• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sunny1112 ano u čunderlíka je to velmi zlatý :slight_smile: ale nie na kramároch ale na zdrav.stredisku
22. črc 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 myslis v Horskom parku? tam som bola ja, ale pred dvoma rokmi, tak neviem, ci tam je este stale :slight_smile:
22. črc 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 hroboňova 4,aj sme sa to nahladali,a chodili sme stále okolo :grinning:
22. črc 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 to si presne pamatam, sme tam bludili, hrozne to tam je zasite :slight_smile: a Ty si priamo z Piestan? pred par tyzdnami sme tam boli na vikend a bola som unesena z toho mesta...fakt krasa a hrozne super sluzby... :grinning:
22. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 nie bývame ale kúsoček
tak sa lúčim prišla návšeteva
22. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 Ahoj:slight_smile: No termín mám na január, takze by som tam mala teoreticky aj patriť:slight_smile: No, musím tam kuk:slight_smile: ako vás nájdem? Januarovky?
22. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimina321 gratulujem ti:slight_smile:super spravy:slight_smile:
sunny1112 jej no akurat pozeram ze tvoj drobcek je o dv amesiaciky starsi no moj bude mat hej ked s adruhe narodi bud presne dva alebo nieco cez dva rocky :wink: a s malym ako zvladam vsetko vpohode on j ezlaty velmi samostatny on sa sam zahra pekne alebo chodi a ukazuje mi knizky mu ich citam rozpravam mu o nich on mi na oplatku robi vsetky zvuky zvieratiek :grinning: je podareny a uz aj so spanim to mam esuper spinka jeden krat za den zhruba cez obed asi 2hodky a v noci uz prespava bez zobudenia :wink: co som stastna lebo mi sme mali dlho problemy do 10mesiacov sme uspavali na fit lopte co bola hroz akedze to niekedy trvala aj 45minut uz sa to nedalo tak sme zacali uspavat v postely ale uz aj s tmy sm sekla a pekne zaspava vo svojej postielke bezo mna a ty si aj kojila?ja osm kojila skoro 15mesiacov no potom som odstavila zrkz toho ze sme chceli druhe tak nech si telo trosku oddychne a maly v pohode tak len dufam ze aj druhe si pekne odkojim :slight_smile: a ty ako?boze ale som sa rozpisala radsej si pisme v IP :grinning:
fu dneska dalsi hrozny den teply ako svina.....
22. črc 2010 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no nás zamkla jedna kočka a treba písať jej . Ona ťa pridá.Volá sa jerryanka a ona založila temu. Budem rada ak k nám prídeš. :slight_smile:
23. črc 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Tema sa volá : Januázové , lednové 2011. Začiatok roka je náš :wink: :wink: :wink:
23. črc 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina 321 - gratulujem k skvelým výsledkom :slight_smile:
23. črc 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chcem sa opytat vas baby, co uz mate deti, kolko tak asi po porode sa da zacat existovat normalnym sposobom? Ja mam este 2 roky skolu a potrebujem chodit do Nitry kazdy piatok a teraz ma chyta panika, ako to urobim. Prvy semester by som hadam aj skusky stihla porobit do konca januara a dalsie prednasky zacinaju asi v marci. Myslite, ze po mesiaci budem schopna soferovat a chodit do skoly? A co s babatkom? :confused: Nechcem a ani nemozem prerusit skolu, lebo po nas uz taky odbor nie je. Ja uz jednu VS mam, ale teraz si robim este rozsirujuce o dalsi odbor. Myslite, ze by som na tych par hodin mohla niekomu take male babo zverit? :sweat_smile:
23. črc 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta po narodeni babatka uz nie je "normlany" zivot. Ty by si chcela ist do skoly mesiac po tom, co sa ti narodi babo??? Neblazni. Ved to nebudes mat za sebou este ani 600nedelie. Ja som sa hojila vyse 2 mesiacov a tak dlho som na zadku nesedela. Bola som rada ze existujem, kedze babo v noci aj cez den vstava kazde 3 hodiny na kojenie a niektore este aj castejsie. Som rada, ze bola u mna mamina a pomahala mi. Je to velmi velka zmena v zivote. JA by som urcite dala odklad.
23. črc 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett len to akurat ze nemozem, lebo potom uz by som nemala s kym studovat. :confounded: Mam spoluziacku, co rodila minuly rok, ale nepamatam si po akej dlhej dobe prisla znova do skoly. S nou teraz chodi kazdy piatok manzel a zatial strazi babo. S mojim to asi nebude mozne...Len neviem, komu by som zverila svoje dieta. Musel by to byt niekto, komu doverujem a takeho asi tazko zozeniem....Arrett a myslis, ze tak o tri mesiace by som aspon na skusky mohla? mozno by som si vedela nejak vybavit, ze nebudem chodit na prednasky a ze pridem len na skusky. Tusim by sme mali mat len 2, to by som mohla zvladnut... :unamused:
23. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky..tak dnes jsem konečně dostala těhu průkazku a byla jsem na odběrech na tu prvotrimestrální genetiku, za chvíli ještě na UZ a budu vědět jak na tom miminko je, snad t bude všechno v pořádku a já budu klidnější xD píchá Vás také občas v podbříšku? a jak jste na tom s rozčilováním? mě naprdne každá maličkost a pak se akorát nervuju....
23. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa gratulujem k tehot.knižke :slight_smile:tiež mám za sebou odbery a čaká nás 3Dsono......
23. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ahooj, ja som sice z marcoviek, ale obcas si vas precitam.. mam tiez podobny "problem".. mimco sme vobec neplanovali, ale podarilo sa a tesime sa. ja som na dennom studiu a externa forma jednoducho neexistuje. chyba mi posledny rok. termin mam v marci, dovtedy stiham dve statnice, ale priamo v marci mam hned tretiu mozno stihnem, mozno nie.. a stvrta.. zatial to planujeme tak, ze si dohodnem individualny studijny plan ak sa nejaky da spravit v statnicovom rocniku a moj chlap si na mesiac vezme neplatene volno a chvilu mamca dovolenku.. bola som z toho zo zaciatku dost zufala..tak maaaaaaalo mi chyba do konca a teraz neviem ako to ukoncit.. samozrejme, ze mimco bude prvorade, ale nechcem kvoli dvom statniciam prerusovat. po roku akurat tak vsetko zabudnem a bude to o to tazsie. som rozhodnuta to dobojovat bez prerusovania, ak mi to zdravie moje aj mimca dovoli.
23. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík všetky :slight_smile:

@neelaa no, ja som teda dosť náladová. Občas sa prichytím, že reagujem podráždene na manžela za nejakú maličkosť. Tak sa ho spýtam potom, či som veľmi protivná a om mi väčšinou povie s úsmevom, že len trošku. No a ja sa potom vyhovorím, že za to nemôžem, že to to tehtenstvo a že ma to mrzí a je to v poriadku. Našťastie je manžel chápavý a trpezlivý.

@sharlotta to máš teda pekne náročné, držím palce, aby si to všetko nejak zvládla, možno sa Ti podarí nejako to celé skĺbiť. Tiež si neviem celkom predstaviť, čo všetko nás čaká, keď sa melé narodí, no asi to bude fuška zo začiatku. Moja mamina si už šetrí dovolenku a tiež si na začiatok zoberie dovolenku aj môj manžel. Budeme sa na začiatku o bábo starať spolu.
23. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andiekens Aj Tebe držím palčeky, aby si to celé zvládla.
23. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta poviem ti moju skusenost zober si to takto ja som bola zasivanna ako mrka na sviatky takze hrozne no a po 5tyzdnoch som mala sex a bolo to ok...takze si zober ako dobr emi uz muselo byt a po mesiaci tiez uz to bola pohoda sice je to individualne to netvrdim z ehned je kazda ok ale ked mozno budes ja neviem si davat nejake "oplachy"na to ako ja som si davala rosalgin amozno aj to pomohlo ze som sa skor zahojikla neviem...no a st ym ze by si musela babo odlozit no podla toho ci bude skojit ci nie ked nie by to bolo takpvoedieac jednoduchsie a ked predas len bude sco ti prajem tak nakrmis babo pred odchodom aplus budes musiet zakazdym odsavat do flasiek ked nebude spritomna tak hold musia dat babu z flasky..moja kamoska tak fungovala lebo ona isla hne dpo mesiaci do prac ekedz emuz bol bez prace...a koji stale a to ma mala uz pomaly 9mesiacov a ide im to super...je to na tebe ako si to zariadis ale teraz sa este zbytocne tym nestresuj a uzivaj si :slight_smile:
23. črc 2010 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzanna85.....já jdu na to 3D sono 2.8. a nevíš kdy budou ty výsledky??
luthy....no právě že můj přítel je pak taky nepříjemný..takže se většinou pohádáme
23. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andiekens Ja som robila posledne 3. statnice 2 roky po ukonceni studia :sweat_smile: Ja som prave typ cloveka, co robi vsetko na poslednu chvilu. Pracu som mala istu, tak ma nic nenahanalo. Len ta diplomovka bola o nervy popri zamestnani, ale inak som sa na statnice naucila za tyzden a pol. Nestresuj sa, ked to nezvladnes teraz, odlozis si to na inokedy. :wink:
@luthy no, ja som uz moju mamu pripravila na to, ze bude musiet prist aspon na 2 tyzdne. Problem je len v tom, ze nasi byvaju v Presove a my v Bratislave. Svokra takisto byva pri Kosiciach, takze ja nemam komu zverit babo...Ale mama musi bezpodmienecne prist, lebo ja neviem, co budem robit :sweat_smile:
@fodorka Ja si myslim, ze to nejak zvladnem. Mozno budem trosku viac sediva, ale zvladnem :grinning:
23. črc 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta hrozne to zalezi od toho ake budes mat babatko a ako sa budes citit..na zaciatku babo aj tak vacsinu dna prespi, takze podla mna, vsetko je to o tom, ako si to zariadis a aky postoj k tomu zvolis. vyjazdy su asi komplikovanejsie, ale napr. ucit sa sa podla mna da stihnut..urcite je to na zaciatku tazsie, lebo prve babo je prve babo a vsetko zazivas jednoducho prvykrat a je to nove...ale mam kopu kamosiek, co hned pokracovali v studiu a zvladli to...a asi najtazsie su prve dva tri mesiace pri prvom babatku, aspon ja som to tak vnimala...potom sa to utrasie vsetko a nejak zacina fungovat ako taky rezim s babom, co Ti pomoze aj planovat veci dopredu (aj ked samozrejme nie vzdy to tak plati :slight_smile:
23. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no, ja som tiež v BA a naši vo Zvolene. I keď je to predsa len bližšie. Budeme to mať ťažké, keď budem chcieť ísť do divadla alebo do kina, nebude mať kto postrážiť deťúrence. Ale zas, žijeme si život po svojom a nikto sa nám do toho nestará. Všetko si vypýta svoju daň.
23. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthy Joooj, o tom potom, ja som rada, ze som v BA, to len moj manzel ma vzdy take halucinacie, ze sa chce vratit :grinning: Skonstatovala som, ze keby sme boli na vychode, tak sme davno rozvedeni :sweat_smile:
23. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Aj môj by najradšej do Žiliny, odkiaľ pochádza. Ale ja nechcem. Svokra je síce dobrý človek, ale má absolútne iné názory ako ja. Nechcem, aby sa nám miešala do stravovania, výchovy detí a organizovala nám program. Takto si zatelefonujeme a prídu nás občas pozrieť a my ich a to stačí.
23. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, idem si ľahnúť spať, tak sa majte zatiaľ
23. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthy :grinning: tak, tak...Dobru noc.
23. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, teda vy to tu mate riadne rozbehnutee :slight_smile:
@sharlotta @luthy dakujem, verim, ze to zvladneme. ved co ine nam zostava. ale tak verim, ze to bude uzasna radost a ze uz len pohlad na nase drobcata bude taaak povzbudzujuci a motivujuci, ze hned bude zivot krajsi :dizzy_face:
23. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak mám ťa tam pridať ja tej kočke napíšem hm??
23. črc 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta holka sa volá jerryjanka
23. črc 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek