• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@el267 :grinning: :grinning: nieje to také strašné,musím sa priznať,ja som mala všetky detičky od narodenia veľmi dobručké,bez kolikové takže to len papalo a spalo :dizzy_face:

a teraz ked su už väčší tak ich pustím do dvora sa hrať,máme domček s veľkým dvorom,pieskovisko,hajdačky,takže sa krásne vyhraju aj sami,bez toho aby som sa im venovala..dobre nie???a ja si zatial porobím svoju robotu..a od septembra idu všetci do škôlok takže budem sama s mimčom.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. čer 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 s tým nákupom,ja mám strašne veľa vecí po chalanoch,,a preto dufam že už len budem dokupovať ružovučke parády... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
11. čer 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 vdaka za info,niečo mám nakúpené ale je to málo....no kočiarik to bude ťažký výber :sweat_smile:
@zuzulaxx držím palce aby to bola bambulka :wink:
no ja som sledovaná trochu viac lebo som mala MA a mimomaternicové tak som bola už viac krát na sono aby sa utvrdili,že bublinka je v maternici.....
11. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 no ja sa preto pýtam,lebo pri druhom som bola v 5 tt na sone a nevidela nič,a zbytočne ma preháňala doktorka po všech čertoch... :rolling_eyes:

preto som si teraz povedala že pôjdem neskôr nech tam už je fakt čo vidieť... :sunglasses:
11. čer 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulaxx no mne odlahlo ked našli na sone bublinku a včera ked bolo srdiečko tak aj slzy padli :sweat_smile: ale keby som nemala predchádzjúce skúsenosti tiež sa moc nehrnem po lekároch :wink: :sunglasses:
11. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 jéééj takže ty si už videla aj srdiečko ...super :slight_smile:

a ktorý máš týždeň?vidím že siedmy ale v skutočnosti 6+nejaký deň,nie??ja mám podľa svojich výpočtov,myslím podľa tehu kalkulačky 5 tt+3 dni..a ked pôjdem ku doktorke mala by som byť 6 tt+6 dní..uplne stačí,vtedy isť ked niesu bolesti a ani výtoky,krvácanie a pod...booože ešte že som zdrav.sestra,čo to aspon viem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera to bolo 6-1 :slight_smile:
11. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 aha,diky za info.. :wink:
11. čer 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idem ja už off,ešte mi treba poskladať prádlo a čo to požehliť a už sa veeeľmi teším do postele. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

Takže sa lúčim,dobrú noc želám všetkým,zajtra sa čítame zas.. :wink: :wink: :wink:
11. čer 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
žehliť by som mala aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pá :slight_smile:
11. čer 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321: v 6+1 už bylo srdíčko?? Ty se máš... já byla v 6+1 taky na ultrazvuku minulej tejden a ještě vidět nebylo :o( Ale jdu teďka v pondělí 14týho odpo, tak se strašně těšim, třeba už bude vidět (to bych měla bejt 7+5 :oD)
11. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetka1701 neboj ukáže sa :slight_smile:
11. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 aj ja musím dávať pozor,hlavne večer pri uspávaní kope kade tade a musím ho upozornovať,aby nekopol bábo,lebo by malo veľké "booo"" a my tiež končíme týmto druhým "kusom" :grinning: stále ho pestujem,chvalabohu je ľahučký

idem aj ja obriadiť a uložiť krpca.všetkým prajem peknú a pokojnú noc. :slight_smile:
11. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se už vyhrabala ze záchůdku. Jak jsem byla nesvá že mi nic není, tak poslední dva dny to stojí za prd.
Pořád jen zvracím. Vůbec do sebe nic nedostanu.
Vítám nové těhulky, a gratuluji mamčám co už mají potvrzeno. Mě už se to blíží. Snad do pondělí přežiju. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

11. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neela: me taky obcas pri prudsim pohybu pichne neco v podbrisku. Ale jak psala myslim @myisiska1, nejak nemam cas to resit, strasne to utika, pristi ut ci st (si nepamatuju den no) jdu k mudrovi. A to jsem pred chvili otehotnela. Neskutecny.

Ja vsechno po Ane mam, takze dokupovat budu jen novy prebalovak a to je asi vse :grinning:
11. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzulaxx..... to je paráda , když jsou děti takhle soběstačný a vyhrajou si spolu.

Já jsem s malou od malička hodně sama a je na mě fixovaná. Když je s dětmi, tak je to paráda.To si i v klidu sednu.

Jak asi dopadla imzadi?

Já žehlím většinou ráno, když všichni spí. Nebo se malá kouká na pohádky.

Zatím se taky loučím. Jsem dnes ko. Dobrou noc.
11. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nestíhám psát, ale včera jsem byla na kontrole a byla jsem 6+2 a bylo i srdíčko:slight_smile: 22.7. mám už první poradnu a dostanu těhu průkajdu.

Jinak zdravím všechny nově příchozí

jen se chci zeptat bavili jste se tady o dovolených a o létání a já jsem četla, že do konce 1. trimestru se lítat nesmí, tak nevím. Přítel chce letět na dovolenou do bulharska a já mu říkám,že nemůžeme, tak jak to teda je?

já sice nezvracím, ale po ránu mi bývá tak slabo a musím se rychle najíst, já mám spíš nechutenství. U prvního mi vůbec nic nebylo, ani jednou jsem neblila tak doufám, že to bude i teď.
11. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, i ja se pridam, mam za sebou dnesni prvni kontrolu a uffff...vse v poradku, jsme 6+4 a srdicko bylo jako o zavod, dalsi kontrola 9.7. pristi tyden jdu na odbery...mame hroznou radost, strasne jsem si oddechla, ze aspon zatim je vse jak ma byt...zitra to jedeme oznamit doma...

tak uzijte vikendu devcata a setrete se, ta vedra jsou fakt narocna :angry:
11. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi tak to velká gratulace, už můžeš být klidnější :dizzy_face:

@zuzulaxx tak obdivujem to množství dětiček, krásné!!!!tak třeba už teď bude ta princezna a i jestli ne, tak příšřtě už určitě. :wink:

Jinak já si včera šla lehnou jako že na chvilku hned odpoledne a vzbudila se až teď. :grinning:
K tomu oblečení, my máme ještě po synkovi schovaný i po 15 letech 1 pytel s pěknýma kouskama, na ven a písek se to bude hodit.Takže jinak vše koupit nové.Ale z toho, abych musela mít vše nové jsem už po prvním dítěti vystřízlivěla.Jasně, pár kousků jo, ale jinak se nebráním zbožímu z druhé ruky.Kočárků jsem na syna měla asi 7 různých, pokaždé se mi na něm něco nezdálo. :grinning: Teď bude jeden, jsme na vesnici, takže musí být hlavně dobře odpružený a vhodný do terénu,žádný takový ten "kostitřas" do města :grinning:
A spoustu věcí jsem u syna nevyužila, či mi připadaly, že jsou na světe právě jen pro prvorodičky, co si myslí, že jim bez nich dítko nebude zdárně prospívat, což jsem přesně byla já. :grinning:

Takhle brzo ráno je mi vždy dobře a po 9.hod to začne...Ale zatím nezvracím, takže vlastně o.k.Já jen že u prvního syna mi nic nebylo vůbec, ani bych tenkrát nepoznala, že jsem těhu.Teď to nepřehlédnu. :grinning: Jedem dnes na výlet, tak nakouknu odpoledne.hezkou sobotu všem :dizzy_face:
12. čer 2010 v 05:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:

imzadi, janeczka velká gratulace k srdíčkům :slight_smile:

S tím lítáním si myslím, že se lítat může, ale jen do 28tt

gigi2...že by holčička :wink:

Normálně si to začínám myslet....Komu je zle holka :slight_smile: komu není kluk :slight_smile:

Jo a zruší nám porodný.
12. čer 2010 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 já ti nevím, uvidíme.Koukám tu po kočárkách a zrovna to na mě manžel volal, že příjdeme o porodný. :unamused:
To bude něco vybrat ten kočárek.Přesně takovej ten klasickej, houpací na pevných kolech, co bych k nám do terénu potřebovala se mi ale vůbec nelíbí... :grinning:
12. čer 2010 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
gigi, přesně výběr je obrovský :slight_smile: Já taky zběžně koukám. A asi je nejdřív půjdu okouknout naživo. Máme u nás obrovskou prodejnu s kočárky. Tam se i poradím a pak určitě budu pořád šmejdit na netu a vybírat a přebírat :grinning:
S tím porodným mě nepotěšili, ale co jestli to pomůže naší ekonomice, tak at si to nechají.
Hlavně by měly vymyslet, jak přinutit pracovat naše romské spoluobčany :wink:
12. čer 2010 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já měla předtím kolečka nafukovací a aretrovací a v terénu se mi osvědčil. Akorát neměl to houpání. Ale myslím, že už dělají některé druhy i houpací.V tý korbičce stejně dítě není dlouho.Aspoň u nás to tak bylo :wink: Jak jsem jí dala do sporťáku, přestala mi řvát v kočáru :wink: Předtím děs, běs. Až jsem se bála s ní někam vyjíždět mezi lidi.
Taky jsem bydlela na vesnici, ale prodaly jsme dům a bydlíme ve městě.
12. čer 2010 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
el:tak my pravej opak, o vánocích jsme se stěhovali do domu.Jen jsme už nepočítali, že se budeme dále rozrůstat, takže máme jen minidům pro 2 lidi na důchod.... :grinning: Vůbec netuším ,jak se sem teď porovnáme a složíme. :wink:
Ve měste bych si bývala koupila X-lander, to byl můj favorit.Teď nevím.Je fajn, že mimčo bude únorové, tak nebudeme muset tolik řešit velikost korby.Do další zimy už budou mimča ve sporťácích.
No nic, já jdu pověsit prádlo, poklidit a vzbudit rodinku, ať vyrazíme ven.
12. čer 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky, dnes odjíždím s mamkou na chalupu, tak se alespoň trochu odreaguju, přítel už trošku jeví zájem, ale stále o prckovi mluví jako o celoživotním problému:(a to se mi vůbec nelíbí. Jeho zájem je prostě minimální. Také mi řekl, že si nejspíš dodělá maturitu, tzn. že do práce nepůjde. Chtěla jsem abysme byli rodina, ale on na to asi ještě není. No tak uvidim, jak to bude dál....Mějte se hezky:slight_smile:
12. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa: z toho si nic nedělej... Ten můj taky ze začátku nejevil zájem a byl naštvanej (a to jsme mimčo moc chtěli) že se to povedlo hned... Teďka už je to o něco lepší, ale furt říká, že ho moc nechtěl - takhle brzo... Vybájil si dubnový miminko a furt nemůže pochopit, že by měl bejt rád, že se nám povedlo otěhotnět hned napoprvý :o(
12. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
anetka1701....je to na prd...ty chlapi sou proste ,divny,xD...poradne ani nevedej co chtejí, žejo...
12. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
neelaa: asi tak :o) Ale já už to moc neřešim. Kdosi mi kdysi řekl, že ženská se už matkou rodí, ale chlap se stane otcem až na porodním sále, když ho dostane do ruky... Tak se tím relativně řídím :o) Nechávám tomu volnej průběh, moc o tom nemluvim a omezuju konverzace o miminu na dohady o jméně, který chlapa hrozně bavěj (já už mám vybráno). A ono to docela funguje :oD
12. čer 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
anetka1701.....když mě to ale takhle právě hrozně vysiluje, dyš vidim, jak o mimču mluvim jen já, a jak jeho nic nezajímá, jednou je to naše miminko, tak by se do toho měl také zapojit, to je můj názor...on mě sice tvrdí, že se mezi námi hodně změnilo,což je pravda,náš vztah není jako dřív...ale já prostě musim vidět, že má snahu, jinak to podle mě nemá cenu.já sem se kvůli mimču také vzdala spousty věcí, tak proč on by měl pokračovat ve škole a ja šetřit peníze....
12. čer 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhulky...dneska mě pěkně píchá na levý straně v podbříšku:(máte s tim někdo zkušenosti???prosíím
12. čer 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek