• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka vyzera to celkom dobre...mozno sa inspirujeme. :wink:
26. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
el toje super :dizzy_face:
@mafynka mne sa páči tiež tako ale minerals,ale ešte niesom rozhodnutá nabeton :sweat_smile:
26. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, my tiez zaciname riesit kocik, a zatial u nas vyhrava tiez Concord Fusion, @cutce uz ste ho videli aj nazivo? My este nie, tak dufam, ze nebudeme sklamani :slight_smile: A aku farbu mate vybratu? Mne sa najviac paci ta klasicka- bezova neutralna.
26. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby jak vam zavidim riešiť take kociare. U nás hrozí surodenecky:slight_smile: ach jaj. Nemám ani predstavu!
26. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka: nazivo jsme videli Neo, a byl naprosto uzasny, ale vic se mi libi ty kolecka u fushion, ale ten jsem jeste nazivo nevidela :slight_smile:
26. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Tak to sa tesim, mne sa tiez viac pacia kolecka ako aj cela sportova cast u Fusion ako u Neo, len pokial viem, tak sportova cast sa do otocit do obidvoch smerov iba u Neo, co je pre mna dost dolezite. Tak uvidime :slight_smile:
26. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett: co tim myslis, ze budes mit kocarek po prvnim mimcu? A jaky?

pallacinka: jinak barvu chceme taky tu bezovou, v te bordove a modre se mi to moc nelibi
26. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka: taky bych rada videla oba dva najednou a poradne je porovnala, snad se to nekde podari
26. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítam nové tehuľky :slight_smile:

Ja zatiaľ pre bábätko nekupujem nič - veľa vecí mám ešte po prvom synovi.

Určite budeme kupovať kočík - po Romankovi sme predali, kým ešte mal hodnotu a teraz sú zase krajšie a modernejšie. Ja mám vybratý kombinovaný kočík Bobas XL - presne v tyrkysovo čiernej farbe dávam link:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6499495&tab=9

26. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Nie, kociar ako pre dvojičky. Len jedna čas je športiak a druha korbicka.
26. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett: vlastne, abys mela pro obe :slight_smile:

Je zajimave, jake mame rozdilne nahledy na kocarky :slight_smile: , je jich tolika, ze se celkom spatne vybira :sweat_smile:
26. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pravda, je ich sice strasne vela, no este som nenasla ziadny kocik, na ktorom by mi nieco nevadilo. Asi treba trosku upustit z narokov a bude sa hladat lahsie :slight_smile: Len za tie peniaze by uz clovek cakal nieco viac ...
26. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, po delší době zdravím, Vás prostě nestíhám, jedete moc rychle :grinning: :grinning: :grinning: ale to je dobře. Gratuluji všem k dobrým kontrolám, vítám nové těhulky a přeji pohodový těhu.

My máme po ko dneska, vše v naprostém pořádku.

Tak se zatím mějte
26. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aj ty už vyberáš kočík xixixixxixi. mne už z toho šibe :wink:
26. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka: no ceny jsou sileny

@majka: tak to blahopreju :slight_smile:
26. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce díky.

kočárků je požehnaně, kámoška je už z toho na nervy, líbí se jí tolik druhů :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka a zkusila je? Ja jsem byla v obchode, kde se mi z internetu libily 2 kocarky. V tom obchode snad mely 50 kocarku a konecna byla, ze ty co se mi libili z internetu jsem zavrhla a z tech 50 kocarku se nam libil jen jeden :sweat_smile:
26. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím ne, vybírá si a v srpnu to chce s manželem omrknout naživo :slight_smile:
26. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Videla si aj kociky od mamas&papas? Mne sa tie neskutocne pacia, len u nas v obchodoch nie su. Tak rozmyslame, ze si v oktobri-novembri spravime vylet do Londyna (teda aj kvoli inym veciam) :slight_smile: .
A suhlasim, ze vidiet na internete a nazivo je obrovsky rozdiel.
26. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka: a co kdyz budes mit kocarek kazovy? A nemyslim si, ze by ho meli na sklade, oni v obchodech tady nemaji vubec zadny vyber kocarku
26. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Tak to teda neviem, no urcite, nez by sme sli, by som si overila, ci ich v obchode maju. A kocik by som si potom objednala cez internet, so zarukou by az taky problem nemal byt, ked ich dodavaju po celom svete, musia to mat poriesene (tu v Nemecku maju distributora, tak by to mozno islo cez neho). Ale je pravda, ze by to bolo dost komplikovane a riesili by sme to asi iba ak by sme tu fakt nic nenasli a boli uplne zufali :slight_smile:
26. črc 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka: oni vyvazeji kocarky? To jsem ani nevedela :slight_smile: , je to rozumne pockat, jestli neco nenajdes doma. Musim rict, ze doma je daleko vetsi a hezci vyber nez tu :wink:
26. črc 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Tak to si ma prekvapila, ked pozeram anglicke online obchody (nielen kociky ale vsetko mozne) tak sa mi to zda ako nebe a dudy v porovnani s doma :slight_smile: . Aj vzdy ked som tam bola, isla som sa v obchodoch zblaznit :slight_smile: . Mozno to bolo len preto, ze vsetko sa mi zdalo ine a nove. Kazdopadne budeme pozerat najprv tu, mozno sem-tam nieco drobne z Anglicka objednam, tomu asi nezabranim ako sa poznam :slight_smile: .
26. črc 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka: jo to oni online maji, ale kdyz jdes do kramu, tak tam maji 4 kocarky a 10 golfek. Ja kde nakupuju je na ebay, mam super hadriky a uplne nove, kdyz si zadas new with tags, tak mas uplne nove a za hubicku :slight_smile:
26. črc 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Tak uz chapem, ja na ebay ficim tiez, bol to hlavny dodavatel nasej svadby, a s vybavickou to bude asi rovnako :slight_smile:
26. črc 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zienky ked uz teda riesite kociariky, ja som mrka tie mamas&papas a asi som sa zamilovala
http://www.mamasandpapas.com/product-ultima-9-in-1-x-cel-chassis-mimi/259818701/type-i/
:grinning: :grinning: :grinning: laska na prvy pohlad - len ta cena ma schladila :rolling_eyes:
26. črc 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky driv chtela klasika kocarek, ale lepe se jezdi s tema, zo muzes zatocit s koleckama do obou stran, ale takovy podobny najdes i v cechach :wink:
26. črc 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
taketo nieco, myslim ten vzor latky dostat aj v cechach ?
26. črc 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 Tak presne ten je aj moj vysnivany, pred par dnami som sem dala aj jeho foto :slight_smile:
26. črc 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsem nasla, kde vsude je mamas papas v cechach treba vam to pomuze :wink:

http://www.mamasandpapas.com/stores/international/
26. črc 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek