TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
sharlotta
29. črc 2010
Mne vravela Dr., ze az v 20tt budeme vediet, co to je. Ja ho nazyvam zatial muzskym rodom. 🙂
cutce
29. črc 2010
@sharlotta: ja taky, protoze bych si moc prala chlapecka 😃
pallacinka
29. črc 2010
Ja idem v septembri a vtedy by uz malo byt vidiet, to bude okolo 18tt, ale mojej svagrinke sa malinky hanbil a nie a nie ukazat, tak si neboli isti az do 30tt.
pallacinka
29. črc 2010
Ja si zasa velmi zelam dievcatko, no moj muz je presvedceny, ze si "zariadil" syna tak uvidime, stastni budeme tak ci tak 🙂
moniciak
29. črc 2010
@cutce preco chlapceka??? 😃
moniciak
29. črc 2010
@pallacinka to su vsetci chlapi presvedceni ze si zariadili syna 😃 mne je to v podstate jedno ale ked...taka zlata bambulka by nebola zla 😉
pallacinka
29. črc 2010
@moniciak Esteze si to ti nasi chlapi vedia tak pekne zariadit a mozme sa na nich spolahnut 🙂 Ja som stale chcela dievcatko, no ked si predstavim manzela v mensom, chlapceku by som sa hadam tesila minimalne rovnako 🙂
cutce
29. črc 2010
@moniciak: protoze mame v rodine same holky, jak z moji strany tak z manzelovo strany. Ale hlavni je, at je to zdrave 😃
sharlotta
29. črc 2010
Ja by som asi viac chcela dievca, ale v podstate je to jedno.
sharlotta
29. črc 2010
moj muz zasa hovori, ze chce dievcatko, aby nemusel on upratovat 😃 Ale to sa velmi myli! Upratovat budeme vsetci bez ohladu na pohlavie. :-p
moniciak
29. črc 2010
@sharlotta presne tak nebudu len baby sikanovane🙂 boze taka som unavena z toho baba...
sharlotta
29. črc 2010
@moniciak Aj ja by som spala 8-( ale potom sa bojim, ze nebudem spat v noci. Inak ja som feminiska 😉 Takze ziadne rozdiely medzi pohlaviami sa robit nebudu....Teda, samozrejme, ze nie az do uplnych extremov 😃
suzanna85
29. črc 2010
ahojte tehulky moje 🙂Dnes ma muž bral na pohotovost.Mala som strašné krče,ale naštastie je všetko v poriadku.Doktor povedal,že to mám žalúdočné krče a určite bude problém tam.Pozrel aj bábo.Spinkalo,ale hlavné,že som počula srdiečko.Hned mi bolo lepšie.Dali mi nejaké lieky na krče.Mala som hotové už aj výsledky krvných testov.Takže všetko je v poriadku.Všetky hodnoty mám v norme....tak sa teším.Zajtra nás čaká ešte 3D ultrazvuk.....
cutce
29. črc 2010
@sharlotta: naprosto s tebou souhlasim 😉
cutce
29. črc 2010
Suzi moja hlavne se drz kocko. Ale hlavne, ze je babetko v poradku 😉 Uz se tesim na zitrejsi fotecku 😃
sharlotta
29. črc 2010
@suzanna85 😕 Tak este ze je vsetko v poriadku. Pekne lezat a oddychovat!
sharlotta
29. črc 2010
Myslite, ze si mozem dat sodu bikarbonu, ked mi je tazko na zaludku? Asi nie, co? =-)
suzanna85
29. črc 2010
@cutcedakujem. snažím sa....ani sa nečudujem tomu mojmu žalúdku.Už mesiac ho trápim zvracaním a nedostatkom jedla 😞 .....
moniciak
29. črc 2010
@suzanna85 joooj tiez by som chcela vidiet svoj 3D tak si ho uzi aspon ty 😃
suzanna85
29. črc 2010
@sharlotta no na nič iné ako na oddych sa ani nezmožem :-| A inak gratulujem k úspešnému odberu krvi a ku kontrola.Čítala som,aká si bola statočná 😉 len tak dalej....
sharlotta
29. črc 2010
@suzanna85 Dakujem 🙂
suzanna85
29. črc 2010
@moniciak 🙂 dakujem....dúfam,že si ho naozaj užijem :-N
suzanna85
29. črc 2010
@sharlotta 😉
suzanna85
29. črc 2010
inak tehulky čo ste už boli na 3D- ako to prebieha?Mne povedali,že to bude trvat 45min....niekde som tu aj čítala,že niektorá z vás si mala brat aj uterák...mne nič také nepovedali.Načo ten uterák?
moniciak
29. črc 2010
baby aj vy mate taku chut nakupovat oleje a sampony pre batolata??? 😃
suzanna85
29. črc 2010
@moniciak 😃 to ma ešte ani nenadlo 😃 skor mám úchylku na ponožtičky 😃
sharlotta
29. črc 2010
@moniciak ani mna 😃
@suzanna85 mne robila teraz 3D a trvalo to chvilku =-) A male si skrabkalo nostek 🙂
suzanna85
29. črc 2010
@sharlotta jéééééj,dúfam,že to moje nebude spat 8-( ...neviem prečo mi povedali,že to bude trvat 45min.Ked som sa objednávala,tak mi to povedala tá doktorová sekretárka.Ževraj to 3Dvyšetrenie trvá 45min.neviem =-) Bolo to dobre vidiet?nemáš nejaké fotečky?
🙂
suzanna85
29. črc 2010
aaaaa baby a moja krvná skupina je 0negative.Ani som doteraz o tom nevedela,že mám takú vzácnu krv... =-) Muž je Apoz.takže budem potrebovat nejakú injekciu na protilátky :-S
cutce
29. črc 2010
ja uz se taky tesim na 2d ale jeste nevim, kdy pujdu. kdy je nejlepsi jit? a mas dvd?