• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte.Ja som si zatiaľ ešte nič nekúpila,ale cez zimu budem musieť určite nejako poriešiť zimnú bundu.Pribrala som zatiaľ necelé kilo,ale nohavice už nezapnem,resp.by som aj zapla,ale strašne ma tlačia,takže nosím tenké 3/4tepláky a keď je chladno ako teraz tehu rifle ešte z prvého tehotenstva.
@sharlotta tých 50€je taká bežná cena za tehu rifle v špecializovaných obchodoch,aj ja som toľko vtedy dala,je to fakt nehorázne drahé.Teraz sa už tehu rifle dajú kúpiť aj u blbých "číňancov" v všelijaké a za "pár korun".

ja som bola včera na poradni,vyšetrila ma,v auguste mi bude brať krv a musím doniesť ranný moč.,dnes som bola na UZV,ale poslala ma dosť neskoro,malo byť ešte aspoň pred 1-2týžýdňami.-Dr.hovoril,že bábo je už na tie merania,čo robia,dosť veľké.skúšal najprv vnútorné,ale to mu nešlo,tak spravil cez bruško.Drobček je v poriadku,neuveriteľne rýchlo rastie.pred 3týždňami mal 3cm, teraz 8cm!

baby a vás sa už dr.pýtal,kde chcete ísť rodiť?mňa sa to pýtala už 2krát,zakaždým som povedala,že nie som pevne rozhodnutá,aj keď v podstate na 95% som. :unamused:
28. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 A ked by si chcela rodit? Mna sa to ta moja nepytala, ja som sa pytala jej, ci mi niekoho odporuci, ci si mam vybavit sama. A odporucila mi doktorku na Antolskej a to je 2 v 1, co som chcela. Chcela by som rodit na Antolskej a to, ze ma bude rodit zena som sa ani neodvazila vyslovit, ale nakoniec sa to nejak samo zariadilo...

Ja idem zajtra na tu krv...Dufam, ze vsetko bude ok.
28. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Čo sa týka oblečenia,ja už neoblečiem NIČ.Pred otehotnením som strašne schudla - mala som len 49kíl a teraz už mám skoro 56...možem zabudnút na všetky tie moje bedrové rifle :(už si ich asi nikdy neoblečiem.Teraz to riešim doma teplákmi a krataskami a na von stále nejaké volné tričko a legínsy(ešteže sú v mode,inak naozaj neviem,čo by som si obliekla :grinning: )nejako toto leto pretrpíme a na zimu si kúpim nejaké tie tehu rifle.....
28. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta držíme palce,aby našli žilky :grinning: ...a samozrejme potom k dobrým výsledkom :wink:
28. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 Nesranduj.... Jaj, som si spomenula, ze musim rano vela vody vypit, aby mi isla krv, lebo minule mi vobec nechcela tiect a tak sa mi rypala v tej zile, brrrrrrrrrrrrrrrr :confounded: :astonished:
Inak ja som asi nepribrala nic, podla nasej vahy...stale mam 52. :confused: Uvidim, mozno ma zajtra bude vazit. Suzanna a kolko merias?
28. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, ja stale zapnem niektore nohavice...ale brusko mi vykuklo poriadne :slight_smile: inac som pri prvom tehu mala take super rifle z HM od kamosky, ktore mali len taky uzky pas z elastickej latky a tie som mala pod bruskom..mne tie gate s tym "vysokym bruchom" liezli na nervy, lebo ma tlacili a po chvili zasa guma padala..teraz som si take pozerala a nic som nenasla, mne nohavice z CA boli vsetky hrozne velke a pritom som teda nejake male brucho nemala...no a leginy su uplne najlepsie, lebo to nikde netlaci, akurat v zime budu dost neprakticke, kedze budeme mrznut :slight_smile:
a chysta sa tu vobec niekto rodit na KRamaroch?
28. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ale,nie,teraz vážne.Držím palce na zajtra.Neboj,všetko dobre dopadne,uvidíš.A kolko meriam? 1,70.
28. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 moja svagrina teraz v septembri :wink:
28. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta tak s nou sa dufam nestretnem :slight_smile: myslim pri porode :slight_smile:
28. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky

@sharlotta: tak si predstav, ze mi tu krev nevzala, zkusila to, ale nepovedlo se ji to, tak musim ke jine sestre, ktera ma lepsi jehli :sweat_smile:
@sunny1112 ešteže tu také zimy nemáme a legíny obnosím aj v zime :slight_smile:)
@suzanna85 jaaaj, niekomu je dobre...som zvedava, aku bundu v zime zapnem...kolko tam mavate stupnov?
28. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 no, tak to sa ne tebe tych 56 kil uplne strati. To ked si vazila 49 si musela byt kost a koza :grinning: Len tak mimo...ja som po maturite vazila 43 a do konca septembra som pribrala na 53. :astonished:
28. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce bože babulky,s tými žilami vám nezávidím.Ja mám velmi dobré žili a sestričky nikdy nemali problém vziat mi krv,ale aj tak sa vždy bojím....mne je skoro stále na odpadnutie.Neviem si predstavit,že by sa mi mali vrtat v zilách.Asi by som umrela... :unamused:
28. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 ale podam ti aspon info :wink:
@cutce nemyslis vazne!!!! :astonished: ! Ja by som asi chcipla!
28. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta dakujem...aj ked ja uz som aj tak viac menej definitivne rozhodnuta ist tam..:slight_smile: neviem, co by ma nejak presvedcilo zmenit nazor...
28. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 v zime?cez den okolo 10-12st a v noci okolo 5.To sú asi najnižšie teploty ktoré tu máme.Ked moj muž prvý krát išiel na Slovensko-v zime,skoro zamrzol :grinning: Ešte len vystúpil vo viedni z lietadla a už mrmlal ako to on tu vydrží :grinning:
@sharlotta nooo,tak to som bola naozaj velmi chudá.Pre mna je takých optimálnych 52 až 54kg.a ty kolko meriaš?však 43 kíl,to je strašne málinko.. :astonished:
28. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 Neviem to presne. Dnes má to riadne "posteklilo" no nebola som si istá. Ešte chvíľku pockam, aby ti bolo 100%.
28. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky,,co tu riesime??
tak po jednom dni samoty, mam zasa polovicku doma,,bo je na PN,,ale som sa akurat vazila a som znechutena,,,za dva tyzdne som nepribrala ani gram :frowning2: :frowning2: ja chcem,aby drobcek mal vsetko,,,vy ste kolko zatial pribrali?
28. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta @suzanna85 to co tu pisete take vahy, ze 43 a 52? to som mala na zakladnej skole :slight_smile:))
28. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka kliiidek, ja som nic nepribrala, pri malom som uz mala dve kila navyse :slight_smile:))
28. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 Ja meriam 158cm. Pre mna je optimalne tak 49-50kg, ale radsej budem mat trosku viac, ak ked som mala 43, vyzerala som ako doska na policku :sweat_smile: Suzi a ako je to tam s respektom k zenam?
@sunny1112 a v ktorej casti BA byvas?
28. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ja si ani nepamatuju, kdy bych vazila kolem 50 kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ted se radeji ani nevazim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta dubravka a ty?
28. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 Ja byvam v Petrzalke, pri Technopole, takze ja by som na Antolsku aj pesi dosla :grinning:
@mafynka ani ja som nic nepribrala. Nemyslim si, ze vaha ma vplyv na to, ci ma babatko dost vyzivy....
28. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta tak to je jasnacka, ze to je najlepsie pre Teba :slight_smile: len mne ta antolska je taka nesympaticka, a ani neviem povedat preco, lebo Kramare zasa nevyzeraju nejak super :slight_smile:
28. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 :grinning: :grinning: :grinning:
@sharlotta rešpekt k ženám? :slight_smile: hm,no lepšieho manžela ako mám,by som ani nemohla mat.Nemožem sa stažovat.No moj svokor je o niečom inom.To nerešpektovanie žien,patrí asi medzi tie staršie generácie.....neviem.Som tu 5 rokov,ale nerešpekt osobne ku mne som si zatial od nikoho nevšimla....
28. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ja som zatiaľ pribrala necelé kilo.som rada,lebo pri malom už som mala cez4kg o takejto dobe.nevadí,že si ešte nepribrala,niektoré ženy v prvom trimestri dokonca schudnú.bábätko si aj tak berie,čo potrebuje.

@sharlotta syna som rodina v Myjave,teraz chcem ísť do Trenčína.
28. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 Pytam sa preto, lebo viem, ze tie "juzne narody" este maju taky zastaraly system, ale asi sa to skor tyka tych starsich. V Chorvatsku maju nazor, ze zena ma byt ticho a posluchat muza, ked tam niekedy tie zeny sledujem, ako vsetko robia, celu domacnost maju pod kontrolou a on si len tak sedi, popija a sem-tam nieco urobi a potom sa chvali, aky je on dobry gazda...
28. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja jsem si tu toho zazila az az diskriminacii :angry:
28. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek