• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
to neni knizka,ale je to karticka, mam tu zadara zubare a pak nebudu platit za zadne leky a to jeste po dobu 1 roku po porodu a pro mimco. Tak aspon neco

a vzala sis paralen?
26. črc 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky
@el267 gratulujem oficialna tehulka :grinning: :grinning: :grinning:

kocky neviete ako je to s citronom??....lebo si uz druhy den mackam do vody, aby ma preslo to prechladnutie,,vcera to zda sa zabralo,,,dnes sa uz citim lepsie
26. črc 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce nie.Kým bolesti nie sú akútne,nechcem brat zbytočne žiadne lieky....aj tak ich už beriem dost...Ty si už bola na krvných testoch?
26. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky a ja dnes zacinam 12tt ja sa desne bojim :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no to je super,že sa už cítiš lepšie.....tfuj,tfuj,tfuj-aby sme nič nezariekli :wink:
26. črc 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka prečo sa tak strašne bojíš?
26. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 lebo o prve som prisla v 12tt :frowning2:
26. črc 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ale to neznamená,že prídeš aj o toto bábenko!!!Čo sa vtedy stalo?
26. črc 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka citron kludne mozes :wink: Dokonca pomaha aj na nevolnosti a aj zastavuje krvacanie, takze smelo.
26. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: neboj, nesmis se strachovat, urco o nej neprijdes :wink: . Jak pise Suzi, neznamena to, ze o nej prijdes znova :wink:

Suzi: na jakych krevnich testech? Ja jdu ve stredu k midwife a budou mi brat krev na ten Dawn syndrom (nevim presne jak se to pise) ale to je vse
praveze to doteraz neviem,,,vsetci ma ukludnuju, ze kym ma nic neboli a nekrvacam,ze je vsetko ok,,,lenze ani vtedy som nekrvacala a citila som sa dobre,,nechcem to tu rozoberat,,nepatria sem taketo temy,,,len mam desne obavy,,a kontrola je strasne daleko,,
práve mi volali z nemocnice,že mi preložili 3D sono z budúceho utorku už na tento piatok....neviem prečo,ale teším sa na to.Dúfam,že to dopadne dobre.....+ vpiatok budem mat hotové aj krvné testy.Takže tento piatok sa dozvieme úplne všetko.....
26. črc 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce presne tie-na Downnov syndrom+ na cholesterol,cukor,HIV atd....je toho viac...proste na všetko,aby zistili,či ty a bábanko ste zdravé a či vám nič nechýba,napríklad železo atd....
26. črc 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj, teraz uz si pod dohladom lekarov, vsak? Pri MA sa zvycajne nezisti, co sa vlastne stalo.
26. črc 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 nech ti všetko dobre dopadne :slight_smile: ja mám sono až 6.8. a na ultrazvuku som vôbec nebola. ani krv mi nebrali na tie vývojové choroby. neviete, aké časové obdobie na to lekári majú?

26. črc 2010 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne budu brat krv na tie testy teraz vo stvrtok, uz teraz mam stres. Mam panicky strach z ihiel. Fuuuu, musim to nejak predychat. A dufam, ze budem znova pocut srdiecko a budem kludnejsia. :pensive:
26. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka všetko dopadne dobre,neboj sa!!!!Hlavu hore a nemysli na to čo bolo...viem,že tieto slová ta moc neukludnia.Ja len chcem,aby si sama začala verit,že tentokrát všetko dobre dopadne!!!Musíš byt silná!
26. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: tak me delali HIV testy uz pred tim, tenhle by mel byt jen na ten Dawnson syndrom co jsem pochopila. Je ja uz se taky moc tesim, ja jdu pristi utery :slight_smile: , ale nevim jestli to bude normalni UTZ a nebo 3D :slight_smile:

mafynka: neboj, urco budes v poradku a jestli mas obavy, tak zkus zavolat doktorce aby te vzala driv :wink:
26. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: to jsem na tom stejne, ja nemam zadne zily odkud brat krev, takze u toho trpim a injekce nesnasim :sweat_smile:
26. črc 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ved praveze by som ocenila aj viac dohladu..bola som 1 jula,,a dalsia kontrola az 19 augusta,,,keby som pred 2tt nebola na pohotovosti, tak ani neviem,ci babo podrastlo,,to sa mi zda moc vela skoro po dvoch mesiacoch kontrola,,
26. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 aj tebe vela štastia :wink: No normálne by ti mali zobrat krv na všetky tieto testy do konca 1.trimestra(ono sa to aj tak nejak volá-Prvotrimestrionálne vyšetrenie)1.trimester končí 13T+2 dni.Dovtedy by si ich mala mat hotové...
26. črc 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach prave som sa vratila z vysetrenia to co mi zatial robili tlak moc krcok ultrazvuk...je v poriadku ale vam poviem ze som tam skoro zacala skucat odber krvi fakt moj zaludok nemusi a ked mi odoberala sestricka do tretej ampulky...verim ze uz to mate vsetky za sebou teraz uz len vysledky...ale verime ze sme obaja v poriadku :grinning:
26. črc 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim jestli je to pravda, ale nekdo mi rikal, ze hodne UTZ neni zase dobre, ale nevim, ci je to pravda a nebo ne, takze me neberte za slovo, jen jsem to slysela. ale zeptam se na to, protoze mi mame moznost kdykoliv si zaplatit 3D
26. črc 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja síce mám dobré žili ale tiež depkujem,ked vidím ihlu :confounded: ....
26. črc 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak: me to ceka ve stredu :sweat_smile: :confused:
26. črc 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: co vlastne delas za praci?
26. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 tebe robili vsetky tie testy??? mne hiv ani na zltacku typu b nebude robit mi to aj preskrtla v preukaze neviem preco...
26. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak no vidim, ze nas je viac...ja sa z porodu najviac bojim infuzky...Neviem, ci to mozem odmietnut. :unamused:
@mafynka ked sa budes bat, tak si nieco jednoducho vymysli a chod na pohotovost. prid tam, ze ta boli brucho... :sweat_smile: A beries Duphaston?
26. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ďakujem :slight_smile: , takže to asi do tohto termínu nestihnem. skúsim sa na to opýtať lekárky, keď pojdem 6.8. do poradne.
26. črc 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ano beriem,,este pred otehu som brala a beriem stale
26. črc 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek