• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahoj luppita, teba este nepoznam, ale nemam cas to tu teraz citat. docitam neskor.
kludne napisem sem. v sprche som sa holila aj tam dole a zbadala som na vnutornej strane pysku take tri male akokeby vyrazky. velkostou su ako vyrazky, ale nie su spicate. ked sa toho chytim, boli to ako vyrazka. velmi sa bojim, co to moze byt. :frowning2: :frowning2: :frowning2: priatel tvrdi, ze su to potnicky. nie su, poznam potnicky a co by tam robili :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 hmm tak s tym som sa este nestretla, asi ti moc nepomozem :frowning2: skusala si ich vytlacit, ja vsetko co vyzera ako vyraska vytlacam :slight_smile: inak naozaj neviem o co ide.
23. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nie je to take suche na dotyk?
23. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nie, ako vyrazka
23. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastne to nie je na vnutornej strane, ale z vonkajsej strany pysku. kurnik, ako to mam popisat :frowning2: dr. idem 3. 8. mam dovtedy vydrzat?
23. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo skor ako lavy pysk konci a malicky kusok je vag. otvor.
23. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 neboj nikam vám arrett neberiem :grinning: len som ju pozvala aj do našej temy januarovky :wink:
23. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem,,tazko,ked to nevies popisat,,,a nemenila si avivaz alebo prasok?
23. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luppita Jeeej:slight_smile:)))) tak silno držím palce:slight_smile:)) daj zajtra vedieť čo a ako. Veelmi držím palce. Ja sa tak tesiim:slight_smile:
23. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 To sa ti zo dna na deň urobilo???
23. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem a napisem zajtra ze ako sme na tom, ale dufam ze hej, uz som si na tu myslienku zvykla :slight_smile:
23. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nie
@arrett praveze netusim od kedy to mam
23. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Hmmm... Nie je to take skôr podkozne? Nemáš nejaké "iné" vytoky, nič nesvrbi, nepali...? Skús zavolať v pondelok gyndosovi, budeš aspoň kludnejsia, než strsovat do augusta. No myslím, že babatku to neublizi. Preistotu nesexujte, aby sa to náhodou nerozsirilo, bavlnene nohavicky a tak.
23. črc 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze takto su asi umiestnene. urcite si myslite, ze mi asi sibe, takze sa tu uz asi neukazem. sice sa hanbim, co tu pisem a robim, ale velmi sa bojim. keby som nebola tehu, tak to takto neriesim :frowning2:
23. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luppita Heh:slight_smile: Ste mali dobrú dovolenku teda:slight_smile:))) či ti asi ešte pred ňou...
23. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett asi to tak spravim, ako pises :frowning2:
23. črc 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett hej hej bude to mala talianka :grinning: cely tyz sme pracovali niekolko krat denne a asi to vyslo
23. črc 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Nemas sa prečo hanbiť, veď je to normálne. Sme tu preto, aby sme spolu zdielali všetko spoločne v tehotenstve. Snáď nás nejaké výrazky nerozhadzu :grinning:
Nemôže to byt iba reakcia po holeni? Alebo ako priateľ povedal od tepla, potu a tak??
23. črc 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ved to neviem a nechcem s tym utekat k dr. lebo sa bojim, ze ma vysmeje. no ma sa od zajtra ochladit, tak uvidim, co to spravi.
23. črc 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luppita Musite "ju?" potom zobrať na to miesto v Taliansku a povedať: Tu sme tá splodili dcéra moja:slight_smile: hehehe To je aké perfektne:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. črc 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, idem spať. Zajtra som na synceka sama:slight_smile: tak nech som svieza:slight_smile:))
Lubinka neboj nič, zmizne tak rýchlo, ako to prislo:slight_smile: verím tomu:slight_smile:
luppita - kam budeme potom chodiť? Bambino ci slniecko?? Hehe. Dobrú noc
23. črc 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak to hej to bude dilema, mozme aj aj, aspon zabijeme viac dni v tyzdni a nebude nuda :slight_smile:
23. črc 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ahojcek, tak sme otestovani a vyslo to NEGATIVNE :frowning2: nerozumiem tomu preco potom ta navsteva neprisla :slight_smile: No ale necham to tak a bud tyz idem k Dr tak budem mudrejsia. Aj pri Simonkovy mi prvy test vysiel neg a potom o tyz uz bol pozitivny. :slight_smile: Kaslem na to teraz.
24. črc 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteeeeeeeeeee....tak konecne som vcera na utz videla krpca...srdiecko mu bilo o 106, normalne zazitok...cely den som chodila vysmiata a myslela na krpca...je to zvlastny pocit...:slight_smile: svagor mojho draheho povedal, ze by ho mal ist reklamovat, ze sa na nho vobec nepodoba:slight_smile:)) Prajem krasny vikend vsetkym:slight_smile:
24. črc 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mame 2.55 cm, podla toho som bola vcera 9+2, podla terminu 9+4...ked sa podari, pridam aj fotecku...
24. črc 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luppita ahoj. Ja ked som si robila test, tak mi tiez vysiel negativne. Potom som opakovala o dva tyzdne a boli tam //. Takze este nic nie je stratene. JA som hned vedela, ze som tehotna. Nemusela som si ani test kupovat. Tiez som bola prekvapena, ze mi vysiel negativne, ale citila som, ze som tehu. Proste mala som priznaky, ako pri simonkovi. Ved uvidis u gyndosa co ti povie. Ides teda v pondelok???
24. črc 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 gratulujem k srdiecku:slight_smile:)))
24. črc 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

@luppita asi si si robila test skoro,,,ja som si tiez robila a bol negativny a na dalsi tyzden uz krasne || skus za tyzden znova,,hlavku hore

@leonard2002 gratulujeeeeem, tesim sa,,,super spravicka
24. črc 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heh, bola som teraz pri januarovkach a ony uz riesia pohyby,najma viacrodicky:slight_smile:)) Uz sa toho neviem dockat, este taky mesiac a pol a mame to tu aj my:slight_smile:))
24. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tesim sa aj ja... len ja si pockam minimalne mesiac dlhsie ako ty :unamused:
24. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek