• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cutce a kde byvas? nejak som to nepostrehla...
28. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to je prsne moj svokor....ja som si svojeho muža naučila :grinning: ...(ale aj tak je lenivý,no žial nemá na výber :grinning: )
28. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Ty si v Anglicku, nie? Mne sa pacilo, ze oni vobec nerozlisovali medzi Poliakom a Slovakom.Jedna zenska sa ma v agenture dokonca pytala, ci viem, co je fax!
28. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ja som v Anglii :wink:
28. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyz jsem prisla pred 8 lety, tak jsem uklizela jedne stare pani a ta se me ptala jestli mame barevnou televizi :grinning:
28. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4
@suzanna85 Ja sa pri teme Anglicko dokazem vzdy tak rozculit....Nejdem to radsej rozvadzat, lebo skodim babatku, ale jedno si neodpustim, je to najhnusnejsia krajina v akej som kedy bola! Hnusne pocasie, hnusne jedlo, skaredi ludia, hnusna architektura, vsade same tehly...no nic...koncim s touto temou. A tvaria sa, ze su panmi Europy minimalne a tupi su jak dedove podrazky!
28. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta: tak ja uz se nebudu pripominat,z e jsem odtud :sweat_smile:
28. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce mala si sa jej opýtat, "A ČO TO JE TELEVÍZOR?" :grinning: :grinning: :grinning:
Suzi: no to jsem mela, ale jsme kamaradky az do ted, je moc sladka, takova babicka :grinning:
@suzanna85 :grinning: Mne sa pacilo, ako hovorila Chantal, ze ked Bolek prisiel do Francuzska, tak sa ho pytali hlupe otazky a on im povedal, ze my v Ceskoslovensku nemame farebne telky, lebo to vlada zakazala z toho dovodu, aby sa nam svet potom zdal farebnejsi, ked mame len cierno-biele. A Chantal hovorila, ako sa hanbila za svojich znamych, ze mu to uverili. :grinning:
28. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :grinning: ooo bless her :slight_smile:))
@sharlotta :grinning:
až ma od smiechu brucho rozbolelo :grinning: :grinning: :grinning: No babenky moje,idem ja už pod sprchu a pomaličky hajat....prajem krásny večer a vela štastia na zajtra..... :zipper_mouth:
28. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 dakujem a dobru noc :slight_smile:
28. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta: :grinning: :grinning: :grinning: to je tipek :grinning: :grinning: :grinning:

Suzi dobrou :slight_smile:
28. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrú holky :grinning:
28. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce a kde v Anglicku byvas? Ja som bola v Liverpoole najviac a bola som pozriet aj Manchester(tam sa mi aj celkom pacilo) a Londyn.
28. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta@ tak to se nedivim, ze se ti nelibilo, tam by se nelibilo nikomu. Ja jsem dole na jihu pod Londynem, v Kentu, muj mi porad rika ze tyhle mesta jsou shitholes :sweat_smile:
28. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jdu take vypnout pocitac, zacina me bolet hlavicka :unamused:

papapa a dobrou :slight_smile:
28. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce dobru, aj ja uz idem. Tak Liverpool je teda riadna shithole... :wink:
28. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
tak oblečenie oblečiem ešte predtehotenské :sweat_smile: ale objednala som tehurifle z bonprixu,nejaké volné tričká ak bude treba niečo ešte kúpim :slight_smile: minulí rok som si objednala zimnú bundu a bola mi velká,nestihla som ju vrátiť lebo som bola v nemocke a teraz sa mi prefektne zíde :grinning:
inak mám aj pár tričiek čo sú originál také od prs volnejšie tak ich teraz vynosím :dizzy_face:
minule som skúšala tehurifle,jeny mi dala švagrová-sme tak trochu rovnaké :sweat_smile: ale mala som nervy niesom zvyknutá nosiť bedrové,tak som to stále ťahala hore :unamused: snád ked bude bruško večšie tak to nebudem tak vnímať :sweat_smile:
29. črc 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zatiaľ oblečiem ešte zopár vecí, ktoré som nosila pred tehotenstvom - ale bruško mi už riadne vidno a prsia sa mi zväčšili minimálne o číslo. :slight_smile:
29. črc 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja uz neobleciem vobec ziadne svoje nohavice, vsetky rifle mam bedrace a tlacili ma presne tam, kde je babo. Zatial mam jedny super tehu rifle z H&M vo vypredaji za 10 Eur, tiez sa nechystam vela investovat. A mam kopec tunik-siat ktore mozem nosit stale, hlavne na jesen/zimu co sa bude hodit :slight_smile:
Momentalne mam brusko take, ze uz sa ten maly zazrak neda utajit- hned nam gratuluju vsetci, co nas stretnu, nemusime ani nic hovorit :slight_smile: A ja si to celkom vychutnavam :slight_smile:
29. črc 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca no o prsiach ani nehovor,budem musieť nakúpiť nové podprsky,inak to že zatial nepriberám je fajn lebo ja mám teda nadváhu a poriadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes som sa objednala na 3D sono máme termín 14.9 tak už sa teším ak sa drobec neukáže dovtedy tak potom už ho to neminie :grinning:
manžel bude vytešený lebo može ísť so mnou :dizzy_face:
29. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka no na mojom sadle :sweat_smile: zatial nieje nič vidieť ale sopdok bruška je už iný :wink:
29. črc 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 co som pozerala fotky brusiek tu vo fotoalbumoch, tak to moje je fakt nadmerne, normalne by malo iba nieco malinke vykukat, tak ako je to v tvojom pripade :slight_smile: netusim, preco prave mne tak narastlo, mozno to ma nieco spolocne s tym, ze dost vela pijem (niekedy aj 5 litrov vody denne) a telo si to zadrziava, tak sa tym ukludnujem :slight_smile:

a my mame tiez termin na sono 14.9., a tiez sme obaja vyteseni lebo az o 6 vecer tak pojdeme spolu, budeme na vas potom mysliet :slight_smile: som zvedava, ci bude vidiet aj pohlavie, u vas uz zrejme ano, mate o 2 tyzdne naskok :slight_smile:
29. črc 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka čo tam po tom aké je bruško velké ale hlavne aby sa drobčekovi darilo :zipper_mouth: :dizzy_face:
kam ideš na 3d mi smeobjednaný na 16 :wink:
29. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dr. v hlohovci vraj vie poštuchať bábo tak aby bolo vidno :slight_smile: je to srandista hned po telefone som sa smiala lebo mi hovoril,že nezabudnite si uterák a bábetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už sa moc moc teším :slight_smile:
29. črc 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 presne tak, je uplne jedno, ake bruska mame, hlavne nech sa v nich mailinki dobre citia :slight_smile:
my ideme tu v Nemecku k mojej doktorke, ma 3d ultrazvuk, a potom ideme aj 26. septembra do Bratislavy na odporucanie mojej slovenskej doktorky, takze sa na babo vynadivame az-az :slight_smile: doktora musis mat super, ja s tou mojou zartiky asi nikdy nezazijem, je Spanielka a snazi sa so mnou rozpravat po anglicky, no takym stylom ze prve slovo anglicke, druhe nemecke, a sem-tam aj spanielcina do toho :slight_smile:
si priamo z hlohovca ci z okolia? ja som povodne seredanka :slight_smile:
29. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie niesom z hlohovca ale je to kúsok od nás :slight_smile: no ja k tomuto dr.idem len na utz,inak chodím k inému
to máš teda kontrolu s precvičením 3jazykov :grinning:
29. črc 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek