• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta ale isto mas krasne vlasy aj manzelik je taky kuceravy??? :grinning:
27. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak boooožžžžeee,už nech sa len štastne skončí tento prvý trimester pre všetky z nás...........
27. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 dufam ze si tu uz co najskor budeme davat fotky nasich deti :grinning:
27. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, baby uz nestresujte :slight_smile: jednej je tak, druhej onak...pri jednom tehotenstve vam je zle, pri druhom vam nebude...kazdy si snazi obhajovat to, ako sa citi...ja som tui machrovala, ze jak mi nic nie je a potom hned zacalo..:slight_smile: proste to sa meni stale...hlavne musime byt my v pohode, potom su aj tie bublinky v brusku OK..
a co sa tyka bolesti pri porode, ja som mala MS strasne bolestivu, @sharlotta na Teba teda nemam, ale byvalo mi otrasne.. a ked mi zacali kontrakcie, tak sa mi to zdalo take nic :slight_smile: mala som aj epi, ale ta mi to zastavila, takze mi skor uskodila v tom zmysle, ze maly by sa narodil skor..na konci tesne pred tlacenim to uz bolo horsie, ale u mna to trvalo chvilu, a hned som mala pocit, ze pohoda, druhe babo moze byt coskoro :slight_smile: a to som sa nervacila fakt dostatocne pred porodom a bala som sa jak mala....a teraz je to tak, ze sa bojim opat :slight_smile: vsak preco nie :slight_smile:
27. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak :wink: čoskoro :wink: Ja som bola na krvných testoch min.týžden.Výsledky budú tento piatok+ideme na 3Dsono...
27. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: vubec si takovy clanky nepripoustej k telu. Mi budeme mit zdrave deticky a jinak si to ani nepripoustim :wink: at ctu cokoliv :wink:
27. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ty kde byvas???
27. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce si odvazna mamicka:slight_smile: ja uz necitam dokopy nic radsej:slight_smile:
27. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si rikam, ze kazda to ma jinak a pokud mam vysledky v poradku, tak proc bych se mela zbytecne nicit a nervacit, neprospiva to mimcu a ono uz muze citit vse co citime mi :wink:
27. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 to mas take male babo a uz dalsie???respekt my mame v rodine ze zeny maju druhe asi po piatich rokoch...jasne ked sa zadari tak sa zadari :grinning:
27. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce snažím sa moja :wink:
@moniciak ja žijem na cypre :slight_smile:už 5 rokov....
27. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak tak male uz moc nie je :slight_smile: chcela som mat deticky blizko seba a tie dva roky sa mi zdali akurat...vsak uvidime vo februari, ako to budeme vsetko zvladat..
27. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 uz som si vsimla v profile:slight_smile: aj manzel je odtial??? :grinning: ja by som sa nemohla tak prestahovat na druhy koniec sveta preto mam snubenca z mesta 20 km vzdialeneho :grinning:
27. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooooooooooooooj idem spat lebo male rastie jak z vody a to ma unavuje tak ze by som spala v poho aj 20 hodin denne :slight_smile:
27. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak na cyprus som odišla z iných dovodov moja-musela som odíst zo Slovenska.Mala som velmi zlý život,koli jednému koko.ovi(sory za výraz :wink: Prišla som sem a spoznala terajšieho manžela......bol presný opak toho,ktorého som mala pred tým.Vidala som sa a som konečne štastná....Je to tu tažké,žit tak daleko od domova,ale musela som niečo obetovat.Teraz mám najlepšieho manžela na svete.... :slight_smile:
27. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem hajat aj ja babenky....papa a dobrú nocku.....a cmuk všetkým bruškám :slight_smile:
27. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc devcvata, ja ani moc unavena nejsem :grinning: :sweat_smile:
27. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 vážně si to už nečti, mysli na hezký věci a jak se všechno povede :wink: holky fakt ten stres může udělat hodně zla... já věřím, že u mě to hrálo docela zásadní roli při prvním těhu, byla jsem ustrašená z každejch testů, do toho jsem měla hodně stresů okolo... vím, že je to asi blbost, ale já si tím ty problémy snad přivolala :pensive: moc jsem se bála, že to těhotenství z nějakýho důvodu nevyjde, visela jsem na tý vidině pohody na mateřský a hrozně se bála, že když to nevyjde budu muset bejt v těch pracovních a dalších stresech dál navíc s tím, že to poprvé nevyšlo... mě by to hrozně zlomilo, já to věděla a proto se asi tak bála.... a Míše to asi nedělalo vůbec dobře :zipper_mouth: nakonec se stejně stalo to, co jsem absolutně nepředpokládala a navíc v době, kdy už jsem se trochu uklidnila a myslela si, že to nejhorší mám za sebou a že to už bude dobrý..... musíme bejt připravený na všechno, ale zároveň věřit, že to dobřra dopadne, teď nebo jindy..., prostě to bude jak má bejt a psychika je v tomhletom moc moc důležitá, tak nezlobte ty mimísky obavama a užívejte si představy jaký to bude fajn :dizzy_face:

jinak mě teda taky není nijak zvlášť špatně, ani poprvé nebylo, jen mám takovej sevřenej žaludek a hlavně mi všechno chutná jinak :cry: já mám chutě na všechno možný a když do toho kousnu, tak to můžu zahodit, protože to vůbec neni ono :confounded: a ta totální únava, co mě doteď provázela hlavně odpoledne už je trochu lepší, teda včera zrovna nic moc, ale to bylo asi taky proto, že malá nějak blbě spala v noci... na dnešek jsme se ale vychruply fajn, tak snad bude líp, odpoledne čekáme partu dětí, tak musíme bejt čertsvý :grinning: jo a taky už mi pěkně vyskočil pupek, minule jsem tohle měla asi tak až kolem 16tt :astonished: kam tohle půjde :sweat_smile: :grinning:
28. črc 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,

ja som pri prvom tehu nechodila na predpôrodnú prípravu - lebo som mala ísť cisárskym rezom - ale nakoniec som šla normálnou prirodzenou cestou.

Teraz určite budem chodiť na kurz - začína v septembri - tak už sa teším. :slight_smile:
28. črc 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Hej, aj manzel bol kuceravy a ma este kucery na tych vlasoch, co mu ostali :grinning: My sme obidvaja svetlovlasi, kuceravi, s dlhymi mihalnicami...tak som zvedava, co to dieta po nas podedi :grinning:
28. črc 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jofka161 :grinning: Hladina cukru sa pocas dna meni, podla toho, ci si najedena, hladna....a v suvislosti s tym aj krvny tlak :wink: Ak si hladna, klesa ti hladina cukru a to sa moze prejavovat triaskou, alebo mdlobami v extremnych pripadoch. Tehulky by si mali udrziavat priblizne rovnaku hladinu cukru a tak eliminujes moznost, ze ti bude zle. To znamena, ze pocas dna by si mala pravidelne jest a aby si nepribrala odporucaju sa tie chlebiky (polystyreny), alebo kukuricne chrumky.
28. črc 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca Ahojík, to sa na prípravu chodí už tak skoro? Som myslela, že sa to rieši tak 2 mesiace pred pôrodom. A koľko taká príprava asi trvá, nevieš? Ja síce teraz aj tak nikde nemôžem, keď som PN, ale dúfam, že po 1. trimestri mi maródku ukončia.
Inak baby, ja som tak šialene unavená, že to nie je ani možné. Hrozne sa musím premáhať, aby som niečo vôbec urobila. A to som si myslela, že keď som doma, koľko toho stihnem a teraz ledva umyjem riad.
28. črc 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthy nic si z toho nerob, lahni a spi, ked sa ti chce :wink:
28. črc 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Keď mne sa chce skoro stále. A posledné dve noci som ešte aj veľmi zle spala.
28. črc 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthy - na cvičenia sa môže chodiť od 16-teho týždňa. Ak si aj PN - na cvičenia môžeš chodiť - moja kamarátka je PN celé tehotenstvo a na cvičenie chodí. Tu v BB to býva raz za týždeň asi 1,5 hodiny. :slight_smile:
28. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca dík a z odpoveď. A koľkokrát sa tam asi má ísť?
28. črc 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uvazujem nad tymto http://www.perinbaba.sk/epino-delphine-plus-coordmed.html je tu o tom aj debata na konikovi.
28. črc 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

@sharlotta: je vy budete mit krasny kudrnaty deticky. Jeeee, uz se tesim na fotecky :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Tak to by ma ani vo sne nenapadlo, že niečo také existuje
28. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek