• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alex21 :((((vela síl želáme...........Čo sa to tu deje?Dnes už čítam tretiu smutnú správičku...babenky,držte sa!
25. črc 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex21 velmi mi to je luto :frowning2:
25. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, normalne dostavam strach :frowning2: ved uz je tych bab nejako vela..... zajtra idem na kontrolu. to je teraz akoze mozne, ze mam v sebe nejaky cas mrtve dieta a ja ani neviem ze sa nieco deje? keby sme to tak vsetky zvysne zvladli do stastneho konca.....
25. črc 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 neboj...zvládneme to.Hlavne nepodliehaj panike.Vo svete sa žial dejú aj takéto veci,no to neznamená,že nás to postihne všetky...musíme verit našim mrňúskom a tiež modlit sa za všetkých anjelikov....
25. črc 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky, je mi strasne luto co sa to tu deje :frowning2: :frowning2: drzte sa dievcata, vela vela sil a pozitivnej energie.
25. črc 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ved jasne, ale 12tt, uz si pomaly myslis ze najrizikovejsie obdobie mas za sebou, prvy trimester pomaly na konci a stane sa nieco take..... ale to asi neovplyvnime.... ked si predstavim, ze by sa mi stalo nieco take tesne pred terminom.... ze sa omota pupocna snura alebo tak..... je to na zblaznenie.... nikdy si clovek nemoze byt na istom.... ostava nam len dufat... ale mas pravdu, hlavu hore, treba teraz mysliet pozitivne :wink:
25. črc 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 viem... :((( aj ja mám ešte stále strach...každý den sa zobúdzam s otázkou,či je moj mrňús v poriadku a či mu nič nechýba....je to tažké....no nič iné nám nezostáva,len si každý den povedat,že je v poriadku a verit,že to zvládneme a dotiahneme až do samého štastného konca..... :wink:
25. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 sme na tom podobne, tiez som teraz dostala strasny strach. Mna uz dlho boli brucho, ale nie tak, ze krce, ako pred kramami, ale tak...neviem to popisat...tak akoby ma boleli svaly, alebo co neviem.... :frowning2: Na kontrolu idem vo stvrtok asi dovtedy osedivjem.
25. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta suzanna ma pravdu... neznamena to teraz, ze sa to stane kazdej z nas..... musime verit, nic ine neostava... ostan kludna, zatial nic nenasvedcuje, ze sa deje nieco zle...... lahko sa to pise, ja viem... kazda z nas ma asi vacsi strach, ked sa dozveda o takychto situaciach... ale treba sa drzat, nasim babatkam nepomoze ked budeme v strese :wink:
25. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a krce ako pred kramami mavam aj ja, vraj to je normalne.... ale ak by to trvalo dlho alebo to bolo prilis silne, radsej bez k doktorovi... netreba nic zanedbat
25. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj ty nemas ako pred kramami, prepac, zle som pochopila :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ono zas predsa sa natahuje aj brusna stena a svalstvo.... moze to byt kludne z toho podla mna
25. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja neviem, ale ja uz fakt nechcem dalsiu kyretaz :frowning2: Budem sa snazit mysliet pozitivne.
25. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera sme sa tak so svagrinou rozpravali (ona je v 8. mesiaci), ze by nam padlo dobre, keby sme sa po tom vsetkom a po uspesnom porode a tak mohli tak poriadne opit, akoze po tych vsetkych stresoch :grinning: Chlapi sa idu opit, ked sa im narodi dieta a my, co sme to vsetko znasali a najviac vytrpeli sme same opustene niekde v nemocnici. Ja by som tomu mojmu najradsej zakazala akekolvek oslavy, ked ja budem este v porodnici. Cim sa oni o to zasluzili?
25. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky dakujem vam. A nechcela som aby ste dostali strach a stresovali sa. Naozaj musite mysliet pozitivne.
Ja som bola na ultrazvuku v 8tt a bolo vsetko v poriadku aj srdiecko bilo. Lekar povedal, ze muselo odumriet tesne po tom ultrazvuku preco sa tak stalo neviem a podla vsetkeho som to ani nemohla ovlyvnit. Spravu z histologie mam mat az o 14 dni ale podla toho co povedal lekar tak asi nic nezistia kedze uz dlhsiu dobu nezilo. Dokonca bolo mensie ako na prvom ultrazvuku. No a pokial zena nema bolesti a nekrvaca tak to nemusi zistit. Plod je velmi maly, pohyby sa nedaju citit tak zena o tom vobec nemusi vediet. Ono za tie posledne 3 tyzdne mi prestavalo byt aj zle a brucho ma pobolievalo. Ale ja som to pripisovala tomu, ze som bravala malu na ruky a v podstate som bola od rana do vecera na nohach. Oddychovat som velmi nemala kedy a kedze boli aj tie horucavy tak som velmi malo spala. Nevedela som spat a fungovala som na 5-tich hodinach spanku a aj to prerusovane kedze este chodim v noci davat malu cikat. Je to teraz tazke. Musi to nejak preboliet aby som mohla znovu otehotniet. Snad sa to podari skor. Tento drobcek sa nam podaril po 10-tich mesiach snazenia.
Babulky vy to naozaj zlvadnete. Ja vam budem silno drzat palceky aby ste to vsetky zvladli a mali krasne babatka v naruci. Myslite pozitivne, teste sa, a na nas velmi nemyslite. My sa z toho uz nejak dostaneme.
25. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex21 Vsetko bude v poriadku, neboj. Je to tazke, ale prejde to. Silno drzim palce. Pravdepodobne nic nezistia a pochybujem, ze by na to malo nejaky velky vplyv to, ze si neoddychovala.
25. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex21 je mi veľmi ľúto,čo sa ti prihodilo.držím palce,nech si čím skôr v poriadku,určite ti v tom pomôže aj dcérka.a prajem veľa šťastia pri snažení,nech sa drobčiatko podarí na prvý šup. :wink:
25. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma a @alex21 - to mi je ľúto, veľa síl Vám prajem.
25. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex21 @apoloma mrzi ma to:((( posielam pozitivnu energiu, aby sa to znova podarilo co najskor...
26. črc 2010 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, neviete mi povedat, ci mozeme jest tuniaka z konzervy?
26. črc 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex21 je mi to velmi lúto :pensive: :pensive: vela síl moja,a prajem aby sa zadarilo čo najskôr
26. črc 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no to neviem :confused:
26. črc 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex21 Aj mne je velmi luto, uprimne drzim palceky, aby sa co najskor zadarilo :slight_smile:

@leonard2002 Tuniak v tehotenstve nie je velmi odporucany kvoli moznemu obsahu ortuti, takze ja sa mu radsej vyhybam (naopak losos by mal byt v pohode). Tu sa pise nieco o tuniakovi:
http://www.akv.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=221&Itemid=60

26. črc 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex21 Je mi to nesmierne ľúto :frowning2: :frowning2: :frowning2: Viem, ako sa cítiš, prežila som to isté, keď sme čakali prvé bábätko. Je to ťažké obdobie, želám Ti v ňom veľa síl a tiež, aby na Tvojej oblohe znovu vyšlo čím skôr slnko a mohla si sa tešiť na ďalšie dieťatko. Držkaj sa, veľmi na Teba myslím.
26. črc 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Ja som to o tom tuniakovi tiež čítala, takže ho redšej nejem. A tiež som čítala, že ani žralok nie je vhodný, že tiež môže obsahovať ortuť.
26. črc 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsem se i já dnes konečně dočkala a je ze mě ofiko těhulka :slight_smile: Mám těhu průkazku :grinning:
Dnes jsem byla na NT screaningu.(stálo mě to 1000kč) Dopadl dobře, miminko je bez známek vývoj.vad. Odpovídám 13+3tt a první termín mám 30.1.2011.
O víkendu jsem měla neobvyklé bolesti, doktor mi řekl, že to souvisí s jizvou po císaři a mám se šetřit, abych nemusela do nemocnice. Taky už mi podruhé řekl, že budu zase rodit císařem.
Dlouho jsem tady nebyla, i když jsem vás průběžně dočítala :slight_smile: Snad se polepším a najdu trochu víc času.
26. črc 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Ahoj, tak gratulujem k tehu knižke a teším sa, že miminko je v poriadku. To už tak skoro vedia, že to bude cisársky?
26. črc 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 blahoželáme :slight_smile:)))
26. črc 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

@el267: blahopreji k prukazce,

Ja ji mam vlastne taky, ale je to karticka :grinning: , dostala jsem ji minuly tyden :grinning: :grinning: :grinning:

Suzi: jak je ti dneska po ranu?
26. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce dobré ranko.Dakujem...dnes som sa pre zmenu zobudila s bolestou hlavy....presne tak ako včera,ale včera som poobede aj zvracala...uvidíme ako to bude dnes....zatial len tie bolesti hlavy....V Anglicku ti dali niečo také ako teho.knižku?Tu nedostanem nič :(((
26. črc 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek