• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leginca dakujem ako vidim vy ste tu uz viac rodicky ze.mate viac skusenosti a ja este nic neviem ale postupne sa ucim
24. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jofka161 Nechapem, preco by si mala za usg platit. Potom to bude asi nieco ine:slight_smile: alebo ja neviem co. hmmm
24. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jofka161 - čokoľvek ťa zaujíma, tak sa opýtaj a ktorákoľvek z nás Ti odpovieme. :slight_smile:
24. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak to ani ja neviem vsade inde mi povedali ze preco by som mala platit za usg...no neviem necham sa prekvapit a potom ty napisem ako som dopadla 29.jula zas mam tam volat ze ma objedna na august no uvidim..a ty kedy mas termin ak sa mozem spytat?
24. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca dakujem ako vidim tak ty tak isto cakas vo februari ?
24. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jofka161 doktor povedal ze 1. februara, mne to vychadza 25 januara a predpokladam, ze to bude januar, lebo aj simon sa narodil o 3 tyzdne skor a ja mam aj problem s krckom maternice, takze januar:slight_smile:))
Usg sa robi na zaciatku, potom vacsinou v 20 a 30 tyzdni. Takzvany morfologicky usg kde sa pomera cele babo
24. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jofka161 - termín mám na 14. 2. 2011 - ale termín je vždy len predbežný. Pri prvom som mala termín na 26. mája a narodil sa skôr - už 7. mája - ale miery mal výborné - meral 53 cm a vážil 3390 g. :slight_smile:
24. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca fu ha, tak to bol riadne dlhy:slight_smile:)) moj mal zasa 3680 gramov a 49 cm. Aj teraz je maly a tucny:slight_smile:)
24. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett vauu tak to by bolo fajn keby obydvaja boli januarovi ze... ja mam 21 februara a uvidime moze sa vsetko zmenit to je len prvy termin ne?
24. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idem spat baby, som unavena:slight_smile: Tak dobru noc...
24. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tak to by bol pekny datum na valentina ja ma trocha neskor 21.2.2011...tak to bol z neho poriadny chlap 53cm bol pekne velky a aj vahu mal peknu.
24. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dobru noc ....
24. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok baby lucim sa aj ja s vami idem spat.pa :slight_smile: Dobru noc.........
24. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak nam to bohuzial tentokrat nevyslo a vo stvrtok som musela ist na kyretaz maternice...ale pozeram sa na to z nadhladom a verim ze na druhy krat to snad uz vide...vam vsetkym drzim palce!!!ahojte..
25. črc 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky, tak som sa s vami dosla len rozlucit. Dnes som to dostala :frowning2: som z toho smutna, ale moj maly sarkan mi to vynahradza :slight_smile:
Drzim palce nech vase babetka krasne rastu, nech mate pohodove tehu az dokonca a pridem vas potom niekedy pozriet :slight_smile: Uzite si kopance malych vetrelcov, jeto neskutocny pocit.... papa
25. črc 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 gartulujem :slight_smile: :slight_smile:
@arrett no už aby sme aj my riešili pohyby už sa na to teším :wink:
ja teraz idem na ko až 9.8 fúú taká doba :sweat_smile: kamoške už chceli minule v 16tt povedať čo to je ale ona nechce vedieť....tak som zvedavá či niečo nebude vidieť aj u nás
baby moje ja som zvedavá ako opica :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma
@luppita je mi velmi lúto že vám to nevyšlo :pensive: :pensive: nech sa to čoskoro podarí
25. črc 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
@jofka161 vitaj medzi nami tehuľkami :wink:
25. črc 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luppita , @apoloma je mi moc ľúto,že vám to nevyšlo.držím palce,aby ste boli čo najskôr v poriadku a prajem veľa šťastia pri snažilkovaní :wink:
25. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dlhšie som tu nebola,takže ani neviem,čo momentálne preberáte.
@mimina321 na tie pohyby sa teším aj ja,ešte si musíme na ne počkať nejakých 5-6týždňov.ja idem v utorok na poradňu.mám trochu obavy,lebo doteraz som pribrala len necelého pol kila,nemám žiadne problémy,len občas ma bolieva bruško,tak dúfam,že je všetko v poriadku.

@mimina321 tak ti opice sme dve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma je mi to hrozne luto :frowning2: :frowning2:

@luppita moja mrzi ma to, ze to nevyslo
25. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak koukam tyden na dovce a mame tu nove prichozi :slight_smile:

@apoloma @luppita: je mi to moc lito :cry:
25. črc 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma@luppita: dievčatá, je mi to veľmi ľúto, držím vám palčeky a hlavu hore
25. črc 2010 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca aj ja mám termín na Valentínka :slight_smile: , aj keď to v skutočnosti bude skôr alebo neskôr
25. črc 2010 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma mrzi ma to... drzim ti palce, aby ti to co najskor vyslo :wink:
@luppita venuj sa malemu a nemysli na to.... mozno o mesiac uz bude na ceste jeho surodenec :wink:
25. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma Velmi som na vas myslela a o to viac ma mrzi, ze to nevyslo, no obdivujem tvoju silu, urcite to nabuduce vyjde, velmi vam to prajem a drzim palce.
@luppita Je mi luto tiez, esteze mas malickeho na rozveselenie, prajem vela stastia a radosti pri dalsich surodencoch :slight_smile: .
25. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak to bola fuska vas po tyzdni precitat. Sice precitala som vas len tak zbezne.

@apoloma je mi to moc luto, drzim palce, aby neskor bolo vsetko v poriadku.

riesili ste tu partnera pri porode, tak ja by som toho mojho pri porode chcela mat. on s tym suhlasi a tiez chce byt pri porode, len jedna kamaratka mu vysvetlovala, ze tam bude musiet respektovat zenu a nie to co on chce. on je totiz zvedavy na to ako to bude "vyliezat" a to je to co mne vadi. bojim sa, ze nebude respektovat to co budem chciet ja :frowning2: ale zatial chodi so mnou k lekarovi a je trpezlivy na to, ze kedy pojde dnu. este nebol.

na porod zatial velmi nemyslim, lebo ked si pomylim, tak mam strach. epiduralky sa bojim lebo mi robili lumbalnu punkciu a odvtedy ma problemy. ale zas bojim sa porodu a ako to zvladnem.
25. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby ako sa mate dnes? ja som az teraz vstala z postele..... :slight_smile:
25. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dovolenka bola pre mna aj oddychom ale aj trapenim. okrem stale zvracania som tam hned na druhy den dostala chripku, ci anglinu alebo co to bolo. proste horucka, bolesti hlavy, celeho tela, hrdlo boli este stale. tak som len dva dni lezala ako mrtvola :frowning2: v mori som sa kupala dvakrat aj to raz len take omocenie. no a cesta z plaze? nie raz som si oznackovala cestu. a ked som sa presla trochu po okoli tak som bola hned unavena. dufam, ze dovolenka na krete bude uz lepsia, aj ked pochybujem lebo stale mi je zle vraciam.
vcera rano sme sa vratili a cokolvek cez den som zjedla tak som vyvratila. asi tak 5krat som vracala a vcera padla mrtva uplne bez sil do postele. do toho ma riadne bolela hlava. dala som si paralen, ale aj ten isiel von. babule, ja uz toto moje tehotenstvo prestavam zvladat. schudla som zatial 3kg a vobec nic nevladzem, ani obed navarit. priatel sa sice snazi, ale tutu noc uz ani so mnou nespal :frowning2:
skusam colu pit po duskoch, jest v malych mnozstvach, zazvorove susienky, dokonca aj cipky torecan mam a nic nezabera.
konci sa mi treti mesiac a ja mam pocit, ze sa to zhorsuje....
25. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: ahojky, tak jaka byla dovca jen vy dva???

jofka: az ted? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek