• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
inak vsimli ste si, ze apoloma zalozila sukromnu skupinu na februar 2011?
24. črc 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luppita drzim palce, aby sa ten test nakoniec mylil a o par dni si si nasla dve // :slight_smile:
24. črc 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooj v pondelok krvne testy dufam ze bude vsetko v pohode... :wink:
24. črc 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako sa volal ten vankus na kojenie v tvare hada?
24. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja idem tiez v pondelok na krv... neboj sa, vsetko dobre dopadne :wink:
24. črc 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 tak sa potom ozvi ze jak :wink:
24. črc 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett v pondelok si idem pre papierik ze prestupujem do SC, potom skocik mojej Dr do BA po kartu a potom hned na krv tu v SC, dufam ze to vsetko stihnem vybavit do stvrtku, lebo odbery tam robia tusim len stvrtok rano.... :slight_smile: Ja som si takmer 100percent ista ze som tehu, ten test ma trosku zmiatol, ale aj tak mam stale ten isty pocit.... uvidime buduci tyzden, alebo mozno az ten dalsi ked budu vysledky :slight_smile:
24. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 @mafynka dakujem baby za povzbudenie, ak nevydrzim do vysledkov z krvy skusim este buduci tyzden ten test :slight_smile:
24. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luppita na stranke mamaaja.sk a tam je na spodu stranky ze cakate dietatko a tam.
24. črc 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babusky, tak kde ste vsetky,??? hmmm???
24. črc 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tehulky ak sa mozem k vam pridat ja mam termin vo februari 2011 a velmi sa tesim.... :wink:
24. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 ahoj ja cakam vo februari 2011
24. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jofka161 vitaj medzi nami:slight_smile:))
24. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jofka161 pozeram, ze si tu na koniku uplne nova:slight_smile:)
24. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jofka161 pozeram, ze si tu na koniku uplne nova:slight_smile:)
24. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem :slight_smile: kamoska mi odporucila tuto stranku a ako vidim je to perfektna zaujimava ....
@arrett ano som tu nova
@jofka161 Ano, je tu zabava:slight_smile: Vela si poradime ak vieme, pomozeme, vypocujeme, posrandujeme a vsetko co k temam patri:slight_smile: a hlavne tesime sa na nase deturence:slight_smile:)
24. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jofka161 Odkial z kosic okolia si??? Ja byvam sice v Senci, ale narodila som a na vychode a momentalne tu dovolenkujeme
24. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, ako sa mate? ja som dnes mala otras den...rano sme isli k nasim, som soferovala a ako som uz prichadzala k domu, tak som musela v kopci predbiehat auto, isla som teda dolava (to je viac menej jednosmerka) a vtedy mi z garaze (z podzemnej) vybehlo dalsie, tak som strhla volant a zastala tesne pred tym parkujucim a vedla mna to cuvajuce...no proste, bola som totalne v soku, som sa triasla od strachu...fuj, este teraz mi je zle...asi by sa nam nic nestalo, ale auto by bolo zmanglovane urcite...

@jofka161 vitaj u nas :slight_smile:
24. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako stiham sledovat vidim dobre radi a tak dalej ....ja som z moldavy nad bodvou je to z kosic 30 km...aj ja sa tesim bude to nase prve babo a su to fantasticke pocity :slight_smile:
24. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 dakujem vam ze ste ma tak pekne privitali....fuha ako citam tvoj pristevok co sa ty stalo tak ja mam zimomravky na tele...ale hlavne je ze sa vam nic nestalo.
24. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 Boze, to musel byt sok. Srdce by som mala asi niekde v zadku. Uz je ti ok???
@jofka161 ja 30 km na opacny smer:slight_smile: Ano, je to jeden z tych najkrajsich pocitov. Potom ked pridu kopance, tak je to tiez uzasne a samozrejme ak ti prvy krat daju babo do narucia.. parada:slight_smile: Neexistuje v tedy asi nic ine, iba vy dvaja:slight_smile: Co by si chcela mat??
24. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudacik maly, spinkal vtedy a ako som musela zaflekovat, tak sa prebral a potom chcel byt u mna len na rukach....:frowning2:
24. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nastastie mi nejak nebolo zle, akurat som mala slzy v ociach a triasla som sa...tak som hned hladkala brusko, nech sa aj bublinka ukludni :slight_smile:
24. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett uz teraz s ana to velmi tesim ale musime si vychutnavat este tych sedem mesiacov..a mozem sa vas opitat moj doktor ma poslal v 11-12tt na usg NT a neviem co to je ak viete poradite mi ....dakujem
24. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jofka161 obycajny ultrazvuk, kde uvidis svoje babo ako vyrastlo a ako mu bije srdiecko:slight_smile:) Pomera ho a urci alebo potvrdi datum porodu, skontroluje ci je vsetko ok a tak podobne... Potom tu mozes zavesit fotku krpca:slight_smile: Asi takto by malo vyzerat v tvojom tyzdni.Samozrejme velkost + - Uz si bola na ultrazvuku??,
24. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jofka161 - ja ťa tiež vítam v našej skupine

@sunny1112 - tak riadne - dôležité, že sa Tebe ani drobčekovi nič nestalo. Niektorí šoféri jazdia otrasne.

Dievčatá, ja sa už teraz veľmi teším na pohyby - sú to neuveriteľné pocity.
24. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bola som uz na ultrazvuku a teraz ma poslal na dalsi mala som sa objednat a volala som tam ze sa bude za neho platit a ci mi to nevadi a mne vobec nevadi ze sa bude treba platit vsak idem o mojho milacika a chcem aby vsetko bolo ok. ja uz mam jednu taku fotku ked som bola prvy krat mi ju dal a tam malo malinke 1,5cm..
24. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek