• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@suzanna85 nemam fotku :frowning2: Neskoro som jej to povedala, ale vravela mi, ze ona robi utz na kazdej kontrole a nabuduce pojde so mnou aj MM, aby aj on videl mimi. :slight_smile:
@cutce Dr. mi povedala, ze mi to bude nahravat a potom si mozem dat urobit dvd za 50eur, ked chcem a ja som povedala, ze nechcem.
29. črc 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a preco nie?
29. črc 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A naco? 50 eur viem vyuzit aj lepsie.
29. črc 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja si skúsim fotku zajtra vypítat a nesiem mu aj DVD nech mi to nahrá.Uvidíme....hádam sa mi niečo z toho podarí :slight_smile:
29. črc 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moj muz je velmi za odber pupocnikovej krvi, ale mne sa to zda strasne drahe. Odber je 826eur a kazdorocny poplatok za uskladnenie je 49eur. Ten poplatok by sa aj dal, ale tych 826 eur je dost palka. jedine, zeby sme to chceli ako vianocny darcek :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to určite hej,ale je tiež super mat spomienku....No ja určite DVD budem mat :slight_smile:
29. črc 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 mna to nejak neberie, taketo veci... :unamused: Este som si ani raz nepozrela ani svoju stuzkovu, ani svadbu, tak pochybujem, ze si niekedy sadnem, a budem toto pozerat... :unamused:
29. črc 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ale foto chcem.
29. črc 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych taky rada to dvd, tu pupecni snuru asi ne, to je take divne :sweat_smile:
29. črc 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta: ale treba mimco by to chtelo az bude dospele :grinning:
29. črc 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. črc 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Ja som malému dala odber pupocnikovej krvy urobiť, ale do verejnej zbierky. Tak ako klasická krv. Verím, že to pomohlo nejakému bábätku:slight_smile: Je to zadarmo a podľa mna by to mohla dať urobiť každá matka!! Nech to najcennejsie nejde zbytočne do biologickeho odpadu. Keď to dá každá matka, raz sa jej to možno vráti, aj keď dúfam že nie.
29. črc 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
arrett: a na co je to potom dobry, myslim jako ta pupecnikova krev?
29. črc 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na usg snímky sa budete pozerať do pôrodu, potom už nie. Bude to odlozene v albume a raz za čas sa k tomu možno vratime. Ja som ešte od pôrodu nekukala, ale simonbude mat pamiatku:slight_smile:
29. črc 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce bude mat fotky :wink: Mna osobne by nelakalo vidiet seba v bruchu ani keby som mala taku moznost. :sweat_smile:

Tu pupocnikovu krv este zvazim, keby som mala zbytocnych 800eur, tak nevaham. :unamused:
29. črc 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pak bude ukazovat pritelkyni, koukni, jak jsem byl malicky :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Pre druhé choré deticky, ale aj dospelých, keď sa zhoduje krcma skupina. Pre deti s rakovinou, leukemiou, chorou kostnou drenou. Je to tá najlepšia krv. Už keď som to nezobrala pre Simonka, lebo je to drahé, tak verím, že som pomohla niekomu, kto to potreboval a snáď sauzdravi:slight_smile:
29. črc 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Pupocnikova krv do verejného registra sa odobera s zamrazuje zadarmo! Buď ju ihneď využijú pre chorého, alebo zmrazia a keď bude treba poskytnú choremu. Trvá to asi 5 minút ten odber. Narodí sa babo, prestrihnu pupocnik, dajú babo matke a potom z toho zvyneho pupocnika sa berie krv do striekacky. Čiže babo s tým už nemá a ani matka nič spoločne. Bezbolestne. Veľa matiek nevie o tom, že to môže iba tak darovat.
29. črc 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to bych taky darovala, tak to ja se na to zeptam
29. črc 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
arrett: ani ja to nevedela :astonished:
29. črc 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta my sme tiez velmi chceli pupocnikovu krv ale my 800 eur naozaj nemame ved snubenec teraz asi ide do francuzska zarobit aby sme mohli odkupit byt :unamused: ale chapete co je na tom take drahe??? uskladnenie chapem ale co ten odber???
29. črc 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ak pupocnikovu krv zoberu pre tvoje dieťa a zaplatis si, nikdy to nie je na celyzivot. Pretože môže byt odobrate iba určite množstvo tej krvy, nemusí zodpovedať nejakým požiadavkám a je to podľa objemu do určitého roku, veku dieťaťa. To znamená, že keď odoberu 200mm, bude to do 5 rokov života, potom dovi dopo s krvou. (tie čísla avek som len triafala)
29. črc 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak to nie je len odber, ale aj testy a zamrazenie. Porozpravam s nasimi, uvidime, ci by nam neprispeli.
29. črc 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta suhlasim s tebou, ze video ma nelaka a neverim, zeby som ho niekedy pozerala alebo zeby mal niekto chut si to pozriet. takze ja som za fotky a tie mi tiez uplne stacia :slight_smile:
@arrett to som ani ja nevedela, ale ked si ju nedam zobrat pre seba, tak urcite ano na darcovstvo. super vec, ze si to sem napisala. urcite to tak spravim.
len dat za to 800e je dost velka palka a teraz ked bude potrebna kazda koruna. to je normalne zderstvo :frowning2:
29. črc 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kazda to chceme jinak :slight_smile:

co mate v planu na vikend?
29. črc 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett určite sa na to opýtam aj ja.Darovat by som určite darovala:slight_smile:))))))
29. črc 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce na víkend?ja nič neplánujem......určite ho strávim s manželom :wink: kedže je celý týžden v práci a málo sa vidíme....
29. črc 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cez vikend budem asi upratovat a zehlit. Ale aj by som niekam sla...Uvidime...
29. črc 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce jupii, uz nech je tu. ideme na dovolenku na kretu. dufam, ze tam si to uzijem a nie ako v taliansku, kde mi bolo zle a este aj chripka ma chytila
29. črc 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek