• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pallacinka - dakujem,
ja som tiez brala femibion - akurat sa mi minul, tak si musim uz kupit.
to som prekvapena, ze ti chceli robit tolko testov - aj ked ja som takej povahy - ze mne radsej nech pozistuju a nech viem. ale zase vsetkeho vela skodi :slight_smile:
a je mozne, ze to suvisi aj s tou poistkou. no vsak uvidis, co ti povie hemato - som zvedava.
drzim palce :wink:
30. črc 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
@slavkav vitaj :dizzy_face: no aj my máme za sebou genetiku,tiež sme už boli pripravený na ivf a zadarilo sa.....z genetiky sme sa dozvedeli,že manžel je muž a ja žena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: celou cestou domov sme sa na tom rehotali :grinning: :grinning: :grinning:
dnes by som mala ísť na nákup,vôbec sa mi nechce ked takto prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 - hehe, tak to je dobre zistenie :slight_smile: dufam, ze aj my tam budeme mat len toto :wink:
30. črc 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav v pracovný deň 40€,cez víkend 45€
30. črc 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 - a to na vymenny listok alebo ako samoplatca? nevies? ja sa predbezne chcem objednat k MUDr. Holanovi - lebo to mam blizsie - som zo SC - ale este uvidim - v Hlohovci je vyhodny ten vikend.
30. črc 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav zrovna včera som tam volala,o lístku nehovoril nič.....spomínal len uterák
neviem či by lístok nejako tú cenu ovplivnil :confused:
30. črc 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 - aha, tak asi to bude jednotne - lebo u toho Holana - je to rozdiel a dost velky, preto som sa pytala.
30. črc 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav neviem ti to ale povedať presne,možno aj v hlohovci je to s lístkom lacnejšie.....
ale na mofo ťa pošlú až ked nevýdu dobre testy v 16tt,aspoň tak bola švagriná
30. črc 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Dakujem :slight_smile: Uz som jednou nohou na ceste, no zachytila som Dr. Holana- ja idem k nemu v 20tt na screening, na internete maju cennik, ja ako samoplatca bez listka budem za vsetko platit nieco cez 90 Eur. Ked sa budes objednavat, tak ti aj hned povedia, kolko to stoji. Podla mojej doktorky by mal byt jeden z naj, tak to hadam za to bude stat :slight_smile:
30. črc 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano? a ten uzv, co by mal byt v 20tt nie je ten morfo automaticky?
30. črc 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka - @arrett spominala, ze nas dr. posiela na morfo inde, takze ja tam pojde asi s vymennym listkom. ak by som ho nemala, tak asi pojdem do hlohovca. uvidim este - je to daleko :slight_smile:
30. črc 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
@slavkav vitaj medzi nami. :wink:

@slavkav u nás sa morfologia robi automaticky v 20tt.Moja dr.mi dala taký papier,kde je to všetko popísané,písala to nejaká genetička z TN,kedy sa aké vyšetrenia robia,ktoré sú povinné a ktoré nie.
30. črc 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
do toho Hlohovca sa chystám aj ja,ale až okolo 27tt,aby už bolo pekne vidieť pohlavie bábätka.
30. črc 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no na pohlavie som zvedavá aj ja :sweat_smile: niekomu je vidieť už 13tt pri NT no naše sa neukázalo
na dobrom utz by to malo byť vidno už od 16tt,ale ked máš v brušku tajnostkára tak to môže byť ovela neskôr :wink:
30. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
prišla som upachtená z obchodu,ale aspoň som vystihla čas ked na chvílu prestalo pršať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Nepamatam si, ako sa vola, ale ma take blond vlasy pod usi a je taka (ja som v odhadovani veku velmi zla) tusim nad 40, mozno tak do 50.
@kwetinka1 My sa urcite chystame k moru este toto leto. Ja som na mori zavisla, od mala som pri mori kazde prazdniny, neviem si to predstavit. Ja musim more, ako niekto cokoladu a mozno si budete mysliet, ze som sisi, ale vzdy ked prvy krat vidim more, este z auta, ked sa blizime, tak placem. :sweat_smile:
30. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, uz som spat od hematologa a uplne vsetko vsetucko je v poriadku, tak sa nenormalne tesim :slight_smile:
@slavkav Dokonca uz ani dalsie geneticke testy nespominal :slight_smile: Na dlhe cesty mi predpisal nejake speci pancuchy, v lekarni som si musela dohodnut termin na skore rano, lebo mi ich napasuju na mieru a potom objednaju, tak som zvedava :slight_smile:

Na ten morfologicky utz sa aspon k Dr. Holanovi chodi v 20tt a 30tt, my sme si kvoli tomu prisposobili cestu domov, aby to vychadzalo okolo 20tt. Pohlavie uz dufam bude vidiet :slight_smile:
30. črc 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a aky Femibion si ides kupit? Ja si uz idem kupit asi 400.
30. črc 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

@pallacinka: tak to je skvely, blahopreju :wink:
30. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu na NT scan v utery, tak by se mohl ukazat, aj bych strasne rada vedela, co to je :grinning:
30. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja tak isto, mam rada more a leto bez mora si neviem predstavit.

vcera som sa vytesovala, ze mi je uz dobre a dnes od rana mi je zle a uz som stihla vracat. baby neviete, ono tie nevelnosti prejdu zo dna na den alebo postupne?
30. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka super, gratulujem! :wink:
30. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka - perfektne :slight_smile:
@sharlotta - uf, tu dr. nepoznam. a femibion - to praveze este neviem - do konca 12tt mi chyba este tyzden, tak sama neviem. musim si pozriet na nete oba a mozno sa opytat v lekarni.
mora - jaj zavidim - ale ja pri mojich diagnozach som neriskovala :slight_smile: ale ak je vsetko ok, tak je to v pohode.
30. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mora = more :wink:
30. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pripájam sa s radostou do skupiny....Tešíme sa na naše prvá bábätko :confused:
30. črc 2010 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Mne dosiel akurat na konci 11tt a zatial beriem Calibrum Materna, co som si kupila este predtym a dnes, ked si pojdem do lekarne vybrat duphaston, tak si kupim uz tu 400
30. črc 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mne to postupne prechádza,ale sem tam mi ešte býva blbo,ale už nie každý deň
@cutce je možné že ti už povedia :wink:
30. črc 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka gratulácia :slight_smile: :slight_smile:
@ypsinka vítaj medzi nami :dizzy_face:
30. črc 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina: je to by bylo super, strasne se tesim :slight_smile: :grinning:

vitame nove tehulky :grinning:
30. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ypsinka vitaj :slight_smile: ! Ale nas tu je...coraz viac :grinning:
30. črc 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek