• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pallacinka no je jednoducho rozkosny
26. črc 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce dakujem :slight_smile: vyzera to ze by sa dal celkom aj zohnat - este zohnat sponzora k tomu :grinning:
26. črc 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80: no tak to ja bych potrebovala taky toho sponzora :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , vsechno je tak silene drahy, ale uz mame objednanou postylku, v sobotu prijde :grinning:
26. črc 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce my mame velke stastie, ze mame po kom dedit. Inak by sme tiez zacali nakupovat asi uz teraz, pretoze naraz by to bola velka investicia.
Ale cvakli sme si dost pri IVf, tak to je prast ako uhod......
26. črc 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi budeme taky spoustu veci dedit, ale nejake veci chci nove, jako kocarek a ze jsme meli jeste poukazky ze svatby, tak jsem koupila postylku :slight_smile:
26. črc 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce to je prakticke :slight_smile:
26. črc 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale hlavne nevis, co se treba s tim kocarkem delo a umyt ho poradne nemuzes, tak chci novy :grinning:
26. črc 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fakt, ak sa to neda cele vyprat, tak to je blbe
26. črc 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky, můžu se přidat? :slight_smile: podle MS mám termín koncem února, i když to po prvním utz vypadalo na březen, tak při druhém změřili, že to asi bude fakt únor :slight_smile: přenášet si myslím asi vážně nebudu (i když by mi to ani neva), tak se usídlím tu :sweat_smile:
26. črc 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majucha vitaj tehulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj februárovky/ únorovky, s radosťou sa k Vám pridávam :wink:
Po dvojročnom snažení a jednom potrate sa to podarilo :slight_smile:
26. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majucha
@katustek vitajte tehulky a blahoželáme :slight_smile:))
26. črc 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za gratulace :slight_smile:

Vítám nové tváře a že jich je za tu dobu, co jsem tady nebyla :slight_smile: Přeju pohodové těhotenství.

Já začnu nakupovat až budu vědět co mám v bříšku :wink: Ale budu to muset nějak ututlávat, manžel se chce nechat překvapit. Ale spíš je to tak, že si moc přeje chlapečka a nechce moc slyšet o holčičce. Všichni v rodině ho zlobí, že to třetí bude určitě kluk :grinning: Ale to už neplánujeme. Tak snad se mi to podaří utajit.

Věci po malé jsem většinou rozdala, něco prodala. Tak budu začínat znovu :wink: O kočárku mám jasnou představu, jen nevím jaký si vybrat, je to šílený mít tak velký výběr.
26. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata :astonished: Pripajam sa do klubu. 30.6. mi bolo definitivne potvrdene, ze cakame babätko. Som uz takmer v 10 tyzdni, tesime sa nenormalne. Az na tie tazkosti - nevolnost, ospalost, nechutenstvo. Ale aspon si vravim, ze asi je vsetko ok, ked su aj tazkosti :-O. Prvy ultrazvuk uz mame za sebou, ale bol robeny velmi skoro, druhy nas caka 9.8. Uz sa tesim, ze uvidim babätko!!!
26. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka257 Ahoj, blahozelam a vitaj medzi nami :slight_smile: Druhy ultrazvuk bol pre mna uzasny zazitok, pri prvom bola iba machulka a zrazu pri druhom, iba o par tyzdnov na to, uz cloviecik s rucickami a nozickami. Az vtedy mi naplno doslo, co za zazrak to vo mne rastie :slight_smile: Skutocne sa mas na co tesit, vsetky tie tazkosti naozaj stoja za to :slight_smile:
27. črc 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

vítam nové tehuľky. Ako pekne sa táto skupinka rozrastá. :slight_smile:

Ja som tiež zástancom nového kočíka - aj pri prvom sme mali nový a neľutujem. Ja budem dokupovať len minimum vecí, keďže všetko mám odložené. :slight_smile:
27. črc 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
@majucha
@katustek
@janka257 vítam vás tehulky :slight_smile: február bude naozaj úrodný :dizzy_face:
@el267 ja mám pár vecí nakúpených v neutrál farbách,teraz sa bavím na tom ako každý háda čo to bude :grinning: :grinning: :grinning: jedny sa dušujú že dievčatko iný zase tipujú chlapca :grinning: :grinning: manžel sa tiež chce nechať prekvapiť takže ked mi to povedia tak neprezradím :wink:
27. črc 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 - no ja sa tiež na tom bavím, ako všetci tipujú čo to bude :grinning:
27. črc 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko prajem ! Ďakujem za milé privítanie , vidím, že tu preberáte už nákup vecičiek ja som zatiaľ ešte nič nekúpila mám dosť vecičiek po synovi ale keď v obchodoch vidím tie krásne chutné vecičky tak mám niekedy také nutkanie... a za poslených pár rokov sa ten sortiment tak rozšíril, že človek ani nevie, čo vybrať :grinning: s nákupom nejakých pár drobností začnem asi až keď si budem istá či to bude chlapček alebo dievčatko :wink:
27. črc 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcence

tak ja po 3 tyzdnoch uz zasa sama,,teda plny dom ludi, ale akoby tu nikto nebol,,,rozmyslam ci ist,ci neist do mesta,,,bo to by som dlho cakala v meste na bus,,ale cerstve ovocie by som si dala,,,,dilema :grinning: :grinning: :grinning:

babulky ako to mate s vlasmi?? lebo ja som sa dnes spamatala,ze uz tyzden a pol som si neumyla vlasy,,,a oni este vobec nie mastne,,,a este jednu vec som sa chcela spytat,ale zabudla som,,,tak ked ma napadne,dopisem
27. črc 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

@mafynka: ja jsem si tohle uvedomila minuly tyden, ze jsem si tyden nemyla hlavu a ani jsem to nepotrebovala, divny, ale nejak jsem nad tim poradne nerozmyslala :slight_smile:
27. črc 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj ja si uzivam samotu, len mi uz mierne zacina liez na mozog :sweat_smile: Ja si tiez vlasy akosi umyvam len sporadicky, kedze takmer nechodim von a doma si ich vzdy stiahnem do gumicky. Aj uvazujem, ze by som sa isla dat ostrihat...Len ked ja tak strasne nemam rada kadernicky. Nechcem, aby mi umyvali vlasy, lebo oni to umyvaju, akoby handru prali a potom mi tam daju nejaky balzamovy sajrajt, po ktorom sa mi narovnaju vlasy a ked im poviem, ze nechcem, aby ma fenovali, tak na mna pozeraju, ze to ako? Aj tak pridem domov a urobim si vlasy po svojom...teda necham ich volne vyschnut. Jedine, co urobia oni, tak mi ich vyfenuju na rovno. :angry: Jaaaaj, kedy konecne natrafim na niekoho, kto sa nebude tvarit, ze kucerave/vlnite vlasy neexistuju. :angry: No, nic, nechala som sa uniest....Chcela som este povedat, ze ja mam pre zmenu uplne mastne celo a nos.
27. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže ahojte slečny, ja sa pripájam a blahoželám k bruškám!!!Ja som toto presne zažívala minulý rok, bábätko sa mi narodilo 6.februára 2010.
Čo sa týka kočíka odporúčam kúpiť si nový, nakoľko ja som si kúpila z bazáru, nebola to dobrá kúpa, kočík bol ťažký, nemotorný a išiel do jednej strany.

A s vlasmi to máte teraz fajn, ja si ich musím zmývať každý deň, nakoľko ten frmol okolo mimča je fakt veľký, zo mňa len tečie a keď sa k tomu pridajú hormóny tak to stojí za to.
27. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexo: dekujeme za radu :wink: , vzdy se hodi

@sharlotta: tak to ja mam dobry uz 15 let mam kadernici moji kamaradku a ta si se mnou muze delat cokoliv, ona uz vi co se mi libi a co ne, ale vetsinou me striha stejne :slight_smile:
27. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko tehulky...a zároven vítam všetky nové... :wink: Čo sa týka vlasov,tak u mna to je naopak.Strašne sa mi mastia.Ešteže nikam nechodím,inak by som si ich musela umývat každý druhý den....
27. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tak to mas velmi fajn. Ja chodim ku kadernicke tak raz do roka a aj to vzdy pridem rozculena. Najlepsie bolo, ked som mala susedu, co sa ucila za kadernicku a ta ma ostrihala u nas na chodbe tak, ako som chcela a vzdy to vyzeralo podla mojich predstav.

Inak vcera vecer ma zacalo tak boliet brucho...dala som si aj magnezium, ale nepreslo. Dostala som taky strach... :confused: Ale dnes to uz vyzera lepsie. Jaj, len nech ostane babatko u nas....
27. črc 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: me ted posledni dobou taky docela boli brisko, ale zitra jdu k midwife tak se ji zeptam co mam ocekavat.

Suzi: dobre ranko, jak se dnes citis?
27. črc 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
O dvanastej mam zavolat po vysledky z tej krvi je to normalne ze stresujem ako dopadnu??? :confused:
27. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ja mám tiež skvelú kaderníčku - akurát dnes idem doplniť melír a podstrihnúť vlasy. Kaderníčka je aj taká veselá kopa - tak sa tam vždy nasmejem.

Mňa bolelo brucho v nedeľu - ale to preto, že som skoro 2 hodiny žehlila - som si potom na chvíľu ľahla a prešlo mi to. Ja pijem magnezium každý deň - lebo ináč by som mala strašné kŕče v lýtkach v noci.
27. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak: jasne ze je to normalne :wink:
@leginca: tak proto me dneska asi boli bricho, vcera jsem taky zehlila prez 2 hodiny :unamused: , jinak barvit vlasy se muze?
27. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek