• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@neelaa slyšela jsem, když máš takový bolesti, tak se ti roztahuje děloha.
12. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulaxx vítáme
12. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi gratuluji. Ty vedra jsou fakt hrozný. Je mi ještě víc zle než když jsem doma.
12. čer 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se na vás jdu zas juknout
12. čer 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem baby za privítanie :wink:

Boože normálne som akási spomalená,to bude asi tým teplom,vonku je to nenormálne.. :confounded:

vyrajbala som si dva koberce,povešala prádlo,a idem ešte prezliecť posteľ... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

a potom ideme s deťmi ku vode,a večer pôjdeme voliť,muž zahlásil že sa ide tak sa pôjde.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

majte sa tu zatial pekne a neuvarte sa vo vlastnej šťave.. :wink: :wink: :slight_smile:
12. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
espanolka...snad to nebude nic vážnýho,když sem v klidu tak mě to tolik nedělá, ale jak se začnu namáhat, tak mě tam jakoby píchá ale jen vlevo a chodim ještě více na malou xD a jaký je teď téma??
12. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
neelaa...tak pěkně odpočívej at tě to moc nepíchá :wink:
12. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka24.....a myslíte si že je to normální?? že to nebude něco vážného jako např. mimoděložní těhu?? nepíchá mě to v kuse, jen občas a pak se mě chce pořád na malou...
12. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, môžem sa pridať? Štastnú novinku sme zistili iba dnes :grinning:
12. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě:slight_smile:gratulujeeeem:slight_smile:
12. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem, snazili sme sa 7 mesiacov, tak som skutočne veľmi šťastná a zároveň ma napadá množstvo otázok,že čo sa smie a čo nie :slight_smile:
12. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dijefcatko......já čekám první miminko, je mi 19 takže také scháním všechny informace...ale tady zjistíte odpověď na všechno co vás zajímá:slight_smile:
12. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna teraz napadla kava, ci mozem alebo nie, tak citam kade-tade a vraj sa s mierom moze :slight_smile:
12. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
neelaa....pokud se ta bolest nestupnúje a nezhoršuje a nekrvácíš tak je to uplně normální a není třeba se ničeho bát

dijefcatko....gratuluju :wink:
12. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono vám tělo stejně samo řekne co můžete a co ne, bud na to budete mít chut anebo naopak odpor, a to samý s námahou a cvičením a podobně, co tělo zvládne tak zvládne a jinak vám dá najevo že už nemůže a chce odpočinek, takže asi nejlepší je naučit se poslouchat vlastní tělo a užívat si to :wink:
12. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem dievcata, uz sa neviem dockat, kedy sa v pondelok objednam k doktorovi, dufam, ze vsetko bude v poriadku :slight_smile:
12. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka24.....děkuju ja vim že sem s tim už otravna xD ale bojiiim se
dijefcatko......ja už se také těším k doktorce..jdu v patek a snad uz uvidi prcka:slight_smile:
12. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
neelaa....no tak se nauč myslet pozitivně, to že si otěhotněla má asi nějaký důvod a je nejdůležitější abys byla v pohodě a nenervovala se a věřila že bude všechno v pořádku, protože pokud se má mimčo udržet tak se udrží a pokud ne, tak to stejně neovlivníš :wink:
12. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka, co si myslis, ak som mala menstruaciu 7.5. kedy už bude bábo vidieť? ako doktori objednávajú?
12. čer 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dijefcatko...tak to nemám tucha :sweat_smile: no na utz to bývá spolehlivě vidět tak od 6tt...jakože dutinka v děloze a srdíčko plodu až tak od konce 6týdne do 9tt
12. čer 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som zvedavá, predpokladám, že ma doktor objedná tak, aby to už bolo vidieť :slight_smile:
12. čer 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on tě může pozvat i tak, vzal by ti alespon krev aby se to potvrdilo, no záleží jakýho máš doktora a jaký on má postup no :sweat_smile: :wink:
12. čer 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
espanolka: díky za přivítání :slight_smile: Nakonec jsem objednaná na UTZ 22.6, snad už bude něco vidět, poslední MS jsem měla 8.5. Jedno těhotenství už nám nedopadlo dobře, tak jsem každým dnem víc nervozní, jak to bude tentokrát, ale nezbývá mi, než vyčkat a snad budu mile překvapená :wink:
Pár dní jsem se tu neukázala, tak vás dočtu a přeji všem pěknou sobotu :wink:
12. čer 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky/novopečené tehulky, mali ste slabé špinenie ako pri zahniezdovaní vajíčka?? neviete, či to musí byť pri každom tehu?? ak som to nemala, znamená, že tehu nie som??? je tu taká mamička/ budúca mamička, ktorá takéto špinenie nemala a predsa bola tehu?? ďakovala...
12. čer 2010 v 16:07  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
milada.....vubec nemusí být špinění a znamená to těhotenství :wink:
12. čer 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tebe sa to stalo, že si bola tehu a žiadne špinenie na začiatku?? no ja som bola tehu 3x a z toho som mala slabé špinenie, pri tom treťom si to nepamatám, ale asi nie, bo som vobec ani len netušila že som tehu, len som strašne zvracala, tak ma napadlo spraviť si test a boli tam //. teraz mi už mešká dosť dlho, mám príznaky tehu ale špienie som nemala...tak neviem
12. čer 2010 v 16:15  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nešpinila, já měla jen asi den růžový výtok ale jinak nic a jsem těhotná
12. čer 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka24 práve o ten ružový výtok mi ide....ja som nič také nemala....alebo som si to len nevšimla...môže sa to v tehu stať?? že nie je žiadny ružový výtok a predsa je žena tehu??
12. čer 2010 v 16:20  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
milada....jo může, špinění ani růžový výtok není podmínkou pro těhotenství
12. čer 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám dosť silné bolesti v podbrušku ako keby som mala dostať a dosť ma bolia aj prsia a navyše mi občas býva nevolno, hlavne ráno alebo vo večerných hodinách....ráno som si merala btt a mala som 36,9 ....takže by som si mala urobiť asi test, že?
12. čer 2010 v 16:29  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek