• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Mne vravela Dr., ze az v 20tt budeme vediet, co to je. Ja ho nazyvam zatial muzskym rodom. :slight_smile:
29. črc 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: ja taky, protoze bych si moc prala chlapecka :grinning:
29. črc 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja idem v septembri a vtedy by uz malo byt vidiet, to bude okolo 18tt, ale mojej svagrinke sa malinky hanbil a nie a nie ukazat, tak si neboli isti az do 30tt.
29. črc 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si zasa velmi zelam dievcatko, no moj muz je presvedceny, ze si "zariadil" syna tak uvidime, stastni budeme tak ci tak :slight_smile:
29. črc 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce preco chlapceka??? :grinning:
29. črc 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka to su vsetci chlapi presvedceni ze si zariadili syna :grinning: mne je to v podstate jedno ale ked...taka zlata bambulka by nebola zla :wink:
29. črc 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Esteze si to ti nasi chlapi vedia tak pekne zariadit a mozme sa na nich spolahnut :slight_smile: Ja som stale chcela dievcatko, no ked si predstavim manzela v mensom, chlapceku by som sa hadam tesila minimalne rovnako :slight_smile:
29. črc 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak: protoze mame v rodine same holky, jak z moji strany tak z manzelovo strany. Ale hlavni je, at je to zdrave :grinning:
29. črc 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja by som asi viac chcela dievca, ale v podstate je to jedno.
29. črc 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj muz zasa hovori, ze chce dievcatko, aby nemusel on upratovat :grinning: Ale to sa velmi myli! Upratovat budeme vsetci bez ohladu na pohlavie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta presne tak nebudu len baby sikanovane:slight_smile: boze taka som unavena z toho baba...
29. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Aj ja by som spala :rolling_eyes: ale potom sa bojim, ze nebudem spat v noci. Inak ja som feminiska :wink: Takze ziadne rozdiely medzi pohlaviami sa robit nebudu....Teda, samozrejme, ze nie az do uplnych extremov :grinning:
29. črc 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky moje :slight_smile:Dnes ma muž bral na pohotovost.Mala som strašné krče,ale naštastie je všetko v poriadku.Doktor povedal,že to mám žalúdočné krče a určite bude problém tam.Pozrel aj bábo.Spinkalo,ale hlavné,že som počula srdiečko.Hned mi bolo lepšie.Dali mi nejaké lieky na krče.Mala som hotové už aj výsledky krvných testov.Takže všetko je v poriadku.Všetky hodnoty mám v norme....tak sa teším.Zajtra nás čaká ešte 3D ultrazvuk.....
29. črc 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: naprosto s tebou souhlasim :wink:
29. črc 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi moja hlavne se drz kocko. Ale hlavne, ze je babetko v poradku :wink: Uz se tesim na zitrejsi fotecku :grinning:
29. črc 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 :fearful: Tak este ze je vsetko v poriadku. Pekne lezat a oddychovat!
29. črc 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslite, ze si mozem dat sodu bikarbonu, ked mi je tazko na zaludku? Asi nie, co? :confused:
29. črc 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutceDakujem. snažím sa....ani sa nečudujem tomu mojmu žalúdku.Už mesiac ho trápim zvracaním a nedostatkom jedla :frowning2: .....
29. črc 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 joooj tiez by som chcela vidiet svoj 3D tak si ho uzi aspon ty :grinning:
29. črc 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no na nič iné ako na oddych sa ani nezmožem :unamused: A inak gratulujem k úspešnému odberu krvi a ku kontrola.Čítala som,aká si bola statočná :wink: len tak dalej....
29. črc 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. črc 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak :slight_smile: dakujem....dúfam,že si ho naozaj užijem :sweat_smile:
inak tehulky čo ste už boli na 3D- ako to prebieha?Mne povedali,že to bude trvat 45min....niekde som tu aj čítala,že niektorá z vás si mala brat aj uterák...mne nič také nepovedali.Načo ten uterák?
29. črc 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby aj vy mate taku chut nakupovat oleje a sampony pre batolata??? :grinning:
29. črc 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak :grinning: to ma ešte ani nenadlo :grinning: skor mám úchylku na ponožtičky :grinning:
29. črc 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ani mna :grinning:
@suzanna85 mne robila teraz 3D a trvalo to chvilku :confused: A male si skrabkalo nostek :slight_smile:
29. črc 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jéééééj,dúfam,že to moje nebude spat :rolling_eyes: ...neviem prečo mi povedali,že to bude trvat 45min.Ked som sa objednávala,tak mi to povedala tá doktorová sekretárka.Ževraj to 3Dvyšetrenie trvá 45min.neviem :confused: Bolo to dobre vidiet?nemáš nejaké fotečky?
:slight_smile:
29. črc 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaa baby a moja krvná skupina je 0negative.Ani som doteraz o tom nevedela,že mám takú vzácnu krv... :confused: Muž je Apoz.takže budem potrebovat nejakú injekciu na protilátky :confounded:
29. črc 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz se taky tesim na 2d ale jeste nevim, kdy pujdu. kdy je nejlepsi jit? a mas dvd?
29. črc 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek