• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
kwetinka@ tak to je mi lito, ze se to vubec nezlepsuje :frowning2: a proc s tebou pritel nespal?
25. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce isli sme len my dvaja za kamosmi. jeden bude krstny nasmu dietatu :slight_smile:. neviem preco nespal so mnou, asi vcera ma videl vracat lebo bol v kupelni a umyval si ruky a ja som tam vbehla alebo neviem, ale vcera som len vcer pred spanim dvakrat vracala. stala sa o mna, nosil mi obklady, ked sme este telku pozerali. len neviem ci sa mu tym uz neprotivym alebo neleziem na nervy s tymi mojimi problemamy :frowning2: nemam ani caste zmeny nalad, skor som len obcas trosku precitlivena, ale vobec to nevie pochpit.
25. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: tak to je peknej blbec, ze to nedokaze pochopit. preci ty za to nemuzes, ze je ti spatne, vzdyt nosis jeho miminko. Ach ten tvuj chlap :unamused:
25. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce neviem, co sa mu deje, snazi sa, ale bol zvyknuty zit len sam pre seba a pozornost sa vzdy sustredila len na neho. ale zas musi sa mu nechat, ze sa snazi.
25. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: tak doufam, ze to pochopi, ze uz to nebude okolo nej ale miminka, jinak to nebudes mit jednoduchy. Ale je hezky, ze se snazi :wink:
25. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ked sme boli v taliansku, tak mu tam jedna pani, ktora robi nejaku sefku sestriciek tam v nemocnici, hovorila, ze sa musi pripravit na to, ze moju pozornost po narodeni zaujme dieta, ze to je uplne prirodzene a ze to musi akceptovat. velmi vnimava zenska lebo si asi vsimla aky je. a toto mi on parkrat uz povedal, ze sa toho boji a ze nevie ako to zvladne.
25. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: tak to bylo hezky od te pani, aspon to neslysel jen od tebe, ale od neznamyho cloveka. A je hezke, ze to priznal, prvni krok k uspechu. Mozna az se maly narodi, tak by mel chodit k psychologovi aby mu pomohl se s tim vyrovnat :wink:
25. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce on sa na dieta tesi. uz niekolko rokov tuzi po dietati. dokonca niekedy mam pocit, ze mu ide len o to dieta, ale dufam, ze to tak nie je :slight_smile: vsade su nejake problemy, tak snad to nejako zvladneme a ked nie, tak budem dieta vychovavat sama. co uz....
25. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jen myslela, ze by mu psycholozka pomohla se vyrovnat s tim, ze uz neni stredem pozornosti, ale mas pravdu, vsude je neco :wink:
25. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce to ano, len ci by som ho na to nahovorila :frowning2: chlapska jesitnost....
25. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: no to je dalsi vec :sweat_smile: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma to mi je lúto:(....držkám palčeky do dalšieho snaženia sa a hlavne hlavu hore a vela síl....
@jofka161 vitaj medzi nami :slight_smile:
@cutce
@kwetinka1 ahojte babulky,tak ako?vydovolenkované?chýbali ste nám tu :slight_smile:vitajte spat.....
25. črc 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: ahojky, jak se citis? Uz je to lepsi? U me moc dovolena nebyla, litala jsem jako blazen po vyletech s nasima :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ahoj:slight_smile:2 dni mi už bolo lepšie a dnes mi je zase na nič :confounded: nemožem sa celý den na jedlo ani len pozriet :frowning2: ...ale hádam sa to už zlepší......dufajme.HMmm,komu je lepšie-s rodičmi po výletoch :slight_smile:ja som rodičov nevidela už 7 mesiacov.....ale aj napriek tomu,dúfam,že si si aspon troška oddýchla:slight_smile:))
25. črc 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim vsetky co uz su po dvanastom tt je to pravda ze nevolnosti uz pomaly prestavaju??? :wink:
25. črc 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ahoj:slight_smile: No ja končím 12 týžden utorok a nemožem povedat,že by mi už bolo omnoho lepšie....Inak 3 mesiac končí 13t+2d a do vtedy by mali prestat....ale zas som počula,že sa možeš cítit zle až do prvých pohybou dietata(mám na mysli,ked ta už bude kopat.....)neviem,moja no dúfajme,že nás to už čoskoro naozaj prejde....
25. črc 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: ale jo, uzila jsem si to. Chodili jsme cely dny :slight_smile: , ale bylo dobre. Ja bych to 7 mesicu nevydrzela, je mi po nich smutno
25. črc 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,prepacte ze vam sem skacem :sweat_smile:

namli by ste niektora chut prekladat clanky o early education ? z Aj do Sj /Čj.

za odmenu ponukam material o early education napr. znakovanie,early english,joga atd....

dakujem
25. črc 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

@kwetinka1 moja,,tebe je stale tak zle,,chudatko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: nezavolas dokimu?

mna asi obchadza dake prechladnutie,,,nadchu mam,,sem tam zakaslem,,,a desne ma boli cele telo :frowning2:
25. črc 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Vitaj! Fuuu, tak to je hrozne, ked ti je tak zle, je to na porazenie. Inak toho svojho mozes uz teraz kludne pripravit na to, ze do predu ho nepustia. Moze ti stat za hlavou, alebo vedla teba. :wink:
25. črc 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tak to mne je strašne smutno tiež....Normálne by tu maly byt v lete,ale prídú teraz až v zime...pred tým ako porodím....takže musím vydržat....
25. črc 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proc nejedes domu ty?
25. črc 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsetkym vam mooc dakujem a prajem vam prijemne tehulkovanie bez akychkolvek problemou!!!ahojte...
25. črc 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma drzkaj sa moja,,a vela sil ti zelam
25. črc 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce išla by som hned,ale ešte musím chodit na hormonálne injekcie každú stredu....nemožem íst domov.A tiež som vypísaná od doktora a pokial viem,ak si vypísaná od doktora,nemožeš vycestovat,Ak by sa to dozvedeli v práci,mohla by som mat problémy.Jednoducho to nejde....
@apoloma nedakuj,ako sme tu boli pre teba aj pred tým,budeme tu stále....:slight_smile:
25. črc 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky,
neviem ci si ma este pamatate ale v podstate som sa prisla rozlucit. V 12 tt som zacala krvacat a bolelo ma brucho. Lekar skonstatoval mised, vraj som uz viac ako 3 tyzdne mala v sebe mrtvy plod. :pensive: :cry: Vcera som bola na zakroku a dnes ma prepustili domov.
Majte sa tu pekne a davajte pozor na seba aj na babatka.
25. črc 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex21 to ma mrzi dufam ze sa s tym vyrovnas co mozno najskor aj ked viem ze je to tazke... Verim ze ti tvoje babatko co uz mas bude robit len radost a cim skor to bude mozne k nemu pride surodenec vela stastia
25. črc 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do riti, čo sa to zasa deje. Za týždeň 3 anjelikovia. Ach jaj:frowning2:
Baby držte sa. Skóre tehulkovanie Vám prajem:slight_smile:
25. črc 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex21 ale nie,,zasa smutna sprava :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi to moc luto moja,,drz sa nam, neviem,co povedat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. črc 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky,, to co sa deje v tejto temicke?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: take smutne :frowning2: :frowning2: :frowning2: mne sa inak do rana snivalo, ze som rodila,,porod v pohode,,na druhy den som sla domov,,ale sama,,,nevedela som ani co je s babatkom,,,len som vedela,ze je to chlapcek,,nechceli mi ho ani ukazat, ani povedat,ci zije, ci je v poriadku,,,som rano vstala s takou depkou,,,pomaly prideme do tyzdna,kedy sme o prve babo prisli,,,nejak sa bojim,ci to prekoname :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. črc 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek