• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
kwetinka: tak to si ji krasne uzijte :slight_smile: :sunglasses:
29. črc 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 super :slight_smile: a budeš aj nedaleko mna :grinning: pekne si to tam užite....
29. črc 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce a ty moja?čo budeš robit cez víkend?nejaké plány?
@kwetinka1 a do batoziny ma nevezmes? :grinning:
@sharlotta tak to sa zastavte aj u nás na cypre kočky :grinning:
29. črc 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: akorat v sobotu vecer jdeme na svatbu, tak se celkem tesim, ale jinak budu odpocivat

@sharlotta: vzdyt vis, ze nic tezkyho tahat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce wow,aj ja by som išla na nejakú dobrú svadbičku :slight_smile:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ty si zlata... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze nic tazkeho...
@suzanna85 jasne, ked ma Kwetinka zoberie.

Inak rozmyslam, ze ked uz mozem plavat, tak by sme mohli skocit do Madarska sa okupat.
29. črc 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: tak 3 kg nebo kolik muze to urco nejsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ako vies? :grinning:
29. črc 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: tak touhle jedinou veci jsem si 100% jista :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a ešte k tomu je otázne,či sa do tej batožiny zmestíš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .Juj baby,závidím vám.Mne ešte nedovolil plávat :angry: ....a tu sú také horúčavy :frowning2:
29. črc 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Ja mam arabelin prsten a mozem byt co chcem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: to ale potom nepotrebujes aby te nekdo bral do batoziny :grinning: :grinning: :grinning: , to muzes byt na Krete hned :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Vidiiiiis... :grinning:
29. črc 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky padim domu konecne. papa :slight_smile:
29. črc 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce papa,pekný večer
29. črc 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypinam sa aj ja uz, lebo ma zacina boliet hlava. Pekny vecer!
29. črc 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta pekný večer
29. črc 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce
@suzanna85 dakujem babule
@sharlotta pod, budeme dve tehulky si to uzivat :slight_smile: more je vraj najbezpecnejsie. tak sup ked mozte a hlavne koncom augusta uz sever talianska je lacny.
29. črc 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, pridavam sa k vam - ak vsetko dobre pojde, tak vo februari by sme mali mat druhe babo. :slight_smile:
s arret som si uz pisala - kedze chodime k rovnakemu dr - a kedze dnesna kontrola dopadla dobre, tak som sa rozhodla k vam pridat :slight_smile:
29. črc 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
citala som o tych testoch - vyvojove vady v 1 trimestry - tak ani moj gyndos ich nerobi - robi az tie afp. ale NT som mala dobre, tak verim, ze je vsetko ok.
29. črc 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehu oblecenie - ja si uz pomaly kupujem - lebo vsetko ma tlaci. kupila som vo vypredaji v mothercare rifle z 41 na 12 eur. tiez neplanujem dat vela penazi. 2 nohavic mam este z predosleho tehu. ja som na dovolenku nesla - lebo chodim aj na hemato kvoli trombofilii a tam sa nedoporucuje dlhe cestovanie, tak som to neriskovala, kedze sa nam konecne podarilo oteho.
29. črc 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne dnes prišli poštou tehu veci čo som si objednala cez net a sú úplne úžasné - aj manželovi som sa v nich veľmi páčila. :slight_smile:
29. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Vitaj vitaj:slight_smile:))) som rada že si prišla:grinning:

baby, my sme ešte stále na východe. Dnes prišiel manžel, konečne. V utorok by sme sa mali vrátiť, vo štvrtok Krv na testy. To už budem v 16 tom:slight_smile: xixi Prave sme doopekali, mnam mnam, idem konečne spať:slight_smile: Dobru noc, dajte pusu bruskam keď to dokážete:slight_smile:)))
29. črc 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - dakujem :grinning:
@sharlotta - ktoru dr. ti odporucili na antolskej? ja som tam rodila prvu dceru a asi tam pojdem aj teraz.
30. črc 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ahoj, gratulujem a vitaj u nas :slight_smile: Zahliadla som ta v teme trombofilia, sem tam tam nakuknem, lebo sa to tyka aj mna, no skor sa jej vyhybam, lebo vacsinou ma vystrasi. Prave o chvilku si idem po prve vysledky k hematologovi, tak dufam, ze to nebude nic zle (ta moja mutacia je celkom bezna a nemala by byt az tak nebezpecna). Dufam len, ze mi nezakazu cestovanie, domov to mame okolo 1000km a v septembri sa tam chystame.
Este som sa chcela spytat, robili geneticke testy aj tvojmu muzovi? Nas na ne velmi nahovaraju, no mne sa zdaju zbytocne a myslim, ze si chcu len naplnit vrecka. Chystas sa aj na amniocentezu? To bol totiz dalsi navrh, otestovat priamo babo, no mne sa to vobec nepozdava...
30. črc 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka - ahoj :slight_smile: a dakujem.
trombofilia - mne ju zistili po 2 MA v 6 a 7tt, mam vraj lahsiu formu. chodim pravidelne na hemato - ale zatial sa vyjadrila, ze inj nie je treba pichat, ze tehu sa na zrazanlivosti vobec neprejavilo. ze iba ak by bolo babo podla uzv mensie, co zatial nie je. brala som doteraz len zvysenu davku kyseliny listovej a zeleza - lebo som bola velmi chudokrvna. aku mas mutaciu? ja mam MTHFR1298AC hererozygot, homozygot PAI a heterozygo FXIII. ja mam uz 1 dieta, vtedy som nic netusila a az na zaver - som mala cele tehu uplne ok. tak neviem.
cestovanie - no ja som zo zaciatku necestovala vobec, nesla som ani na dovcu s manzelom a dcerou - su tam akurat teraz. to vies, po 2 MA a dlhom snazeni som nechcela nic riskovat.
geneticke testy? kvoli comu? trombofilii? nie. boli sme na genetike - ale len kvoli tomu, ze sme chceli ist na umele oplodnenie (ja mam aj endometriozu :unamused:) a tam to vyzadovali po 2 MA. akurat buduci tyzden ide manzel po vysledky. ale medzitym sa zadarilo prirodzene, tak snad nas vysledok neprekvapi.
amniocenteza - zatial sa nechystam - akoze tiez vplyvom trombofilie? zatial ma nikto neposlal, kedze ide vsetko ako ma. snad to tak bude aj dalej
30. črc 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Dakujem za podrobnu odpoved, velmi si mi pomohla :slight_smile: Po tolkych utrapach musite byt neskutocni stastni, ze sa podarilo, uprimne sa tesim s vami a drzim palce, aby uz vsetky problemy pominuli :slight_smile:
Ja mam iba MTHFRC677T homozygot, vsetko ostatne negativne, a zatial ziadne problemy ani MA som nastastie nemala. Moja mama ked mala mna a mojich 2 bratov takisto nie, preto si myslim, ze robia okolo toho prilis velke halo. Moja slovenska lekarka jednoznacne povedala, ze staci mi Femibion a ziadne ine testy robit netreba.
No tu v Nemecku by chceli otestovat vsetko mozne, vratane manzela, rodicov, surodencov, a aj babatka cez amniocentezu (aby zistili, co za mutacie to babatko ma, tu moju minimalne ako heterozygot. ma urcite).
Idem sa prave k tomu hematologovi chystat, tak si mi naozaj pomohla a mozem sa branit. Mam totiz super poistku ktora im preplaca uplne vsetko a nadstandardne tak si myslim, ze to trosku zneuzivaju. Mna mozu testovat kolko chcu, no amnio si urcite robit nedam. Naozaj dakujem za pomoc, ahoj zatial :slight_smile:
30. črc 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 - citala som, ze ides na morfo uzv do Hlohovca - kolko to tam stoji?
30. črc 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek