• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka Neboj, bude to ok. Musime verit. Ja sa niekolko krat do dna presviedcam, ze bude vsetko ok. Raz som tu na fore niekde citala, ze zle veci sa nestavaju dva krat, takze sa pokusam tomu verit. :wink:
26. črc 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja pracujem na letisku.V obchodoch DUTY FREE....ale už od zač.tehotenstva som doma.Lekár ma zatial nechce pustit do práce.
@mafynka tak to je naozaj velmi dlhý čas....presne ako píše sharlotta,ak to už nebudeš vediet vydržat,chod na pohotovost a niečo si vymysli.Tak dlho by som nevydržala ani ja :wink:
@moniciak áno,robili mi testy na plno vecí.Zobrali mi asi 5 ampuliek krvy + moč.Je to krvný test na Glukozu,Železo,Cholesterol,toxoplazma,HIV,krvinky,krvná skupina,a rubela+asi dalšie 4 veci,ktoré neviem z angličtiny preložit a sú aj v skratkách,takže ani tomu moc nerozumiem.Nechápem,prečo ti HIV testy nebudú robit...Je to pre mna zvláštne..pokial viem,mali by sa robit,ale nie som si istá.Doktor vie najlepšie čo robí...aspon by mal :wink:
26. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem vam baby za podporu
26. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 skús sa na to opýtat moja....len pre istotu..
26. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj sa citron mozes. ja som minuly tyzden v pondelok na dovolenke ochorela. asi chripka alebo co to bolo. vysoke horucky, bolest hrdla, nadcha, bolest celeho tela. to najhorsie preslo za 3 dni, ale stale ma boli hrdlo a mam sople. dala som si za cely cas asi tak 4 paraleny, ale snazim sa to nejako prezit. len paraleny som si davala az ked som mala nad 38 teplotu. vela treba pit, vodu, alebo citronovy caj. tak mi povedala lekarka, ked som jej volala, ze co mozem robit. a vraj dietatku by to nemalo ublizit
26. črc 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 tak to mas celkom zaujimavu robotu, to by sa mi pacilo :slight_smile:
26. črc 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta je to fajn robotka,až na tie pracovné hodiny....niekedy musím vstávat ráno o 3 a íst do práce...Je to dost namáhavé.sme malé letisko a tak nie sme otvorený NON-STOP.Chodíme do práce ako máme lety....takže nič moc.
26. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 aha, tak to zas nie je az tak fajn :unamused: Ja sa lietania velmi bojim a ked som na letisku, hoci aj ked niekoho len odprevadzam, tak aj tak mam neprijemny pocit a v duchu som rada, ze to nie som ja, kto ide letiet. :sweat_smile:
26. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: tak to jsme na tom stejne, taky se bojim litani, ale ja musim, jinak bych se domu vubec nepodivala :sweat_smile:
26. črc 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne lietanie nevadí....najprv som túžila robit letušku...a vidíš kde som skočila,v obchodoch DUTY FREE :unamused: no čo už...ale platobné podmienky sú velmi dobré,takže sa tam snažím udržat...
26. črc 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce my dve sme už asi aj na lietanie zvyknuté :slight_smile:))pocit,že letíš domov,je ten najkrajší pocit....
26. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce a ja dost vela a rada cestujem a ked chcem vidiet rozne miesta tak sa z casu na cas musim premoct :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naposledny som letela teraz vo februari a to som si znova hovorila, ze uz ma do lietadla nikto nedostane. Takze tak minimalne rok zasa nikam neletim a potom, ked sedim v odletovej hale, tak si nadavam, preco som taka sprosta a zase sa na to nechala nahovorit :grinning:
26. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - ako už dievčatá písali treba myslieť pozitívne - všetko bude v poriadku neboj nič. :wink:
26. črc 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Suzi: tak ja jsem rekla tomu mymu, ze chci jezdit autem, sice to trva dele, ale myslim, ze je to pohodlnejsi a muzes si vzit co chces a hlavne, mam auto u nasich a nemusim si pujcovat nasich (tatka jeste pracuje) a bydli v mensim meste
26. črc 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta
@suzanna85
@cutce ja som si volekedy lietanie vychutnavala, ale priatel od minuleho roka co sme leteli do ameriky, tak dostal nejaky strach a stale hovori, ze on ma neprijemne pocity z lietania a nejako to preslo na mna. casto sme lietali a teraz dva vikendy a najblizsie zas. posledne pristavanie bolo ostrasne, hadzalo s nami, ale som sa bala hlavne o male takze na ine som nejako ani nemyslela
26. črc 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ak ti je to pohldenešie,tak prečo nie....U mna to žial možné nieje,musela by som mat aj loď :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 každý sa svojim sposobom bojí lietania...aj ja som sa najprv bála....a neboj sa,aj teraz ked sú turbulencie a lietadlo sa kolíše na všetky strany,ani mne neni všetko jedno :wink:
26. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: pro me je to pohodlny, protoze ridim, ale manzel se nudi a nebavi ho to :grinning: :grinning: :grinning: . A ty tam nemas nejaky transfer na pevninu? Ale ty to mas az moc daleko, to by se ti nevyplatilo :unamused:

Jo jinak v sobotu mi prijde postylka, v patek jsem ji objednala v obchodu, meli jsme poukazky z minulyho roku na svatbu, tak jsme je vyuzili :grinning:
26. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja by som strasne znova chcela ist do Pariza, ale som manzelovi povedala, ze ja pojdem o den skor autobusom a on nech si ide lietadlom, ked chce. No a este ma nahovara na Australiu, mam tam kamaratku. Chce ma nalakat, ze alkohol je na palube lietadla zadarmo :grinning: Lebo ja do lietadla bez "frtana" uz nevkrocim :sweat_smile: A ked pocujem v letovej hladine to "cink" a objavi sa, ze sa treba priputat, tak mat padak, tak skacem von....
26. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce jéj,supér....aj ja by som už najradšej len nakupovala :grinning: .No je to dost daleko,takže to auto asi nehrozí :unamused: Aj tak chodím domov len raz za rok,takže to lietanie je v pohode....
26. črc 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máš rada adrenalínové športy ako vidím :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce máš fotku tej postielky?
26. črc 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: budu mit v sobotu, pak ji sem hodim :slight_smile:
26. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce už sa teším :slight_smile:
26. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehulky,idem papat,lebo už ma mdlí od hladu ...budem tu neskor.Zatial pa
26. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, som tu nova, tiez mam termin vo februari a som tehu prvy krat.. byva mi dost zle uz asi 6 tyzdnov v kuse.. stale som hladna ale nemozem sa poriadne najest lebo mi je hned zle a aj vraciam (hlavne vecer). ozaj baby ako to mate v prvom trimestri s intimnostami??? ja od kedy mi byva zle tak sa k svojmu priatelovi nemozem ani priblizit :confounded: to mi je potom este horsie.. a najlepsie je ze jeho to ku mne pritahuje snad este viac ako pred otehotnenim.. ako je to u vas??....
@suzanna85
@cutce no, ked sedim v tom lietadle, az taka srenda to nie je.... :sweat_smile:

Ja nekupujem nic, ani cumlik, az kym nebudem v 8. mesiaci.
@suzanna85 tak to ja taky a strasne :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuska77 no, my to mame ako za trest, lebo v aprili som bola na kyretazi a potom sme nemohli sexovat az do prvej mrchy a hned po prvej mrche sa nam zadarilo (ani som tomu nechcela verit) a potom som zacala spinit, takze znova nemozme....az do 16tt a potom sa uvidi.... :confounded: Ale uz nam to pekne obidvom lezie na mozog :sweat_smile: A inak ked nemas chut, tak sa tym jednoducho netrap, priatel musi vydrzat.
26. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek