• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta: a co ucis?
28. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak v skole to ti aj verim:slight_smile:)) to uz by mi tiez zasibavalo. Ja som robila v banke a ti ludia mi normalne chybaju:slight_smile: Cim dalej tym viac si uvedomujem, ze zacinam hovorit, papa, kaka, tata, ham ham, num, bac a podobne veci:slight_smile:)) potrebovala by som uz "vypadnut" medzi dospelacky kolektiv:slight_smile:))
28. črc 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce anglictinu a nauku o spolocnosti. Rozmyslam, ze po materskej chcem ist ucit bud na VS, alebo mozno by som skusila nejake preklady. Celkom by ma bavil monitoring dennej tlace a preklad do anglictiny na velvyslanectve, alebo konzulate. Len k takej robote sa dostat....
@arrett :grinning: toho sa aj ja bojim, ze mi takto zacne sibat. Ale momentalne som absolutne znechutena teenagermi a ked ich niekde vidim, tak mm povedal, ze normalne sa uz na nich znechutene aj pozeram :grinning:
28. črc 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: se ani nedivim.
@arrett: ten vypada dobre ten kocarek :wink:
28. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u me to nehrozi, materskou mam od 9 mesicu do 1 roku :angry:
28. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mňa tiež už tlačia rifle na bruchu, keď si sadnem. Majú taký tvrdý pás, tak asi za to. Celkovo sú mi pohodlné už len jedny nohavice a do tehotenských mám ešte malé bruško. Najpohodlnejšie sú šaty, tie nemajú pás.
A keď bude malé kopkať, tak na to sa fakt teším, lebo budem vedieť, že žije. Teraz o ňom nič neviem a to ma trochu znervózňuje.
28. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No idem na obed s mm, mam aspon trosku spestrenie dna :sweat_smile: Inak kazde prazdniny doucujem a pripravujem na reparaty, ale toto leto nerobim niiiiiic, vobec sa mi nechce.....

Pozerala som teraz nejake tehu oblecenie na nete, ale strasne prachy za to chcu :angry:
28. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: tak si uzij obidek. Me uz je taky vsechno male :sweat_smile: . A kolik ucis hodin denne, ze jsi tu s nama cely den :grinning:
28. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

mne sú už niektoré veci malé, ale ešte stále mám asi 5 nohavíc, ktoré v pohode oblečiem. :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - a pozerala si aj na stránke www.mimibazar.sk - tam som našla pekné tehu nohavice a za dobré ceny. :slight_smile:
28. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no moze byt a teraz som volala sestricke o vysledky a mi povedala ze som velmiá chudokrvna a moze to byt aj stoho ?
28. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ved hovorim, ze toto leto nerobim nic. Vsetko som odvolala, nic sa mi nechce.
@jofka161 to podla mna nema nic spolocne. Inak chudokrvnost je u tehotnych normal, lebo babatku sa tvori krvny obeh a ono si berie vsetky zasoby od teba. Jemu to neublizi, ale ty ked nedoplnas pravidelne zasoby zeleza, tak mozes byt potom chudokrvna. Kup si v lekarni zelezo. A kyselinu listovu beries?
28. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca :unamused: ale ja by som radsej nejaky obchod chcela, kde sa to da normalne na seba vyskusat. Neviem, ako pre vas, ale pre mna je 50 eur za rifle dost palka. Som ochotna dat tak max. 33eur.
28. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
skus obchod CaA a tusim aj v HaM maju tehu oblecenie. Je to stale tak zasite niekde vzadu. Ja som tam kupila celkom dobre oblecko
28. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: je promin, ja si neuvedomila, ze uz jsou prazdniny :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tam som uz bola...a nic :confused: pozerala som toto http://www.bublinka.sk/myweb5/Tehotenska_moda/tehotenske_nohavice_1.htm je to kdesi v Raci...
28. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :grinning: Inak ucim denne do pol tretej a poobede este zvyknem chodit ucit bud do firmy, alebo mam niekoho na doma. Ale rozmyslam, ze tento skolsky rok sa na to vykaslem a budem si chodit na tehotenske cvicenia a este mam skolu a este by som si chcela urobit PhDr. :grinning: do maja.... :sweat_smile: Uvidime...
28. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta noo, ceny su vyborne!!!!
28. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett su...asi sa tam pojdem zajtra pozriet. Hlavne tie rifle by som chcela, lebo s tymi mojimi uz neviem... :confounded:
28. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urcite budem aj ja riesit rifle, predsa len do zimi je to potrebne a vynosim ich cele obdobie. Skor ma trapi, co navrch cez zimu. Asi zasa budem nosit manzelovu zimnu vetrovku:slight_smile:))
Uy si rozmyslala, kam rodit??
28. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Ja budem rodit na Antolskej, mame to tu kusok a aj moja Dr. mi odporucila porodnicku z Antolskej. Ja uz som bola rozhodnuta, pretym, nez som otehotnela :grinning:
28. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ja som rodila prve v ruzinove, teraz chcem ist na antolsku, takze sa tam mozno stretneme:slight_smile:)) xixixi
28. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett No, mozno... :slight_smile: Na Ruzinov som nic dobre nepocula :confounded: Moja kamaratka rodila na Antolskej a hovorila, ze vsetko bolo fajn, ze aj pristup doktorov, aj sestriciek. A pytala som sa, ci davali niekomu nieco do vrecka ze nie, ze si oficialne zaplatila porodnika a inak nic. Ale ja rozmyslam, ze aspon sestrickam by som dala nejaku kavu a dezert, ci? :confused:
28. črc 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nejako nestiham v praci a nestiham vas ani citat :frowning2: riesite tu tehu oblecenie, tak ja som uz zacala pokukovat, lebo sice som schudla 3kg, ale ziadne rifle uz na bruchu nezapnem a ked aj, tak ma to tlaci a to velmi nechcem. Oblecenie je sakra drahe, ale snad mi budu stacit rifle a nejake nohavice. To je zatial moja mozno naivna predstava. Kam rodit? Neviem, ale asi ruzinov. Na kazdu porodnicu som pocula aj dobre aj zle veci....
28. črc 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak po oznámení rodine a známym sa pridávam aj ja. Február bude naozaj úrodný mesiac :grinning:. V pondelok nás čaká NT vyšetrenie a za sebou máme dva ultrazvuky a knižku, zatiaľ všetko v poriadku, pevne verím,ž e to tak bude pokračovať. Doma máme už ročného chlapčeka Tobiáška, ktorý má svoje zdravotné problémy, takže sa tak skoro z kočíka nedostane, tak tiež budeme vyberať súrodenecký ako
@Arret - mne sa páči tento http://www.kocikyskalica.sk/obchod-kociky/kociky-pre-dvojicky-trojicky/abc-design-zoom-orab.html - je neuveriteľne kombinovateľný, obe deti môžeš posadiť v smere aj v prostismere či oproti sebe, ale je dosť drahý, tak uvidíme, ale tiež ma celkom oslovil aj tento http://www.kocikyskalica.sk/obchod-kociky/akcie-kociky/tandem-deluxe-k-74-cervena.html - inak stránka kde je najviac súrodeneckých kočíkov čo som videla.
@sharlotta - @arret - A k Antolskej tak tiež som tam rodila prvého a určite tam chcem rodiť znova, ale teraz zo zazmluvneným lekárom, inak zo všetkým som tam bola spokojná a sestričkám podľa mňa netreba nič kupovať, ide to tam ako na bežiacom páse.
Čo sa týka oblečenia, tak ja som si pri prvom tehu kúpila iba tehu nohavice a trička tie som pokupovala normálne v obchodoch, pretože je teraz dosťa taká móda, ktorá je dobrá aj pre tehuľky ( triščká strihané pod prsiami). čím sa dajú ušetriť pekné peniažky a vlastne som si teraz kupila tepláky a tenké gate v GATE s tým voľným pásom, čo teraz dosť predávajú čo sú perfektné aj pre tehuľky!!!! a majú to všade, fakt netreba pozerať tie drahé veci v tehu obchodoch, ale zas treba si aj rurobiť radosť :slight_smile:
Tak zatiaľ trakto, príjemný a pokojný večer prajem :dizzy_face:
28. črc 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ja som napisala "znama bola 4x tehotna a 4x NEmala nevolnosti a vsetky potratila". takze som na vas, co mate nevolnosti neutocila.

je to zla tema, ale tak dufam, ze sa tie, ktore sa o tom tak vyjadrovali ako som napisala, nad sebou zamyslia. ja nikomu nechcem ublizovat...
28. črc 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:
Dočetla jsem a chtěla taky přispět něco k masírování hráze, ale budu respektovat, že je na to ještě čas a některé mají strach z porodu :wink: To neberte jako výsměch :wink:
Já si koupila těhu rifle v CA. Holky to byl kauf!! Z 1300kč byly slevněný na 250kč :grinning: Tady u nás jsou celkem velký slevy :slight_smile:

Už včera jsem se chtěla zeptat arett, máš už pohyby? Já už asi týden, poslední dva dny jsem si jistá. A nikdo mě nepřesvědčí, že jsou to zaražený prdy :grinning: U malé jsem je měla v 16tt :slight_smile:
28. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta nie v piatok mam zavolat sestricke ze co dalej a ma mi priniest recept ...ale ja som bola aj pred tehotenstvom chudokrvna a ze teraz som este viac........ale predtym som brala zelezo a a bolo vsetko ok a teraz zas sompockam do piatku co mi povie lekar a tak si kupim vytaminy
28. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky,je tu niekto? :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek