ešte vidieť :slight_smile:
@leginca dakujem aj tebe suzana :dizzy_face:
ešte čakám na pobedie.....
dnes varím plnenú papriku,chutila mi tak bude mňam,už sa neviem dočkať kedy sa dovarí :sweat_smile:
22. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek