• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte,
vidim,ze tu toho je strasne vela. tak sa aj ja pripajam, by budeme mat tiez malickeho vodnarika zaciatkom februara. som v 13tyzdni a od zaciatku teho som doma, stale mi byva zle, schudla som asi 3 kila a dufam,ze sa to zlepsie, lebo uz fakt nevladzem :frowning2: babtko nam vyslo po vyse roku a sme stastni, no az na tieto moje stavy, ktore mi nedovoluju uplne poddat sa radosti. sama neviem, co treba vsetko prichystat na jeho prichod, co kupit, vela veciciek dedim po sestre, no i tak.mena- tomasko a linda, uvidime, ktory z nich vyhra :slight_smile:
tak vam vsetkym drzim palce, nech to uspesne dobojujeme a mame zdravucke babatinka :slight_smile:
26. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuska77
@monchili tak Vas tu vitame holky a gratulujeme k otehotneni :slight_smile:

@anuska77 : jelikoz me nic vubec neni, tak ja mam na to vetsi chut nez pred otehotnenim :sweat_smile:
26. črc 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no to asi musi vydrzat.. ale tazko sa to vysvetluje ked do vtedy to bolo uplne v pohode :wink: ale snad to po prvom trimestri prejde.. uvidime.. a super ze sa vam tak rychlo podarilo. snad bude vsetko ok :slight_smile:
26. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tak to fakt zavidim :frowning2: dufam ze aj mne sa to zmeni ked mi prestane byt zle..
26. črc 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky mna desne boli brusko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: byvame akurat pri 4prudovke, okno mame priamo tam,,a sme videli,ako sa dve auta zrazili,,,v jednom stary ujcek, ktoreho pozname,,,tak priatel vybehol von, pomahat,a mne kazal zavolat sanitku,,no lenze ten operator, darmo mu ja vysvetlujem, ze sme to z okna videli, ze nie som pri tom,,on len stale,ze nemoze poslat sanitku,kym nevie,ci je niekto zraneny,,no tak som musela tam bezat,,ale len som dala priatelovi telefon, a prchala prec,,,ani som sa nekukala radsej,,ale ako som si lahla,tak ma rozbolelo brusko :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuska77: no kazda to mame uplne jinak, ale doufam, ze te to brzy prejde :wink:
26. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to je hrozne :frowning2: Ale ty teraz mysli na seba a na mimi. Ak mas doma magnezium, tak si daj a skus sa uvolnit, popripade zaspat. Hlavne klud! Nestaraj sa o to, co sa deje vonku.
26. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: a nejsou to stresy?
26. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka my ked sme teraz pred par tyzdnami naburali, tak som sa tiez dost zlakla a aj sme boli s manzelom dost nervozni z toho vsetkeho a v aute sme sa pohadali, doslova sme po sebe vrieskali, co my vobec nezvykneme a potom ma tiez strasne zacalo boliet brucho a to sme mali pred sebou este nejakych 150km do ciela, tak som sa v aute natiahla, sustila si operadlo a rozopla nohavice, aby mi netlacili na brucho a snazila sa ukludnit a ono to tak po pol hodinke preslo. Tak len oddychuj a klud!
26. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nechapem toho operatora,,tak vysvetlujem mu, ze som tehu,ze nie som pri tom,,a nerada by som tam sla,,ale ze proste cez okno vidime,ze sa nieco vazne stalo, bo auta na totalku,,,nie aby hned poslal sanitku, ale ide so mnou vyjednavat, ze tam mam bezat,,,to kym som tam prisla, uz sanitka mohla byt tu,,,vsak skor policajti dosli ako sanitka,,,ma tak vytocil,, hadam by som im tam len zo srandy volala,,a este slo kopec aut, to kym som cez cestu presla,,to hadam aj 7 minut preslo,,
26. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: uklidni se, uz s tim nic nesvedes, mysli na malicky :wink:
26. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nase drahe Slovensko...Ja ked som s MM este ani nechodila, boli sme len spolubyvajuci a boli sme doma len my dvaja (inak sme byvali 6), tak som zrazu zacula nejake zvlastne zvuky z kupelne a vosla som tam a on lezal na zemi a triasol sa. mali sme pokazeny bojler a unikal z neho plyn a on sa tym plynom priotravil. Volala som zachranku a ten operator sa ma 15 minut pytal uplne priblble otazky a predstav si, ze pozeras na niekoho, ako sa zvija na zemi, vidno mu len ocne bielka a ten blbec sa ma pyta ...A nepil alkohol? Naozaj nepil? A nebral drogy? A vy ste kto? V akom ste vztahu? A odkedy spolu byvate? A preco isiel do kupelne? ....Tak som stratila nervy a som mu povedala, ze nemam cas na jeho priblble otazky(doslovne) a ze ja musim ratovat cloveka, ked si oni nevedia splnit svoju robotu.
26. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: ty vole, to jsou debilove :astonished:
26. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ved toto,,a potom sa cuduj,co sa deje,,ked nieco potrebujes, pomoci sa nedockas
26. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce A pritom, hned, ked mi zdvihol telefon, tak som mu povedala, ze som nasla SPOLUBYVAJUCEHO na zemi v kupelni a ze citim plyn a ze mame plynovy bojler a on sa ma o par minut opyta, ze v akom sme vztahu a kto som ja mu? A naco mu je to vediet? povedala som mu, co sa stalo a adresu a oni mali skocit do zachranky a prist a nie pytat sa ma hovadiny! :astonished:
26. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: to mas pravdu, to je strasny tohle :angry:
26. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no a to je dovod preco ja celej tej plejade sarlatanov neverim. :confounded:
26. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta veru aj teraz mu stacilo povedat jednu vetu,,,ale on nie
26. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a este si mu povedala, ze si tehotna a ze tam nechces ist.... :angry:
26. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky klid, uz s tim nic nenadelate, proste jsou to kokoti
26. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :grinning: pomenovala si to spravnym slovom...Len ked ti ide o zivot, tak ti to az tak jedno nie je...
26. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ved mu vravim,ze tam siel priatel, len mi kazal volat zachranku,,,ale ze ja tam nechcem ist, bo som tehu,,a este k tomu prejst cez 4prudovku, bo je to na opacnej strane,,,ale on si stale len to svoje,, este svokra sa do mna pustila, ze co som tam robila,, nie ked ma videla, aby schytila ona mobil a sla tam miesto mna
26. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zmenme temu,,vcera priatel kukal kociky,,,a asi sme nasli favorita,,,,co poviete na kocik tako warrior?
26. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja sa v tych kocikoch vobec nevyznam, MM to bude riesit, ked pride cas... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hod sem odkaz na stranku, kde je. Mi mame asi taky vybrany - Concord fushion :slight_smile: , mam ho v albu
26. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no my sme mali problem, bo on chcel radsej pouzity ale lacnejsi,,a ja zas novy,,mne sa sice dlho pacil iny kocik,,ale u mna je podmienka,nech to ma vajicko,,aby ked pojdeme nakupovat, nech to len supneme do auta a nemuseli sme trepat cely kocik,, a nech sa to da namontovat na konstrukciu,,,a dieta nech sa da otocit ku mne,,a ked sme videli tento warrior, tak technicky sa paci priatelovi, ma nafukovacie kolesa,,dokonca 4,,ma autosedacku, ktora sa da pripevnit, ma vanicku, a je aj sportovy,,a len za 320euro,,,a je to poliak, takze,ked skocime do polska, urcite bude este lacnejsi,,,tak priatel ma lacny kocik a ja mam novy kocik :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: vypada hezky a jakou barvu? podle mych zkusenosti si kocarek musis zkusit, jak by se ti s nim jezdilo :grinning:
26. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: dobry kompromis :grinning: :grinning: :grinning: , ja chci taky novy, protoze ho nemuzes poradne umyt a buh vi, co se s nim predtim delo :sweat_smile:
26. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek