• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@el267 : ten je pěknej :o) Já taky nemám moc nevolnosti - těhotenský teda vůbec ne :oD On to má bejt kluk, když nejsou?? Já totiž od začátku tvrdim, že čekáme kluka a nikdo mi to nechce věřit :oD
11. čer 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny těhulky....já už Vám tak závidím, že víte v jakém jste týdnu a že už ste prcky viděly na ultrazvuku, mě to čeká až za týden, tak se začínám bát, aby to byla vůbec pravda. Testy si dělám každý den a jsou stále pozitivní, i ta druhá čárka je den ode dne tmavší..ale bude to moje první miminko, tak se bojím aby bylo všecko v pořádku, aby nešlo třeba o mimoděložní těhotenství nebo tak. Mám těďka pěkný nervy..už abych prcka viděla na UZ a věděla jsem že je vše v pořádku:slight_smile:držte mi pěstičky. :slight_smile:
11. čer 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou asi povídačky. Já mám holku a bylo mi děsně zle a vůbec celkově jinak, než teď. U malý jsem byla přesvědčená hned, že to bude holka.Prostě jsem to tak cítila.
11. čer 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem zase přesvědčená, že to bude holka. U Honzíka jsem to taky věděla hned, jen jsem si říkala, že to není možný. A ono to vyšlo.

@neelaa ten strach máme všechny. Jen ty maminy, které už mají doma dítko nemají tolik čas to řešit. A jestli tě to trochu uklidní, tak u mimoděložního těhotenství je zpravidla špinění a bolesti v podbříšku (ovšem to jsou bolesti, které se nedají vydržet, bolest jako při MS je normální)
11. čer 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
neelaa... někdo tady na začátku diskuze dával odkaz na stránky, kde ti to vypočítá týdny těhu. Nebo to najdeš i na jiných webovkách. Zadej si do vyhledávače těhotenská kalkulačka.
Neboj bude vše v pořádku. moje sestra měla několik mimoděložních těhu a téměř okamžitě měla bolesti a krvácela.
A už zbytečně netestuj, šetři si penízky pro miminko :slight_smile: Těhotná jsi :slight_smile: A už jsi se objednala k doktorovi?
11. čer 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
el267.......no já právě skoro ani žádný bolesti nemám, jen občas mě píchne v podbříšku, ale nešpinim ani nekrvácim, a k doktorce jdu příští pítek, protože jsem u ní byla v úterý a to ještě na UZ nic neviděla. Jinak mooc děkuju za podporu.
11. čer 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
el267..podle té kalkulačky vychází že bych byla v 5. týdnu a měla bych porodit tak 20.února:slight_smile:jeeeeee toe tak krásněj pocit....ale jaktože na ultrazvuku nebylo ještě nic videěět?:(achjo....omlouvám se za moje obavy ale vážně se bojim..nejsem prostě tolik zkušená. Půjdu teď pryč se vyvětrat a večír se tu objevim. Děkuju za podporu a odpovědi:slight_smile:
11. čer 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
neelaa: neboj, to dopadne dobře :o) Já když jsem šla k dr. tak jsem se klepala jako osika - šíleně moc jsem se bála, jak to dopadne... A jakmile doktorka řekla, že "máte pravdu, je tam, a díkybohu v děloze", tak to zemně spadlo :o) Uvidíš, bude to OK...

el267: tak to sem zvědavá, jestli to fakt bude ten kluk :o) I když moje mamina prej blila jak alík u mně i u bráchy snad od prvního tejdne :o(
11. čer 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
neelaa...protože ve skutečnost jsi těhotná teprve 3tt. Všechny kalkulačky i doktoři vypočítávají týdny od poslední menstruace. :wink:
11. čer 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si začínám myslet, že budeme mít kloučka :slight_smile:
11. čer 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale naději, ještě mám, podle čínského kalendáře by to měla být holčička :slight_smile:
11. čer 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nějak nad tím moc nepřemýšlím, přeji si jen, aby bylo vše v pořádku :slight_smile:
11. čer 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahokyj při tom vedru,
já jsem u prvního dítka měla od prvního dne tušení, že to je kluk.Teď vůbec nic, ani náznak.
Podle těch čínských a jiných kalendářů mi to vychází přesně na půl.Jednou v životě jsem byla u kartářky, před dvěma lety a až mi šel mráz z toho po zádech, co vše věděla.Věděla i to, že se snažíme už delší dobu o dítě a nic, dále, že to ještě potrvá a do dvou let holčička.Na tyhle věci jsem nevěřící Tomáš,ale asi něco mezi nebem a zemí je.Tak jsem zvědavá.
Opět je mi blbě jak včera.Sice to je zcela snesitelné, ale jestli by mi mělo být takhle po celou dovolenou, tak snad radši ani nepojedu.Uvidíme, jak se to vyvine v příštím týdnu a i podle páteční kontroly u mudry.
11. čer 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budem rada či to bude chlapec alebo dievča :slight_smile: je mi to jedno - ale zvedavá to som to nebudem zapierať :sweat_smile: ......inak ešte som nerozmýšlala ani nad menami a vy už máte vybrané :confused: budem musieť nejaké povyberať :slight_smile:
11. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocerny :grinning: Vy ste tu toho popisali,ze az! Ved som tu len vcera nebola a vy len pisete a pisete :grinning: Akoze dobre.len idem do skusit docitat! prajem vam pekny podvecer a aj vikendik :grinning:
11. čer 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.Mimina,my máme len takú "pracovnú verziu" :grinning: :grinning:

ja som bola doobeda s malým na pošte,ani som nemala v pláne ísť do mesta,chcela som,že sa budeme len hrať pri bytovke v pieskovisku,čo nám tatino postavil,ale manžel mi nachystal kopu šekov,tak som to bola poplatiť.včera sme drobcovi napustili bazen a poobede,keĎ sa vyspal,sme ho tam šupli,tak sa tam 1,5hod, hral,ja som si máčala nohy,aby som sa trochu schladila.teraz ho zobral manžel ešte na prechádzku,nech si oddýchnem.

imzady,ako na u dr? :confused:
11. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 to je dobré pomenovanie :grinning:
u nás bol pred chvílkou synovec a tiež túži po bazéne :slight_smile: že pri bytovke baby majú a nepustili ho....tak sa ide zajtra kúpiť :slight_smile:
11. čer 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak som rad,že tu máme bambulky čo sú už maminy,budem z nich mámiť informácie :sweat_smile:
pozerala som zoznam čo treba kúpiť a chcela by som poradiť či to naozaj vetko využili a čo je kupovať zbytočné-paktické rady :dizzy_face: lebo ten zoznam je naozaj rôzny :confused:
11. čer 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

môžem sa k vám pridať? :confused:
11. čer 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzulaxx vítej :slight_smile:

mimina 321.... já taky neustále četla nějaké seznamy,co nakoupit a tak. Nakupovat jsem začínala pomalu až v 5.měsíci.
Horší to bylo s výběrem kočárku. Seděla jsem snad intenzívně 3 měsíce u internetu. Oběhala 2 obchody a nakonec jsem koupila hezký kočárek, ale celkem nepraktický. Dnes vím, že musí mít velký nákupní koš a hlavně sedačku po a proti směru jízdy :wink:
Co se týká oblečení koupila jsem pár kousku vel56 a 62 a pak jsem dokupovala podle potřeby. Naštěstí jsem měla malou drobnou. Takže jsme s tím vydrželi pomalu 3 měsíce :slight_smile: Naše miminka v únoru budou potřebovat kombinézku, myslím, že stačí jedna a nevyplatí se do ní investovat. Budou jí mít chvilku.
Tak asi tak.
11. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267
@mimina321 dakujem Vám,ste zlaté kočky.. :wink: :astonished: :astonished:

baby vy ste už boli u lekára?myslím prvýkrát na potvrdenie tehu..hm?lebo ja ešte nie a chcem ísť až 21.6,,dufam že dovtedy bude všetko OK... :sunglasses:
11. čer 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jména zatím nevybíráme. Říkám miminko. Malá už to taky ví, že ho mám v bříšku. Pořád se mě ptala, kde je a mami vyndej ho :grinning:
11. čer 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé zuzulaxx teď jsem si všimla kolik máš dětí :wink: Máš můj obdiv :slight_smile: A teď by to mohla být ta holčička,co?
11. čer 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som tiež pozerala,koľko máš už detičiek.....skláňam klobúk pred tebou,že ste sa dali aj na štvrté :slight_smile:

Aj Matúško vie,že mamina má v brušku bábo,stále mi nosí jedlo,aby som dala bábu a chodí mi hladkať brušku :grinning:

my máme veľa vecí po malom,takže ja budem dokupovať len 1-2teplé svetríky a čiapočky, a overal
11. čer 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no v to pevne verím že to bude dievka ako lusk :sunglasses: :sunglasses:

no detičky mám tri,a vidíš stále nám je málo,, :grinning: :grinning: :grinning: no manželík chcel štvrté no a ja samozrejme mu to nemôžem nesplniť,nie??? :grinning: :grinning: :grinning: čakala som kedy začne on prvý,lebo keby to bolo na mne,už by som ich mala asi 5.. :grinning: :grinning: :grinning:

a dakujem za ten obdiv,všetko sa dá zvládnuť ked si človek v tom nájde poriadok.. :sweat_smile:
11. čer 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 dakujem veľmi pekne.. :sunglasses: :sunglasses:
11. čer 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
janette..... to je pěkný od malýho :slight_smile: Já si spíš musím dávat pozor , aby mi malá neskočila ne břicho. Ona je hrozně divoká. A to, že tam mám miminko jí musím občas zdůraznit, když chce nosit do schodů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Můj manžel mi řekl.....a tímhle mimčem končíme :grinning:
Je fakt, že mám jedno a někdy toho mám dost. Co má říkat zuzulaxx :grinning:
11. čer 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už věci nemám žádný. Kromě postýlky a povlečení :slight_smile: Tak budu nakupovat. A snad s rozumem :wink:
11. čer 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek